• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przetwórstwo spożywcze

Wyniki dla

Przetwórstwo spożywcze - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. ERATEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Eratec specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży palników gazowych z włókien metalowych. Nasze palniki mają różnorodne zastosowania, takie jak obróbka cieplna, obróbka metali, lakierowanie, sektor rolno-spożywczy i wiele innych. Wyposażone w głowice z ogniotrwałej stali nierdzewnej, o promieniującej powierzchni, z włókna metalowego dzianego Bekinit® i system wstępnego mieszania powietrze/gaz, ze sterowaniem elektronicznym, nasze palniki pozwalają uzyskać niebieskie płomienie konwencjonalne, zaś palniki gazowe na podczerwień służą do bezpośredniej obróbki cieplnej z zastosowaniem podczerwieni. W Eratec, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich specyficzne potrzeby i zaproponować im najlepsze rozwiązanie techniczne do ich zastosowań przemysłowych. Nasze zespół oferuje kompleksową pomoc, od analizy potrzeb po wdrożenie wybranego rozwiązania, dzięki czemu możemy skutecznie spełnić oczekiwania każdego klienta. Jesteśmy dumni z dostarczania indywidualnych rozwiązań w zakresie obróbki termicznej, obróbki metali, lakierowania i w sektorze rolno-spożywczym. Ponadto, jesteśmy w stanie produkować palniki na specjalne zamówienie, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

 3. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Neupert Ingredients specjalizuje się w handlu półproduktami, dodatkami i innymi produktami pochodzenia roślinnego. Od lat zaopatrujemy przemysł kosmetyczny, farmakologiczny i paszowy w wysokiej jakości składniki. Na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania naszych klientów w kwestii stosunku jakości do ceny. Nasz asortyment obejmuje środki zagęszczające, wiążące i żelujące, przeciwutleniacze, białka funkcjonalne, superfoods, produkty z mleka w proszku, aminokwasy, płesznik, regulatory kwasowości, różne rodzaje lecytyny, substancje słodzące i pochodne skrobi, mikroalgi, ekstrakty i różne produkty specjalne. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży półproduktów umożliwia nam ciągłą analizę rynku międzynarodowego i doradzanie naszym klientom na temat dostrzegalnych trendów dotyczących cen i decyzji dotyczących zakupów.

 4. CONDETTA GMBH & CO. KG STORCK INDUSTRIE-SERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CONDETTA jest spółką zależną August Storck KG z Halle (Westfalia) i sprawdzonym specjalistą w zakresie funkcjonalnych rozwiązań produktowych dla przemysłu spożywczego. Składniki i surowce CONDETTA można znaleźć wielu produktach spożywczych. Od podstawowych surowców, poprzez półprodukty, po indywidualne kompletne rozwiązania, CONDETTA produkuje sproszkowane mieszanki składników, które nadają smak, kolor, słodkość i konsystencję. Od ponad 70 lat firmy w 50 krajach polegają na specjalistycznej wiedzy CONDETTA. CONDETTA towarzyszy swoim klientom w tworzeniu koncepcji, zaopatrzeniu w surowce i na każdym etapie rozwoju, oferując doradztwo technologiczne i nowoczesne centrum zastosowań z pilotażowym systemem UHT w celu uzyskania wiarygodnych testów rozwojowych i wyników, które można skalować. Dzięki jakości produktów bio, halal, koszernych i VLOG firma CONDETTA jest właściwym kontaktem w zakresie innowacyjnych pomysłów na produkty – zarówno dla firm o ugruntowanej pozycji, jak i początkujących startupów

 5. KOORDINATION KRAFTICUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  My, Coordination Krafticus GmbH, jesteśmy producentem suplementów diety i odżywek dla sportowców. Jako spółka-córka firmy Theodor Rietmann GmbH posiadamy bogatą historię innowacyjnych, najwyższej jakości produktów. Theodor Rietmann GmbH jest firmą rodzinną od ponad 50 lat i jest jednym z najlepszych producentów premiksów dla dużych piekarni przemysłowych. Naszych klientów można znaleźć w Europie i na całym świecie. Wysoko wykwalifikowany zespół ponad 160 pracowników stale się rozwija i realizuje nowe pomysły. Co nas wyróżnia: Zauważysz różnicę od samego początku rozwijania Twojego produktu. Szczycimy się tym, że mamy dobrze wyszkoloną obsługę klienta z krótkim czasem reakcji. Otrzymujesz dedykowaną osobę kontaktową z naszego zespołu i nie musisz pytać o drogę przechodząc przez różne działy. Indywidualny rozwój, degustacje przed wprowadzeniem produktu na rynek oraz indywidualne wsparcie ze strony naszych doświadczonych menedżerów produktu to nasza mocna strona - z nami jesteś w dobrych rękach!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON BOTEH

  Francja

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym przez matkę i syna, wyspecjalizowanym w produktach delikatesowych o smakach perskich/irańskich. Nasze wyroby są produkowane w sposób rzemieślniczy, łącząc kreatywność i zamiłowanie do kuchni irańskiej. Proponujemy także dwie inne usługi: Kreowanie białej etykiety produktów & Sourcing produktów made in France. Więcej szczegółów poniżej: Prowadzimy wiele rodzajów działalności: 1/ Sprzedaż produktów MAISON BOTEH: •Produkt wyjątkowy: L'Or Noir, pasta z czarnej cytryny irańskiej, •Konfitury o smakach perskich (patrz produkty). - Dostępne w formatach: Sprzedaż detaliczna lub HoReCa: Od 100g do 500g / Sektor hotelarski: 28g, 42g, - Możliwość Bio, - Certyfikat IFS • Przyprawy (Szafran, Sumak itp…), bakalie (pistacje, dzikie migdały itp…) lub owoce suszone (truskawki suszone, mango suszone z Iranu, - Możliwość Bio. 2/ Dostawca produktów z białą etykietą: - Tworzymy dla Ciebie przepisy, - Jeżeli nie współpracujesz z grafikiem/projektantem, wspólnie wykonujemy etykiety - Pomagamy Ci w opracowaniu Twojej specyfikacji. 3/ Sourcing produktów dla gastronomii "Made in France": - Sieć partnerów, dzięki której możemy pomóc Ci w poszukiwaniu produktów made in France. Oleje, przyprawy, konfitury itp… Z MAISON BOTEH, wszystko jest możliwe. Proponujemy usługi na specjalne zamówienie, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

 2. CSJ EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w naszym butiku online CSJ Emballages! Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej opakowań spożywczych, a także środków czystości, przeznaczonych głównie dla firm z branży. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów po atrakcyjnych cenach, takich jak pudełka cukiernicze, na pizze, tacki na żywność do sprzedaży na wynos, a także spożywcze folie, folie aluminiowe i stretch. Ponadto, dysponujemy środkami higieny i sprzętem do czyszczenia Twoich pomieszczeń. Skontaktuj się z nami bez wahania, jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Nasz zespół z przyjemnoścą odpowie na każde Twoje pytanie.

 3. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Francja

  Verified by europages badge

  La Maison de l'Ail Noir specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnorodnych produktów na bazie czarnego czosnku, takich jak ząbki czarnego czosnku, główki czarnego czosnku, pasta z czarnego czosnku, prażone orzeszki ziemne z czosnkiem, orzechy nerkowca z czosnkiem, olivade, kruche ciasteczka z czosnkiem, rillettes z makreli, kiełbasa wieprzowa, pasztet wieprzowy itp..... La maison de l'Ail Noir proponuje białą etykietę. Nasze wszystkie wyroby są wyprodukowane we Francji, w naszych laboratoriach, zgodnie z kryteriami certyfikacyjnymi Bio. Poszukujemy wyłącznych dystrybutorów w Europie. Odkryj wyśmienity wybór smakołyków z czarnym czosnkiem, aby rozpieścić Twoje kubki smakowe i sublimować Twoje dania.

 4. AG FEEDING

  Polska

  Verified by europages badge

  AG Feeding z Gdyni jest polskim dostawcą preparatów błonnikowych z naturalnych surowców. W swojej ofercie, firma posiada takie produkty jak: - błonnik i proszki owocowe oraz warzywne- owoce kandyzowane- owoce liofilizowane- soki i koncentraty owocowe oraz warzywne. Firma specjalizuje się również w dostawach produktów ekologicznych. Oferujemy błonnik z jabłek, aronii, cykorii, gryki lub czarnej porzeczki.

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 1. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge
 2. LA FERM'MEAUX PÂTES (EARL DU PAVÉ)

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA FERM'MEAUX PÂTES (EARL DU PAVÉ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, gospodarstwo rolne, makarony jajeczne suche, makaron z mąki z twardej pszenicy, production of pasta, pierwsze dania z makaronu, pierwsze dania na bazie makaronu, production of dried pasta, i makaron domowy. Ma siedzibę w Varreddes, Francja.

 1. DUPONT D'ISIGNY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DUPONT D'ISIGNY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Przetwórstwo spożywcze, cukierki, Przetwórstwo spożywcze, Salted butter caramel, składniki do wyrobów cukierniczych, Przemysł rolno-spożywczy, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Carentan, Francja.

 2. L'ATELIER ASBL CONDITIONNEMENT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma L'ATELIER ASBL CONDITIONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, pakowanie typu blister, fitting workshop, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 3. ATELIER LES GAILLETTES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ATELIER LES GAILLETTES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Stolarnie - maszyny i sprzęt, łączenie metali, wyposażenie zewnętrzne, Interior fittings, budka i altana ogrodowa do samodzielnego zmontowania, Drewniane domki, Przetwórstwo spożywcze, etykietowanie, i urządzenia do łączenia razem opakowań. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 4. MALTIVOR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MALTIVOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Piwo, Piwo, Rolno-spożywczy, Przemysł rolno-spożywczy, i mąka. Ma siedzibę w Vourles, Francja.

 5. ZILOA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ZILOA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Przetwórstwo spożywcze, muesli, batoniki energetyczne, Specjalności żywnościowe, żywność liofilizowana, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

 6. SOJET, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma SOJET, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, Przetwórstwo spożywcze, Kontrola sanitarna, three-phase motors, Pompy, higiena przemysłowa, sprzęt higieniczno-sanitarny, i stacje dozowania. Ma siedzibę w Pontinha, Portugalia.

 7. KÄSEREIBEDARF BUNTE KUH JAY BRADY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÄSEREIBEDARF BUNTE KUH JAY BRADY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Hosenfeld, Niemcy.

 8. KOLIS BAUELEMENTUM UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOLIS BAUELEMENTUM UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 1. ADVISORY COMMODITIES

  Polska

  ADVISORY to dynamiczna i innowacyjna firma specjalizująca się w hurtowym rynku zbóż, roślin oleistych i dodatków do przemysłu piekarniczego. Nasze rygorystyczne kontrole jakości i zaawansowana technologia gwarantują produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Skutecznie zarządzamy dostawami dzięki naszej nowoczesnej flocie transportowej. Nasze doświadczenie, znajomość rynku i zaufanie naszych partnerów pozwoliły nam rozszerzyć działalność na towary rolne i pasze dla zwierząt. Dostarczamy producentom karm dla ptaków i gryzoni, różnym producentom olejów i kasz oraz licznym młynom na rynku polskim, czeskim i niemieckim, jednocześnie rozszerzając naszą obecność na nowe kraje UE. Nasze produkty spełniają unijne normy dla artykułów spożywczych. Posiadamy certyfikat IFS FOOD oraz certyfikat weterynaryjny. Inwestując w innowacyjną linię technologiczną do czyszczenia, sortowania i pakowania zbóż, uzyskaliśmy gwarancję jakości produktów i możliwość oferowania towarów o czystości od 98% do 99%. ZBOŻA: Ryż Owies Orkisz Sorgo Amarantus Gryka Proso łuskane Kasza jaglana ROŚLINY OLEISTE: Złocisty / brązowy len Nasiona krokosza Nasiona lnianki Nasiona ostropestu PRZYPRAWY: Żółta / brązowa / biała gorczyca Kolendra STRĄCZKOWE: Groszek zielony / żółty Soczewica czerwona / zielona Zielona fasola mung Bób Ciecierzyca Wyka Dodatkowo oferujemy różne inne produkty: jądra orzechów włoskich, nasiona dyni, suszone owoce, orzeszki ziemne, popcorn, pszenica paszowa itd.

 2. PRYMAT

  Polska

  Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z wiodących producentów przypraw w Europie. Spółka Prymat zarządza markami: Prymat, Kucharek, Smak czy Avokado. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty jak: zioła i przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, musztardy, sosy sałatkowe, przyprawy w młynkach, sole, dodatki spożywcze, warzywa marynowane w słoikach, zupy i sosy w proszku oraz kostki rosołowe. Spółka Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszym przedsiębiorstwem, aby w końcu stać się wizytówką przemysłu spożywczego i największym polskim producentem przypraw. Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat zdołał przekształcić się z małego przedsiębiorstwa w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Spółkę spełniającą najwyższe standardy zarządzania. Prymat każdego dnia dąży do realizowania swojej misji i do rozwoju w każdym z wymienionych obszarów.

 3. AGROIMPULSE SP.Z O.O.

  Polska

  Agro Impulse is relatively new but reliable supplier and distributor of sunflower lecithin, located in Bydgoszcz, Poland. For that moment, we supply sunflower lecithin all over Poland, Germany and other European countries. We offer our customers certified and high-quality product that meets all quality standards. Our specialists pay much attention to meet client’s requirements, to provide all necessary documents and certificates, so the cooperation could be long-term and mutually beneficial. For long-term cooperation, we are ready to offer you not only the best product at the best price, but also a deferred payment, as well as a free test sample of liquid sunflower lecithin! Agro Impulse offers sunflower lecithin in wholesale and retail quantities, depending on the needs of the customers. As a manufacturer's branch, no doubt that we can offer you best price by the principle - found cheaper? We will offer a better price! ________________________________________________________ Agro Impulse to stosunkowo nowy, ale niezawodny dostawca i dystrybutor lecytyny słonecznikowej z siedzibą w Bydgoszczy. Na ten moment dostarczamy lecytynę słonecznikową na terenie całej Polski, Niemiec i innych krajów Europy. Naszym klientom oferujemy certyfikowany i wysokiej jakości produkt spełniający wszelkie normy jakościowe. Nasi specjaliści przykładają dużą wagę do spełnienia wymagań klienta, dostarczenia wszelkich niezbędnych dokumentów i certyfikatów, aby współpraca była długofalowa.

 4. ABS SERWIS SP. Z O.O.

  Polska

  ABS Serwis istnieje od stycznia 1993 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w obrocie łożyskami tocznymi, smarami, silikonami, klejami oraz produktami chemii technicznej preferując towary najwyższej, jakości. Posiadamy specjalistyczne środki smarne oraz powłoki przeciwcierne i antykorozyjne Molykote, Dowsil, Rocol, Krytox, SKF. Od 2000 roku prowadzimy usługi dla klientów krajowych i zagranicznych w zakresie pakowania środków smarnych i olejów. Nowe maszyny do pakowania pozwalają nam zapakować w saszetki, tubki i słoiczki nawet małe ilości towaru bez znacznych strat wynikających z dużych średnic linii przesyłowych stosowanych w automatach pakujących.

 5. KELSTREAM

  Holandia

  Kelstream buduje powierzchniowe wymienniki ciepła do chłodzenia lub ogrzewania produktów w linii. Kelstream jest powszechnie stosowany do aseptycznej obróbki w przemyślie paszowym, spożywczym, farmaceutycznym oraz w przemyśle niespożywczym. Powierzchniowy wymiennik ciepła Kelstream jest ceniony ze względu na zdolność obróbki produktów wrażliwych na ciepło, o średniej i wysokiej lepkości, lub z ładunkiem cząsteczkowym, ponieważ przyspiesza transfer ciepła w produktach lepkich i minimalizuje stopień spalenia lub zniszczenia powierzchni ogrzewanej podczas transferu.

 6. FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH

  Polska

  Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne FINAKO Sp. z o.o. jest spółką założoną w 1988 r. Aktualnie zakład został przeniesiony do Pruszcza Pomorskiego, gdzie kontynuuje produkcję musztard, octów i przetworów warzywnych. Jesteśmy spadkobiercą tradycyjnych receptur i sposobów produkcji. Stosowane od dziesiątków lat receptury są atutem, a także gwarancją sprawdzonych, smacznych i cieszących się uznaniem naszych klientów wyrobów. W procesie technologicznym nie używamy konserwantów ani innych środków sztucznie poprawiających smak i wydłużających przydatność do spożycia. Dowodem uznania dla naszych wyrobów jest nadanie im "Kujawsko - Pomorskiego Znaku Jakości".

 7. MARIUSZ BĄK MAMUTPRO

  Polska

  Specjalistyczny sklep internetowy zaopatrujący sportowców i osoby aktywne, dbające o dietę i figurę w suplementy diety oraz odżywki różnego typu. Nasze produktu pomogą ci skutecznie schudnąć (spalacze tłuszczu Olimp Thermo Speed - możliwe że równie skuteczny jak Mesomorph z geranium), zbudować solidną mase mięśniową w oparciu o izolaty białka serwatkowego firmy Sport Definition, wzmocnić twoją siłę dla intensywnych treningów ( przedtreningowe odżywki z pompą AAKG), poprawić szybkość budowania mięsni (kreatyny Biotech) czy po prostu dostarczyć wygodnych posiłków około-treningowych (naleśniki pankaces wysokobiałkowe, batony proteinowe, napoje izotoniczne). W ofercie także pełne spektrum zdrowej żywności - orzechy, nasiona, pestki. Mamy przekrojową ofertę od czarnuszki przez płatki owsiane o po orzechy nerkowoca. Znajdziesz u nas także makarony konjac (bardzo nisko kaloryczne) wspomagające tysiące klientów w Polsce w skutecznym dotarciu do ich "kilogramowego" celu.

 8. Z.P.U.H POLDAR DARIUSZ ROGALA

  Polska

  POLDAR is a leading Polish producer of roasted/fried onion. With over 20 years of experience in the industry, we have been able to develop a high-quality product while maintaining low prices. Our company has been certified by the international BRC standard since 2014 and the ISO 22000: 2005 standard since 2012. We proudly produce our products in Poland.

 9. P.P.U.H. "ROGOWSKI" BEATA CHOLEWICKA

  Polska

  Nasza firma działa na rynku od przeszło 20 lat. Wyróżnia nas staranne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Dostarczamy warzywa dla gastronomii. Zwracamy uwagę na jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Opracowane przez nas receptury powodują, że artykuły mają niepowtarzalny smak i aromat oraz są innowacyjne na rynku. Jesteśmy elastyczni i cechuje nas indywidualne podejście do każdego odbiorcy. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie dowolny produkt warzywny.

 10. PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZETWÓRCZE MAREK SZAFRAŃSKI

  Polska

  Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Marek Szafrański oferuje odbiór odpadów spożywczych i ich ekologiczną utylizację. Firma specjalizuje się w przerabianiu przeterminowanej żywności na alkohol etylowy. Zapewnia: • odbiór odpadów i transport przy wykorzystaniu specjalnie przystosowanych do tego celu samochodów, • utylizację przyjazną dla środowiska, • możliwość wykorzystania różnego rodzaju materiałów poprodukcyjnych, w tym produktów pochodzących z cukierni, barów, restauracji i piekarni, • kontakt z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie służą poradą. Utylizacja odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Firma posiada zgodę od Urzędu Celno-Skarbowego na produkcję alkoholu etylowego. Usługi realizowane są na terenie całej Polski. Wystarczy zgłosić taką potrzebę i określić miejsce, z którego ma zostać odebrana żywność. Duże doświadczenie pozwala na rozumienie potrzeb klientów i zapewnienie im jak najbardziej atrakcyjnej formy współpracy. Siedziba firmy znajduje się w Konarzewie, kontakt można nawiązać również telefonicznie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przetwórstwo spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

20 311 Przedsiębiorstwa