• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przetwórstwo spożywcze

Wyniki dla

Przetwórstwo spożywcze - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Neupert Ingredients specjalizuje się w handlu półproduktami, dodatkami i innymi produktami pochodzenia roślinnego. Od lat zaopatrujemy przemysł kosmetyczny, farmakologiczny i paszowy w wysokiej jakości składniki. Na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania naszych klientów w kwestii stosunku jakości do ceny. Nasz asortyment obejmuje środki zagęszczające, wiążące i żelujące, przeciwutleniacze, białka funkcjonalne, superfoods, produkty z mleka w proszku, aminokwasy, płesznik, regulatory kwasowości, różne rodzaje lecytyny, substancje słodzące i pochodne skrobi, mikroalgi, ekstrakty i różne produkty specjalne. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży półproduktów umożliwia nam ciągłą analizę rynku międzynarodowego i doradzanie naszym klientom na temat dostrzegalnych trendów dotyczących cen i decyzji dotyczących zakupów.

 3. ANONA GMBH

  Niemcy

  Marka anona to firma spożywcza odnosząca sukcesy od ponad 180 lat. Mając na uwadze połączenie tradycji i przyszłościowej technologii, anona rozwinęłą się z dawnego młyna w nowoczesną firmę spożywczą. Dzisiaj opracowujemy i produkujemy dla klientów w Niemczech, w Europie i na całym świecie wysokiej jakości, innowacyjne produkty spożywcze z zakresu wellness i fitness, żywności sportowej i wegańskiej, a także produkty lodowe. Wykorzystujemy do tego ponad 1500 surowców. Ponad 400 pracowników pracuje starannie każdego dnia, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości, niezawodności i obsługi klienta z korzyścią dla wszystkich naszych klientów z duchem innowacji, z precyzją, know-how i ścisłym zarządzaniem jakością. Nasze produkty: batony proteinowe, batony owsiane, odżywki dla sportowców, bazy do lodów, preparaty aminokwasowe, koncentraty napojów, suplementy diety, napoje dla sportowców, tabletki uzupełniające (żywność)

 4. CONDETTA GMBH & CO. KG STORCK INDUSTRIE-SERVICE

  Niemcy

  CONDETTA jest spółką zależną August Storck KG z Halle (Westfalia) i sprawdzonym specjalistą w zakresie funkcjonalnych rozwiązań produktowych dla przemysłu spożywczego. Składniki i surowce CONDETTA można znaleźć wielu produktach spożywczych. Od podstawowych surowców, poprzez półprodukty, po indywidualne kompletne rozwiązania, CONDETTA produkuje sproszkowane mieszanki składników, które nadają smak, kolor, słodkość i konsystencję. Od ponad 70 lat firmy w 50 krajach polegają na specjalistycznej wiedzy CONDETTA. CONDETTA towarzyszy swoim klientom w tworzeniu koncepcji, zaopatrzeniu w surowce i na każdym etapie rozwoju, oferując doradztwo technologiczne i nowoczesne centrum zastosowań z pilotażowym systemem UHT w celu uzyskania wiarygodnych testów rozwojowych i wyników, które można skalować. Dzięki jakości produktów bio, halal, koszernych i VLOG firma CONDETTA jest właściwym kontaktem w zakresie innowacyjnych pomysłów na produkty – zarówno dla firm o ugruntowanej pozycji, jak i początkujących startupów

 5. ERATEC

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eratec specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży palników gazowych z włókien metalowych. Nasze palniki mają różnorodne zastosowania, takie jak obróbka cieplna, obróbka metali, lakierowanie, sektor rolno-spożywczy i wiele innych. Wyposażone w głowice z ogniotrwałej stali nierdzewnej, o promieniującej powierzchni, z włókna metalowego dzianego Bekinit® i system wstępnego mieszania powietrze/gaz, ze sterowaniem elektronicznym, nasze palniki pozwalają uzyskać niebieskie płomienie konwencjonalne, zaś palniki gazowe na podczerwień służą do bezpośredniej obróbki cieplnej z zastosowaniem podczerwieni. W Eratec, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich specyficzne potrzeby i zaproponować im najlepsze rozwiązanie techniczne do ich zastosowań przemysłowych. Nasze zespół oferuje kompleksową pomoc, od analizy potrzeb po wdrożenie wybranego rozwiązania, dzięki czemu możemy skutecznie spełnić oczekiwania każdego klienta. Jesteśmy dumni z dostarczania indywidualnych rozwiązań w zakresie obróbki termicznej, obróbki metali, lakierowania i w sektorze rolno-spożywczym. Ponadto, jesteśmy w stanie produkować palniki na specjalne zamówienie, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON BOTEH

  Francja

  MAISON BOTEH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym przez matkę i syna, wyspecjalizowanym w produktach delikatesowych o smakach perskich/irańskich. Nasze wyroby są produkowane w sposób rzemieślniczy, łącząc kreatywność i zamiłowanie do kuchni irańskiej. Proponujemy także dwie inne usługi: Kreowanie białej etykiety produktów & Sourcing produktów made in France. Więcej szczegółów poniżej: Prowadzimy wiele rodzajów działalności: 1/ Sprzedaż produktów MAISON BOTEH: •Produkt wyjątkowy: L'Or Noir, pasta z czarnej cytryny irańskiej, •Konfitury o smakach perskich (patrz produkty). - Dostępne w formatach: Sprzedaż detaliczna lub HoReCa: Od 100g do 500g / Sektor hotelarski: 28g, 42g, - Możliwość Bio, - Certyfikat IFS • Przyprawy (Szafran, Sumak itp…), bakalie (pistacje, dzikie migdały itp…) lub owoce suszone (truskawki suszone, mango suszone z Iranu, - Możliwość Bio. 2/ Dostawca produktów z białą etykietą: - Tworzymy dla Ciebie przepisy, - Jeżeli nie współpracujesz z grafikiem/projektantem, wspólnie wykonujemy etykiety - Pomagamy Ci w opracowaniu Twojej specyfikacji. 3/ Sourcing produktów dla gastronomii "Made in France": - Sieć partnerów, dzięki której możemy pomóc Ci w poszukiwaniu produktów made in France. Oleje, przyprawy, konfitury itp… Z MAISON BOTEH, wszystko jest możliwe. Proponujemy usługi na specjalne zamówienie, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

 2. CSJ EMBALLAGES

  Francja

  Witamy w naszym butiku online CSJ Emballages! Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej opakowań spożywczych, a także środków czystości, przeznaczonych głównie dla firm z branży. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów po atrakcyjnych cenach, takich jak pudełka cukiernicze, na pizze, tacki na żywność do sprzedaży na wynos, a także spożywcze folie, folie aluminiowe i stretch. Ponadto, dysponujemy środkami higieny i sprzętem do czyszczenia Twoich pomieszczeń. Skontaktuj się z nami bez wahania, jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Nasz zespół z przyjemnoścą odpowie na każde Twoje pytanie.

 3. KOORDINATION KRAFTICUS GMBH

  Niemcy

  My, Coordination Krafticus GmbH, jesteśmy producentem suplementów diety i odżywek dla sportowców. Jako spółka-córka firmy Theodor Rietmann GmbH posiadamy bogatą historię innowacyjnych, najwyższej jakości produktów. Theodor Rietmann GmbH jest firmą rodzinną od ponad 50 lat i jest jednym z najlepszych producentów premiksów dla dużych piekarni przemysłowych. Naszych klientów można znaleźć w Europie i na całym świecie. Wysoko wykwalifikowany zespół ponad 160 pracowników stale się rozwija i realizuje nowe pomysły. Co nas wyróżnia: Zauważysz różnicę od samego początku rozwijania Twojego produktu. Szczycimy się tym, że mamy dobrze wyszkoloną obsługę klienta z krótkim czasem reakcji. Otrzymujesz dedykowaną osobę kontaktową z naszego zespołu i nie musisz pytać o drogę przechodząc przez różne działy. Indywidualny rozwój, degustacje przed wprowadzeniem produktu na rynek oraz indywidualne wsparcie ze strony naszych doświadczonych menedżerów produktu to nasza mocna strona - z nami jesteś w dobrych rękach!

 4. AG FEEDING

  Polska

  AG Feeding z Gdyni jest polskim dostawcą preparatów błonnikowych z naturalnych surowców. W swojej ofercie, firma posiada takie produkty jak: - błonnik i proszki owocowe oraz warzywne- owoce kandyzowane- owoce liofilizowane- soki i koncentraty owocowe oraz warzywne. Firma specjalizuje się również w dostawach produktów ekologicznych. Oferujemy błonnik z jabłek, aronii, cykorii, gryki lub czarnej porzeczki.

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "przetwórstwo spożywcze"

 1. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

 2. MALTIVOR

  Francja

 1. EMMI LANGNAU AG

  Szwajcaria

 2. ATELIER LES GAILLETTES

  Belgia

 3. ZILOA

  Francja

 4. ELLER S.R.L

  Włochy

 5. KOLIS BAUELEMENTUM UG

  Niemcy

 6. ABS SERWIS SP. Z O.O.

  Polska

  ABS Serwis istnieje od stycznia 1993 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w obrocie łożyskami tocznymi, smarami, silikonami, klejami oraz produktami chemii technicznej preferując towary najwyższej, jakości. Posiadamy specjalistyczne środki smarne oraz powłoki przeciwcierne i antykorozyjne Molykote, Dowsil, Rocol, Krytox, SKF. Od 2000 roku prowadzimy usługi dla klientów krajowych i zagranicznych w zakresie pakowania środków smarnych i olejów. Nowe maszyny do pakowania pozwalają nam zapakować w saszetki, tubki i słoiczki nawet małe ilości towaru bez znacznych strat wynikających z dużych średnic linii przesyłowych stosowanych w automatach pakujących.

  Wszystkie wyroby na "przetwórstwo spożywcze"

 7. KELSTREAM

  Holandia

  Kelstream buduje powierzchniowe wymienniki ciepła do chłodzenia lub ogrzewania produktów w linii. Kelstream jest powszechnie stosowany do aseptycznej obróbki w przemyślie paszowym, spożywczym, farmaceutycznym oraz w przemyśle niespożywczym. Powierzchniowy wymiennik ciepła Kelstream jest ceniony ze względu na zdolność obróbki produktów wrażliwych na ciepło, o średniej i wysokiej lepkości, lub z ładunkiem cząsteczkowym, ponieważ przyspiesza transfer ciepła w produktach lepkich i minimalizuje stopień spalenia lub zniszczenia powierzchni ogrzewanej podczas transferu.

 8. FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH

  Polska

  Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne FINAKO Sp. z o.o. jest spółką założoną w 1988 r. Aktualnie zakład został przeniesiony do Pruszcza Pomorskiego, gdzie kontynuuje produkcję musztard, octów i przetworów warzywnych. Jesteśmy spadkobiercą tradycyjnych receptur i sposobów produkcji. Stosowane od dziesiątków lat receptury są atutem, a także gwarancją sprawdzonych, smacznych i cieszących się uznaniem naszych klientów wyrobów. W procesie technologicznym nie używamy konserwantów ani innych środków sztucznie poprawiających smak i wydłużających przydatność do spożycia. Dowodem uznania dla naszych wyrobów jest nadanie im "Kujawsko - Pomorskiego Znaku Jakości".

 1. MARIUSZ BĄK MAMUTPRO

  Polska

  Specjalistyczny sklep internetowy zaopatrujący sportowców i osoby aktywne, dbające o dietę i figurę w suplementy diety oraz odżywki różnego typu. Nasze produktu pomogą ci skutecznie schudnąć (spalacze tłuszczu Olimp Thermo Speed - możliwe że równie skuteczny jak Mesomorph z geranium), zbudować solidną mase mięśniową w oparciu o izolaty białka serwatkowego firmy Sport Definition, wzmocnić twoją siłę dla intensywnych treningów ( przedtreningowe odżywki z pompą AAKG), poprawić szybkość budowania mięsni (kreatyny Biotech) czy po prostu dostarczyć wygodnych posiłków około-treningowych (naleśniki pankaces wysokobiałkowe, batony proteinowe, napoje izotoniczne). W ofercie także pełne spektrum zdrowej żywności - orzechy, nasiona, pestki. Mamy przekrojową ofertę od czarnuszki przez płatki owsiane o po orzechy nerkowoca. Znajdziesz u nas także makarony konjac (bardzo nisko kaloryczne) wspomagające tysiące klientów w Polsce w skutecznym dotarciu do ich "kilogramowego" celu.

 2. Z.P.U.H POLDAR DARIUSZ ROGALA

  Polska

  POLDAR is a leading Polish producer of roasted/fried onion. With over 20 years of experience in the industry, we have been able to develop a high-quality product while maintaining low prices. Our company has been certified by the international BRC standard since 2014 and the ISO 22000: 2005 standard since 2012. We proudly produce our products in Poland.

 3. P.P.U.H. "ROGOWSKI" BEATA CHOLEWICKA

  Polska

  Nasza firma działa na rynku od przeszło 20 lat. Wyróżnia nas staranne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Dostarczamy warzywa dla gastronomii. Zwracamy uwagę na jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Opracowane przez nas receptury powodują, że artykuły mają niepowtarzalny smak i aromat oraz są innowacyjne na rynku. Jesteśmy elastyczni i cechuje nas indywidualne podejście do każdego odbiorcy. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie dowolny produkt warzywny.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZETWÓRCZE MAREK SZAFRAŃSKI

  Polska

  Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Marek Szafrański oferuje odbiór odpadów spożywczych i ich ekologiczną utylizację. Firma specjalizuje się w przerabianiu przeterminowanej żywności na alkohol etylowy. Zapewnia: • odbiór odpadów i transport przy wykorzystaniu specjalnie przystosowanych do tego celu samochodów, • utylizację przyjazną dla środowiska, • możliwość wykorzystania różnego rodzaju materiałów poprodukcyjnych, w tym produktów pochodzących z cukierni, barów, restauracji i piekarni, • kontakt z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie służą poradą. Utylizacja odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Firma posiada zgodę od Urzędu Celno-Skarbowego na produkcję alkoholu etylowego. Usługi realizowane są na terenie całej Polski. Wystarczy zgłosić taką potrzebę i określić miejsce, z którego ma zostać odebrana żywność. Duże doświadczenie pozwala na rozumienie potrzeb klientów i zapewnienie im jak najbardziej atrakcyjnej formy współpracy. Siedziba firmy znajduje się w Konarzewie, kontakt można nawiązać również telefonicznie.

 5. HWB NUSSFRUCHT GMBH

  Niemcy

  Od wielu lat dostarczamy naszym klientom orzechy i nasiona oraz owoce szczególnie wysokiej jakości. Nasi dostawcy i ich zakłady produkcyjne są nam dobrze znane dzięki regularnie prowadzonym przez nas wizytom kontrolnym i audytom. Po otrzymaniu towarów z kraju pochodzenia są one natychmiast starannie kontrolowane zanim zostaną przekazane do dalszego przetwarzania. W naszym własnej prażarni produkt jest prażony, przetwarzany i pakowany.

 6. ILCAR S.R.L. INDUSTRIA LAVORAZIONE CARRUBE

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Ilcar, mieszczące się w Rosolini w prowincji Syrakuzy, specjalizuje się w przetwórstwie chleba świętojańskiego, z którego jest ekstrahowany pokarm dla zwierząt, pasza i suplementy dla zwierząt. Przetwórstwo ma na celu wyprodukowanie miąższu karobu średnio grubego/grubego i drobnego, nasion karobu i mączki z miąższu karobu. Miąższ jest używany w produkcji pokarmu dla zwierząt, zaś nasiona są głównie stosowane w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym.

 7. PW BONUS

  Polska

  Przetwarzanie orzechów arachidowych , włoskich , laskowych, pistacjowych migdałów Prażenie krojenie mielenie karmelizowanie

 8. DR. OTTO SUWELACK NACHF. GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. B&LSONIC ULTRASONIC CO., LTD

  Chiny

 10. INTEROZONO

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Przetwórstwo spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

21 462 przedsiębiorstwa

Kraj