• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przepływ wody - urządzenia

Wyniki dla

Przepływ wody - urządzenia - Import eksport

 1. INDUSTRIEMONTAGEN HOFMANN E.K.

  Niemcy

  Firma IMH koncentruje się głównie na produkcji, dostawie i montażu rurociągów dla np. biogazowni, oczyszczalni ścieków, lakierni, przewodów rurowych gazu i powietrza, oczyszczalni szlamów lakierniczych, myjni dla przemysłu motoryzacyjnego i przemysłu w ogóle. Dodatkowe systemy lub ich komponenty są również produkowane przez nas w Burgtonna i montowane na miejscu! Za każdym razem stajemy przed nowymi zadaniami i wyzwaniami, które wykonujemy w kraju i za granicą! Firma IMH zatrudnia obecnie 16 monterów, którzy przemieszczają się na całym świecie, oraz z sekretariatu w Burgtonna . Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów od układania rur, spawaczy TIG z certyfikatem TÜV i instalatorów. W naszych halach montażowych i na budowach przetwarzamy następujące materiały: stal nierdzewna, stal miękka i stal ocynkowana, tworzywa sztuczne, takie jak PCV, PP, PE-HD, PVDF, miedź.

 2. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

  Wszystkie wyroby na "przepływ wody - urządzenia"

 3. PWL GMBH & CO. ANLAGENTECHNIK KG

  Niemcy

  Technologia środowiskowa to termin, który jest obecnie silniej zakorzeniony w umysłach ludzi niż kiedykolwiek wcześniej. Konieczne i wymagane są różne narzędzia strategiczne, które pozwalają nam skutecznie i szybko interweniować w procesy mogące spowodować nieodwracalne szkody dla naszej natury i bezpośredniego otoczenia. Gdy mówimy o wydajności, oznacza to, że jesteśmy w 100% zaangażowani w wasz projekt. Żaden projekt, żadna instalacja czy urządzenia nie będą obsługiwane przez procedury standardowe, lecz według indywidualnego podejścia i planowania. Dzięki międzynarodowemu know-how i znajomości warunków regionalnych jesteśmy dostawcą usług w zakresie recyklingu wody, oczyszcznia wody i ścieków.

 4. WAM HELVETIA GMBH

  Szwajcaria

 5. WAM GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

 2. G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT

  Niemcy

 3. ENVICON GMBH

  Niemcy

 4. GLASFASER-PRODUKTE KRAMP & CO. KG

  Niemcy

 5. OPTIPLANTS GMBH

  Niemcy

 1. ENEOTECH UMWELT GMBH

  Niemcy

 2. CLARK-DRAIN LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLARK-DRAIN proponuje szeroką gamę linearnych kanałów drenowania, pokrywy dostępu i do drenowania, złącza podziemnych, komory o dużej wytrzymałości, komory PPIC, odlewy dla rolnictwa i na zamówienie, odpowiadające wymaganiom i potrzebom przemysłu. POKRYWY WŁAZÓW, POKRYWY DOSTĘPU, KRATY WPUSTÓW I SKRZYNIE POWIERZCHNIOWE: pokrywy z żelaza ciągliwego i kraty wpustów spełniają wymagania BS EN 124, posiadają innowacyjne cechy sprawiające, że są trwałe, bezpieczne i łatwe do zainstalowania. Waga od pieszych do 90-tonowych. DRENOWANIE LINEARNE: obejmuje termoplastyczne, linearne systemy drenowania z polimerobetonu i polipropylenu do wszystkich najważniejszych zastosowań. Dostępne opcje krat. Szerokość kanału od 100 - 300mm. PODZIEMNE POŁĄCZENIA: podziemne połączenia UPVC, PPIC, komory i pokrywy. KOMORY O DUŻEJ WYTRZYMAŁOŚCI: komory i pokrywy na przewody/rozwiązanie z dziedziny zastosowań i ochrony sieci. gotowe komory, gotowe i łatwe do zamontowania. BEZPIECZEŃSTWO: komory dostępu silnie zabezpieczone oraz pokrywy bezpieczeństwa.

 1. IGAS RESEARCH

  Niemcy

  Chemia – W naszym laboratorium chemicznym wykorzystujemy nowoczesny sprzęt analityczny (spektroskopię UV, ICP-OES, ICP-MS, RFA, REM, REM-EDX), jak również klasyczne metody chemii mokrej. Ścieki – spektrum oczyszczania ścieków obejmuje procesy fizykochemiczne, adsorpcję z wykorzystaniem specjalnie aktywowanego koksu w systemach ze złożem stałym, jak również oczyszczalnie roślinne. Woda pitna – w naszym laboratorium do analizy wody pitnej określamy parametry biologiczne zgodnie z wytycznymi UE dot. wody pitnej. Zawsze służymy radą i pomocą!

 2. GVA GESELLSCHAFT FÜR VERFAHREN DER ABWASSERTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Witamy w firmie GVA Gesellschaft für Verfahren der Abwassertechnik GmbH & Co. KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty i usługi: oczyszczanie ścieków, metoda biologiczna; instalacje do oczyszczania ścieków, urządzenia do napowietrzania ścieków; oczyszczanie ścieków; instalacje do oczyszczania ścieków, metoda biologiczna; technologia oczyszczania ścieków; wyposażenie oczyszczalni ścieków; mieszadła do uzdatniania ścieków; mieszadła z silnikiem zanurzonym; konserwacja.

 3. FISCHER MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Austria

  Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH jest skierowaną ku przyszłości globalną firmą w dziedzinie inżynierii i budowy maszyn skupiającą się na proponowaniu indywidualnych rozwiązań spełniających specyficzne wymagania klienta w zakładach przetwórstwa termicznego. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych techników i zmotywowanych pracowników, każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom naszych zleceniodawców. Wiedza zdobyta w wyniku wieloletniego doświadczenia – w połączeniu z radością z wprowadzania innowacji – pozwala nam zapewniać urządzenia i instalacje różnych rozmiarów, o wysokim stopniu bezpieczeństwa i długim okresie eksploatacji. Głównym czynnikiem jest tutaj wykonywana przez nas wewnętrznie konstrukcja, planowanie i produkcja – często spotykana w budowie specjalnych narzędzi – co jest podstawą do produkcji ekonomicznych maszyn i rozwiązań systemowych. Dla klientów z branży spożywczej, chemicznej, stalowej i celulozowej, a także grzewczej i technologii słonecznych, oferujemy szeroką gamę produktów.

 4. LASSO TECHNIK AG

  Szwajcaria

 5. FORBEST EUROPE GMBH

  Niemcy

 6. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

 7. DRAIN REHAB SOLUTIONS

  Kanada

 8. S1E LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. FUMOSO INDUSTRIAL S.A

  Hiszpania

 2. MANGROVE

  Niemcy

 3. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  Szwajcaria

 4. NORDIC WATER GMBH

  Niemcy

 5. FERNCO

  Zjednoczone Królestwo

 6. G.A.A. MBH

  Niemcy

 7. DESATASCADORAS ELITE

  Hiszpania

 8. DRAINAGE CONSULTANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. CANALUM

  Hiszpania

 10. DRAIN 247

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Przepływ wody - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

479 przedsiębiorstwa