• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przepływ wody - urządzenia

Wyniki dla

Przepływ wody - urządzenia - Import eksport

 1. INDUSTRIEMONTAGEN HOFMANN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMH koncentruje się głównie na produkcji, dostawie i montażu rurociągów dla np. biogazowni, oczyszczalni ścieków, lakierni, przewodów rurowych gazu i powietrza, oczyszczalni szlamów lakierniczych, myjni dla przemysłu motoryzacyjnego i przemysłu w ogóle. Dodatkowe systemy lub ich komponenty są również produkowane przez nas w Burgtonna i montowane na miejscu! Za każdym razem stajemy przed nowymi zadaniami i wyzwaniami, które wykonujemy w kraju i za granicą! Firma IMH zatrudnia obecnie 16 monterów, którzy przemieszczają się na całym świecie, oraz z sekretariatu w Burgtonna . Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów od układania rur, spawaczy TIG z certyfikatem TÜV i instalatorów. W naszych halach montażowych i na budowach przetwarzamy następujące materiały: stal nierdzewna, stal miękka i stal ocynkowana, tworzywa sztuczne, takie jak PCV, PP, PE-HD, PVDF, miedź.

 2. PWL GMBH & CO. ANLAGENTECHNIK KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technologia środowiskowa to termin, który jest obecnie silniej zakorzeniony w umysłach ludzi niż kiedykolwiek wcześniej. Konieczne i wymagane są różne narzędzia strategiczne, które pozwalają nam skutecznie i szybko interweniować w procesy mogące spowodować nieodwracalne szkody dla naszej natury i bezpośredniego otoczenia. Gdy mówimy o wydajności, oznacza to, że jesteśmy w 100% zaangażowani w wasz projekt. Żaden projekt, żadna instalacja czy urządzenia nie będą obsługiwane przez procedury standardowe, lecz według indywidualnego podejścia i planowania. Dzięki międzynarodowemu know-how i znajomości warunków regionalnych jesteśmy dostawcą usług w zakresie recyklingu wody, oczyszcznia wody i ścieków.

 3. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

 4. WAM HELVETIA GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WAM HELVETIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Nebikon, Szwajcaria.

 5. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Pompy, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, systemy filtracji, Woda pitna - dystrybucja, instalacje do uzdatniania wody, i Pompy. Ma siedzibę w Kempenich, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WAM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Altlußheim, Niemcy.

 2. G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Przepływ wody - urządzenia, Chemiczne środki wiążące, Przepływ wody - urządzenia, i Chemiczne środki wiążące. Ma siedzibę w Thaining, Niemcy.

 3. GLASFASER-PRODUKTE KRAMP & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLASFASER-PRODUKTE KRAMP & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Brüel, Niemcy.

 4. OPTIPLANTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OPTIPLANTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Würselen, Niemcy.

 5. ENEOTECH UMWELT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENEOTECH UMWELT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Ludwigshafen Am Rhein, Niemcy.

 1. GVA GESELLSCHAFT FÜR VERFAHREN DER ABWASSERTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Witamy w firmie GVA Gesellschaft für Verfahren der Abwassertechnik GmbH & Co. KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty i usługi: oczyszczanie ścieków, metoda biologiczna; instalacje do oczyszczania ścieków, urządzenia do napowietrzania ścieków; oczyszczanie ścieków; instalacje do oczyszczania ścieków, metoda biologiczna; technologia oczyszczania ścieków; wyposażenie oczyszczalni ścieków; mieszadła do uzdatniania ścieków; mieszadła z silnikiem zanurzonym; konserwacja.

 2. IGAS RESEARCH

  Niemcy

  Chemia – W naszym laboratorium chemicznym wykorzystujemy nowoczesny sprzęt analityczny (spektroskopię UV, ICP-OES, ICP-MS, RFA, REM, REM-EDX), jak również klasyczne metody chemii mokrej. Ścieki – spektrum oczyszczania ścieków obejmuje procesy fizykochemiczne, adsorpcję z wykorzystaniem specjalnie aktywowanego koksu w systemach ze złożem stałym, jak również oczyszczalnie roślinne. Woda pitna – w naszym laboratorium do analizy wody pitnej określamy parametry biologiczne zgodnie z wytycznymi UE dot. wody pitnej. Zawsze służymy radą i pomocą!

 1. FISCHER MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Austria

  Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH jest skierowaną ku przyszłości globalną firmą w dziedzinie inżynierii i budowy maszyn skupiającą się na proponowaniu indywidualnych rozwiązań spełniających specyficzne wymagania klienta w zakładach przetwórstwa termicznego. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych techników i zmotywowanych pracowników, każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom naszych zleceniodawców. Wiedza zdobyta w wyniku wieloletniego doświadczenia – w połączeniu z radością z wprowadzania innowacji – pozwala nam zapewniać urządzenia i instalacje różnych rozmiarów, o wysokim stopniu bezpieczeństwa i długim okresie eksploatacji. Głównym czynnikiem jest tutaj wykonywana przez nas wewnętrznie konstrukcja, planowanie i produkcja – często spotykana w budowie specjalnych narzędzi – co jest podstawą do produkcji ekonomicznych maszyn i rozwiązań systemowych. Dla klientów z branży spożywczej, chemicznej, stalowej i celulozowej, a także grzewczej i technologii słonecznych, oferujemy szeroką gamę produktów.

 2. CLARK-DRAIN LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLARK-DRAIN proponuje szeroką gamę linearnych kanałów drenowania, pokrywy dostępu i do drenowania, złącza podziemnych, komory o dużej wytrzymałości, komory PPIC, odlewy dla rolnictwa i na zamówienie, odpowiadające wymaganiom i potrzebom przemysłu. POKRYWY WŁAZÓW, POKRYWY DOSTĘPU, KRATY WPUSTÓW I SKRZYNIE POWIERZCHNIOWE: pokrywy z żelaza ciągliwego i kraty wpustów spełniają wymagania BS EN 124, posiadają innowacyjne cechy sprawiające, że są trwałe, bezpieczne i łatwe do zainstalowania. Waga od pieszych do 90-tonowych. DRENOWANIE LINEARNE: obejmuje termoplastyczne, linearne systemy drenowania z polimerobetonu i polipropylenu do wszystkich najważniejszych zastosowań. Dostępne opcje krat. Szerokość kanału od 100 - 300mm. PODZIEMNE POŁĄCZENIA: podziemne połączenia UPVC, PPIC, komory i pokrywy. KOMORY O DUŻEJ WYTRZYMAŁOŚCI: komory i pokrywy na przewody/rozwiązanie z dziedziny zastosowań i ochrony sieci. gotowe komory, gotowe i łatwe do zamontowania. BEZPIECZEŃSTWO: komory dostępu silnie zabezpieczone oraz pokrywy bezpieczeństwa.

 3. LASSO TECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma LASSO TECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka skrawaniem, non-return valves, i Zawory krańcowe. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 4. DRAIN REHAB SOLUTIONS

  Kanada

  Firma DRAIN REHAB SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Montreal, Kanada.

 5. FORBEST EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma FORBEST EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kamery inspekcyjne, Kamera do kontroli kanałów ściekowych, kontrola inspekcji wzrokowej, i badanie wideo. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 6. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Wolfurt, Austria.

 7. FUMOSO INDUSTRIAL S.A

  Hiszpania

  Firma FUMOSO INDUSTRIAL S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach Przepływ wody - urządzenia, drenowanie, i Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Parets Del Vallés (barcelona), Hiszpania.

 8. S1E LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S1E LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kamera do kontroli kanałów ściekowych. Ma siedzibę w Barnsley, Zjednoczone Królestwo.

 1. NORHAM SAS

  Francja

  Firma NORHAM SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w St Donat Sur L'herbasse, Francja.

 2. MANGROVE

  Niemcy

  Firma MANGROVE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach fitooczyszczanie. Ma siedzibę w Mittelherwigsdorf, Niemcy.

 3. ENVICON GMBH

  Niemcy

  Firma ENVICON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, filtrowanie wody zużytej, Recykling ścieków, complete water purification systems, i Treatment plant works. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 4. NORDIC WATER GMBH

  Niemcy

  Firma NORDIC WATER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 5. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  Szwajcaria

  Firma MAITRON (SCHWEIZ) GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, instalacje do uzdatniania wody, instalacje uzdatniania wody, Odsalanie wody - urządzenia, i Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Reinach Ag, Szwajcaria.

 6. STEINHARDT GMBH

  Niemcy

  Firma STEINHARDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 7. BIOGEST

  Niemcy

  Firma BIOGEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wód - usługi, usuwanie gnojownic, pompy do gnojówek, i Oczyszczanie wód - usługi. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 8. CANALUM

  Hiszpania

  Firma CANALUM, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Pokrycia dachowe, Rynny dachowe PCW, rynny, i rynny z miedzi. Ma siedzibę w FUENLABRADA - MADRID, Hiszpania.

 9. KNOWLES DRAINAGE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KNOWLES DRAINAGE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Halifax, Zjednoczone Królestwo.

 10. DRAIN 247

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DRAIN 247, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie nieczystości z kanalizacji, pompy drenujące, kanał mycia strumieniowego, i opróżnianie prywatnych szamb. Ma siedzibę w Borehamwood, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przepływ wody - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

476 Przedsiębiorstwa