• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie

Wyniki dla

Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie - Import eksport

 1. HAJ TEX GROUP

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  HAJ TEX został założony w 2018 roku w Uzbekistanie i jest w pełni zintegrowaną pionowo firmą tekstylną specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości produktów i cieszącą się niezawodną reputacją. Ideą „Cot Cluster Economy” jest odpowiedzialna uprawa bawełny i głębokie przetwarzanie jej wszystkich komponentów, maksymalizacja wartości dodanej i minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko poprzez ponowne wykorzystanie odpadów produkcyjnych i przy pomocy wtórnego przetwarzania technologii odzieżowej. Odpady z bawełny są wykorzystywane jako baza paszowa w naszym kompleksie hodowlanym, a także w fabryce oleju bawełnianego. Klaster ten jest grupą zintegrowanych jednostek biznesowych zaangażowanych w cały łańcuch wartości w zakresie przetwarzania bawełny, odziarniania, przędzenia, produkcji i wykańczania tkanin oraz produkcji odzieży. Nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty: STANDARD 100 by OEKO-TEX®, BSCI, ISO 14001 - 2015, ISO 9001 - 2008, ISO 45001 - 2018, COM4, ORGANIC EU, GOTS. Naszym przykładem postanowiliśmy udowodnić, że przemysł bawełniany w Uzbekistanie może spełniać światowe standardy jakości i bezpieczeństwa warunków pracy. Przyciągnęliśmy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i profesjonalny sprzęt światowej klasy marek, aby stworzyć pełny cykl produkcyjny, począwszy od sadzenia bawełny na polach, a skończywszy na produkcji stylowej odzieży z dzianiny naszej własnej marki. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje przędzy bawełnianej, tkanin bawełnianych, dzianin i wyrobów gotowych.

 2. PIXBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PIXBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, Piece przemysłowe, maszyny tekstylne, Suszarnie przemysłowe, inżynieria mechaniczna, bębny odwojowe, linie do walcowania, skrapiarki, i maszyny do cięcia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 4. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny dziewiarskie przemysłowe i akcesoria, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Esparreguera-Barcelona, Hiszpania.

 5. SCHOLZE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHOLZE GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Frankenberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOPTEX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LOPTEX SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny tekstylne, SORTER, maszyny i urządzenia do dwojenia tkanin, przędze na dzianiny w worku, maszyny i urządzenia do powlekania i wykańczania tkanin, maszyny i urządzenia do zamszowania tkanin, maszyny i urządzenia do merceryzacji tkanin, maszyny i urządzenia do farbowania i gotowania tkania, i maszyny i urządzenia do ugniatania tkanin. Ma siedzibę w Montano Lucino, Włochy.

 2. HAYABUSA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HAYABUSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach zaplatarki, nawijarki tekstylne, nawijarki, i draparki przędzy. Ma siedzibę w Pordenone, Włochy.

 3. SAMATEX GMBH

  Niemcy

  Samatex została założony w 1984 roku jako firma dystrybucyjna. W 2008 roku powstała firma Samatex GmbH, która jako międzynarodowy i niezawodny dostawca dla przemysłu tekstylnego w drugiej generacji oferuje własne produkty na całym świecie. Produkujemy części zamienne do przędzarek (AutoCoro-Open End) i nawijarek (AutoConer) oraz przędzarek pierścieniowych (Autodoffing). Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w produkcji precyzyjnych narzędzi do formowania wtryskowego oraz komponentów i urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych i metali. Nasz aktualny asortyment produktów obejmuje ponad 6500 artykułów do różnych typów maszyn, począwszy od SE7 aż po najnowsze modele przędzarek z wirnikiem AutoCoro-Rotor, a także od 138 po obecne nawijarki Autoconer i części do automatycznego zdejmowania na różnych przędzarkach pierścieniowych Rieter, Zinser i Marzoli.

 4. MIRANDA SP. Z O.O.

  Polska

  esteśmy nowoczesnym producentem wysokiej jakości i zaawansowanych technologicznie tkanin oraz dzianin poliestrowych, poliamidowych i mieszanych, a także gotowych produktów o unikalnych walorach użytkowych. Nasza długoletnia tradycja, doświadczenie, potencjał, zaangażowanie i elastyczne podejście do Klienta, sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć produkty odpowiadające oczekiwaniom oraz najnowszym trendom rynkowym. Nasza jakość jest naszą siłą. Jako nieliczni w Europie dysponujemy pełnym cyklem produkcyjnym, zlokalizowanym w jednym miejscu, opartym na stale modernizowanym, nowoczesnym parku maszynowym. Posiadamy również własne zaplecze laboratoryjno - badawcze, które zapewnia stałą kontrolę nad produkcją, zgodność z wymaganymi parametrami technicznymi oraz standardami jakościowymi, ekologicznymi i higienicznymi.

 5. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., z siedzibą w mieście Ningbo, znajduje się w rozwiniętym gospodarczo obszarze w Chinach i eksportuje głównie krosna igiełkowe o dużej prędkości, oplatarki o dużej prędkości, dziewiarki sznurkowe, przewijarki i rozwijarki, końcówki metalowe, folię z acetatu celulozy oraz powiązane akcesoria. Nasze produkty wyróżniają się ogromną jakością na rynku krajowym i zagranicznym.

 1. PROMATEX ITALIA SRL

  Włochy

  Promatex projektuje i realizuje rozwiązania w zakresie łączenia, powlekania i przetwarzania w oparciu o najlepsze technologie.

 2. CETERA S.R.L.

  Włochy

  Firma CETERA S.R.L., roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, maszyny do artykułów tekstylnych, maszyny i urządzenia do dywanów i pasmanterii, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i maszyny i wyposażenia do obróbki wykończeniowej przędzy. Ma siedzibę w Cologno Monzese, Włochy.

 1. HOKO MASCHINEN VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma HOKO MASCHINEN VERTRIEBS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 2. GIESSE

  Włochy

  Firma GIESSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 3. A. MONFORTS TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma A. MONFORTS TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. BUZZANCA S.R.L.

  Włochy

  Firma BUZZANCA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach krosna dziewiarskie, i maszyny dziewiarskie okrągłe. Ma siedzibę w Carpi, Włochy.

 5. MARIO CROSTA

  Włochy

  Firma MARIO CROSTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, maszyny tekstylne, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 6. GARNIER THIEBAUT

  Francja

  Firma GARNIER THIEBAUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Maski ochronne, Bielizna pościelowa i stołowa, Bielizna stołowa, Maski ochronne, Bielizna pościelowa i stołowa, maski, i Bielizna stołowa. Ma siedzibę w Gérardmer, Francja.

 7. T.M.T. MANENTI S.R.L.

  Włochy

  Firma T.M.T. MANENTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach nawijarki, Textile machine manufacture, i maszyny do wykańczania nici. Ma siedzibę w Valle Mosso, Włochy.

 8. TESSIL GOMMA

  Włochy

  Firma TESSIL GOMMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, przegląd cylindrów tekstylnych, i cylindry z kauczuku. Ma siedzibę w Lessona, Włochy.

 1. SHANGHAI YUANYI TEXTILE MACHINERY FITTINGS CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI YUANYI TEXTILE MACHINERY FITTINGS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach części i akcesoria do skręcarek. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. A.M.T. ASSISTENZA MACCHINE TESSILI DI BERTONE SRL

  Włochy

  Firma A.M.T. ASSISTENZA MACCHINE TESSILI DI BERTONE SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Verrone, Włochy.

 3. P.C.M. PROGETTAZIONI COSTRUZIONI MECCANICHE SRL

  Włochy

  Firma P.C.M. PROGETTAZIONI COSTRUZIONI MECCANICHE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny tekstylne, naprawa maszyn tekstylnych, i konserwacja maszyn tkackich. Ma siedzibę w Ponderano, Włochy.

 4. KOZA TEXTILE

  Turcja

  Firma KOZA TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach fabric wholesale. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. MAEBE LUC NV

  Belgia

  Firma MAEBE LUC NV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne maszyny dziewiarskie, maszyny dziewiarskie okrągłe, maszyny dziewiarskie do produkcji skarpet, i komputerowe maszyny dziewiarskie. Ma siedzibę w WAREGEM, Belgia.

 6. RIOPELE - TÊXTEIS, S.A

  Portugalia

  Firma RIOPELE - TÊXTEIS, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, i tkaniny z włókien naturalnych. Ma siedzibę w Pousada De Saramagos, Portugalia.

 7. KARL MAYER ROTAL S.R.L.

  Włochy

  Firma KARL MAYER ROTAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i snowarki tekstylne. Ma siedzibę w Mezzolombardo, Włochy.

 8. OFFICINE GAUDINO S.P.A.

  Włochy

  Firma OFFICINE GAUDINO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania, przędzarki, i krosna do przędzenia wełny. Ma siedzibę w Cossato, Włochy.

 9. GOLDINA LOY GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma GOLDINA LOY GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Landsberg/lech, Niemcy.

 10. A PENTEADORA - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE PENTEAÇÃO E FIAÇÃO DE LÃS, S.A.

  Portugalia

  Firma A PENTEADORA - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE PENTEAÇÃO E FIAÇÃO DE LÃS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Nici i nitki przędzalnicze naturalne, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, i Nici i nitki przędzalnicze naturalne. Ma siedzibę w Unhais Da Serra, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie - Import eksport

Liczba wyników

1274 Przedsiębiorstwa