• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł poligraficzny - maszyny i materiały

Wyniki dla

Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały - Import eksport

 1. LAMP TECH JOHANNWILLE & SANTOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LampTech jest producentem źródeł światła, wytwarzającym wysokiej jakości promienniki podczerwieni w różnych wersjach. Szeroki asortyment produktów LampTech obejmuje na przykład jednorurowe promienniki podczerwieni IR i promienniki podczerwienie dwururowe. Gama promienników podczerwieni LampTech została niedawno rozszerzona o promienniki podczerwieni o średniej częstotliwości. LampTech produkuje lampy UV (promienniki ultrafioletowe) do użytku profesjonalnego, w szczególności dla branży poligraficznej. Promienniki ultrafioletowe LampTech są stosowane przy wklęsłodruku, sitodruku, druku offsetowym, fleksografii i drukowaniu książek. Nasze produkty: promienniki podczerwieni, ogrzewające promienniki podczerwieni, promienniki UV do suszenia farb drukarskich i lakierów, promienniki ogrzewające, promienniki promieniowania ultrafioletowego, suszarki na podczerwień, krótkofalowe systemy suszarek promiennikowych, urządzenia do suszenia w podczerwieni, suszarki na podczerwień do maszyn drukarskich.

 2. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

 3. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 4. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 5. CHECKPOINT SYSTEM EDV GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHECKPOINT SYSTEM EDV GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIE DRUCKER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIE DRUCKER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Reinheim, Niemcy.

 2. SPEKTRAL-DRUCK HEIKO BODAMER, EINGETR. KFM.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPEKTRAL-DRUCK HEIKO BODAMER, EINGETR. KFM., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. DEPOT PRODUKTIONS- LAGER & HANDELS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DEPOT PRODUKTIONS- LAGER & HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Ebreichsdorf, Austria.

 4. COLORDRUCK BAIERSBRONN W. MACK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COLORDRUCK BAIERSBRONN W. MACK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Baiersbronn, Niemcy.

 5. HALMOSI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HALMOSI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 1. PLUSKALENDER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLUSKALENDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Mudersbach, Niemcy.

 2. GRAFINO GRAFISCHER BETRIEB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRAFINO GRAFISCHER BETRIEB GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 1. PRINT-O-TEC MEDIENGESTALTUNG & SPEZIALDRUCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRINT-O-TEC MEDIENGESTALTUNG & SPEZIALDRUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. INDUSTRIE-DRUCKEREI WOBST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE-DRUCKEREI WOBST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 3. B. KRAUSE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B. KRAUSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Radebeul, Niemcy.

 4. GERHARD ILSEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERHARD ILSEN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

 5. HERA PAPIERVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERA PAPIERVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Nidda, Niemcy.

 6. KDD KOMPETENZZENTRUM DIGITAL-DRUCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KDD KOMPETENZZENTRUM DIGITAL-DRUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 7. LATZER GRAFIK & DRUCK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LATZER GRAFIK & DRUCK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Saalfelden Am Steinernen Meer, Austria.

 8. KSD-WERBUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KSD-WERBUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Bad Wimpfen, Niemcy.

 1. WILHELM KÖHLER VERLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM KÖHLER VERLAG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 2. SELTERSDRUCK & VERLAG LEHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SELTERSDRUCK & VERLAG LEHN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Niederselters, Niemcy.

 3. PETRA HEINIG – FOLIENTASTATUREN, BEDIENBLENDEN, BAUGRUPPEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETRA HEINIG – FOLIENTASTATUREN, BEDIENBLENDEN, BAUGRUPPEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Grüna, Niemcy.

 4. WURSTER DRUCK + VERPACKUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WURSTER DRUCK + VERPACKUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Metzingen, Niemcy.

 5. DER DRUCKPARTNER E. U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DER DRUCKPARTNER E. U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 6. DUMA DRUCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUMA DRUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wolfschlugen, Niemcy.

 7. DRUCKWEITERVERARBEITUNG DITTBERNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRUCKWEITERVERARBEITUNG DITTBERNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Neumünster, Niemcy.

 8. NABERDRUCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NABERDRUCK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Hügelsheim, Niemcy.

 9. FOLTEC FOLIEN- UND DRUCKTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FOLTEC FOLIEN- UND DRUCKTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Schwabmünchen, Niemcy.

 10. STEMPEL + DRUCK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEMPEL + DRUCK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały - Import eksport

Liczba wyników

9471 Przedsiębiorstwa