• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł poligraficzny - maszyny i materiały

Wyniki dla

Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały - Import eksport

 1. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 2. ZMO GMBH

  Niemcy

  ZMO GmbH jest firmą usługową dla branży poligraficznej z siedzibą w miejscowości Hoisdorf, Szlezwik-Holsztyn. Wykonujemy i naprawiamy części zamienne i materiały eksploatacyjne do maszyn drukarskich i złamywaków, falcowników. Przywiązujemy szczególną wagę do niezawodnej obsługi klienta, najwyższej jakości i wyjątkowej elastyczności – naszym najważniejszym celem są zadowoleni klienci! Przyjmujemy jako wyzwanie i chętnie spełniamy indywidualne życzenia naszych klientów. Zapewniamy wysoki stopień technicznej innowacji i precyzji wykonania. Przekonaj się sam o naszych usługach! Na następnych stronach znajdziecie Państwo przegląd naszych produktów, takich jak złamywaki, klapy złamywaków, chwytaki, noże do złamywaków, punktowniki, deflektory, łopaty, rolki napinające, rolki transportowe, a także informacje o naszych usługach, takich jak powlekanie rolek i wałków oraz elementy formowane z Vulkollanu, obróbka i naprawa części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn drukarskich i złamywaków.

 3. LAMP TECH JOHANNWILLE & SANTOS GMBH

  Niemcy

  LampTech jest producentem źródeł światła, wytwarzającym wysokiej jakości promienniki podczerwieni w różnych wersjach. Szeroki asortyment produktów LampTech obejmuje na przykład jednorurowe promienniki podczerwieni IR i promienniki podczerwienie dwururowe. Gama promienników podczerwieni LampTech została niedawno rozszerzona o promienniki podczerwieni o średniej częstotliwości. LampTech produkuje lampy UV (promienniki ultrafioletowe) do użytku profesjonalnego, w szczególności dla branży poligraficznej. Promienniki ultrafioletowe LampTech są stosowane przy wklęsłodruku, sitodruku, druku offsetowym, fleksografii i drukowaniu książek. Nasze produkty: promienniki podczerwieni, ogrzewające promienniki podczerwieni, promienniki UV do suszenia farb drukarskich i lakierów, promienniki ogrzewające, promienniki promieniowania ultrafioletowego, suszarki na podczerwień, krótkofalowe systemy suszarek promiennikowych, urządzenia do suszenia w podczerwieni, suszarki na podczerwień do maszyn drukarskich.

 4. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 5. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HALMOSI GMBH

  Niemcy

 2. BERLINER GLAS KG HERBERT KUBATZ GMBH & CO.

  Niemcy

 3. GERHARD ILSEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. DEPOT PRODUKTIONS- LAGER & HANDELS GMBH

  Austria

 5. HUNKELER AG PAPIERVERARBEITUNGSMASCHINEN

  Szwajcaria

 1. SAUER WALZENFABRIKEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. CHECKPOINT SYSTEM EDV GMBH

  Niemcy

 1. KDD KOMPETENZZENTRUM DIGITAL-DRUCK GMBH

  Niemcy

 2. KSD-WERBUNG

  Niemcy

 3. DIE DRUCKER

  Niemcy

 4. DEIN SERVICE GMBH MESSEBAU | MESSESTÄNDE | MESSE TV

  Niemcy

 5. LATZER DRUCK & LOGISTIK GMBH

  Austria

 6. LORENZ WERBUNG GMBH

  Niemcy

 7. B. KRAUSE GMBH

  Niemcy

 8. PRINT-O-TEC MEDIENGESTALTUNG & SPEZIALDRUCK GMBH

  Niemcy

 1. INDUSTRIE-DRUCKEREI WOBST GMBH

  Niemcy

 2. SPEKTRAL-DRUCK HEIKO BODAMER, EINGETR. KFM.

  Niemcy

 3. PRO FACTORY WERBEMITTEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. PLUSKALENDER

  Niemcy

 5. PROMOPORTAL GMBH

  Niemcy

 6. HERA PAPIERVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. COLORDRUCK BAIERSBRONN W. MACK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. GRAFINO GRAFISCHER BETRIEB GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. WILHELM KÖHLER VERLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. DRUCKEREI ROSEBROCK GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały - Import eksport

Liczba wyników

10 614 przedsiębiorstwa