• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania - Import eksport

 1. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Turcja

  Verified by europages badge

  FIRMA ÖZKA-ISTANBUL ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W STAMBULE W 2015 ROKU W CELU PRODUKCJI I ROZWOJU AUTOMATYCZNYCH MASZYN DO PRZEWIJANIA, AUTOMATYCZNEGO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO, AUTOMATYCZNEGO BEZRDZENIOWEGO PRZEWIJANIA I AUTOMATYCZNEGO PRZEWIJANIA PRZED ROZCIĄGANIEM. OD MOMENTU ZAŁOŻENIA, ÖZKA-ISTANBUL ZACZĘŁA ODGRYWAĆ WIODĄCĄ ROLĘ W KRAJU, W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI WYDAJNYCH I SZYBKICH PRZEWIJAREK DO FOLII STRETCH Z PCW, ZGODNIE Z MIĘDZYNARODOWYMI STANDARDAMI. W KOLEJNYCH LATACH ÖZKA-İSTANBUL ZACZĘŁA BRAĆ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH RYNKACH, ABY SPEŁNIĆ WYMAGANIA RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW. PRODUKCJA MASZYN DO NAPEŁNIANIA I PAKOWANIA, KTÓRE WYMAGAJĄ BADAŃ I ROZWOJU, BYŁA KOLEJNĄ LINIĄ PRODUKCYJNĄ DLA ÖZKA-ISTANBUL. W OSTATNIM CZASIE FIRMA ÖZKA-ISTANBUL OPRACOWAŁA MASZYNĘ DO PRZEWIJANIA I WYMIAROWANIA PAPIERU DO PIECZENIA. ÖZKA-İSTANBUL ZAPEWNIA KLIENTOM CAŁODOBOWE WSPARCIE TECHNICZNE W CELU WYELIMINOWANIA I UNIKNIĘCIA STRAT PRODUKCYJNYCH.

 2. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 3. DOLZAN IMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dolzan Impianti to firma od wielu lat działająca w branży produkcji maszyn pakujących. Firma z Galliera Veneta, w prowincji Padwa, prowadzi działalność w sektorze mechanicznym, cukierniczym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, oferując dostawę maszyn pakujących przeznaczonych do instalacji systemów do opakowań z płaskim dnem, do pakowania częściowo próżniowego i próżniowego. Instalacje dostarczane przez firmę są odpowiednie do pakowania materiałów o różnej masie i rozmiarach.

 4. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  STRUBL GmbH & Co. KG zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i szczyci się ponad 65-letnią tradycją w następujących dziedzinach (1) opakowania produkowane w warunkach sterylnych: folie i torebki produkowane w pomieszczeniach sterylnych, czyli wytwarzane zgodnie z GMP opakowania pierwotne i wtórne do stosowania w produkcji w pomieszczeniach sterylnych (2) systemy pakowania Plug&Pack®: elastyczne systemy automatyzacji procesów pakowania są gwarancją efektywności procesu pakowania (3) opakowania foliowe: opakowania z tworzyw sztucznych do towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

 5. TOSYALI MAKINA A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TOSYALI MAKINA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, łańcuchy tulejkowe, Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Części obrabiane maszynowo, łańcuchy sworzniowe, i krążki z tulejami stożkowymi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NEW PROJECT S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NEW PROJECT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach aplikatory do plastikowych korków, i paczkowanie żywności biologicznej. Ma siedzibę w Poggio Torriana, Włochy.

 2. SENZANI BREVETTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SENZANI BREVETTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Agroturystyka, Rama i ościeżnica, ELECTRIC EQUIPMENT, opakowania przemysłowe, pakowanie żywności, Opakowania spożywcze, pudła cięte, i Agroturystyka. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 3. HM HAUMANN ROBOTERSYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HM HAUMANN ROBOTERSYSTEME GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Biedermannsdorf, Austria.

 4. PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS

  Polska

  Firma PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Na początku 2012 roku zaczęła współpracować z Włoskim Producentem Urządzeń Klejących firmą PREO S.R.L. Jako niezależna Firma z bogatym doświadczeniem techniczno-handlowym świadczy usługi na terenie całego kraju. Profesjonalne podejście do klienta, oraz szybka reakcja w realizowaniu zadań związanych z serwisowaniem urządzeń klejących pozwala nam na szybki rozwój i docieranie do coraz większej ilości klientów. Wyznajemy zasadę: Keep the customer happy ! ! ! Zakres działalności naszej firmy to: * Sprzedaży Systemów klejących HOTMELT Marki PREO * Serwisowanie urządzeń klejących Hot melt. * Pomocy w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych- szkolenia. * Sprzedaż części zamiennych. - elektrozawory - węże - głowice - moduły - podzespoły korpusu głowic, modułów, filtrów - uchwyty głowic i pistoletów - dysze proste i kątowe nastawne - filtry pompy i zbiornika - pompy tłokowe i zębate - mini filtry z wymiennymi siatkami - złączki do węży proste i kątowe - grzałki, czujniki, o-ringi, cord-sety, igły czyszczące - płyny czyszczące do elementów zewnętrznych lub wewnętrznych aplikatora

 5. UNIFILL SRL

  Włochy

  Firma Unifill zajmuje się projektowaniem i konstrukcją maszyn do formowania przez wydmuchiwanie oraz innowacyjnych napełniarek do opakowań jednodawkowych o poj. od 0, 1 ml do 500 ml do produktów płynnych, półgęstych i gęstych oraz do czopków i globulek dopochwowych. Unifill to światowy lider w branży opakowań jednodawkowych dla sektorów spożywczego (przyprawy, sosy, oleje, octy winne, jogurty i sery luzem), chemicznego (detergenty, dodatki, nawozy, kominki zapachowe, środki przeciwpasożytnicze), farmaceutycznego (suplementy diety do picia, kremy, czopki) i sektora środków kosmetycznych.

 1. PACKAGING M.P.Z. SRL

  Włochy

  Założona en 1998 r. firma Packaging MPZ korzysta z dużego doświadczenia i odnosi światowe sukcesy. Sprzedajemy okazyjne dobrze zakonserwowane wypełniarki Tetra Pak™. Dostarczamy pełne rozwiązania, od opracowania projektu do jego realizacji dla przemysłu konfekcjonowania, rozlewania i pakowania napojów, dla branż, jak mleczarska, winiarska i soków owocowych. Sprzedajemy głównie maszyny/linie rozlewania używanie i po kapitalnym remoncie, ale dostarczamy również nowe maszyny do konfekcjonowania i końca linii produkcyjnej.

 2. SN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  SN Maschinenbau jest światowym liderem na rynku poziomych maszyn formujących, wypełniających i zamykających dla szerokiej gamy produktów. Na żywność, karmę dla zwierząt domowych, napoje, jak również na nasiona, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego lub produkty farmaceutyczne: Nasze maszyny do pakowania w torebki są idealnym rozwiązaniem procesowym dla Twojego procesu pakowania. Codziennie współpracujemy z naszymi klientami nad innowacjami i stale udoskonalamy nasze maszyny. Dzięki wysokiej wydajności, maksymalnej dostępności i długiej żywotności naszych maszyn w połączeniu z dużą elastycznością, bogactwem innowacji i najwyższą jakością, jesteśmy Twoim partnerem w zakresie ekonomicznych woreczków do pakowania. Maszyny SN, systemy dozujące, jak również akcesoria są wykonywane na zamówienie zgodnie z Twoimi wymaganiami. Gwarantujemy najwyższe standardy techniczne i ekonomiczną produkcję.

 1. BASIS, LLC

  Ukraina

  BASIS jest producentem prostych i niezawodnych urządzeń do pakowania dla różnych sektorόw przemysłu spożywczego i niespożywczego. Linie oparte są na kartoniarkach, pionowych maszynach pakujących i urządzeniach pomocniczych. Basis LLC z powodzeniem działa na rynku urządzeń do pakowania i paczkowania od 1996 roku. 24 lata rozwoju i wdrażania urządzeń pakujących i logistycznych pozwoliły nam zgromadzić ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązań produkcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu, począwszy od przekąsek, produktów spożywczych i cukierniczych, a skończywszy na produktach mrożonych i niespożywczych. Nasze zasoby to ponad tysiąc projektów, zarówno standardowych jak i indywidualnych, a indywidualne podejście oraz nowoczesne technologie tworzenia projektów zapewniają rozwiązania dla konkretnych celów każdego klienta. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie projektowe, począwszy od opracowania zadania technicznego, a skończywszy na dostawie, montażu i uruchomieniu.

 2. NOVUM PACK

  Polska

  Oferowane przez nas rozwiązania można pogrupować według następujących kategorii: zabezpieczenie produktów - maszyny do folii termokurczliwej, tunele obkurczające, foliowarki do zgrzewek, zgrzewarko-obkurczarki, itp...zamykanie opakowań - zgrzewarki do folii, zaszywarki do worków, zaklejarki do kartonów, wiązarki paczekprzedlużenie terminu przydtaności - pakowarki próżniowe, zgrzewarki do tacek, traysealery, maszyny pakujące w atmosferze modyfikowanejręczne wiązanie produktów - urządzenia ręczne do wiązania wszystkimi rodzajami taśm bandowniczychautomatyczne wiązanie produktów - półautomatyczne wiązarki stołowe i ramowe do wiązania paczek, wiązek, pakietów i kartonówautomaty pakujące -pionowe i poziome automatyczne i półautomatyczne maszyny pakującelinie produkcyjne - zaklejające, zaszywające, zgrzewające, foliujące. Jesteśmy w stanie zaproponować szereg gotowych rozwiązań lub dostosować nasze urządzenia do Twoich potrzeb.Tunele obkurczające do folii, zgrzewarki automat. kątowe do folii.

 3. VELTRU AG

  Szwajcaria

  VELTRU dostarcza komponenty i oprogramowanie logistyczne do urządzeń typu pick and place dla producentów maszyn i integratorów systemów. Główne sektory zastosowań to przemysł spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny. Możemy zapwenić szkolenia operacyjne, wsparcie inżynieryjne i projektowe, odpowiednio do potrzeb. Nasz szablon Aplikacja pozwala skonfigurować zastosowania standardowe i zaprogramowć dodatkową funkcjonalność dla specjalnych wymagań projektowych.

 4. UYGURLAR MAKINA

  Turcja

  Firma UYGURLAR MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, pakowanie żywności, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i maszyny do konfekcjonowania opakowań.. Ma siedzibę w Kirsehir, Turcja.

 5. GUIBOR INGENIERIA

  Argentyna

  Firma GUIBOR INGENIERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Myjnie owoców, warzyw i ryb. Jest również obecna w dziedzinach Żywienie zwierząt hodowlanych - urządzenia, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, Żywienie zwierząt hodowlanych - urządzenia, maszynka do mielenia, i Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Buenos Aires, Argentyna.

 6. WELMASZ

  Polska

  Firma WELMASZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach automation facilities, robotization, i maszyny. Ma siedzibę w Piaseczno, Polska.

 7. PROJE TASARIM EVI

  Turcja

  Firma PROJE TASARIM EVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, urządzenia i sprzęt do produkcji drażetek, i urządzenia i sprzęt do produkcji śmietanki, masła oraz jogurtów. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 8. KALENDER MAKINA

  Turcja

  Firma KALENDER MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 1. FOSHAN NEW KELI PACKING MACHINE FACTORY

  Chiny

  Firma FOSHAN NEW KELI PACKING MACHINE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 2. QINGDAO FUSHENG SIRUI AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO FUSHENG SIRUI AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji opakowań do konfekcjonowania produktów. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 3. PACKINOV

  Francja

  Firma PACKINOV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, automatyczna termozgrzewarka, i Dozowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Beynost, Francja.

 4. NHM LIMITED

  Ukraina

  Firma NHM LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. ARAIT

  Hiszpania

  Firma ARAIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Cuarte De Huerva, Hiszpania.

 6. ENVIOR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENVIOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Tamworth, Zjednoczone Królestwo.

 7. FOOD PACKAGING

  Dania

  Firma FOOD PACKAGING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja robotów, urządzenia i sprzęt do wytwarzania kakao oraz produkcji czekolady, i pakowarki artykułów spożywczych. Ma siedzibę w København Sv, Dania.

 8. ERECAM

  Francja

  Firma ERECAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, Opakowania spożywcze, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, maszyny konfekcjonujące, i maszyna do pakowania w kartony. Ma siedzibę w Mortagne-Sur-Sevre, Francja.

 9. FOURAGE-CTI

  Francja

  Firma FOURAGE-CTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w La Haye Fouassiere, Francja.

 10. METROTECH

  Grecja

  Firma METROTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Piraeus, Grecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania - Import eksport

Liczba wyników

170 Przedsiębiorstwa