• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania - Import eksport

 1. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 2. DOLZAN IMPIANTI SRL

  Włochy

  Dolzan Impianti to firma od wielu lat działająca w branży produkcji maszyn pakujących. Firma z Galliera Veneta, w prowincji Padwa, prowadzi działalność w sektorze mechanicznym, cukierniczym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, oferując dostawę maszyn pakujących przeznaczonych do instalacji systemów do opakowań z płaskim dnem, do pakowania częściowo próżniowego i próżniowego. Instalacje dostarczane przez firmę są odpowiednie do pakowania materiałów o różnej masie i rozmiarach.

 3. PACKAGING M.P.Z. SRL

  Włochy

  Założona en 1998 r. firma Packaging MPZ korzysta z dużego doświadczenia i odnosi światowe sukcesy. Sprzedajemy okazyjne dobrze zakonserwowane wypełniarki Tetra Pak™. Dostarczamy pełne rozwiązania, od opracowania projektu do jego realizacji dla przemysłu konfekcjonowania, rozlewania i pakowania napojów, dla branż, jak mleczarska, winiarska i soków owocowych. Sprzedajemy głównie maszyny/linie rozlewania używanie i po kapitalnym remoncie, ale dostarczamy również nowe maszyny do konfekcjonowania i końca linii produkcyjnej.

 4. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Niemcy

  STRUBL GmbH & Co. KG zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i szczyci się ponad 65-letnią tradycją w następujących dziedzinach (1) opakowania produkowane w warunkach sterylnych: folie i torebki produkowane w pomieszczeniach sterylnych, czyli wytwarzane zgodnie z GMP opakowania pierwotne i wtórne do stosowania w produkcji w pomieszczeniach sterylnych (2) systemy pakowania Plug&Pack®: elastyczne systemy automatyzacji procesów pakowania są gwarancją efektywności procesu pakowania (3) opakowania foliowe: opakowania z tworzyw sztucznych do towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

 5. NEW PROJECT S.R.L.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SENZANI BREVETTI SPA

  Włochy

 2. HM HAUMANN ROBOTERSYSTEME GMBH

  Austria

 3. PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS

  Polska

  Firma PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Na początku 2012 roku zaczęła współpracować z Włoskim Producentem Urządzeń Klejących firmą PREO S.R.L. Jako niezależna Firma z bogatym doświadczeniem techniczno-handlowym świadczy usługi na terenie całego kraju. Profesjonalne podejście do klienta, oraz szybka reakcja w realizowaniu zadań związanych z serwisowaniem urządzeń klejących pozwala nam na szybki rozwój i docieranie do coraz większej ilości klientów. Wyznajemy zasadę: Keep the customer happy ! ! ! Zakres działalności naszej firmy to: * Sprzedaży Systemów klejących HOTMELT Marki PREO * Serwisowanie urządzeń klejących Hot melt. * Pomocy w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych- szkolenia. * Sprzedaż części zamiennych. - elektrozawory - węże - głowice - moduły - podzespoły korpusu głowic, modułów, filtrów - uchwyty głowic i pistoletów - dysze proste i kątowe nastawne - filtry pompy i zbiornika - pompy tłokowe i zębate - mini filtry z wymiennymi siatkami - złączki do węży proste i kątowe - grzałki, czujniki, o-ringi, cord-sety, igły czyszczące - płyny czyszczące do elementów zewnętrznych lub wewnętrznych aplikatora

  Wszystkie wyroby na "przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania"

 4. UNIFILL SRL

  Włochy

  Firma Unifill zajmuje się projektowaniem i konstrukcją maszyn do formowania przez wydmuchiwanie oraz innowacyjnych napełniarek do opakowań jednodawkowych o poj. od 0, 1 ml do 500 ml do produktów płynnych, półgęstych i gęstych oraz do czopków i globulek dopochwowych. Unifill to światowy lider w branży opakowań jednodawkowych dla sektorów spożywczego (przyprawy, sosy, oleje, octy winne, jogurty i sery luzem), chemicznego (detergenty, dodatki, nawozy, kominki zapachowe, środki przeciwpasożytnicze), farmaceutycznego (suplementy diety do picia, kremy, czopki) i sektora środków kosmetycznych.

 5. BASIS, LLC

  Ukraina

  BASIS jest producentem prostych i niezawodnych urządzeń do pakowania dla różnych sektorόw przemysłu spożywczego i niespożywczego. Linie oparte są na kartoniarkach, pionowych maszynach pakujących i urządzeniach pomocniczych. Basis LLC z powodzeniem działa na rynku urządzeń do pakowania i paczkowania od 1996 roku. 24 lata rozwoju i wdrażania urządzeń pakujących i logistycznych pozwoliły nam zgromadzić ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązań produkcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu, począwszy od przekąsek, produktów spożywczych i cukierniczych, a skończywszy na produktach mrożonych i niespożywczych. Nasze zasoby to ponad tysiąc projektów, zarówno standardowych jak i indywidualnych, a indywidualne podejście oraz nowoczesne technologie tworzenia projektów zapewniają rozwiązania dla konkretnych celów każdego klienta. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie projektowe, począwszy od opracowania zadania technicznego, a skończywszy na dostawie, montażu i uruchomieniu.

 1. SN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  SN Maschinenbau jest światowym liderem na rynku poziomych maszyn formujących, wypełniających i zamykających dla szerokiej gamy produktów. Na żywność, karmę dla zwierząt domowych, napoje, jak również na nasiona, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego lub produkty farmaceutyczne: Nasze maszyny do pakowania w torebki są idealnym rozwiązaniem procesowym dla Twojego procesu pakowania. Codziennie współpracujemy z naszymi klientami nad innowacjami i stale udoskonalamy nasze maszyny. Dzięki wysokiej wydajności, maksymalnej dostępności i długiej żywotności naszych maszyn w połączeniu z dużą elastycznością, bogactwem innowacji i najwyższą jakością, jesteśmy Twoim partnerem w zakresie ekonomicznych woreczków do pakowania. Maszyny SN, systemy dozujące, jak również akcesoria są wykonywane na zamówienie zgodnie z Twoimi wymaganiami. Gwarantujemy najwyższe standardy techniczne i ekonomiczną produkcję.

 2. NOVUM PACK

  Polska

  Oferowane przez nas rozwiązania można pogrupować według następujących kategorii: zabezpieczenie produktów - maszyny do folii termokurczliwej, tunele obkurczające, foliowarki do zgrzewek, zgrzewarko-obkurczarki, itp...zamykanie opakowań - zgrzewarki do folii, zaszywarki do worków, zaklejarki do kartonów, wiązarki paczekprzedlużenie terminu przydtaności - pakowarki próżniowe, zgrzewarki do tacek, traysealery, maszyny pakujące w atmosferze modyfikowanejręczne wiązanie produktów - urządzenia ręczne do wiązania wszystkimi rodzajami taśm bandowniczychautomatyczne wiązanie produktów - półautomatyczne wiązarki stołowe i ramowe do wiązania paczek, wiązek, pakietów i kartonówautomaty pakujące -pionowe i poziome automatyczne i półautomatyczne maszyny pakującelinie produkcyjne - zaklejające, zaszywające, zgrzewające, foliujące. Jesteśmy w stanie zaproponować szereg gotowych rozwiązań lub dostosować nasze urządzenia do Twoich potrzeb.Tunele obkurczające do folii, zgrzewarki automat. kątowe do folii.

 1. VELTRU AG

  Szwajcaria

  VELTRU dostarcza komponenty i oprogramowanie logistyczne do urządzeń typu pick and place dla producentów maszyn i integratorów systemów. Główne sektory zastosowań to przemysł spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny. Możemy zapwenić szkolenia operacyjne, wsparcie inżynieryjne i projektowe, odpowiednio do potrzeb. Nasz szablon Aplikacja pozwala skonfigurować zastosowania standardowe i zaprogramowć dodatkową funkcjonalność dla specjalnych wymagań projektowych.

 2. UYGURLAR MAKINA

  Turcja

 3. GUIBOR INGENIERIA

  Argentyna

 4. KALENDER MAKINA

  Turcja

 5. PROJE TASARIM EVI

  Turcja

 6. PACKINOV

  Francja

 7. NHM LIMITED

  Ukraina

 8. ARAIT

  Hiszpania

 1. GIRISIM MACHINERY - BISCUIT WAFER CAKE CHOCOLATE LINES AND PACKAGING MACHINES

  Turcja

 2. ENVIOR

  Zjednoczone Królestwo

 3. ERECAM

  Francja

 4. FOURAGE-CTI

  Francja

 5. FOOD PACKAGING

  Dania

 6. SMC VERPACKUNGSMASCHINEN DI DE BORTOLI ALESSANDRO

  Włochy

 7. MINIPACK TORRE S.P.A.

  Włochy

 8. FOOD DISPENSE

  Holandia

 9. SC LOGIMARKT SRL

  Rumunia

 10. S.A.M. KUCHLER ELECTRONICS GMBH

  Austria