PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS

Polska

Warehouse icon Dystrybutor

PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS
Web icon
Skontaktuj się

Firma PREO POLSKA - HOTMELT SERWIS rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Na początku 2012 roku zaczęła współpracować z Włoskim Producentem Urządzeń Klejących firmą PREO S.R.L. Jako niezależna Firma z bogatym doświadczeniem techniczno-handlowym świadczy usługi na terenie całego kraju. Profesjonalne podejście do klienta, oraz szybka reakcja w realizowaniu zadań związanych z serwisowaniem urządzeń klejących pozwala nam na szybki rozwój i docieranie do coraz większej ilości klientów. Wyznajemy zasadę: Keep the customer happy ! ! ! Zakres działalności naszej firmy to: * Sprzedaży Systemów klejących HOTMELT Marki PREO * Serwisowanie urządzeń klejących Hot melt. * Pomocy w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych- szkolenia. * Sprzedaż części zamiennych. - elektrozawory - węże - głowice - moduły - podzespoły korpusu głowic, modułów, filtrów - uchwyty głowic i pistoletów - dysze proste i kątowe nastawne - filtry pompy i zbiornika - pompy tłokowe i zębate - mini filtry z wymiennymi siatkami - złączki do węży proste i kątowe - grzałki, czujniki, o-ringi, cord-sety, igły czyszczące - płyny czyszczące do elementów zewnętrznych lub wewnętrznych aplikatora

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Nowe aplikatory P5 EASY TOUCH Seria dla klejów topliwych z Pompą Pneumatyczną i Zębatą

Polska

Prędkość aplikacji kleju do 5 ms Dzięki kompaktowemu oraz uniwersalnemu wyposażeniu, nasze głowice klejowe można stosować w różnych konfiguracjach do różnych aplikacji. W zależności od aplikacji, głowice mogą posiadać jeden lub wiele modułów klejowych. Głowice posiadą wbudowany filtr, AMX 45 moduł z podwójnym wymiennym kartridżem, samoczyszczącą się dyszą iglicową zero cavity. Głowice pokryte są powłoką zapobiegającą przypalaniu kleju. Szeroka gama różnych modeli zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Polska

Elektrycznie podgrzewane węże do systemów HotMelt

Polska

AMX 45 MODUŁ Wszystkie Głowice są wyposażone w nowy 45 AMX moduł klejowy, który zapewnia precyzyjną regulację klejenia. Taki poziom wydajności był możliwy tylko dzięki specjalnej poświęconej uwadze w trakcie projektowania i budowy głowic. Najważniejszym aspektem AMX 45 modułu jest jego innowacyjny system uszczelek z podwójnym wkładem wymiennym, co gwarantuje doskonałą szczelność przy wysokich ciśnieniach i temperaturach, proste do utrzymania w czystości, tanie i trwałe.

Najnowsze wiadomości o firmie

Avatar

System Klejenia JR5

Wprowadzenie wyrobu na rynek ・ 7 gru 2017 Więcej Open In New icon

Zestaw do klejenia W&B JR5 to innowacyjny produkt wysokiej jakości, stanowiący konkurencyjne rozwiązanie do zastosowań manualnych lub półautomatycznych termoplastycznych klejów topliwych w wielu branżach. Jest to spersonalizowane rozwiązanie do klejenia, zdolne zaspokoić wiele potrzeb. W&B JR5 jest gotowym do użytku zestawem, który umożliwia szybką i łatwą instalację. Praca z nim jest bezpieczna i nie powoduje niepotrzebnych strat czasowych.dzięki łatwości użycia, niezwykłej niezawodności oraz oszczędności kosztów utrzymania. W skład zestawu wchodzi 1 topiarka z kolorowym wyświetlaczem dotykowym 4,3", zbiornik o pojemności 5 kg oraz pompa zębata o zmiennej prędkości, 1 wąż o zmniejszonej średnicy z wytłaczaną osłoną o wysokiej odporności (dostępny w 3 różnych długościach) oraz 1 pistolet ręczny (punktowy, kroplowy lub rozpylający) wyposażony w dysze.

Dokumenty

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10
 • Handlowcy
  1 – 10

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2010
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba
 • Działalność podstawowa
  Dystrybutor

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Krajowy
 • Check Circle Outline icon Europejski
 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Sposoby płatności

 • Przelew Swift
 • Płatne gotówką przy odbiorze (cash on delivery)
 • Przedstawienie dokumentów (do zapłaty)

Adres dostawy

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Naprawa urządzeń przemysłowych
 • sklejarki przemysłowe
 • PREO POLSKA - HotMelt Serwis
 • west&best
 • Urządzenia do nanoszenia klejów termotopliwych
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.