• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. CROMMAC MAKINA METAL IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Crommac Makina, u zaufanego partnera w zwiększaniu wydajności systemów grzewczych i chłodzących, maszyn spożywczych, maszyn przemysłowych, urządzeń medycznych, systemów opieki zdrowotnej i nie tylko. Nasz obiekt o powierzchni 2500 m2, strategicznie zlokalizowany w Tuzli w Stambule, ma na celu dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań spełniających Twoje różnorodne potrzeby. Jako wiodąca firma zajmująca się obróbką metali specjalizujemy się w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów, w tym termowentylatorów, maszyn spożywczych, sprzętu medycznego, pojemników na odpady, grillów i elementów umeblowania. Nasze kompetencje obejmują cięcie laserowe, gięcie, spawanie i malowanie, zapewniając precyzję i jakość wykonania każdego projektu. Odkryj naszą szeroką gamę produktów: •Maszyny spożywcze: Maszyna do obierania ananasów, Półautomatyczna maszyna z kubkiem do wyciskania soku pomarańczowego, Maszyna z pojemnikiem do obierania ananasów. •Systemy ogrzewania i chłodzenia: Elektryczne termowentylatory, Elektryczne kominki dekoracyjne, Grzejniki małej generacji, Grzejmiki przemysłIowe. •Grill: Paleniska, Grill składany nad palenisko. •Pojemniki na pocztę i odpady: Szklany pojemnik na odpady papierosowe, Skrzynki pocztowe, Pojemniki na odpady po bateriach papierosowych, Pojemniki na odpady recyklingowe. •Meble: Stoliki kawowe z metalowymi nogami. •Sprzęt medyczny: Urządzenia dezynfekcyjne typu stołowego, Urządzenia dezynfekcyjne montowane na ścianie, Stojaki na środki dezynfekcyjne do rąk wyposażone w pedał aktywujący. W Crommac Makina jesteśmy zaangażowani w świadczenie niezrównanych usług dzięki naszej wiedzy technicznej, współpracy opartej na zaufaniu, innowacyjnym rozwiązaniom i punktualności dostaw. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

 3. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 4. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AViTEQ oferuje od 1939 r. wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania w zakresie przenośników oscylujących i technologii procesu dla różnych gałęzi przemysłu, zapewniając przy tym ogólnoświatowy serwis.

 5. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 2. SCHOLL APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki przeprowadzce z Frankfurtu do Bad Marienberg w 1959 roku - dzisiejszej siedzibie firmy - mieliśmy okazję stale poszerzać i zwiększać naszą ofertę produktów na terenie zakładu o powierzchni 10.000 m². Począwszy od przygotowania żywności (urządzenia indukcyjne), poprzez prezentację żywności (technologia serwowania, podgrzewania i chłodzenia), aż po zwrot potraw (wózki na tace). W szczególności, w zakresie wyposażenia sklepów i budowy zakładów jesteśmy w stanie odpowiedzieć na życzenia klientów dotyczące pomiarów. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż naszych produktów za pośrednictwem wyspecjalizowanych pośredników. W ten sposób gwarantujemy kompetentne doradztwo i szybki serwis bezpośrednio na miejscu. Jako klient końcowy z przyjemnością podamy Państwu dane kontaktowe w każdej chwili. "Kopmleksowy pomysł na przyszłość" oznacza dla nas szybką i elastyczną reakcję na najnowsze trendy w branży.

 3. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

 4. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Piekarnia i przemysł cukierniczy używają "Rice Cake Machine" Maszyna do ciasta ryżu SYP Rice może być klasyfikowana jako maszyna do pieczenia lub maszyna do wyrobu cukierek. Produkujemy Maszynkę do Ciasta Ryżowego. Ten naturalny Cereal Popping Maszyna produkuje chipy ziarna lub ciasto tylko z użyciem 100% naturalne ziarno, na przykład, ryż, brązowy ryż, kukurydza, jęczmień, ryż itp maszynie ciasto może produkować chipsach, sojowy lub chipem, etc za pomocą palety ziemniaczana lub soję Paleta fasoli. Ponieważ 100% przekąski z ziaren jest doskonałe w zawartości składników odżywczych i otrzymuje dobrą reputację od konsumentów, łatwa do skomercjalizowania. Nasza seria SYP ma zwartą konstrukcję i doskonałą wygodę użytkowania. Łatwo jest też kontrolować czas, grubość i kształt, a zatem jest szeroko stosowany w sklepach do fabryk. Jest również nazywany jako maszyna ryż placek popping, pojawiło ciasto maszynę, ryż, kukurydza pop Maszyna ciasto, maszyny sapiąc, dmuchany Maszyna ciasto, koreański ryż Maszyna ciasto, maszyny itp pop

 5. BRUNO WOLHFARTH

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma zrodziła w latach '60 z pomysłowości i wytrwałości jej założyciela, Bruna Wolhfartha, który wykonał i opatentował filtr płytowy o okrągłym kształcie, bez uszczelek, składający się w całości ze stali nierdzewnej. Do tego wynalazku dołączyły elektropompy ze stali nierdzewnej z elastycznym wirnikiem z elastomeru oraz patenty na elektropompy sanitarne i elektropompy kwasowe z tytanu.

 1. SARONG SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  SARONG jest prywatną firmą z siedzibą w Reggiolo (RE), w północnych Włoszech. Firma została założona w 1972 r. w celu wdrożenia pierwszej maszyny do automatycznego pakowania (Mod. SG-12) do produkcji czopków farmaceutycznych. Z biegiem lat firma SARONG rozszerzyła gamę opakowań i zajęła się również projektowaniem i produkcją maszyn do czopków (Mod. SAAS). Lam Sarong ma siedzibę w Reggiolo (RE).

 2. IMETA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Producent trzpieni i miar gwarantujący najlepsze zszywanie wszelkiego rodzaju puszek, opakowań i dla każdego producenta zszywarek, chcący zaspokajać najróżniejsze potrzeby ich użytkowników końcowych, zarówno tych z branży spożywczej i napojowej, jak i linii ogólnej. Produkcja zestawów do przekształcania oraz części zamiennych do zszywarek. Urządzenia do zmiany formatu (pojemnik/pokrywka) dla każdego modelu.

 1. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

 2. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY produkuje i dostarcza standardowe i niestandardowe urządzenia do obsługi upraw, od czyszczenia po dogłębne przetwarzanie. Produkty i usługi obejmują zarówno podstawowe rozwiązania czyszczące, jak i czynności na liniach montażowych związane z obieraniem, ekstrakcją oleju i selekcją chili. Nasze produkty to: •Maszyna do łuskania nasion słonecznika •Oczyszczacz powietrza •Polerka ziarna •Separator grawitacyjny •Destonator ziarna • Maszyna do sortowania kolorów •Odpylacz z filtrem workowym impulsowym itp. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową.

 3. RUSSELL FINEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma RUSSELL FINEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, filtr PRZEMYSŁOWY, filtr samoczyszczący, Przesiewacze, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Feltham, Zjednoczone Królestwo.

 4. UNNINOX EUROPE B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma UNNINOX EUROPE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Venlo, Holandia.

 5. EKOFLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EKOFLEX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Büren, Niemcy.

 6. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 7. PKO-SURA COMPANY

  Rosja

  PKO SURA LLC wytwarza urządzenia do przemysłu cukierniczego do produkcji cukierków, słodyczy i wyrobów cukierniczych dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego pod marką “Sura”. Producent wytwarza maszyny i urządzenia przemysłowe dla przemysłu cukierniczego: nalewarki do produkcji pralinek i galaretek owocowych, urządzenia do formowania do produkcji musli, ciągutek, batoników hematogen, słodkich ciastek, kruchych ciastek, transportery chłodnicze, zamrażarki spiralne, ugniatarki, urządzenia do lukrowania słodyczy i czekolady, etc. Ponadto, na prośbę klienta, producent może przygotować gotową do eksploatacji linię produkcyjną do lukrowania i dekorowania wyrobów cukierniczych, wytwarzanie cukierków nadziewanych, ciastek i innych słodyczy. PKO produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego od 2010 roku. Produkcja urządzeń cukierniczych “Sura” jest oparta na projektach według specyfikacji klientów. Niewielkich rozmiarów maszyny pozwalają zaoszczędzić powierzchnię i mogą być eksploatowane intuicyjnie.

 8. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH to dostawca kompleksowych usług w dziedzinie używanych, odnowionych wirówek. Asortyment produktów Centrimax obejmuje całe spektrum technologii rozdzielania odśrodkowego. Należą do niego separatory, dekantery, wirówki wypycharki, wirówki łuszczarki, wirówki z filtrem odwracalnym, wirówki rurowe. Kupujemy, odnawiamy i sprzedajemy maszyny renomowanych producentów takich jak: GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, KMPT (Krauss Maffei), Siebtechnik, Heinkel etc.. Maszyny są wyposażone w nowe jednostki sterujące odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb, opatrzone gwarancją i odebrane przez klienta lub dostarczone na wskazane miejsce. Działalność Centrimax opiera się na jakości, solidności i doskonałym stosunku ceny do wydajności. Centrimax ma obecnie w magazynie ponad 700 wirówek. Oszczędność do 70% oraz jakość – Made in Germany.

 1. KELSTREAM

  Holandia

  Kelstream buduje powierzchniowe wymienniki ciepła do chłodzenia lub ogrzewania produktów w linii. Kelstream jest powszechnie stosowany do aseptycznej obróbki w przemyślie paszowym, spożywczym, farmaceutycznym oraz w przemyśle niespożywczym. Powierzchniowy wymiennik ciepła Kelstream jest ceniony ze względu na zdolność obróbki produktów wrażliwych na ciepło, o średniej i wysokiej lepkości, lub z ładunkiem cząsteczkowym, ponieważ przyspiesza transfer ciepła w produktach lepkich i minimalizuje stopień spalenia lub zniszczenia powierzchni ogrzewanej podczas transferu.

 2. ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH

  Niemcy

  Nasza firma jest jednym z liderów wśród europejskich producentów sprzętu dla branży spożywczej. Jesteśmy ekspertami w opracowywaniu nowych technologii na potrzeby urządzeń w branży przetwórstwa żywności. Firma pracuje nad tworzeniem nowych produktów w trzech obszarach: wyroby cukiernicze, nabiał i mięso/ryby. Z powodzeniem pracujemy nad tworzeniem całkowicie nowych produktów. Nasza specjalizacja - innowacja w dziedzine przemysłu wytwórczego w zakresie nowoczesnych kompleksów przemysłowych z oprogramowanym systemem sterowania

 3. DFT TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma DFT Technology to producent autoklawów STOCK, stosowanych głównie do pasteryzacji i sterylizacji różnorodnych produktów spożywczych, ale także w przemyśle farmaceutycznym. Główne obszary zastosowania obejmują żywność dla niemowląt, mięso i wyroby wędliniarskie, dania gotowe, zupy, mleko, śmietanę, napoje, warzywa i owoce, ryby i karmę dla zwierząt domowych. Od autoklawów laboratoryjnych po autoklawy parowe i autoklawy wieloprocesowe - szeroki wybór różnych systemów zapewnia optymalne rezultaty w obszarze zastosowania. Oprócz autoklawów, DFT Technology dostarcza akcesoria takie jak: maty, klatki i podstawy do autoklawów różnych producentów. Ponadto zakres usług obejmuje również: konserwację, pomiar rozkładu temperatury, kalibrację czujników lub konwersję układów sterowania wszystkich marek.

 4. PAKMA, UAB

  Litwa

  JSC PAKMA projektuje, produkuje, testuje, składa, modernizuje i konserwuje sprzęt dozujący, opakowujący, pakujący, chłodzący, do montowania oszkleń przeznaczony dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo wytwarza: linie produkcyjne sera ze skórką GSL, dozowniki twarogu, tunel chłodniczy, chłodziarki spiralne, powlekarki, systemy przenośnikowe, zbiorniki do topienia, podnośniki, sortownice grzybów, kruszarki, linie do ozdabiania pizzy, prasy do sera, sprzęt do produkcji sera, miksery, maszyny dozujące do wyrobów farmaceutycznych, pompy, sprzęt niestandardowy.

 5. PRODMACH TECSERVIS

  Ukraina

  PRODMACH TECSERVIS powstał w 2010 r. jako firma działająca w branży inżynierii mechanicznej - producent sprzętu dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w różnych typach maszyn spajających oraz w częściach zamiennych i technologiach znanych we wszystkich krajach CIS jako fabryka KRYMPRODMASH. Cały sprzęt spełnia standardy obowiązujące na Ukrainie i w krajach CIS. Kupując nasze wyroby, dostajesz wyposażenie o zagwarantowanej jakości, konkurencyjne ceny oraz stabilne procesy produkcyjne.

 6. CORCOMI

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji maszyn do obróbki i eksploatacji przemysłowej oliwek. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją maszyn przemysłowych dla sektory rolnego. Oczyszczacze do oliwek, odszypułczarki oliwek, maszyny do mycia oliwek, sprzęt do ważenia ciągłego oliwek, sprzęt do obrywania oliwek, taśma transportowa, pompy do transport tłoczonej oliwki i wytłoków z oliwek. Produkujemy maszyny do obróbki przemysłowej oliwek. Produkujemy maszyny oczyszczające, odszypułczarki, pakowarki, itd.

 7. KESSEN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Kessen Maschinenbau GmbH w Essen - Oldenburg. Założona w 2008 roku firma zajmująca się inżynierią mechaniczną specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży systemów przenośnikowych oraz maszyn specjalnych dla przemysłu spożywczego. Szczególny nacisk kładziemy na obsługę opakowań. Rozdzielanie (rozpakowywanie) pojemników, transport indywidualny, przygotowanie do napełniania oraz przykrywanie pojemników to podstawowe kompetencje naszej firmy. We współpracy z naszymi partnerami realizujemy jako dostawca lub generalny wykonawca kompletne linie (pod klucz) dla potrzeb Twojej produkcji. Klienci w całej Europie cenią doświadczenie, ciągłość działalności, wydajność i siłę innowacyjności naszej odnoszącej sukcesy firmy rodzinnej.

 8. EACTECH®

  Portugalia

  EACTECH jest Twoim partnerem technologicznym w branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Tworzymy rozwiązania zintegrowane i "pod klucz", dopasowane do potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości. Firma (wcześniej znana jako Esteves Alves & Carvalho) została założona w 2000 roku w Barcelos, portugalskim centrum doskonałości tekstylnej. Od tego czasu firma zajmuje się importem, eksportem, specjalnymi rozwiązaniami, a także dostawą urządzeń dla branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Od 2019 roku ma również siedzibę w Hiszpanii. Od 22 lat przekształcamy i unowocześniamy park maszynowy przemysłu w kraju, a od 5 lat także za granicą. Pomagamy firmom i menedżerom w osiąganiu maksymalnej produktywności. Aby iść w parze z naszym dynamicznym rozwojem, jesteśmy w trakcie budowy nowych obiektów, nowej strony internetowej i nowego centrum logistycznego, które jest już gotowe i dysponuje dużą ilością zapasów, co pozwoli nam szybciej reagować na potrzeby naszych partnerów. Dzięki obszernej liście referencji na rynku krajowym i międzynarodowym, EACTECH jest dumna z bycią jedną z najbardziej szanowanych obecnie firm dostarczających urządzenia przemysłowe w swoich segmentach w Portugalii i Hiszpanii. Znajdź najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sektora tekstylnego, spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, a od niedawna także ultra nowoczesny sprzęt w dziedzinie reklam LED. Autentyczność. Doskonałość. Kreatywność. Technologia. HIGH-TECHING THE FUTURE

 9. CB SRL

  Włochy

  Od ponad 50 lat, przedsiębiorstwo CB Srl jest wyspecjalizowane w produkcji urządzeń i akcesoriów dla kuchni profesjonalnych, sklepów i supermarketów. Firma produkuje przede wszystkim urządzenia do pieczenia, jak rożny planetarne elektryczne i gazowe, rożny z termoobiegiem ciepłym i zimnym, ruszty z kamieniem lawowym i elektryczne, piece do pizz elektryczne, gyrosy gazowe lub elektryczne do kebabów. Wśród artykułów dla sklepów i artykułów dostępne są różnego rodzaju ręczne pakowarki ze stali nierdzewnej.

 10. BECK CLIP SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

  BECK CLIP SYSTEMS należy do międzynarodowej grupy Beck Fastener Group z siedzibą w Austrii. Firma od ponad 20 lat produkuje w swoim zakładzie w Mauerkirchen w Austrii, aluminiowe klipsy na potrzeby przemysłu spożywczego i opakowaniowego. Od 2013 roku, jako dostawca rozwiązań systemowych, grupa BECK Fastener wprowadziła do swojej oferty klipsownice manualne i półautomatyczne. Dzięki najnowszej akwizycji, zakupie firmy MAGA z siedzibą w Komornikach, BECK CLIP SYSTEMS uzupełnił produkowany asortyment i aktualnie oferuje pełen zakres urządzeń - od klipsownic manualnych jedno i dwurzędowych, poprzez półautomaty dostępne w różnych konfiguracjach aż do automatycznych urządzeń do podwójnego klipsowania i półautomatycznej kotleciarce (prasie do mięs i innych produktów). Urządzenia MAGA produkowane są od 20 lat w Polsce. Wiedza i doświadczenie zdobyte początkowo przez serwis zakładów przetwórczych a później przez własną produkcję zaowocowały powstaniem urządzeń własnej konstrukcji. Nowatorskie rozwiązania, wysoka jakość wykonania i stosowanie do produkcji najwyższej jakości surowce sprawiły, że produkowane klipsownice znane są na rynku ze swojej jakości, niezawodności, trwałości oraz wysokiej wydajności.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4411 Przedsiębiorstwa