• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł skórzany - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach krajalnice do tworzyw sztucznych, krajalnice automatyczne, Maszyny do cięcia pianki, i Cięcie strumieniem wodnym - maszyny. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 2. HELION SARL

  Francja

  Firma HELION SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Galanteria skórzana - maszyny, Maszyny do szycia, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Galanteria skórzana - maszyny, Maszyny do szycia, i Sewing machines for leather. Ma siedzibę w Sainte Magnance, Francja.

 3. BARNINI S.R.L.

  Włochy

  Firma BARNINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka skór - maszyny przemysłowe. Ma siedzibę w Castelfranco Di Sotto, Włochy.

 4. MACHINERY AUTOMATION SRL

  Włochy

  Firma MACHINERY AUTOMATION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia dla fabryk podeszw, i ukosowarki do zakładek. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 5. COS.T.A. SRL

  Włochy

  Firma COS.T.A. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Montebello Vicentino, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PACO BAZÁN

  Hiszpania

  Firma PACO BAZÁN, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny obiciowe, Konfekcja - maszyny i urządzenia, Broszurowanie i wykończenie introligatorskie, maszyny do szycia, Tkaniny obiciowe, Konfekcja - maszyny i urządzenia, i Broszurowanie i wykończenie introligatorskie. Ma siedzibę w Ubrique-Cádiz, Hiszpania.

 2. LE RELAIS DU CUIR

  Francja

  Firma LE RELAIS DU CUIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w La Roque D'anthéron, Francja.

 3. SCHUH SCHELL

  Niemcy

  Firma SCHUH SCHELL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Import-eksport obrabiarek, Obuwie, Obuwie sportowe, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Import-eksport obrabiarek, Obuwie, i Obuwie sportowe. Ma siedzibę w Bisingen, Niemcy.

 4. MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL

  Austria

  Firma MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Skóra chromowa, Skóra odzieżowa, Obuwie, Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Skóra chromowa, Skóra odzieżowa, i Obuwie. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 5. KABAKLIOGLU DERI KOSELE

  Turcja

  Firma KABAKLIOGLU DERI KOSELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Shoe leather, Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, i manufacturing of leather for shoes. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Drobne wyroby skórzane, Torby i inne wyroby kaletnicze, Artykuły skórzane podróżne, Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Drobne wyroby skórzane, Torby i inne wyroby kaletnicze, i Artykuły skórzane podróżne. Ma siedzibę w Gammertingen, Niemcy.

 2. REGOR CREATIONS

  Francja

  Firma REGOR CREATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Andrezé, Francja.

 1. IVEAPROD-COM

  Mołdawia

  Firma IVEAPROD-COM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyprawiona skóra bydlęca, ubój wołowy, i Cow hides. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 2. L&L STUDIO

  Turcja

  Firma L&L STUDIO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Torby i inne wyroby kaletnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. KADIC

  Belgia

  Firma KADIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria skórzana - maszyny, Galanteria skórzana - maszyny, i materiały pomocnicze dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. INTRASKINS

  Belgia

  Firma INTRASKINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i magazyn. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 5. SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Drobne wyroby skórzane, Torby i inne wyroby kaletnicze, Artykuły skórzane podróżne, Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Drobne wyroby skórzane, Torby i inne wyroby kaletnicze, i Artykuły skórzane podróżne. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 6. RKK MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma RKK MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Obuwie, Obuwie sportowe, Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Import-eksport obrabiarek, Obuwie, Obuwie sportowe, i Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 7. MARTIMAR -M

  Mołdawia

  Firma MARTIMAR -M, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach skóra, i eksport skóry. Ma siedzibę w Ungheni, Mołdawia.

 8. E.M. COMPANY S.R.L.

  Włochy

  Firma E.M. COMPANY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Galanteria skórzana - maszyny, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Galanteria skórzana - maszyny. Ma siedzibę w Monte San Giusto, Włochy.

 1. ESCOMAR ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma ESCOMAR ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Garbarstwo - maszyny, Futra - maszyny i wyposażenie, Garbarstwo - maszyny, i Futra - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Arzignano, Włochy.

 2. OFFICINE MECCANICHE ALPE S P A

  Włochy

  Firma OFFICINE MECCANICHE ALPE S P A, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Garbarstwo - maszyny, Futra - maszyny i wyposażenie, Garbarstwo - maszyny, i Futra - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Arzignano, Włochy.

 3. FRITZ HÄRTEL GMBH

  Niemcy

  Firma FRITZ HÄRTEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. BAGGIO TECNOLOGIE S.R.L.

  Włochy

  Firma BAGGIO TECNOLOGIE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Garbarstwo - maszyny, Futra - maszyny i wyposażenie, Garbarstwo - maszyny, i Futra - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Tezze Sul Brenta, Włochy.

 5. R.A.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma R.A.M. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Calvisano, Włochy.

 6. VITALCHIMICA ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma VITALCHIMICA ITALIANA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Fucecchio, Włochy.

 7. LETA S.R.L.

  Włochy

  Firma LETA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Drobne wyroby skórzane, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Drobne wyroby skórzane. Ma siedzibę w Noventa Padovana, Włochy.

 8. M.B.A. F.LLI LANDI S.R.L.

  Włochy

  Firma M.B.A. F.LLI LANDI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, i Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Greve In Chianti, Włochy.

 9. GOZZINI 1906 TURINI GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma GOZZINI 1906 TURINI GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Garbarstwo - maszyny, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Garbarstwo - maszyny. Ma siedzibę w San Miniato, Włochy.

 10. FILIZ MAKINA SAN VE TIC AS

  Turcja

  Firma FILIZ MAKINA SAN VE TIC AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Obuwie - maszyny do produkcji, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3887 Przedsiębiorstwa