• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. VCBS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 2. VIEWEG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIEWEG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kranzberg, Niemcy.

 3. TECHNO TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma TECHNO TECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach dozowanie proszków i granulatów, zawór dozownika, automatyczne systemy dozowania, i urządzenia do ważenia specjalnego. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 4. DOSAGE TECHNOLOGIES SARL

  Szwajcaria

  Firma DOSAGE TECHNOLOGIES SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, i Dozowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Satigny, Szwajcaria.

 5. QUANDOS GMBH

  Niemcy

  Firma QUANDOS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Moosburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEMKE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GEMKE TECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 2. ISABELLA MILKOVA LE PARFUM LTD

  Bułgaria

  Firma ISABELLA MILKOVA LE PARFUM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Perfumy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Wody perfumowane, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Wody perfumowane, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, i Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Haskovo, Bułgaria.

 3. IDF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IDF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 4. TEK-IZ MACHINE MANUFACTURER

  Turcja

  Firma TEK-IZ MACHINE MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TOURNAIRE SA

  Francja

  Firma TOURNAIRE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, opakowania z aluminium na aromaty i produkty perfumeryjne, Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i zespoły destylacji molekularnej. Ma siedzibę w Grasse Cedex, Francja.

 1. ADLERMECH ESSENTIAL OIL DISTILLATION EXTRACTION EQUIPMENT

  Turcja

  Firma ADLERMECH ESSENTIAL OIL DISTILLATION EXTRACTION EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do destylacji, i olejki eteryczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. BIO-LINN KATHRIN LINNEMANN-HÜLSSNER

  Niemcy

  Firma BIO-LINN KATHRIN LINNEMANN-HÜLSSNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rozdrabniarki i mieszalniki do farb. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, Smar grafitowy, Środki dezynfekujące (niemedyczne), Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, Smar grafitowy, Środki dezynfekujące (niemedyczne), i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Wiefelstede, Niemcy.

 1. LEELDERALTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEELDERALTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Perfumy, nawilżacze, Esencje niespożywcze, Perfumy, i olejki pachnące. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. ELEVALUX,S.L.

  Hiszpania

  Firma ELEVALUX,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. AROMATA INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma AROMATA INTERNATIONAL GMBH, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sulzberg, Niemcy.

 4. VANWYK SYSTEMS F&F

  Holandia

  Firma VANWYK SYSTEMS F&F, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Velserbroek, Holandia.

 5. SOCOGE INTERNATIONAL

  Francja

  Firma SOCOGE INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, i Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w CARRIERES SUR SEINE, Francja.

 6. ELU- ELEKTROTECHNISCHE LUFT- UND KLIMAGERÄTE- VERTRIEBS-GMBH.

  Niemcy

  Firma ELU- ELEKTROTECHNISCHE LUFT- UND KLIMAGERÄTE- VERTRIEBS-GMBH., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, i Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 7. AREL INSTALLATION CONSTRUCTION INDUSTRY & TRADE LTD CO

  Turcja

  Firma AREL INSTALLATION CONSTRUCTION INDUSTRY & TRADE LTD CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. CONTEXA SA

  Szwajcaria

  Firma CONTEXA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia, i Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Geneve, Szwajcaria.

 1. PANA DORA AB

  Szwecja

  Firma PANA DORA AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Emmaboda, Szwecja.

 2. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Turcja

  Verified by europages badge

  FIRMA ÖZKA-ISTANBUL ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W STAMBULE W 2015 ROKU W CELU PRODUKCJI I ROZWOJU AUTOMATYCZNYCH MASZYN DO PRZEWIJANIA, AUTOMATYCZNEGO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO, AUTOMATYCZNEGO BEZRDZENIOWEGO PRZEWIJANIA I AUTOMATYCZNEGO PRZEWIJANIA PRZED ROZCIĄGANIEM. OD MOMENTU ZAŁOŻENIA, ÖZKA-ISTANBUL ZACZĘŁA ODGRYWAĆ WIODĄCĄ ROLĘ W KRAJU, W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI WYDAJNYCH I SZYBKICH PRZEWIJAREK DO FOLII STRETCH Z PCW, ZGODNIE Z MIĘDZYNARODOWYMI STANDARDAMI. W KOLEJNYCH LATACH ÖZKA-İSTANBUL ZACZĘŁA BRAĆ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH RYNKACH, ABY SPEŁNIĆ WYMAGANIA RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW. PRODUKCJA MASZYN DO NAPEŁNIANIA I PAKOWANIA, KTÓRE WYMAGAJĄ BADAŃ I ROZWOJU, BYŁA KOLEJNĄ LINIĄ PRODUKCYJNĄ DLA ÖZKA-ISTANBUL. W OSTATNIM CZASIE FIRMA ÖZKA-ISTANBUL OPRACOWAŁA MASZYNĘ DO PRZEWIJANIA I WYMIAROWANIA PAPIERU DO PIECZENIA. ÖZKA-İSTANBUL ZAPEWNIA KLIENTOM CAŁODOBOWE WSPARCIE TECHNICZNE W CELU WYELIMINOWANIA I UNIKNIĘCIA STRAT PRODUKCYJNYCH.

 3. CROMMAC MAKINA METAL IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Crommac Makina, u zaufanego partnera w zwiększaniu wydajności systemów grzewczych i chłodzących, maszyn spożywczych, maszyn przemysłowych, urządzeń medycznych, systemów opieki zdrowotnej i nie tylko. Nasz obiekt o powierzchni 2500 m2, strategicznie zlokalizowany w Tuzli w Stambule, ma na celu dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań spełniających Twoje różnorodne potrzeby. Jako wiodąca firma zajmująca się obróbką metali specjalizujemy się w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów, w tym termowentylatorów, maszyn spożywczych, sprzętu medycznego, pojemników na odpady, grillów i elementów umeblowania. Nasze kompetencje obejmują cięcie laserowe, gięcie, spawanie i malowanie, zapewniając precyzję i jakość wykonania każdego projektu. Odkryj naszą szeroką gamę produktów: •Maszyny spożywcze: Maszyna do obierania ananasów, Półautomatyczna maszyna z kubkiem do wyciskania soku pomarańczowego, Maszyna z pojemnikiem do obierania ananasów. •Systemy ogrzewania i chłodzenia: Elektryczne termowentylatory, Elektryczne kominki dekoracyjne, Grzejniki małej generacji, Grzejmiki przemysłIowe. •Grill: Paleniska, Grill składany nad palenisko. •Pojemniki na pocztę i odpady: Szklany pojemnik na odpady papierosowe, Skrzynki pocztowe, Pojemniki na odpady po bateriach papierosowych, Pojemniki na odpady recyklingowe. •Meble: Stoliki kawowe z metalowymi nogami. •Sprzęt medyczny: Urządzenia dezynfekcyjne typu stołowego, Urządzenia dezynfekcyjne montowane na ścianie, Stojaki na środki dezynfekcyjne do rąk wyposażone w pedał aktywujący. W Crommac Makina jesteśmy zaangażowani w świadczenie niezrównanych usług dzięki naszej wiedzy technicznej, współpracy opartej na zaufaniu, innowacyjnym rozwiązaniom i punktualności dostaw. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 5. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

 6. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 7. KOTHE DESTILLATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W świecie produkcji i destylacji alkoholu od ponad 40 lat nie sposób ominąć firmy Kothe. Od pierwszego pomysłu do ostatniej śrubki produkujemy przemyślane instalacje destylacyjne na najwyższym poziomie technicznym - zawsze indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych międzynarodowych klientów. Jakość dopracowana w każdym szczególe. Od małej destylarni hobbystycznej po małe destylarnie, destylarnie cappuccino, a nawet destylarnie wódki i whisky - każda z naszych instalacji destylacyjnych jest indywidualna i należy do najlepszych, jakich można oczekiwać w technologii gorzelniczej. Wszystkie nasze destylarnie są wykonywane według specyfikacji klienta po intensywnych konsultacjach. W tym celu zwracamy szczególną uwagę na surowce, które mają być przetwarzane, i oprócz instalacji destylacyjnej opracowujemy również kompletne plany przetwarzania. W tym celu oferujemy również szeroką gamę akcesoriów - od małych urządzeń do pomiaru alkoholu po urządzenia do napełniania i etykietowania. Projektujemy gotowe destylarnie zbożowe lub melasowe, a także destylarnie owocowe, począwszy od zaleceń dotyczących sadzenia drzew, poprzez zacieranie i destylację, aż po wykończenie i przechowywanie. Chętnie przeprowadzimy również analizę sensoryczną destylatów. Wyślij nam próbki, jeśli nie jesteś pewien, czy możesz je zgłosić do nagrody lub po prostu chcesz uzyskać niezależną opinię na temat jakości. Zespół ekspertów czeka na Twoją wiadomość!

 8. LAMP TECH JOHANNWILLE & SANTOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LampTech jest producentem źródeł światła, wytwarzającym wysokiej jakości promienniki podczerwieni w różnych wersjach. Szeroki asortyment produktów LampTech obejmuje na przykład jednorurowe promienniki podczerwieni IR i promienniki podczerwienie dwururowe. Gama promienników podczerwieni LampTech została niedawno rozszerzona o promienniki podczerwieni o średniej częstotliwości. LampTech produkuje lampy UV (promienniki ultrafioletowe) do użytku profesjonalnego, w szczególności dla branży poligraficznej. Promienniki ultrafioletowe LampTech są stosowane przy wklęsłodruku, sitodruku, druku offsetowym, fleksografii i drukowaniu książek. Nasze produkty: promienniki podczerwieni, ogrzewające promienniki podczerwieni, promienniki UV do suszenia farb drukarskich i lakierów, promienniki ogrzewające, promienniki promieniowania ultrafioletowego, suszarki na podczerwień, krótkofalowe systemy suszarek promiennikowych, urządzenia do suszenia w podczerwieni, suszarki na podczerwień do maszyn drukarskich.

 9. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezja

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD to dynamiczna i innowacyjna firma, której celem jest zrewolucjonizowanie dostępu Malezyjczyków do usług opieki zdrowotnej. Jako wiodący dostawca mobilnej opieki zdrowotnej w Malezji zapewniamy usługi medyczne bezpośrednio u drzwi osób fizycznych, dzięki czemu wysokiej jakości opieka medyczna jest łatwo dostępna i dogodna. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię i kompetencje zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, aby świadczyć szeroki zakres usług, w tym konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, podawanie leków i programy badań przesiewowych. Misją MH MULTIPACK SDN BHD jest wypełnianie luki między tradycyjnymi systemami opieki zdrowotnej a wymaganiamy współczesnego stylu życia. Wykorzystując platformy cyfrowe i aplikacje mobilne, stworzyliśmy bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający pacjentom dostęp do usług opieki zdrowotnej w dogodny dla nich sposób. Niezależnie od tego, czy jest to zapracowany profesjonalista poszukujący natychmiastowej pomocy medycznej, czy też senior wymagający regularnych badań kontrolnych, zapewniamy opiekę zdrowotną na wyciągnięcie ręki. Kładziemy duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie usługi opieki zdrowotnej są świadczone przez licencjonowanych lekarzy i podlegają rygorystycznym środkom kontroli jakości, aby zapewnić trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Firma przestrzega również ścisłych protokołów dotyczących zarządzania lekami i przestrzega najwyższych standardów etycznych, stawiając na pierwszym miejscu prywatność i poufność danych dotyczących pacjentów. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 10. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł perfumeryjny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3727 Przedsiębiorstwa