• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eichenzell, Niemcy.

 2. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CASA VACANZE SELVA DI MONTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metalowe dodatki krawieckie. Ma siedzibę w Empoli, Włochy.

 3. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mörfelden-Walldorf, Niemcy.

 4. SICILIA CONFEZIONI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICILIA CONFEZIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki krawieckie, galanteria, akcesoria tekstylne, części zamienne tekstylia, Dodatki krawieckie, galanteria, i warsztat. Ma siedzibę w Bronte, Włochy.

 5. RDF GROUP LLC

  Rosja

  Royal Dress forms (RDf) jest rosyjskim producentem wysokiej klasy manekinów i akcesoriów krawieckich działającym od 2014 r. Elastyczne manekiny nadają się do wielu celów i dla wielu klientów. Cechą szczególną manekiów RDf jest to, że są ściśliwe, odporne na uderzenia i upadki oraz doskonale zachowują swój kształt. Można wpiąć szpilki do szycia lub prasować ubrania bezpośrednio na manekinie. Asortyment RDf obejmuje formy ubioru do różnych zadań: Monika to manekin, który ułatwia tworzenie papierowych wzorów odzieży; Penelope to profesjonalny, super miękki manekin do produkcji staników, bielizny i gorsetów; Betty to manekin tors damski, świetnie nadający się do kursów kroju i krawiectwa; Richard to męski manekin z poduszkami na ramionach do konstruowania płaszczy i kurtek. Manekiny o stałej wysokości i budowie ciała są przeznaczone dla różnych typów sylwetki. RDf oferuje również produkcję manekinów personalnych dopasowanych do sylwetki klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CRAFTINK

  Polska

  Firma ta działa nieprzerwanie od 2006 roku, założona została w miejscowości Myszków w województwie Śląskim. Zajmuje się ona tworzeniem nadruków na odzieży wysokiej jakości od renomowanych producentów. Głównie jest to odzież z nadrukami o dowolnym projekcie, lub odzież typowo reklamowa. Do wykonania wszelkiego rodzaju nadruków wykorzystywane są różnego rodzaju nowoczesne techniki przenoszenia obrazu na tkaninę. Do najbardziej popularnych należą sitodruk, oraz haft, realizowana jest dowolna z nich na życzenie klienta. Craftink obsługuje zarówno osoby indywidualne, jak i firmy o właściwie dowolnym rozmiarze. Wykonywane wyroby są wysokiej jakości, a oprócz odzieży działalność ta realizuje także mniejsze projekty takie jak chociażby przyszywki. Działa na terenie regionalnym, ale także obsługuje klientów na terenie całej Polski.

 2. TRIBU DE PARIS

  Francja

  Firma TRIBU DE PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Zamszowanie tkanin, odzież na miarę, hafty, Drukowanie tkanin, i Zamszowanie tkanin. Ma siedzibę w Ivry Sur Seine, Francja.

 3. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma PIERANGELO SERVICE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, manufacture of special machinery, konserwacja maszyn, i obróbka na miarę. Ma siedzibę w Teolo, Włochy.

 4. SEWPORT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEWPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. HENRI PETIT & CIE

  Francja

  Firma HENRI PETIT & CIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Aubenas, Francja.

 1. BROOKLYN

  Belgia

  Firma BROOKLYN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzież męska. Jest również obecna w dziedzinach Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Odzieżowe akcesoria, Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Odzieżowe akcesoria. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 2. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgia

  Firma BONAS TEXTILE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marke, Belgia.

 1. RIMGM GMBH

  Niemcy

  Firma RIMGM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny do szycia, przemysłowe, prasowarka, i wytwarzacz pary. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 2. ALFATEX

  Belgia

  Firma ALFATEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i taśmy na rzepy. Ma siedzibę w Petegem-Leie, Belgia.

 3. CONSULENZATTIVA

  Włochy

  Firma CONSULENZATTIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach motopompy, i prace i wyposażenie do obrony cywilnej. Ma siedzibę w Lograto, Włochy.

 4. BLUE STAR

  Belgia

  Firma BLUE STAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki krawieckie, galanteria. Jest również obecna w dziedzinach Odzieżowe akcesoria, Kapelusze i czapki, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Odzieżowe akcesoria, Kapelusze i czapki, opaski, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Melle, Belgia.

 5. SPETSTEHPROM SIG

  Ukraina

  Firma SPETSTEHPROM SIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie dla przemysłu odzieżowego, i krzesła laboratoryjne. Ma siedzibę w Cherkassy, Ukraina.

 6. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasmanteria, hafty i koronki. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkaniny i dzianiny, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gerstetten, Niemcy.

 7. AKC TEXTILES

  Holandia

  Firma AKC TEXTILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, związki przedsiębiorstw tekstylnych i przemysłu odzieżowego, odzież niemowlęca, i profesjonalny ubiór dla hoteli. Ma siedzibę w Zevenaar, Holandia.

 8. NÄHMASCHINEN JAKOBI HELMUT JAKOBI

  Niemcy

  Firma NÄHMASCHINEN JAKOBI HELMUT JAKOBI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 1. WEMATEC DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma WEMATEC DEUTSCHLAND, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 2. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 3. NIKA CLEANING

  Niemcy

  Firma NIKA CLEANING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Ahlen, Niemcy.

 4. SCHUF NÄHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUF NÄHTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 5. INATEC INNOVATIVE AUFTRAGSTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma INATEC INNOVATIVE AUFTRAGSTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 6. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dania

  Firma PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kapelusznictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bredebro, Dania.

 7. NÄHZENTRUM FRANZ HUBER GMBH

  Niemcy

  Firma NÄHZENTRUM FRANZ HUBER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Weilheim, Niemcy.

 8. HERGETH GMBH

  Niemcy

  Firma HERGETH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 9. CUTTEC GMBH

  Niemcy

  Firma CUTTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Nellingen, Niemcy.

 10. STREICHER GMBH

  Austria

  Firma STREICHER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Prace budowlane wykończeniowe, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4128 Przedsiębiorstwa