• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. PROOD CLOTHING MANUFACTURER EUROPE AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Prood, wiodącym europejskim producencie z 20-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w różnorodnej gamie odzieży, odzieży kąpielowej, bielizny nocnej i odzieży sportowej. Jako szwedzka firma z fabryką w Polsce, oferujemy unikalne połączenie skandynawskiej jakości i wschodnioeuropejskiej wydajności. Koncentrując się na wysokiej jakości szyciu i produkcji na żądanie, zaspokajamy szeroki zakres potrzeb w zakresie odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Jedną z wyróżniających cech firmy Prood jest elastyczność w zakresie wielkości produkcji. Niezależnie od tego, czy wymagają Państwo dużych lub małych ilości (z niskim MOQ [Minimum Order Quantity]), marki własnej czy produkcji kontraktowej, jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Nasze najnowocześniejsze zakłady, działające od ponad 15 lat, produkują najwyższej jakości odzież dla różnych szwedzkich i europejskich marek. Nasze doświadczenie obejmuje wiele konkretnych produktów, w tym szlafroki, koszule nocne, piżamy, kostiumy kąpielowe, bikini, bieliznę i koszulki T-shirt. Jesteśmy dumni z używania szerokiej gamy materiałów, takich jak bawełna, polar, welur, modal i inne. Ta wszechstronność gwarantuje, że możemy zapewnić idealny materiał i dopasowanie do każdego wymagania. W firmie Prood dążymy do doskonałości nie tylko pod względem jakości naszych produktów. Nasza zdolność do dostosowania linii produkcyjnej zarówno do małych, jak i dużych firm sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem dla tych, którzy szukają niezawodnego i wysokiej jakości producenta odzieży w Europie. Dodatkowo, nasza strategiczna lokalizacja umożliwia krótki czas dostawy.

 2. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eichenzell, Niemcy.

 3. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CASA VACANZE SELVA DI MONTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metalowe dodatki krawieckie. Ma siedzibę w Empoli, Włochy.

 4. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mörfelden-Walldorf, Niemcy.

 5. SICILIA CONFEZIONI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICILIA CONFEZIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki krawieckie, galanteria, akcesoria tekstylne, części zamienne tekstylia, Dodatki krawieckie, galanteria, i warsztat. Ma siedzibę w Bronte, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOBRIA COLLECTION INDUSTRIA ABBIGLIAMENTO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SOBRIA COLLECTION INDUSTRIA ABBIGLIAMENTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria tekstylne. Ma siedzibę w San Giuseppe Vesuviano, Włochy.

 2. RDF GROUP LLC

  Rosja

  Royal Dress forms (RDf) jest rosyjskim producentem wysokiej klasy manekinów i akcesoriów krawieckich działającym od 2014 r. Elastyczne manekiny nadają się do wielu celów i dla wielu klientów. Cechą szczególną manekiów RDf jest to, że są ściśliwe, odporne na uderzenia i upadki oraz doskonale zachowują swój kształt. Można wpiąć szpilki do szycia lub prasować ubrania bezpośrednio na manekinie. Asortyment RDf obejmuje formy ubioru do różnych zadań: Monika to manekin, który ułatwia tworzenie papierowych wzorów odzieży; Penelope to profesjonalny, super miękki manekin do produkcji staników, bielizny i gorsetów; Betty to manekin tors damski, świetnie nadający się do kursów kroju i krawiectwa; Richard to męski manekin z poduszkami na ramionach do konstruowania płaszczy i kurtek. Manekiny o stałej wysokości i budowie ciała są przeznaczone dla różnych typów sylwetki. RDf oferuje również produkcję manekinów personalnych dopasowanych do sylwetki klienta.

 3. CRAFTINK

  Polska

  Firma ta działa nieprzerwanie od 2006 roku, założona została w miejscowości Myszków w województwie Śląskim. Zajmuje się ona tworzeniem nadruków na odzieży wysokiej jakości od renomowanych producentów. Głównie jest to odzież z nadrukami o dowolnym projekcie, lub odzież typowo reklamowa. Do wykonania wszelkiego rodzaju nadruków wykorzystywane są różnego rodzaju nowoczesne techniki przenoszenia obrazu na tkaninę. Do najbardziej popularnych należą sitodruk, oraz haft, realizowana jest dowolna z nich na życzenie klienta. Craftink obsługuje zarówno osoby indywidualne, jak i firmy o właściwie dowolnym rozmiarze. Wykonywane wyroby są wysokiej jakości, a oprócz odzieży działalność ta realizuje także mniejsze projekty takie jak chociażby przyszywki. Działa na terenie regionalnym, ale także obsługuje klientów na terenie całej Polski.

 4. TRIBU DE PARIS

  Francja

  Firma TRIBU DE PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Zamszowanie tkanin, odzież na miarę, hafty, Drukowanie tkanin, i Zamszowanie tkanin. Ma siedzibę w Ivry Sur Seine, Francja.

 5. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma PIERANGELO SERVICE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, manufacture of special machinery, konserwacja maszyn, i obróbka na miarę. Ma siedzibę w Teolo, Włochy.

 1. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgia

  Firma BONAS TEXTILE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marke, Belgia.

 2. BLUE STAR

  Belgia

  Firma BLUE STAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki krawieckie, galanteria. Jest również obecna w dziedzinach Odzieżowe akcesoria, Kapelusze i czapki, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Odzieżowe akcesoria, Kapelusze i czapki, opaski, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Melle, Belgia.

 1. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasmanteria, hafty i koronki. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkaniny i dzianiny, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gerstetten, Niemcy.

 2. CONSULENZATTIVA

  Włochy

  Firma CONSULENZATTIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach motopompy, i prace i wyposażenie do obrony cywilnej. Ma siedzibę w Lograto, Włochy.

 3. SPETSTEHPROM SIG

  Ukraina

  Firma SPETSTEHPROM SIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie dla przemysłu odzieżowego, i krzesła laboratoryjne. Ma siedzibę w Cherkassy, Ukraina.

 4. BROOKLYN

  Belgia

  Firma BROOKLYN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzież męska. Jest również obecna w dziedzinach Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Odzieżowe akcesoria, Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Odzieżowe akcesoria. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 5. SEWPORT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEWPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. AKC TEXTILES

  Holandia

  Firma AKC TEXTILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, związki przedsiębiorstw tekstylnych i przemysłu odzieżowego, odzież niemowlęca, i profesjonalny ubiór dla hoteli. Ma siedzibę w Zevenaar, Holandia.

 7. HENRI PETIT & CIE

  Francja

  Firma HENRI PETIT & CIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Ma siedzibę w Aubenas, Francja.

 8. STRICKKONTOR

  Niemcy

  Firma STRICKKONTOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Emden, Niemcy.

 1. BRUCKNER PFAFF NÄH.-INDUSTRIEMASCHINEN+HUSVARNA -VIKING

  Austria

  Firma BRUCKNER PFAFF NÄH.-INDUSTRIEMASCHINEN+HUSVARNA -VIKING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. MEINE WÄSCHEREI & TEXTILPFLEGE & ÄNDERUNGSSCHENEIDEREI

  Niemcy

  Firma MEINE WÄSCHEREI & TEXTILPFLEGE & ÄNDERUNGSSCHENEIDEREI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. FIRMA WOLFF INH. BASTIAN WOLFF

  Niemcy

  Firma FIRMA WOLFF INH. BASTIAN WOLFF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Druty i kable z metali kolorowych, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Fahrdorf, Niemcy.

 4. BERNKOPF NÄHMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BERNKOPF NÄHMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Naprawa urządzeń przemysłowych, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Landau, Niemcy.

 5. WSP SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma WSP SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 6. B+G SCHNEIDER GMBH

  Austria

  Firma B+G SCHNEIDER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. LONATI S.P.A.

  Włochy

  Firma LONATI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 8. NÄHMASCHINEN CENTER ELEKTROGERÄTE-VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma NÄHMASCHINEN CENTER ELEKTROGERÄTE-VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 9. GWR REICHHUBER GMBH

  Niemcy

  Firma GWR REICHHUBER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. MEYER TEXTILMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma MEYER TEXTILMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Happurg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4108 Przedsiębiorstwa