• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki i środki do prania

Wyniki dla

Proszki i środki do prania - Import eksport

 1. BILAL SOAPS CO

  Turcja

  Verified by europages badge

  BILAL SOAPS jest powszechnie znanym producentem, mieszczącym się w Aydin, Turcja. Wytwarzana od 100 lat, nasza oferta obejmuje produkty higieny osobistej, środki do pielęgnacji włosów i ciała, środki czystości do domu i środki pielęgnacyjne dla osób wrażliwych, takie jak mydła w płynie, szampony, odżywki do włosów, detergenty pralnicze oraz środki do czyszczenia różnych powierzchni. Naszym zadaniem jest zaoferowanie najwyższej jakości środków higieny po przystępnych cenach. Dostarczamy produkty do zróżnicowanej gamy klientów w ponad 60 krajach na świecie. Oprócz hurtowni, naszymi odbiorcami są dystrybutorzy i sklepy dyskontowe. Ponadto, możemy produkować wyroby naturalne i luksusowe, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Idąc za aktualnymi, globalnymi trendami, oferujemy formuły klienckie, spełniające potrzeby naszych klientów, odpowiednio do rynku. Jesteśmy dumni z bycia jednym z najbardziej doświadczonych producentów mydła na świecie, który uzyskał certyfikacjuę zgodności ze standardami ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22716.

  Witryna www Open In New icon
 2. BRILLIANCE KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  BRILLIANCE KFT. specjalizuje się od 1995 roku w produkcji środków czystości dla przemysłu i hoteli. Z ponad 20-letnim doświadczeniem, regularnie opracowujemy nowe produkty i podejmujemy się ich produkcji, uzupełniając nasze własne portfolio, łącząc własne receptury z wymaganiami naszych klientów. W naszym asortymencie znajdują się środki dezynfekujące, odtłuszczacze, odkamieniacze, płyny do mycia szyb, środki do czyszczenia samochodów, środki do czyszczenia rur, odświeżacze powietrza i detergenty. Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb naszych klientów po konkurencyjnych cenach. Większość naszych produktów jest przeznaczona do wielofunkcyjnego zastosowania, dzięki czemu można wyczyścić kilka powierzchni tym samym produktem, zapewniając taką samą wydajność. Niezwykle ważne jest dla nas, aby chronić nasze środowisko w każdy możliwy sposób, dlatego staramy się przestrzegać przepisów i ustawodawstwa w zakresie ochrony środowiska. Nasze produkty są zgodne z HACCP i przystosowane do stosowania w przemyśle spożywczym, w tym w kuchniach i restauracjach.

  Witryna www Open In New icon
 3. MOURGREEN

  Francja

  Verified by europages badge
 4. EUCAGREEN

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. GLOBAL CHEMIA GROUP

  Polska

  Nasza firma jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej w Unii Europejskiej. Poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii naszym chemikom i technologom udało się stworzyć czystą produkcję, która nie zawiera w swoim składzie fosforany i zagęszczacze, które mogą negatywnie wpływać na stan środowiska i zdrowie człowieka. W naszym katalogu produktów są proszki i żele do prania, płyny do płukania, które szybko i skutecznie oczyszczają różne rodzaje bielizny od wszelkich typów zanieczyszczeń i plam. Nasi klienci cenią nas za szybkie terminy dostaw towarów i elastyczny system cen. Teraz poprzez zwiększenie popytu na nasze produkty nie tylko na rynku UE, ale i w innych krajach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIORILLO DETERGENZA S.R.L.

  Włochy

  Firma Fiorillo Detergenza powstała w 1993 roku i znajduje się w strefie przemysłowej w Vibo Valentia, gdzie zajmuje powierzchnię 10 tys. m². Specjalizuje się w produkcji środków czyszczących wykorzystywanych w gospodarstwie domowym oraz środków do higieny osobistej. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i doskonałej strategii Fiorillo jest w stanie stale wyróżniać się na nieustannie zmieniającym się rynku, osiągając znakomite wyniki w ważnych kanałach, takich jak masowa dystrybucja i eksport do krajów takich jak Cypr, Libia, Grecja, Emiraty Arabskie, Rumunia, Mołdawia i Chiny.

 2. DUTYBOX LLC

  Rosja

  Dutybox LLC jest rosyjskim producentem wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska środków czyszczących i konserwujących dla gospodarstw domowych. Gama przyjaznych dla środowiska środków czyszczących Dutybox obejmuje 11 różnych koncentratów do każdego rodzaju powierzchni i zabrudzenia, takich jak mydło w płynie do rąk, detergenty do mycia naczyń, produkty czyszczące dla gospodarstw domowych, środki dezynfekujące, zapachy do domu w sprayu, artykuły do czyszczenia gospodarstw domowych. Koncentraty są wykonane ze składników ulegających biodegradacji i wysokiej jakości aromatów. Nie zawierają żrących kwasów, zasad, fosforanów, parabenów, chloru, SLES, ani SLS. Produkty Dutybox są wyjątkowe pod względem składu i opakowania. Kapsułki 50 ml, wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, zawierają koncentrat wytwarzający 500 ml gotowych do użycia środków do konserwacji, ulegających biodegradacji, po dodaniu 450 ml wody. Kapsułki są w zestawie z butelkami jednorazowego użytku, które także mogą być poddane recyklingowi. Produkty Dutybox do czyszczenia i konserwacji w gospodarstwach domowych są wybierane przez świadomych ekologicznie konsumentów.

 3. NANOFORMULA OU

  Estonia

 4. Y JOSAMI

  Hiszpania

 5. PRODUCTOS CODINA S.A.

  Hiszpania

 1. KIZILBENT GROSS

  Turcja

 2. YETIS DETERJAN IC VE DIS TIC A.S

  Turcja

 3. TARSAN AŞ

  Turcja

 4. JODEL - PRODUTOS QUÍMICOS, SA

  Portugalia

 5. ASIL GLOBAL

  Turcja

 6. WASHABY

  Hiszpania

 7. ARSIN PROFESYONEL TEMIZLIK KURUMSAL TEDARIK HIZMETLERI

  Turcja

 8. AKDENIZ DIS TIC GIDA SAN LTD STI

  Turcja

 9. VERMITTLUNG AGENTUR HADI KHEDMATGAR

  Niemcy

 10. NEW CITY / GULF A.Ş.

  Turcja

 1. MÖLLER-CHEMIE STEINPFLEGEMITTEL GMBH

  Niemcy

 2. PROFEXPOL SP.Z O.O

  Polska

 3. PRO ION PLASMANITRIER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 4. GREENEIGHT LIMITED

  Niemcy

 5. BFM TRADING

  Holandia

 6. PETRA DÜNYASI

  Turcja

 7. LAVANDERINA

  Włochy

 8. DOVOX

  Holandia

 9. DENILA GMBH

  Niemcy

 10. SOCIPOLE, LDA

  Portugalia

Filtry

Wyniki dla

Proszki i środki do prania - Import eksport

Liczba wyników

550 przedsiębiorstwa