• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki i środki do prania

Wyniki dla

Proszki i środki do prania - Import eksport

 1. MIR HAN BAU GMBH.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH specjalizuje się w sprzedaży hurtowej powszechnie znanych i cenionych produktów spożywczych, obrotach handlowych ogólnie, a także sprzedaży produktów lifestylowych do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju sprawił, że staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw globalnego łańcucha w eksporcie towarów. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, błyskawicznemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji produktów na świecie, rozumiemy całościowo branżę. Nasze strategiczne relacje partnerskie z rozwijającymi i dojrzewającymi rynkami Dalekiego Wschodu dodatkowo wzmacniają naszą pozycję.W Mir Han Bau GmbH, jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i spełniania oczekiwań handlu światowego. Zobowiązujemy się do utrzymania naszej wzorowej obsługi klienta, zapewniając szybkie i pewne dostawy, a także do wykorzystania możliwości na nieustannie rozwijającym się rynku żywności w stylu zachodnim.

 2. MOURGREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MOURGREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, proszki do prania, Wyroby toaletowe i higieniczne, środek piorący do prania ręcznego, środki odkażające do gleb, produkty gospodarstwa domowego, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Soucy, Francja.

 3. JE SUIS GREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JE SUIS GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i środki do prania, produkt ekologiczny, i Proszki i środki do prania. Ma siedzibę w Six-Fours-Les-Plages, Francja.

 4. WENICE STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WENICE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Wywabiacze plam i rozpuszczalniki, Tkaniny frotte, Gąbki, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, Wyroby toaletowe i higieniczne, Proszki i środki do prania, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

 5. PAGANO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PAGANO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty do użytku domowego, środki piorące - hurt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, środki do mycia naczyń, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty, i detergenty do podłóg. Ma siedzibę w Pastorano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLOBAL CHEMIA GROUP

  Polska

  Global Chemia Group to wiodący producent chemii gospodarczej oferujący bezpieczne i wysokiej jakości produkty do czyszczenia. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji chemii gospodarczej i oferuje szeroki wybór produktów, w tym proszki do prania, żele do prania, płyny do płukania, środki czyszczące do okien i wiele innych. Dzięki certyfikatom i nagrodom, firma zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Global Chemia Group oferuje również innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, takie jak produkty bezpieczne dla alergików. Firma działa nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym. Współpracuje z klientami z wielu krajów, w tym Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Kazachstanu, Ukrainy, Gruzji, Rumunii, Szwecji i Belgii. Firma dostarcza swoje produkty do ponad 10 krajów na całym świecie i zdobyła uznanie klientów z różnych części świata. Global Chemia Group to firma, która oferuje bezpieczne i skuteczne środki czystości dla domu i biznesu. Wybierz nasze produkty i przekonaj się o ich jakości!

 2. NANOFORMULA OU

  Estonia

  Firma NANOFORMULA OU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Woski, pasty i politury do użytku domowego, Produkty do konserwacji pojazdów, Czyszczenie domowe - środki czyszczące, detergents for cars, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Produkty do konserwacji pojazdów. Ma siedzibę w Voka, Estonia.

 3. TOPSELLER CHEMICALS CO., LTD

  Chiny

  Firma TOPSELLER CHEMICALS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach detergenty, i detergenty płynne. Ma siedzibę w Yantai, Chiny.

 4. Y JOSAMI

  Hiszpania

  Firma Y JOSAMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i środki do prania, Detergenty do gospodarstwa domowego, detergenty płynne, Cleaning products, Proszki i środki do prania, i Detergenty do gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Alaquàs-Valencia, Hiszpania.

 5. YETIS DETERJAN IC VE DIS TIC A.S

  Turcja

  Firma YETIS DETERJAN IC VE DIS TIC A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach detergenty. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. PRODUCTOS CODINA S.A.

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS CODINA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, środki do zmywarki, środek piorący do pralki, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Mataró, Hiszpania.

 2. KIZILBENT GROSS

  Turcja

  Firma KIZILBENT GROSS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. TARSAN AŞ

  Turcja

  Firma TARSAN AŞ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach szampon do włosów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. EUCAGREEN

  Hiszpania

  Firma EUCAGREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach środek piorący do pralki, ekologiczne środki piorące, i detergenty naturalne. Ma siedzibę w Pontevedra, Hiszpania.

 3. ASIL GLOBAL

  Turcja

  Firma ASIL GLOBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach producent profesjonalnych szamponów, i produkcja na zlecenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. WASHABY

  Hiszpania

  Firma WASHABY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach ekologiczne środki piorące, środki piorące, i środek piorący do pralki. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. ARSIN PROFESYONEL TEMIZLIK KURUMSAL TEDARIK HIZMETLERI

  Turcja

  Firma ARSIN PROFESYONEL TEMIZLIK KURUMSAL TEDARIK HIZMETLERI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, artykuły do czyszczenia domu, materiały opakowaniowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Czyszczenie przemysłowe - środki czyszczące. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. YAYLA CONS. AND TRADING

  Turcja

  Firma YAYLA CONS. AND TRADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, i mydło roślinne tłoczone na zimno. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 7. PRO ION PLASMANITRIER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma PRO ION PLASMANITRIER TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Obróbka cieplna stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Fronreute, Niemcy.

 8. GREENEIGHT LIMITED

  Niemcy

  Firma GREENEIGHT LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 1. VERMITTLUNG AGENTUR HADI KHEDMATGAR

  Niemcy

  Firma VERMITTLUNG AGENTUR HADI KHEDMATGAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, środek piorący do pralki, Cleaning products, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, i Cosmetics. Ma siedzibę w Mühldorf Am Inn, Niemcy.

 2. NEW CITY / GULF A.Ş.

  Turcja

  Firma NEW CITY / GULF A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. PETRA DÜNYASI

  Turcja

  Firma PETRA DÜNYASI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. DENILA GMBH

  Niemcy

  Firma DENILA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach środek piorący do prania ręcznego, ekologiczne środki piorące, i producent detergentów ekologicznych. Ma siedzibę w Altheim-Alb, Niemcy.

 5. PROFEXPOL SP.Z O.O

  Polska

  Firma PROFEXPOL SP.Z O.O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach szampon do włosów. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 6. DOVOX

  Holandia

  Firma DOVOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kosmetyki i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Detergenty do gospodarstwa domowego, Proszki i środki do prania, Detergenty do gospodarstwa domowego, i Proszki i środki do prania. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 7. SOCIPOLE, LDA

  Portugalia

  Firma SOCIPOLE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Mydła toaletowe, i Mydła toaletowe. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 8. SINGEL ELEKTRO

  Belgia

  Firma SINGEL ELEKTRO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Proszki i środki do prania, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, montaż baterii słonecznych, Proszki i środki do prania, i Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 9. MÖLLER-CHEMIE STEINPFLEGEMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma MÖLLER-CHEMIE STEINPFLEGEMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach kamienie naturalne. Ma siedzibę w Ihrlerstein, Niemcy.

 10. UZAY KIMYA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma UZAY KIMYA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach ekologiczne środki piorące, detergenty naturalne, producent detergentów ekologicznych, i obróbka kabli specjalnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Proszki i środki do prania - Import eksport

Liczba wyników

530 Przedsiębiorstwa