• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki i środki do prania

Wyniki dla

Proszki i środki do prania - Import eksport

 1. BILAL SOAPS CO

  Turcja

  BILAL SOAPS jest powszechnie znanym producentem, mieszczącym się w Aydin, Turcja. Wytwarzana od 100 lat, nasza oferta obejmuje produkty higieny osobistej, środki do pielęgnacji włosów i ciała, środki czystości do domu i środki pielęgnacyjne dla osób wrażliwych, takie jak mydła w płynie, szampony, odżywki do włosów, detergenty pralnicze oraz środki do czyszczenia różnych powierzchni. Naszym zadaniem jest zaoferowanie najwyższej jakości środków higieny po przystępnych cenach. Dostarczamy produkty do zróżnicowanej gamy klientów w ponad 60 krajach na świecie. Oprócz hurtowni, naszymi odbiorcami są dystrybutorzy i sklepy dyskontowe. Ponadto, możemy produkować wyroby naturalne i luksusowe, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Idąc za aktualnymi, globalnymi trendami, oferujemy formuły klienckie, spełniające potrzeby naszych klientów, odpowiednio do rynku. Jesteśmy dumni z bycia jednym z najbardziej doświadczonych producentów mydła na świecie, który uzyskał certyfikacjuę zgodności ze standardami ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22716.

 2. BRILLIANCE KFT.

  Węgry

  BRILLIANCE KFT. specjalizuje się od 1995 roku w produkcji środków czystości dla przemysłu i hoteli. Z ponad 20-letnim doświadczeniem, regularnie opracowujemy nowe produkty i podejmujemy się ich produkcji, uzupełniając nasze własne portfolio, łącząc własne receptury z wymaganiami naszych klientów. W naszym asortymencie znajdują się środki dezynfekujące, odtłuszczacze, odkamieniacze, płyny do mycia szyb, środki do czyszczenia samochodów, środki do czyszczenia rur, odświeżacze powietrza i detergenty. Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb naszych klientów po konkurencyjnych cenach. Większość naszych produktów jest przeznaczona do wielofunkcyjnego zastosowania, dzięki czemu można wyczyścić kilka powierzchni tym samym produktem, zapewniając taką samą wydajność. Niezwykle ważne jest dla nas, aby chronić nasze środowisko w każdy możliwy sposób, dlatego staramy się przestrzegać przepisów i ustawodawstwa w zakresie ochrony środowiska. Nasze produkty są zgodne z HACCP i przystosowane do stosowania w przemyśle spożywczym, w tym w kuchniach i restauracjach.

 3. MOURGREEN

  Francja

 4. FINZY LA LESSIVE EN FEUILLES

  Francja

 5. SOCADE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUCAGREEN

  Hiszpania

 2. GLOBAL CHEMIA GROUP

  Polska

  Nasza firma jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej w Unii Europejskiej. Poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii naszym chemikom i technologom udało się stworzyć czystą produkcję, która nie zawiera w swoim składzie fosforany i zagęszczacze, które mogą negatywnie wpływać na stan środowiska i zdrowie człowieka. W naszym katalogu produktów są proszki i żele do prania, płyny do płukania, które szybko i skutecznie oczyszczają różne rodzaje bielizny od wszelkich typów zanieczyszczeń i plam. Nasi klienci cenią nas za szybkie terminy dostaw towarów i elastyczny system cen. Teraz poprzez zwiększenie popytu na nasze produkty nie tylko na rynku UE, ale i w innych krajach.

 3. DUTYBOX LLC

  Rosja

  Dutybox LLC jest rosyjskim producentem wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska środków czyszczących i konserwujących dla gospodarstw domowych. Gama przyjaznych dla środowiska środków czyszczących Dutybox obejmuje 11 różnych koncentratów do każdego rodzaju powierzchni i zabrudzenia, takich jak mydło w płynie do rąk, detergenty do mycia naczyń, produkty czyszczące dla gospodarstw domowych, środki dezynfekujące, zapachy do domu w sprayu, artykuły do czyszczenia gospodarstw domowych. Koncentraty są wykonane ze składników ulegających biodegradacji i wysokiej jakości aromatów. Nie zawierają żrących kwasów, zasad, fosforanów, parabenów, chloru, SLES, ani SLS. Produkty Dutybox są wyjątkowe pod względem składu i opakowania. Kapsułki 50 ml, wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, zawierają koncentrat wytwarzający 500 ml gotowych do użycia środków do konserwacji, ulegających biodegradacji, po dodaniu 450 ml wody. Kapsułki są w zestawie z butelkami jednorazowego użytku, które także mogą być poddane recyklingowi. Produkty Dutybox do czyszczenia i konserwacji w gospodarstwach domowych są wybierane przez świadomych ekologicznie konsumentów.

 4. YETIS DETERJAN IC VE DIS TIC A.S

  Turcja

 5. KIZILBENT GROSS

  Turcja

 1. NANOFORMULA OU

  Estonia

 2. PRODUCTOS CODINA S.A.

  Hiszpania

 1. Y JOSAMI

  Hiszpania

 2. TARSAN AŞ

  Turcja

 3. JODEL - PRODUTOS QUÍMICOS, SA

  Portugalia

 4. ASIL GLOBAL

  Turcja

 5. WASHABY

  Hiszpania

 6. ARSIN PROFESYONEL TEMIZLIK KURUMSAL TEDARIK HIZMETLERI

  Turcja

 7. AKDENIZ DIS TIC GIDA SAN LTD STI

  Turcja

 8. DOVOX

  Holandia

 1. DENILA GMBH

  Niemcy

 2. SOCIPOLE, LDA

  Portugalia

 3. PRO ION PLASMANITRIER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 4. MÖLLER-CHEMIE STEINPFLEGEMITTEL GMBH

  Niemcy

 5. LAVANDERINA

  Włochy

 6. GREENEIGHT LIMITED

  Niemcy

 7. PROFEXPOL SP.Z O.O

  Polska

 8. NEW CITY / GULF A.Ş.

  Turcja

 9. BFM TRADING

  Holandia

 10. HIMEXY

  Rosja

Filtry

Wyniki dla

Proszki i środki do prania - Import eksport

Liczba wyników

555 przedsiębiorstwa