• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty do czyszczenia

Wyniki dla

Produkty do czyszczenia - Import eksport

 1. CETIK GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  ÇETİK GRUP, z siedzibą w Kartal, w Stambule, jest wiodącym podmiotem w branży usług elektrycznych z renomowanymi markami MOUVEMENT i OPTILUCE. Dążąc do przekraczania oczekiwań partnerów, przedsiębiorstwo płynnie współpracuje z firmami należącymi do grupy, w szczególności z ÇETİK GRUP ENERJİ SAN.TİC.AŞ. W sektorze chemicznym i kosmetycznym marki MOUVEMENT i OPTILUCE firmy ÇETİK GRUP oferują wysokiej jakości produkty, takie jak chusteczki do czyszczenia okularów, woda kolońska, wilgotne chusteczki nasączone wodą kolońską, zapachy do pomieszczeń i zapachy samochodowe. Zakorzeniona w Turcji firma ÇETİK GRUP priorytetowo traktuje dostarczanie innowacji i jakości, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów. OPTILUCE, koncentrując się na konsumentach, rozwija się w sektorze chemicznym, zapewniając pierwszorzędną jakość i niezawodną tożsamość marki zgodnie ze światowymi standardami. Produkty marki OPTILUCE obejmują chusteczki do czyszczenia okularów, spraye, akcesoria i ściereczki z mikrofibry. MOUVEMENT wyróżnia się na rynku krajowym i międzynarodowym, budując silne relacje z klientami i będąc liderem w dziedzinie innowacji. Marka, posiadająca nowoczesne zaplecze produkcyjne, kładzie nacisk na zadowolenie klientów. Produkty marki MOUVEMENT obejmują zapachy do pomieszczeń w pałeczkach bambusowych, zapachy do szaf, spraye do pomieszczeń, wilgotne chusteczki nasączone wodą kolońską, wody kolońskie w mgiełce do ciała, zapachy do samochodów i chusteczki do demakijażu. Aby uzyskać więcej informacji i pomoc, prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów przeznaczonych do stylu życia opartego na jakości!

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

 4. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

 5. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REINASAN BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma REINASAN BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy sprzątające. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Czyszczenie budynków, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, produkty do czyszczenia, zmywarka podłogi, powłoki nietoksyczne, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, polerowanie, i Czyszczenie budynków. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 2. CLEAN 26

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN 26, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, detergenty, proszki do prania, Mydła i proszki przemysłowe, środek piorący do pralki, środki do mycia naczyń, Mydła, detergenty i proszki do gospodarstwa domowego, i Szkło i szyby - środki do mycia. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 3. DE WITTE SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DE WITTE SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki, Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, czyszczenie, akcesoria do czyszczenia, Cleaning articles, produkty do czyszczenia, ściereczki do czyszczenia z mikrofibry, Gąbki, i maszyny do czyszczenia przemysłowego. Ma siedzibę w Sint-Gillis-Waas, Belgia.

 4. PAGANO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PAGANO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty do użytku domowego, środki piorące - hurt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, środki do mycia naczyń, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty, i detergenty do podłóg. Ma siedzibę w Pastorano, Włochy.

 5. ACEROS METAL TREATMENT

  Holandia

  Emergo Metal Treatment specjalizuje się w czyszczeniu i konserwacji stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych. Stal nierdzewna jest odporna na zużycie i zabrudzenia, ale mimo to potrzebuje konserwacji! Usuwając rdzę i zapewniając regularną konserwację, przedłuża się czas życia i unika problemów związanych z korozją. Emergo Metal Treatment ma na składzie wszystkie środki do utrzymania stali nierdzewnej w doskonałym stanie: środki do usuwania rdzy, środki czyszczące, usuwające plamy i do polerowania.

 1. VIRUS GUARD DISINFECTANT GMBH

  Austria

  Virus Guard IMEX Dezenfektan Dis. Ticaret Ltd. Sti. jest turecką firmą specjalizującą się w produkcji środków dezynfekujących do zwalczania wszystkich wirusów i bakterii, w tym koronawirusów. Nasze produkty z certyfikatem ISO 9001 zapewniają dezynfekcję do 10 dni pozwalającą uniknięcia zarażenia i infekcji. Nasze spraye i ściereczki, stosowane głównie przez linie lotnicze i hotele, są przystosowane do wielu rodzajów powierzchni i obszarów, takich jak toalety, kuchnie, tace i stoły, rolety, kosze, klamki, fotele lotniskowe. Nasz dział badań i rozwoju codziennie pracuje nad innowacjami, aby tworzyć wysoko wydajne produkty. Używamy najbardziej zaawansowanych formuł chemicznych. Produkcja naszych chemikaliów podlega ścisłej kontroli jakości w celu spełniania wszystkich aktualnych norm międzynarodowych. Ponadto wszystkie nasze produkty są testowane dermatologicznie i nie zawierają alkoholu, aby były bezpieczne dla wszystkich użytkowników i ich skóry. Zapewniamy, że zostaną dostarczone w najlepszych terminach. Możesz na nas liczyć, że przyczynimy się do Twojego bezpieczeństwa.

 2. MAPO SCHMIERSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Oferujemy szeroką gamę olejów, smarów, chemii zimowej i różnych produktów do konserwacji, czyszczenia i produkcji w różnych gałęziach przemysłu. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży, badaniach i rozwoju produktów. Decydującym filarem naszego sukcesu jest zaangażowanie naszych dobrze wyszkolonych pracowników. 3.000 miejsc paletowych na powierzchni magazynowej 5.000 m2 stanowi logistyczne ramy dla naszego różnorodnego asortymentu produktów, które w większości dostarczamy własną flotą pojazdów. 3 miliony litrów rocznie trafia do naszych klientów w 17 krajach. Skład wolnocłowy oferuje stałym klientom dodatkowe korzyści. Aby szybko i sprawnie realizować zamówienia naszych klientów, stacje napełniania pracują również w trybie automatycznym. Różne stacje napełniania umożliwiają napełnianie OEM dla różnych pojemników od butelek o pojemności 1 litra do beczek o pojemności 208 litrów.

 1. PROMANET HYGIENE PRODUCTS

  Belgia

  Firma PROMANET HYGIENE PRODUCTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia, środki dezynfekujące, wózki czyszczące, i automatyczne systemy dozowania. Ma siedzibę w Marche En Famenne, Belgia.

 2. COMERCIAL ARDELY, S.A.

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL ARDELY, S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach pralki przemysłowe, higiena przemysłowa, i produkty do czyszczenia. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 3. MDH MAR DE HIGIENE

  Hiszpania

  Firma MDH MAR DE HIGIENE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zaopatrzenie dla restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Zaopatrzenie barów, produkty do czyszczenia, serwetki stołowe z papieru i celulozy, opakowania z białej blachy, i Zaopatrzenie barów. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 4. MX WHOLESALE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MX WHOLESALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - branża drukarska i wydawnicza. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły toaletowe różne, Sprzęt campingowy, Narzędzia ogrodnicze, Artykuły toaletowe różne, produkty do czyszczenia, Sprzęt campingowy, i Narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. CLINOL CHEMICALS LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma CLINOL CHEMICALS LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia, i produkty higienizujące. Ma siedzibę w Dover, Stany Zjednoczone.

 6. KORO DROGERIE GMBH

  Niemcy

  Firma KORO DROGERIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach środek piorący do pralki, produkty do czyszczenia, suche owoce, i elektryczne szczoteczki do zębów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. WERNER ET MERTZ BENELUX

  Belgia

  Firma WERNER ET MERTZ BENELUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie domowe - środki czyszczące, Czyszczenie przemysłowe - środki czyszczące, produkty do czyszczenia, i produkty do czyszczenia wykładzin dywanowych. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 8. SERVIECO

  Hiszpania

  Firma SERVIECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia, produkty dla firm sprzątających, i środki higieny dla hotelarstwa. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. JODIMA

  Belgia

  Firma JODIMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach płyn do spryskiwania szyb, Vertical storage tanks, element samochodowe, i produkty do czyszczenia. Ma siedzibę w Kampenhout, Belgia.

 2. SONAX GMBH

  Niemcy

  Firma SONAX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Produkty do konserwacji pojazdów, Produkty do konserwacji pojazdów, produkty do czyszczenia, i środki czyszczące do samochodów. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 3. EUROSOAP

  Belgia

  Firma EUROSOAP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły kosmetyczne i pielęgnacji urody oraz higieniczne, Kosmetyki do ciała, zabiegi kosmetyczne na włosy, i produkty do czyszczenia. Ma siedzibę w Desselgem, Belgia.

 4. AQUA KRISTAL

  Holandia

  Firma AQUA KRISTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach detergenty do gleby, detergenty, detergenty płynne, i produkty do czyszczenia. Ma siedzibę w Urk, Holandia.

 5. METROPOLITAN GLOBAL TRADING

  Niemcy

  Firma METROPOLITAN GLOBAL TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach usługi importowo-eksportowe, produkty do czyszczenia, środki czystości, i hurtownicy artykułów higienicznych. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 6. CLIMPROFESIONAL

  Hiszpania

  Firma CLIMPROFESIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia, suszarka uniwersalna, i worki ulegające biodegradacji. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 7. JURGA

  Polska

  Firma JURGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia. Ma siedzibę w Zbrudzewo, Polska.

 8. D.V CLEANER

  Belgia

  Firma D.V CLEANER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, środki chemiczne do czyszczenia silników samochodowych, produkty do czyszczenia, i Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 9. TURKKIM CHEMISTRY PHARMACEUTICAL HEALTH PRODUCTS

  Turcja

  Firma TURKKIM CHEMISTRY PHARMACEUTICAL HEALTH PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. SCHAEFER

  Luksemburg

  Firma SCHAEFER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe trakcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Wózki podnośnikowe, Podnośniki kubełkowe, maszyny do czyszczenia przemysłowego, produkty do czyszczenia, Wózki podnośnikowe, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Weiswampach, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Produkty do czyszczenia - Import eksport

Liczba wyników

254 Przedsiębiorstwa