• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty do czyszczenia

Wyniki dla

Produkty do czyszczenia - Import eksport

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

 3. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

 4. MAPO SCHMIERSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Oferujemy szeroką gamę olejów, smarów, chemii zimowej i różnych produktów do konserwacji, czyszczenia i produkcji w różnych gałęziach przemysłu. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży, badaniach i rozwoju produktów. Decydującym filarem naszego sukcesu jest zaangażowanie naszych dobrze wyszkolonych pracowników. 3.000 miejsc paletowych na powierzchni magazynowej 5.000 m2 stanowi logistyczne ramy dla naszego różnorodnego asortymentu produktów, które w większości dostarczamy własną flotą pojazdów. 3 miliony litrów rocznie trafia do naszych klientów w 17 krajach. Skład wolnocłowy oferuje stałym klientom dodatkowe korzyści. Aby szybko i sprawnie realizować zamówienia naszych klientów, stacje napełniania pracują również w trybie automatycznym. Różne stacje napełniania umożliwiają napełnianie OEM dla różnych pojemników od butelek o pojemności 1 litra do beczek o pojemności 208 litrów.

 5. REINASAN BV

  Holandia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DR. PAPEL

  Portugalia

 2. CLEAN 26

  Francja

 3. KLINEKS

  Turcja

 4. DE WITTE SA

  Belgia

 5. ACEROS METAL TREATMENT

  Holandia

  Emergo Metal Treatment specjalizuje się w czyszczeniu i konserwacji stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych. Stal nierdzewna jest odporna na zużycie i zabrudzenia, ale mimo to potrzebuje konserwacji! Usuwając rdzę i zapewniając regularną konserwację, przedłuża się czas życia i unika problemów związanych z korozją. Emergo Metal Treatment ma na składzie wszystkie środki do utrzymania stali nierdzewnej w doskonałym stanie: środki do usuwania rdzy, środki czyszczące, usuwające plamy i do polerowania.

 1. VIRUS GUARD DISINFECTANT GMBH

  Austria

  Virus Guard IMEX Dezenfektan Dis. Ticaret Ltd. Sti. jest turecką firmą specjalizującą się w produkcji środków dezynfekujących do zwalczania wszystkich wirusów i bakterii, w tym koronawirusów. Nasze produkty z certyfikatem ISO 9001 zapewniają dezynfekcję do 10 dni pozwalającą uniknięcia zarażenia i infekcji. Nasze spraye i ściereczki, stosowane głównie przez linie lotnicze i hotele, są przystosowane do wielu rodzajów powierzchni i obszarów, takich jak toalety, kuchnie, tace i stoły, rolety, kosze, klamki, fotele lotniskowe. Nasz dział badań i rozwoju codziennie pracuje nad innowacjami, aby tworzyć wysoko wydajne produkty. Używamy najbardziej zaawansowanych formuł chemicznych. Produkcja naszych chemikaliów podlega ścisłej kontroli jakości w celu spełniania wszystkich aktualnych norm międzynarodowych. Ponadto wszystkie nasze produkty są testowane dermatologicznie i nie zawierają alkoholu, aby były bezpieczne dla wszystkich użytkowników i ich skóry. Zapewniamy, że zostaną dostarczone w najlepszych terminach. Możesz na nas liczyć, że przyczynimy się do Twojego bezpieczeństwa.

 2. PROMANET HYGIENE PRODUCTS

  Belgia

 1. CLINOL CHEMICALS LLC

  Stany Zjednoczone

 2. MX WHOLESALE

  Zjednoczone Królestwo

 3. COMERCIAL ARDELY, S.A.

  Hiszpania

 4. SONAX GMBH

  Niemcy

 5. AQUA KRISTAL

  Holandia

 6. ECO SERVICE

  Włochy

 7. JURGA

  Polska

 8. SERVIECO

  Hiszpania

 1. IKOCHIMIKI SA

  Grecja

 2. TURKKIM CHEMISTRY PHARMACEUTICAL HEALTH PRODUCTS

  Turcja

 3. CLIMPROFESIONAL

  Hiszpania

 4. KORO DROGERIE GMBH

  Niemcy

 5. JODIMA

  Belgia

 6. SCHAEFER

  Luksemburg

 7. WERNER ET MERTZ BENELUX

  Belgia

 8. BIOSPHERE CORPORATION

  Ukraina

 9. OVIVOGROUP HOUSEHOLD PRODUCTS

  Turcja

 10. ECO-BRIGHT CLEANING PRODUCTS

  Cypr

Filtry

Wyniki dla

Produkty do czyszczenia - Import eksport

Liczba wyników

246 przedsiębiorstwa