• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty do czyszczenia

Wyniki dla

Produkty do czyszczenia - Import eksport

 1. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

  Witryna www Open In New icon
 2. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

  Witryna www Open In New icon
 3. MAPO SCHMIERSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Oferujemy szeroką gamę olejów, smarów, chemii zimowej i różnych produktów do konserwacji, czyszczenia i produkcji w różnych gałęziach przemysłu. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży, badaniach i rozwoju produktów. Decydującym filarem naszego sukcesu jest zaangażowanie naszych dobrze wyszkolonych pracowników. 3.000 miejsc paletowych na powierzchni magazynowej 5.000 m2 stanowi logistyczne ramy dla naszego różnorodnego asortymentu produktów, które w większości dostarczamy własną flotą pojazdów. 3 miliony litrów rocznie trafia do naszych klientów w 17 krajach. Skład wolnocłowy oferuje stałym klientom dodatkowe korzyści. Aby szybko i sprawnie realizować zamówienia naszych klientów, stacje napełniania pracują również w trybie automatycznym. Różne stacje napełniania umożliwiają napełnianie OEM dla różnych pojemników od butelek o pojemności 1 litra do beczek o pojemności 208 litrów.

  Witryna www Open In New icon
 4. ARVITEX, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Arvitex jest firmą handlową oferującą szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego i kosmetyków o wysokiej jakości po przystępnej cenie. Specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów pod markami własnymi, jak Master FRESH, EXXE, Emily Style, Fresh idea, PARLO oraz ich aktywnej promocji w Rosji, WNP i za granicą. Asortyment naszej firmy obejmuje takie produkty jak: produkty do higieny jamy ustnej, kosmetyki, chemia gospodarcza i środki czystości, odświeżacze powietrza, chusteczki nawilżone, mydło, produkty ekologiczne. Wszystkie nasze towary posiadają certyfikaty i spełniają międzynarodowe normy jakości. Śledzimy trendy rynkowe i zawsze jesteśmy gotowi zaoferować innowacyjne i odpowiednie produkty. Połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny wyróżnia nasze produkty na półkach wśród konkurencji. Nasz zespół profesjonalistów jest gotowy sprostać wszystkim zamówieniom klientów szybko i terminowo.

  Witryna www Open In New icon
 5. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERRACORE SWEDEN AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  TERRACORE AB jest dużym producentem chemicznym zlokalizowanym w Szwecji i Turcji. Nasza firma została założona w 1995 roku. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca środków czystości dla dystrybutorów na całym świecie. Jednak wraz z rozwojem Internetu, nasz punkt ciężkości zaczął się zmieniać. Uznaliśmy, że na rynku istnieje luka dla firmy, która może dostarczyć chemikalia przemysłowe w ilościach odpowiadających przedsiębiorstwom, radom i uniwersytetom. Pozyskujemy hurtowe dostawy chemikaliów przemysłowych i przepakowujemy je do rozmiarów odpowiednich dla codziennych użytkowników biznesowych. Specjalizujemy się w wielkościach od 1kg do 25kg, jak również w beczkach i ładunkach paletowych worków. Nasze produkty: - Sole - Nadtlenki - Oksykwasy i Tlenki - Związki koordynacyjne - Tlenki - Chemikalia organiczne - Wodorotlenki - Kwasy. Zastosowaliśmy naszą rozległą wiedzę o naszej branży, aby zapewnić usługę online skierowaną i opracowaną przez naszych pracowników bezpośrednio na potrzeby profesjonalnych klientów używających naszych produktów w swojej codziennej działalności lub handlu. Odkąd zaczęliśmy sprzedawać na eBayu i naszych pierwszych stronach internetowych w 2005 roku, rynek ten odnotował ogromny wzrost i obecnie uważamy się za jedną z wiodących firm w branży. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. BRILLIANCE KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  BRILLIANCE KFT. specjalizuje się od 1995 roku w produkcji środków czystości dla przemysłu i hoteli. Z ponad 20-letnim doświadczeniem, regularnie opracowujemy nowe produkty i podejmujemy się ich produkcji, uzupełniając nasze własne portfolio, łącząc własne receptury z wymaganiami naszych klientów. W naszym asortymencie znajdują się środki dezynfekujące, odtłuszczacze, odkamieniacze, płyny do mycia szyb, środki do czyszczenia samochodów, środki do czyszczenia rur, odświeżacze powietrza i detergenty. Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb naszych klientów po konkurencyjnych cenach. Większość naszych produktów jest przeznaczona do wielofunkcyjnego zastosowania, dzięki czemu można wyczyścić kilka powierzchni tym samym produktem, zapewniając taką samą wydajność. Niezwykle ważne jest dla nas, aby chronić nasze środowisko w każdy możliwy sposób, dlatego staramy się przestrzegać przepisów i ustawodawstwa w zakresie ochrony środowiska. Nasze produkty są zgodne z HACCP i przystosowane do stosowania w przemyśle spożywczym, w tym w kuchniach i restauracjach.

  Witryna www Open In New icon
 3. REINASAN BV

  Holandia

  Verified by europages badge
 4. ACEROS METAL TREATMENT

  Holandia

  Emergo Metal Treatment specjalizuje się w czyszczeniu i konserwacji stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych. Stal nierdzewna jest odporna na zużycie i zabrudzenia, ale mimo to potrzebuje konserwacji! Usuwając rdzę i zapewniając regularną konserwację, przedłuża się czas życia i unika problemów związanych z korozją. Emergo Metal Treatment ma na składzie wszystkie środki do utrzymania stali nierdzewnej w doskonałym stanie: środki do usuwania rdzy, środki czyszczące, usuwające plamy i do polerowania.

 5. FIORILLO DETERGENZA S.R.L.

  Włochy

  Firma Fiorillo Detergenza powstała w 1993 roku i znajduje się w strefie przemysłowej w Vibo Valentia, gdzie zajmuje powierzchnię 10 tys. m². Specjalizuje się w produkcji środków czyszczących wykorzystywanych w gospodarstwie domowym oraz środków do higieny osobistej. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i doskonałej strategii Fiorillo jest w stanie stale wyróżniać się na nieustannie zmieniającym się rynku, osiągając znakomite wyniki w ważnych kanałach, takich jak masowa dystrybucja i eksport do krajów takich jak Cypr, Libia, Grecja, Emiraty Arabskie, Rumunia, Mołdawia i Chiny.

 1. VIRUS GUARD DISINFECTANT GMBH

  Austria

  Virus Guard IMEX Dezenfektan Dis. Ticaret Ltd. Sti. jest turecką firmą specjalizującą się w produkcji środków dezynfekujących do zwalczania wszystkich wirusów i bakterii, w tym koronawirusów. Nasze produkty z certyfikatem ISO 9001 zapewniają dezynfekcję do 10 dni pozwalającą uniknięcia zarażenia i infekcji. Nasze spraye i ściereczki, stosowane głównie przez linie lotnicze i hotele, są przystosowane do wielu rodzajów powierzchni i obszarów, takich jak toalety, kuchnie, tace i stoły, rolety, kosze, klamki, fotele lotniskowe. Nasz dział badań i rozwoju codziennie pracuje nad innowacjami, aby tworzyć wysoko wydajne produkty. Używamy najbardziej zaawansowanych formuł chemicznych. Produkcja naszych chemikaliów podlega ścisłej kontroli jakości w celu spełniania wszystkich aktualnych norm międzynarodowych. Ponadto wszystkie nasze produkty są testowane dermatologicznie i nie zawierają alkoholu, aby były bezpieczne dla wszystkich użytkowników i ich skóry. Zapewniamy, że zostaną dostarczone w najlepszych terminach. Możesz na nas liczyć, że przyczynimy się do Twojego bezpieczeństwa.

 2. PROMANET HYGIENE PRODUCTS

  Belgia

 3. MX WHOLESALE

  Zjednoczone Królestwo

 4. CLINOL CHEMICALS LLC

  Stany Zjednoczone

 5. COMERCIAL ARDELY, S.A.

  Hiszpania

 6. IKOCHIMIKI SA

  Grecja

 7. WERNER ET MERTZ BENELUX

  Belgia

 8. ECO SERVICE

  Włochy

 9. SCHAEFER

  Luksemburg

 10. SONAX GMBH

  Niemcy

 1. TURKKIM CHEMISTRY PHARMACEUTICAL HEALTH PRODUCTS

  Turcja

 2. CLIMPROFESIONAL

  Hiszpania

 3. JODIMA

  Belgia

 4. AQUA KRISTAL

  Holandia

 5. JURGA

  Polska

 6. KORO DROGERIE GMBH

  Niemcy

 7. OVIVOGROUP HOUSEHOLD PRODUCTS

  Turcja

 8. ECO-BRIGHT CLEANING PRODUCTS

  Cypr

 9. BIOSPHERE CORPORATION

  Ukraina

 10. HIPERLIM LEVANTE

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Produkty do czyszczenia - Import eksport

Liczba wyników

238 przedsiębiorstwa