• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • profilarki

Wyniki dla

Profilarki - Import eksport

 1. BOSPORAS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Prezentujemy Bosporas Machinery, wiodącego producenta w dziedzinie obróbki metali. Założonego w 2006 roku w Turcji, z ponad 20-letnim bezkonkurencyjnym doświadczeniem. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość zapewnia rozwiązania inżynieryjne dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, zapewniające szczytową wydajność maszyn. Niezależnie od tego, czy używają Państwo zwojów stali, czy blachy, zapewniamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje: •Linie do cięcia na długość •Linie do cięcia wzdłużnego •Linie do formowania rolkowego •Maszyny do rozwijania •Przewijarki •Maszyny do prostowania •Maszyny do wyrównywania •Prostownice z podajnikiem serwo •Maszyny do ścinania brzegów •Maszyny do prasowania Nasze maszyny obrabiają stal, aluminium i mosiądz, spełniając różnorodne potrzeby przemysłu. Dzięki certyfikacji CE UE zapewniamy doskonałość i bezpieczeństwo. Dzięki osiągnięciom w Ameryce Północnej przewyższamy światowe standardy jakości. Nasze wyroby stworzone z precyzyjną inżynierią gwarantują wydajność i spójność. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 2. NUOVA PROFILATRICI ARTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA PROFILATRICI ARTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki - części i osprzęt, profilarki do formowania blachy, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obrabiarki - części i osprzęt. Ma siedzibę w Albairate, Włochy.

 3. JIDET SAS

  Francja

  Firma JIDET SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Profilarki. Jest również obecna w dziedzinach profilowanie, kształtowanie rur, profilowanie metali, i progresywna metoda uzyskania gotowego profilu. Ma siedzibę w Amilly, Francja.

 4. TECNOMA

  Włochy

  Firma TECNOMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Ma siedzibę w Pieve Di Soligo, Włochy.

 5. ARALTEC

  Francja

  Firma ARALTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Jest również obecna w dziedzinach rynny aluminiowe. Ma siedzibę w Labège, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CJ INDUSTRY GROUP--METAL SPINNING MACHINE

  Chiny

  Firma CJ INDUSTRY GROUP--METAL SPINNING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 2. CCR (WEDNESBURY) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CCR (WEDNESBURY) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 3. DIPER MAQUINARIA SL

  Hiszpania

  Firma DIPER MAQUINARIA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, Profilarki, i kształtowniki stalowe. Ma siedzibę w Orkoyen, Hiszpania.

 4. SKOVELA D.O.O.

  Słowenia

  Firma SKOVELA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Rury ze stali nierdzewnej, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Rury ze stali nierdzewnej, i kształtowniki galwanizowane. Ma siedzibę w Rogaška Slatina, Słowenia.

 5. OLMA S.R.L.

  Włochy

  Firma OLMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, profilarki do formowania blachy, Profilarki, mechanical shaping, i panel finishing. Ma siedzibę w Abbiategrasso, Włochy.

 1. ROLLSTEEL OY

  Finlandia

  Firma ROLLSTEEL OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Jest również obecna w dziedzinach profilarki do formowania blachy. Ma siedzibę w Kuopio, Finlandia.

 2. EBSAN METAL A.Ş.

  Turcja

  Firma EBSAN METAL A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, płyty gipsowe lub kartonowo-gipsowe, metale, konstrukcje prefabrykowane z suchego tynku, i Profilarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PARKINGUNIT.COM S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PARKINGUNIT.COM S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Parkingi - wyposażenie, Lotniska, Profilarki, Parkingi - wyposażenie, Lotniska, i Profilarki. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 2. P.W. BUD-MASZ MACIEJ STACHLEWSKI

  Polska

  Firma P.W. BUD-MASZ MACIEJ STACHLEWSKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie i budowa maszyn, metalowe systemy rynnowe, blachy dachowe, i maszyny do profilowania blach. Ma siedzibę w Lutomiersk, Polska.

 3. KINGJIME AUTOMATIC PRESSURE EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma KINGJIME AUTOMATIC PRESSURE EQUIPMENT CO., LTD, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, Prasy przemysłowe do metali, Prostowanie elementów metalowych - maszyny, Profilarki, Prasy przemysłowe do metali, i Prostowanie elementów metalowych - maszyny. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 4. SM SRL

  Włochy

  Firma SM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Ma siedzibę w Pove Del Grappa, Włochy.

 5. RIJIT PROFIL VE YAPI MALZEMELERI ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma RIJIT PROFIL VE YAPI MALZEMELERI ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Profilarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. PRZEDSIEBIORSTWO INNOWACYJNO PROJEKTOWE INMET SP Z O O

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO INNOWACYJNO PROJEKTOWE INMET SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, i Profilarki. Ma siedzibę w Mikolow, Polska.

 7. CBM MACHINES S.R.L.

  Włochy

  Firma CBM MACHINES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, oleodynamiczne prasy krawędziowe do blachy, i Profilarki. Ma siedzibę w Morimondo, Włochy.

 8. NAVIPA GESTION DE PATRIMONIOS S.L.

  Hiszpania

  Firma NAVIPA GESTION DE PATRIMONIOS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Profilarki, i Profilarki. Ma siedzibę w Orkoien, Hiszpania.

 1. VMC TECNOLOGY S.R.L.

  Włochy

 2. MEKO METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, lider w produkcji profili stalowych od 1969 r., od 2011 r. rozwinął się z zakładu o powierzchni 10 000 m2 do zakładu o powierzchni 100 000 m2 w Torbalı-Izmir w ramach Grupy KMC. Nasza współpraca łączy unikalną wiedzę handlową i techniczną, co skutkuje roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 150 000 ton, konsekwentnie dostosowaną do globalnych postępów technologicznych. Dążąc do zapewnienia sobie miejsca w pierwszej trójce światowych firm zajmujących się profilami specjalnymi, MEKO Metal odnotowuje stały wzrost wolumenu eksportu. Specjalizując się w profilach otwartych, spawanych i ze stali nierdzewnej, nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy branż, w tym motoryzacyjnej, meblarskiej, AGD, wyrobów stalowych, dekoracyjnej, grzewczej, a także chłodnictwa, klimatyzacji, robót budowlanych & konstrukcji stalowych, profili do rusztowań, podgrzewanych wieszaków na ręczniki, systemów energii słonecznej oraz nawadniania w rolnictwie & profili cieplarnianych. Nasze kluczowe sektory: •Standardowe rury i profile •Profile specjalne •Profile motoryzacyjne •Profile do systemów energii słonecznej •Naziemne systemy energii słonecznej •Dachowe systemy energii słonecznej •Prace cywilne & Konstrukcje stalowe •Profile dla rolnictwa i szklarni •Profile dla elektryki & Elektroniki •Profile do klimatyzacji •Formowanie rolkowe profili ze stali nierdzewnej oferuje przewagę kosztową nad aluminium poprzez zastąpienie kluczowych części produkcyjnych, których tradycyjnie wymagają aluminium ze stalą formowaną rolkowo. Specjalizujemy się we własnym projektowaniu i produkcji form, narzędzi, rolek oraz innych niezbędnych komponentów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 3. TECHNIC MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Technic Machine to przedsiębiorstwo tureckie założone w 2012 r. i specjalizujące się w obróbce skrawaniem. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie rozwiązań dla maszyn przemysłowych! Nasza firma zajmuje się maszynami do obróbki metalu i maszynami budowlanymi, takimi jak linia do cięcia na długość, linia do cięcia wzdłużnego kręgów, linie maszyn do formowania rolkowego, systemy podawania kręgów, giętarki NC lub CNC, węzły betoniarskie, maszyny do produkcji bloczków betonowych itp. Znajdujemy optymalne rozwiązania dla naszych klientów od tureckich dostawców maszyn, finalizując negocjacje umów i transakcje, monitorując wysyłkę i inne procesy. Doradzamy naszym klientom w zakresie ich zakupów na rynku tureckim.²²

 4. GABELLA MACCHINE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GABELLA MACCHINE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach cięcie blach, obrabiarki konwencjonalne do gięcia blachy, obrabiarki do blachy, zginarki do blach, dziurkarki do obróbki blachy, zginanie metali, profilarki do formowania blachy, cięcie metali, i sklepy z art. żelaznymi. Ma siedzibę w Crevacuore, Włochy.

 5. AUTO-SPRZET

  Polska

  Bogaty park maszynowy, w tym tokarskie i frezarskie centra numeryczne, pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac w oparciu o dokumentację własną, klienta lub powierzony wzór.Specjalnością Firmy są prototypy maszyn i urządzeń dla wielu dziedzin gospodarki takich jak: przemysł chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, cukrowniczy, motoryzacyjny, poligraficzny, materiałów budowlanych, Klientami Firmy są kontrahenci z Niemiec, Szwecji, Francji, Włoch i Austrii a także Białorusi i Mołdawii. Wykonujemy: Profilarki do profilowania na zimno, urządzenia filtrujące do oczyszczania wody (cukrownictwo, zakłady ziemniaczane), linie produkcyjne do wytwarzania profili lub elementów z tworzyw sztucznych, przyrządy do wiercenia otworów, matryce, stemple, noże, prace z zakresu obróbki skrawaniem, prace projektowe, przyrządy do wiercenia otworów, pokrętła dynamometryczne.

 6. YCSMAKINE

  Turcja

  Firma YCSMAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice zwijane. Jest również obecna w dziedzinach zasłony automatyczne, i profilarki rolkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. MAK BORU PROFIL METAL A.Ş.

  Turcja

  Firma MAK BORU PROFIL METAL A.Ş., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach taśmy metalowe walcowane na zimno, profilowanie metali, magazyny i pomieszczenia chłodnicze o kontrolowanej temperaturze controlée, i profilarki do formowania blachy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 8. AUTOMISYON TURKEY

  Turcja

  Firma AUTOMISYON TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, profilarki rolkowe, i blacha. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, profilarki rolkowe, Rolety metalowe drzwiowe, i Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Select Cityizmir, Turcja.

 10. KÜRTÜNCÜ METAL

  Turcja

  Firma KÜRTÜNCÜ METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach blachy greckie, i profilarki do formowania blachy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo