• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty fitosanitarne- grzybobójcze i pestycydy

Wyniki dla

Produkty fitosanitarne- grzybobójcze i pestycydy - Import eksport

 1. NATROLABS A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2015 roku firma Natrolabs z siedzibą w Turcji specjalizuje się w produkcji suplementów diety, środków higieny osobistej i kosmetyków. Nasze zaangażowanie w dążenie do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszych systematycznych i wydajnych warunkach pracy, rozległych inwestycjach, uznanych na całym świecie certyfikatach i niezachwianej koncentracji na zadowoleniu klienta. Nasze doświadczenie obejmuje szeroką gamę produktów w dziedzinie suplementów diety i kosmetyków Dermo. W dziedzinie suplementów diety oferujemy kompleksowe usługi na wszystkich etapach, w tym produkcję, zapewnienie jakości, handel zagraniczny, rozwój biznesu, działalność operacyjną, koordynację projektów, projektowanie, badania i rozwój oraz licencjonowanie. W dziedzinie kosmetyków Dermo przodujemy w produkcji kremów do pielęgnacji twarzy, żeli i pianek do mycia twarzy, kremów do pielęgnacji ciała, serum do pielęgnacji skóry, maseczek i peelingów do pielęgnacji skóry, toników do pielęgnacji skóry, produktów do pielęgnacji włosów (takich jak szampony, odżywki, maski), produktów do stylizacji włosów, olejków do pielęgnacji włosów oraz produktów do pielęgnacji brwi i rzęs. Nasze możliwości produkcyjne obejmują zróżnicowany zakres usług produkcji kontraktowej i napełniania, w tym tabletek, kapsułek, witamin, kosmetyków, szamponów i kremów. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy spełnić Twoje konkretne potrzeby, skontaktuj się z nami.

 2. ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. AEROXON INSECT CONTROL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AEROXON INSECT CONTROL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 4. GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. BTU-CENTER

  Ukraina

  BTU-CENTER jest największym ukraińskim producentem mikrobiologicznych środków dla rolnictwa. 23 lata doświadczenia, ponad 450 pracowników, własna produkcja i centrum badawczo-rozwojowe Instytut Biotechnologii Stosowanej. Ponad 60 preparatów ekologicznych i integrowanych technologii odżywiania, ochrony roślin i przywracania żyzności gleby na 4 mln ha. 9 substancji biologicznych jest zarejestrowanych w UE, certyfikowanych dla rolnictwa ekologicznego. Produkujemy 10 000 substancji ekologicznych rocznie. BTU-CENTER jest członkiem IBMA.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH

  Niemcy

  TerraDomi - ekspert w dziedzinie zielonego ogrodu i perfekcyjnego terenu dookoła. Piękny, zielony i zadbany ogród - Idealny dom to wielkie marzenie dla wielu. Aby Twój ogród stał się zielonym rajem, potrzebuje on odpowiedniej opieki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości najlepszych produktów marki TerraDomi do optymalnej pielęgnacji ogrodu lub innych obiektów na wolnym powietrzu.

 2. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Hiszpania

  Produkujemy środki higieniczne, owadobójcze przeciwko karaluchom, komarom, ale również produkty takie jak mydła, oleje, środki czyszczące i dezodoranty. Nasze środki czyszczące dostarczamy w postaci aerozoli.

 3. EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES

  Niemcy

  Firma EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Eschershausen, Niemcy.

 4. BIOIPM

  Turcja

  Firma BIOIPM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, nawozy, pestycydy, i urzyźniacze organiczne i biologiczne. Ma siedzibę w Kepez, Turcja.

 5. BALL-B GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BALL-B GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 1. ITAL TIGER LLC

  Ukraina

  Firma ITAL TIGER LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki gryzoniobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Środki owadobójcze, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Środki owadobójcze, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 2. SHIP FUMIGATION SERVICE

  Hiszpania

  Firma SHIP FUMIGATION SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Las Palmas De Gran Canaria, Hiszpania.

 1. BIOGREEN AGRO

  Turcja

  Firma BIOGREEN AGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Środek owadobójczy do zastosowania w rolnictwie, Grzybobójcze i bakteriobójcze środki, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w antalya, Turcja.

 2. ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Bad Schönborn, Niemcy.

 3. SUPELLA GMBH

  Niemcy

  Firma SUPELLA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. LIPHATECH SAS

  Francja

  Firma LIPHATECH SAS, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, antykoagulanty, środek antypasożytowy, Środki ochrony roślin, i pestycydy. Ma siedzibę w PONT DU CASSE, Francja.

 5. MOLINA AGRO

  Hiszpania

  Firma MOLINA AGRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, środki owadobójcze dla rolnictwa, Środki ochrony roślin, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Jaén, Hiszpania.

 6. DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S.

  Turcja

  Firma DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach pestycydy, i środek antypasożytowy. Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

 7. DE PROFT AGROTECHNIE

  Belgia

  Firma DE PROFT AGROTECHNIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, Środki ochrony roślin, instalacje rolne, ogrodnictwo, i maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Merchtem, Belgia.

 8. IMPEX EUROPA

  Hiszpania

  Firma IMPEX EUROPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor środków przeciw szczurom, i trutka na szczury. Ma siedzibę w Vilagarcía De Arousa, Hiszpania.

 1. KILLGERM BENELUX

  Belgia

  Firma KILLGERM BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach insect removal, Drewno - impregnaty, i dezynfekcja drewna. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 2. TRIFOLIO-M GMBH

  Niemcy

  Firma TRIFOLIO-M GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach Produkty biochemiczne, Środki ochrony roślin, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Produkty biochemiczne, Środki ochrony roślin, Artykuły do pielęgnacji zwierząt, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Lahnau, Niemcy.

 3. BOYUT DIS TICARET AS

  Turcja

  Firma BOYUT DIS TICARET AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, nawozy organiczne, i Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. NATIVI

  Turcja

  Firma NATIVI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Dodatki spożywcze, środek antypasożytowy, Rolnictwo - import-export, i Dodatki spożywcze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. STE XEDA INTERNATIONAL

  Francja

  Firma STE XEDA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, i maszyny do naklejania etykiet i oznaczania opakowań oraz produktów konfekcjonowanych. Ma siedzibę w St-Andiol, Francja.

 6. DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach pestycydy, nawozy chemiczne, i nawozy organiczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Nawozy i środki ulepszające glebę, Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, zraszacze, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Nawozy i środki ulepszające glebę, i Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych. Ma siedzibę w Stockport Cheshire, Zjednoczone Królestwo.

 8. MURPROTEC

  Luksemburg

  Firma MURPROTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach asenizacja wilgoci, i antirust. Ma siedzibę w Livange, Luksemburg.

 9. NEVAL

  Hiszpania

  Firma NEVAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura kontroli jakości - testowanie wyrobów i materiałów. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, i biostymulatory - nawozy. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. REHRL HANDELS GMBH

  Austria

  Firma REHRL HANDELS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Ma siedzibę w Neumarkt Am Wallersee, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Produkty fitosanitarne- grzybobójcze i pestycydy - Import eksport

Liczba wyników

965 Przedsiębiorstwa