• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • olejki eteryczne

Wyniki dla

Olejki eteryczne - Import eksport

 1. LABORATOIRE ROSIER DAVENNE

  Francja

  Verified by europages badge

  Od kilku lat nasze laboratorium zlokalizowane w pobliżu Awinionu na południu Francji bada biologiczną aktywność olejków eterycznych. Laboratorium oferuje opracowanie jednej lub więcej naturalnych kompozycji aromatycznych według specyfikacji klienta. Zajmujemy się dystrybucją olejków eterycznych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i weterynaryjnego oraz aptek. Tworzymy również kompozycje olejków eterycznych łączące określone działanie biologiczne (odchudzające, kojące, nawilżające, ...) z atrakcyjnymi właściwościami zapachowymi. Na życzenie możeny wykonać specyficzne kompozycje (bez podlegających rejestracji alergenów, z certyfikatem Ecocert, ...). Posiadamy własne wyposażenie do przeprowadzania wszystkich kontroli i analiz właściwości fizycznych, takich jak gęstość, współczynnik załamania światła, odchylenie optyczne itp…wszystko, co fizycznie charakteryzuje olejki eteryczne. Ponadto mamy również sprzęt do chromatografii gazowej i spektrometr mas do identyfikacji cząstek molekularnych. W zakresie naszych organicznych i konwencjonalnych olejków eterycznych współpracujemy z całym światem; zarówno z Republiką Południowej Afryki, jak i z Kanadą, Chinami czy Indonezją. Naszym celem jest znalezienie wysokiej jakości surowca.

  Witryna www Open In New icon
 2. INTELCARE

  Maroko

  Verified by europages badge

  Nasza firma Intelcare jest twórcą organicznych produktów kosmetycznych opartych na naturalnych składnikach aktywnych. Założona w 2017 roku firma Intelcare pracuje nad tworzeniem produktów dostosowanych do potrzeb międzynarodowych klientów, dzięki wykorzystaniu lokalnych składników pochodzących ze źródeł odnawialnych. Laboratorium kosmetyczne INTELCARE słynie z wyjątkowego opanowania technologii i pasji swojego zespołu do opracowywania wysokiej jakości produktów do zabiegów upiększających i poprawiających samopoczucie, które dotrzymują obietnic. Nasze laboratorium kosmetyczne i nasze jednostki produkcyjne zostały zaprojektowane zgodnie ze standardami dobrych praktyk produkcyjnych i posiadają certyfikaty ISO22716 oraz ISO 9001. Nasze warsztaty i magazyny obejmują łączną powierzchnię 1000 m2 podzieloną na następujące obszary: produkcji, pakowania, laboratorium rozwoju i formulacji, zapasów surowców, opakowań i wyrobów gotowych. Posiadamy dużą i wydajną flotę maszyn procesowych, napełniających i pakujących. Zależy nam na ochronie środowiska i zdrowia naszych klientów, dlatego nasze produkty nie zawierają parabenów, silikonu ani oleju mineralnego. Główne składniki aktywne naszych produktów pochodzą z natury. Stosujemy ekstrakty roślinne bogate w witaminy, oleje roślinne zawierające niezbędne kwasy tłuszczowe, aromatyczne olejki eteryczne. Są to prawdziwe koncentraty składników odżywczych.

  Witryna www Open In New icon
 3. ILANGA NATURE

  Belgia

  Verified by europages badge

  ILANGA NATURE jest producentem przypraw, miodu z dzikich uli, oliwy z oliwek i owoców. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i identyfikowalność. ILANGA NATURE znajduje wyjątkowe smaki na Madagaskarze, Wyspie Mauritius, w Sardynii, produkty najwyższej jakości do degustacji na całym świecie. Oferujemy Ci szeroką gamę artykułów naturalnych na najlepszych warunkach. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twojemu zapotrzebowanu na produkty naturalne i autentyczne o prawdziwym smaku lokalnym! Czy działasz w branży gastronomicznej? Lub jesteś właścicielem sklepu spożywczego? Czy podzielasz nasze wartości i naszą wizję? Czy najbardziej odpowiadają Ci produkty naturalne? Jesteś na właściwej stronie. Firmy poszukujące najlepszej relacji jakości do ceny będą usatysfakcjonowane. ILANGA NATURE proponuje miód, przyprawy, sole, cukry, konfitury i oliwę z oliwek w różnych formatach. Wsłuchując się w Twoje potrzeby, oferujemy Ci najodpowiedniejsze dla Ciebie produkty. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. PRINOVA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Prinova jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości składników, aromatów i produktów wzbogacających żywność o wartości dodane przeznaczonych dla światowego przemysłu spożywczego, paszowego i wellness. Aby zapewnić ciągłość dostaw, prowadzimy sześć zakładów i utrzymujemy strategiczne zapasy w ponad 35 centrach dystrybucyjnych na całym świecie. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą askorbinianów oraz witamin i aminokwasów spożywczych klasy B. Firma posiada również zespół specjalistów aplikacyjnych i technicznych, którzy pomagają klientom rozwijać, udoskonalać i poprawiać smak i funkcjonalność ich produktów. Zakłady Prinova posiadają certyfikat BRC. Siedziba firmy znajduje się w Carol Stream w stanie Illinois, siedzibie EMEA w Wielkiej Brytanii. Pozostałe biura regionalne znajdują się w USA, Meksyku, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Francji, Australii, Turcji, Kanadzie, Chinach.

  Witryna www Open In New icon
 5. ESKAGE-ESKAMINT SCHIERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i dystrybucja olejku miętowego, mentolu i innych olejków eterycznych dla przemysłu cukierniczego, produkcji gumy do życia i innych. Nasze produkty znajdują zastosowanie szczególnie w dziedzinie kosmetyki, gospodarstwa domowego, pielęgnacji (ludzkiej i zwierzęcej), tekstyliów, karmy dla zwierząt, żywności, pielęgnacji jamy ustnej, wellness i wielu innych dziedzinach. Nasi doświadczeni perfumiarze opracowują dla Państwa innowacyjne kreacje, zgodnie z Państwa pomysłami i profilem wymagań. Opracowując dla Państwa nowe produkty, oczywiście przestrzegamy przepisów prawnych i bezpieczeństwa, jak również specjalnych wymogów rejestracyjnych. Nasze olejki perfumeryjne są najwyższej jakości i mogą być stosowane na wiele różnych sposobów. Dostarczamy specjalnie opracowane oleje z mięty pieprzowej najwyższej jakości, zgodnie z Państwa wymaganiami - do higieny jamy ustnej, dla przemysłu cukierniczego lub zgodnie ze specyfikacją farmaceutyczną.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LILIUM XTRACT

  Francja

  Verified by europages badge

  Lilium Xtract, z siedzibą na południu Francji, jest producentem i hurtownią aromatów konopi (terpenów) w 100% naturalnych. Nasze produkty działają z kwiatami CBD, żywicami, ekstrakcjami, olejkami CBD, e-płynami, parą (naboje), kosmetykami, tytoniami i tytoniem do shishy, jedzeniem i napojami. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje - certyfikat bezpieczeństwa żywności, IFRA, akredytację alergenową, normy UE, karty charakterystyki, karty techniczne. Nasze produkty nie zawierają CBD ani THC. Można je wykorzystać do stworzenia e-płynów o smaku konopi lub całkowicie innowacyjnych smaków poprzez połączenie naszych smaków konopi z innymi smakami; znormalizować lub poprawić smak i zapach swoich kwiatów, żywic i produktów CBD; stworzyć najnowocześniejsze produkty kosmetyczne o zapachu marihuany; stworzyć wyroby tytoniowe o wyjątkowym smaku konopi. Oferujemy dwie gamy: -Gama "Derived Line", której terpeny są pozyskiwane z rośliny konopi indyjskich (Cannabis sativa L). -Gama "Profile Line", której terpeny są pozyskiwane z roślin botanicznych. Nasze aromaty konopi (terpeny) są podzielone na 3 kategorie: Odmiany klasyczne, owocowe i słodkie. Na życzenie wysyłamy pudełka próbek, aby mogli Państwo przekonać się o staranności, z jaką podchodzimy do naszych produktów.

  Witryna www Open In New icon
 2. ETERIKA LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Od 1990 roku ETERIKA LTD. jest bułgarskim producentem olejków eterycznych & wód kwiatowych, produktów do aromaterapii, produktów kosmetycznych do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Znajdujemy się w Dolinie Róż, obszarze w sercu Bułgarii, który zapewnia przede wszystkim optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy olejkowatej róży „Rosa damascena”, lawendy „Lavandula angustifolia” i innych plantacji olejkowatych w celu uzyskania z nich wysokiej jakości olejków eterycznych. To, z czego jesteśmy dumni: pierwsza partia olejku różanego wyprodukowana przez prywatny podmiot w Bułgarii z grona istniejących wówczas destylarni państwowych. Zostało to poświadczone protokołem numer 1/19.06.1992 z przez państwowe laboratorium "Róża bułgarska" - Sofia. W 1996 roku została zarejestrowana marka Eterika®. Nasze produkty nie zawierają farb, syntetycznych substancji zapachowych, produktów pochodzenia zwierzęcego; prowadzimy recykling opakowań. W produkcji i dostawie naszych produktów staramy się wyróżniać i niestrudzenie realizować nasze podstawowe założenia: własne surowce, zamknięty cykl produkcyjny, naturalne i czyste produkty, rozsądne ceny. Wszystkim, którzy są zaintrygowani nami i naszymi produktami, życzymy: „Lepiej szanujmy naturę". Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo: OLEJKI ETERYCZNE MIESZANKI ZAPACHOWE WODY KWIATOWE ROŚLINNE OLEJE NOŚNIKOWE OLEJE KOSMETYCZNE DO PIELĘGNACJI TWARZY OLEJE KOSMETYCZNE DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW OLEJE DO MASAŻU CIAŁA OLEJE DO MASAŻU DŁONI OLEJE DO MASAŻU PIĘT PRODUKTY Z RÓŻY BUŁGARSKIEJ OPAKOWANIA NA PRODUKTY KOSMETYCZNE AKCESORIA ZAPACHOWE KOLAGENY I SUPLEMENTY

  Witryna www Open In New icon
 3. GREEN SELECTION AKTIENGESELLSCHAFT

  Francja

  Verified by europages badge

  Z alzackiego górskiego źródła produkujemy wodę mineralną z ekstraktem z konopi dla supermarketów i handlu po korzystnych cenach. OLEJE CBD, kryształy, kwiaty w 50 odmianach, Kalifornia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja. Kosmetyki 50 różnych marek i we wszystkich możliwych obszarach zastosowania. Słodycze, żywność, alkoholowe napoje konopne, kapsułki, akcesoria do palenia, wyposażenie sklepów, akcesoria do uprawy, druk etykiet, marketing, logistyka franczyzowa i wysyłka, dropshipping, porady, szkolenia, marketing online, pośrednictwo produktowe i kontaktowe, oferujemy ponad 3500 m2 powierzchni magazynowej i ponad 3000 różnych artykułów.

  Witryna www Open In New icon
 4. FÉRET PARFUMEUR

  Francja

  Verified by europages badge

  Francuska marka rodzinna od 1878 roku, - opatrzona znakiem Stuletniego Przedsiębiorstwa Rodzinnego - Féret Parfumeur podtrzymuje od wielu pokoleń upodobanie do sztuki życia po francusku. W 1900 roku, Bloc Hyalin - kamień ałun 100% naturalny - zdobył trzy medale na Wystawie Uniwersalnej w Paryżu 1900. Do dziś jest dostępny! Obecnie, Alexis Cabanne - praprawnuk założyciela – zarządza przedsiębiorstwem.\n\nAlexis jest dzieckiem regionu, w którym produkuje się koniak. Dzięki przekazywaniu wiedzy rodzinnej z ojca na syna, poprzez ten trunek Alexis wykształca swój węch i swoje podniebienie. Jako miłośnik botaniki, lubi urozmaicać przyjemności, czego wyrazem jest ożywienie rodzinnej marki kosmetycznej w 2012 roku: Féret Parfumeur.\n\nZawsze w stylu elegancji retro i w 100% MADE IN FRANCE, Féret Parfumeur oferuje produkty w większości na bazie miodu i olejków eterycznych. Odpowiednie dla perfumerii, aptek, zakładów fryzjerskich, sklepów bio, salonów piękności i spa, wielkich sklepów i butików z upominkami. Nasza charyzmatyczna marka Rétro-Chic cieszy się szczególnym przywiązaniem konsumenta z uwagi na doskonałą jakość jej produktów, z których emanuje dający poczucie bezpieczeństwa obraz "Madeleine Prousta". Kreacje Alexis opowiadają Ci historię: rodziny Féret, elegancji, wyrafinowania…. w stylu francuskim.\n\nSkontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. MELINADESTOCK

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MELINADESTOCK jest od ponad 30 lat producentem i sprzedawcą produktów kosmetycznych głównych marek, z siedzibą w Aubervilliers z salonem 400 M2. Oferujemy ponad 300 marek i ponad 2500 referencji w destockingu (perfumy, torby, odzież, kosmetyki ...) Azzaro , Nina Ricci , Paco Rabanne , Hugo Boss , Ted Lapidus, Mauboussin , Mugler, Cacharel . ...) Perfumy mieszane jak również nasza własna kolekcja Massimo perfumy wykonane w naszej fabryce we Francji. Oferujemy prywatne kolekcje, Maissa +Body Cream ( perfumy niszowe, Victoria's Secret , Women's Secret, Pascal Morabito, Birraci . ...) + Produkty kosmetyczne (botox, prostowanie włosów, keratyna , Jean Michel Cavada ) również esencje perfum inspirowane przez wielkie marki oparte na Perfumy (olejek eteryczny) (Baccarat, Silver wood, wanilia ... ) + Makijaż, Zapachy do domu, Perfumy do domu (Black UP, Bouregeois ...) Bezpłatna dostawa do domu w 24H - Możliwość przyjazdu na zakupy do naszego showroomu w Aubervilliers (Zobacz/test/kup/negocjuj) - W przypadku zakupów detalicznych prosimy o złożenie zamówienia na naszej stronie internetowej. (Sykze.com) Dane kontaktowe dostępne są na naszym profilu (adres, numer telefonu i e-mail). Ceny zależą od ilości. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

  Witryna www Open In New icon
 1. ROYAL BIO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Royal Bio jest hurtownią naturalnych składników dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej i fitosanitarnej w 100% czystych i ekologicznych. Sprzedajemy ponad 2500 referencji olejów roślinnych, olejków eterycznych, masła, wosków, ekstraktów roślinnych, alkoholi, gliceryny, aloesu, hydrolatów, eksfoliantów, nasion, suszu roślinnego, przypraw itp. Nasza duża różnorodność zapewnia wszechstronność i elastyczność w działaniach wszystkich naszych klientów, niezależnie od ich zdolności produkcyjnych. Początkowo z myślą o kosmetykach naturalnych, rozszerzyliśmy naszą ofertę o inne sektory, takie jak żywność, aromaterapia, perfumy, ziołolecznictwo i produkty fitosanitarne. Jako eksporterzy i importerzy posiadamy pełną gamę produktów naturalnych z całego świata. Bliskie relacje z naszymi producentami z ponad 30 różnych miejsc pochodzenia, pozwalają na staranną kontrolę całego procesu.

  Witryna www Open In New icon
 2. ACANTHIS LABORATOIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Laboratorium Acanthis, laboratorium produkcyjne specjalizujące się w organicznych świeżych ekstraktach roślinnych z flory francuskiej, oferuje firmom swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania dostosowanych do ich potrzeb asortymentu kosmetyków, żywności i suplementów diety lub ekstraktów roślinnych na indywidualne zamόwienie. Jako wyspecjalizowany producent Acanthis Laboratory kontroluje cały łańcuch rozwoju produktu: od pozyskiwania surowców, pochodzenia biologicznego lub naturalnego i produkowanych lokalnie; do produkcji i pakowania gotowego produktu w naszych warsztatach w sercu regionu Hautes-Alpes. Nasz zespół ds. badań i rozwoju pomoże Państwu w opracowaniu produktu na zamówienie, badaniach nad aktywnymi składnikami roślinnymi oraz doradzi w kwestiach prawnych i technicznych. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 9001 v 2015, produkujemy zgodnie z zasadami HACCP oraz standardami GMP Cosmetics and Pharmaceuticals.

  Witryna www Open In New icon
 3. W. ULRICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Międzynarodowa dystrybucja wysokiej jakości surowców dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego, technicznego i farmaceutycznego: aloes, kwas jabłkowy, olej z pestek moreli, olej arganowy, masło awokado, olej awokado, olej babassu, kwas benzoesowy, wosk pszczeli, olej z ogórecznika, olej brokułowy, mleczan butylu, mleczan wapnia gecoatet, mleczan wapnia, wosk candelilla, kwas kaprylowy, wosk karnauba, olej CBD, kwas cytrynowy, olej z ostu, D-panthenol, olej arachidowy, kwas octowy, mleczan etylu, olej eukaliptusowy, ekstrakty, olej sosnowy, germaben, germall, glukono-delta-lacton, gliceryna, olej z pestek granatu, olej grwjpfrutowy, guma guar, olej z dzikiej róży, olej konopny, olej z orzechów laskowych, hydrolaty, masło jojoba, olej jojoba, masło kakaowe, glukonian potasu, sorbinian potasu, olej kokosowy, olej z orzechów kukui, olej z pestek dyni, olej lawendowy, olej lniany, olej z trawy cytrynowej, olej z orzechów makadamia, mleczan magnezu, olej kukurydziany, olej migdałowy, olej marula, olejek z melisy, kwas mlekowy, olej miętowy, olej MCT, olej z wiesiołka, octan sodu. Zapytania można kierować w języku niemieckim, angielskim i tureckim.

  Witryna www Open In New icon
 4. COSMETYS

  Francja

  Verified by europages badge

  KIKAO 14 perfumy kosmetyczne odpowiednie do spa, basenów, saun i łaźni parowych. 5gr do perfumowania wody przez 5 dni. Bez dodatków, olejków eterycznych, nie destabilizują wody, nie natłuszczają, nie oznaczają, nie zmieniają filtrów. Niepalne, żywotność 3 lata. DANACARE 1. gama MINERALOTERAPII. Minerały, pierwiastki śladowe, składniki aktywne 100% pochodzenia naturalnego, formuła bez środków powierzchniowo czynnych, bez zapachu, wegańska, mikrokapsułkowana gama pielęgnacyjna dostosowana do wszystkich rodzajów skóry. Poszukujemy dystrybutora

  Witryna www Open In New icon
 5. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Instituto Fitológico to firma założona w 1971 roku, z siedzibą w Barcelonie, która od ponad 50 lat produkuje produkty pochodzenia roślinnego, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, esencje, perfumy i aromaty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, dietetycznego, paszowego, weterynaryjnego i rolniczego. Pracujemy w oparciu o naturalne i bioekologiczne procesy z ponad 300 roślinami i licznymi dodatkami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 6. BIO NEUF

  Belgia

  Verified by europages badge

  Dla Twojego naturalnego piękna, przedsiębiorstwo BIO NEUF, wyczulone na przyrodę i na środowisko, oferuje Ci kosmetyki BIO: produkty do pielęgnacji urody z olejkami eterycznymi (AROMATERAPIA), oleje roślinne i hydrolaty biologiczne, z WYSOKIM STĘŻENIEM SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH i opatrzone certyfikatem CERTISYS. Wyjątkowość w Belgii: 100% BIO, co oznacza, że wszystkie składniki są BIOLOGICZNE. Prowadzimy dystrybucję w Belgii i w całej Europie!

  Witryna www Open In New icon
 7. PHOENIX IMPORT

  Holandia

  Verified by europages badge
 8. ARÔMA'PLANTES

  Francja

  Verified by europages badge
 9. CDF SOURCING

  Francja

  Verified by europages badge
 10. NÔVENY

  Francja

  Verified by europages badge
 1. ETHNIKSTORE

  Francja

  Verified by europages badge
 2. ASTRATELLA

  Francja

  Verified by europages badge
 3. L'OR DES LAVANDES

  Francja

  Verified by europages badge
 4. KBA

  Francja

  Verified by europages badge
 5. EARL DOMAINE DES AROMES PROVENCAUX

  Francja

  Verified by europages badge
 6. ALL4HOUSE

  Francja

  Verified by europages badge
 7. NATIVUS - GROSSISTE EN PRODUITS COSMETIQUES NATURELS ET BIOLOGIQUES

  Francja

  Verified by europages badge
 8. COLLOMB - HUILES ESSENTIELLES 100% PURES ET NATURELLES

  Francja

  Verified by europages badge
 9. SYNCHRO

  Polska

  Firma nasza istnieje od 1997 roku z siedzibą w Łodzi. Zajmujemy się sprzedażą olejków eterycznych, absolutów, kompozycji olejków do produkcji wód toaletowych i perfum Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi ul. Nasienna 8 Naszym atutem jest ciągły rozwój w kierunku podnoszenia standardów obsługi, jak również staramy się poszerzać asortyment oferowanych towarów aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Specjalnie dla naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość bezpiecznych i wygodnych zakupów przez internet. Podejmując z nami stałą współpracę otrzymacie Państwo korzystne warunki zakupu towarów oraz dobrej jakości produkt. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo, wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Olejki eteryczne, absoluty, konkrety, rezynoidy, rozcieńczalniki, import olejków eterycznych. posiadamy w ofercie ponad 800 olejków i kompozycji zapachowych do produkcji perfum, m/i takie jak, labdanum, kadzidło frankońskie, oud, balbanum, styrax, balsam copaiba, olejek lawendowy.

 10. PPFK PROFARM SP.Z O.O.

  Polska

  Leki, kosmetyki, Promix, aromaterapia, olejki aromaterapeutyczne, oleje do masażu. Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej PROFARM Sp. z o.o. działa na rynku farmaceutycznym od roku 1990. Firma spełnia standardy europejskie umożliwiające produkcję leków według dyrektyw Unii Europejskiej. W październiku 1998 roku Minister Zdrowia i Opieki Społecznej udzielił firmie PROFARM koncesji na produkcję leków. Jest to jedyne tego rodzaju przedsiębiorstwo z kapitałem polskim działające na Pomorzu Środkowym, i jedna z pierwszych prywatnych firm farmaceutycznych w Polsce. Załogę tworzą doświadczeni pracownicy o wysokich kwalifikacjach w technologii leków, jakości, produkcji. Sklep internetowy. Towary oferowane w sklepie internetowym PPFK PROFARM Sp. z o.o są objęte gwarancją producenta i dostarczane z co najmniej pół rocznym okresem ważności.

Filtry

Wyniki dla

Olejki eteryczne - Import eksport

Liczba wyników

559 przedsiębiorstwa