• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertła do wiertarki

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Wiertła do wiertarki

Producent/wytwórca
 1. HPTEC GMBH

  Niemcy

  HPTec GmbH to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją na całym świecie narzędzi ze stopów metali twardych do wiercenia i frezowania. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w mikroobróbce skrawaniem i wsparcia naszych techników. Nasze narzędzia do wiercenia i frezowania stosowane są w obróbce płyt PCB, aluminium, ceramiki, CFK/GFK, miedzi, grafitu, stali (CrCo) oraz cyrkonii z tworzywa sztucznego.

 2. HELIX TOOLS

  Turcja

  Firma HELIX TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Skrawarki, Solid carbide special drilling tools, wiertła do wiertarki, i Skrawarki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy i świdry. Jest również obecna w dziedzinach wiertła do wiertarki. Ma siedzibę w Liaocheng, Chiny.

 4. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turcja

  Firma ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach wiertła do wiertarki, i słupy fundamentów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ANDA TOOLS COMPANY LTD

  Chiny

  Firma ANDA TOOLS COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach gwóźdź spiralny, i wiertła do wiertarki. Ma siedzibę w Zhenjiang, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia ręczne bez silnika, i wiertła do wiertarki. Ma siedzibę w Zhangjiagang, Chiny.

 2. HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiertła do wiertarki. Ma siedzibę w Hejian City, Chiny.

 3. DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY

  Chiny

  Firma DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich. Jest również obecna w dziedzinach brzeszczoty do piły, i wiertła do wiertarki. Ma siedzibę w Houxiang, Chiny.

 4. UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiertła do wiertarki, i wiercenie studzien. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 5. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

 1. GANNOMAT ERWIN GANNER GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  GANNOMAT _ Maszyny do obróbki drewna ___ Nazywamy się GANNOMAT • Od momentu założenia w 1956 roku specjalizujemy się w maszynach do obróbki drewna • Firma rodzinna i własność rodzinna • Własne działy rozwojowe (Mechanika, Elektronika, Oprogramowanie) • Własna produkcja i montaż • Własny dział usług • Produkty wysokiej jakości Made in Austria ___ Jesteśmy również • Firmą szkoleniową zatwierdzoną przez państwo • Doskonałą tyrolską firmą szkoleniową • Doskonałą tyrolską firmą tradycyjną ___ Przegląd produktów • Wiertarki do otworów pod kołki • Wiertarki liniowe • Centra obróbcze • Maszyny do wiercenia, osadzania i wbijania kołków • Wiertarki i maszyny do osadzania okuć • Prasy i systemy do obsługi korpusów • Wiertarki do kołków ramowych, schodów i rowków • Wiertarki do łożysk narożnych i oliwek • Maszyny specjalne

 2. POLYTECH MECHANICAL INDUSTRIES

  Indie

  Firma POLYTECH MECHANICAL INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach precyzyjne wiertarki do obróbki metali, i wiertarka i gwinciarka. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 1. DIAGER SAS

  Francja

  DIAGER SA jest pierwszym europejskim producentem wierteł do betonu z 20 milionami narzędzi produkowanych rocznie. 55 lat doświadczenia i inwestycji pozwala dziś firmie Diager zadowolić przemysłowców najbardziej wymagających począwszy od projektowania do produkcji przemysłowej wysokiej jakości narzędzi węglikowych dla przemysłu mechanicznego, aeronautycznego, kosmicznego lub samochodowego… Firma Diager opracowała wiertło Brickster - przystosowanego raczej do wiercenia pustaków…

 2. GUIZHOU VITON INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUIZHOU VITON INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach Wiertła dla wiertarek. Ma siedzibę w Guizhou, Chiny.

 3. DANYANG FUTAI TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma DANYANG FUTAI TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach Wiertła dla wiertarek, i brzeszczoty do piły. Ma siedzibę w Danyang, Chiny.