• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertła do wiertarki

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Wiertła do wiertarki

Producent/wytwórca
 1. HPTEC GMBH

  Niemcy

  HPTec GmbH to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją na całym świecie narzędzi ze stopów metali twardych do wiercenia i frezowania. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w mikroobróbce skrawaniem i wsparcia naszych techników. Nasze narzędzia do wiercenia i frezowania stosowane są w obróbce płyt PCB, aluminium, ceramiki, CFK/GFK, miedzi, grafitu, stali (CrCo) oraz cyrkonii z tworzywa sztucznego.

 2. HELIX TOOLS

  Turcja

  Firma HELIX TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Skrawarki, Solid carbide special drilling tools, wiertła do wiertarki, i Skrawarki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turcja

  Firma ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach wiertła do wiertarki, i słupy fundamentów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

 5. DIAGER SAS

  Francja

  DIAGER SA jest pierwszym europejskim producentem wierteł do betonu z 20 milionami narzędzi produkowanych rocznie. 55 lat doświadczenia i inwestycji pozwala dziś firmie Diager zadowolić przemysłowców najbardziej wymagających począwszy od projektowania do produkcji przemysłowej wysokiej jakości narzędzi węglikowych dla przemysłu mechanicznego, aeronautycznego, kosmicznego lub samochodowego… Firma Diager opracowała wiertło Brickster - przystosowanego raczej do wiercenia pustaków…