• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertła

Wyniki dla

Wiertła - Import eksport

 1. H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, podtrzymki do tokarek, naprężarki hydrauliczne, naprężarki, podtrzymki samocentrujące, obracarki do spawania, podstawki do automatów spawalniczych, Construction of jigs and fixtures, i urządzenia pomiarowe do narzędzi. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 2. MERK METALL-ERODIERTECHNIK THOMAS MERK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERK METALL-ERODIERTECHNIK THOMAS MERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Ma siedzibę w Bräunlingen, Niemcy.

 3. MIX-MET KATARZYNA BOROWIAK

  Polska

  Ponad 10 lat doświadczenia na rynku hurtowni śrub pozwala nam łączyć bogatą wiedzę teoretyczną z latami wdrażania nowoczesnych technik i materiałów wykorzystywanych do tworzenia naszych wyrobów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie wyboru towarów. Jako producent śrub i prętów gwintowanych kompleksowo zaopatrujemy w wyroby śrubowe przedsiębiorstwa, firmy produkcyjne, sklepy hurtowe, branżę rolniczą, a także klientów indywidualnych. Stale aktualizujemy bazę naszych dostawców, aby móc prowadzić skuteczną komplementację dostaw najlepszych produktów. Ponadto, posiadamy własny transport, a dzięki współpracy z firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu terminową dostawę we wskazane przez Państwa miejsce. Dla wygody Państwa zamówień oddajemy do Waszej dyspozycji sklep internetowy Śruby 24, gdzie w szybki i prosty sposób dokonacie zamówień niezbędnych produktów, sprawdzicie status zamówień oraz wystawionych dokumentów.

 4. KALWERK TOOLS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą dostarczająca narzędzia dla wielu firm o różnych specjalizacjach. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. W naszej ofercie znajda Państwo takie narzędzia jak: tarcze do cięcia, tarcze do szlifowania, frezy, wiertła, spawarki, drut spawalniczy i wiele innych narzędzi. Pełna oferta dostępna na naszej stronie. Oferujemy darmowe testy narzędzi i maszyn przed zakupem. Zdjęcia i filmy z prezentacji spawarki dostępne na naszej stronie.

 5. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gwinciarki wewnętrzne, Frezarki, Przeciągacze, Wiertła, Gwinciarki wewnętrzne, Frezarki, Przeciągacze, i Wiertła. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEORG KESEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GEORG KESEL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Wiertła, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, szczęki zaciskowe, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, i Wiertła. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 2. STAR MACHINE TOOL FRANCE

  Francja

  Firma STAR MACHINE TOOL FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty do strugania (heblowania). Jest również obecna w dziedzinach Wiertła, obrabiarki z konikiem, i Wiertła. Ma siedzibę w Thyez, Francja.

 3. PFLEGHAR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PFLEGHAR GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Frezarki, Wiertła, Usługi wiertnicze turbinowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Frezarki, i Wiertła. Ma siedzibę w Baienfurt, Niemcy.

 4. GUANG DAR MAGNET INDUSTRIAL LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma GUANG DAR MAGNET INDUSTRIAL LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 5. RKMPRO TOOLS ROBERT LEWANDOWSKI

  Polska

  Firma RKMPRO TOOLS ROBERT LEWANDOWSKI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Wiertła, frezy, narzędzia, i Wiertła. Ma siedzibę w Koszalin, Polska.

 1. REL LTD SP. Z O.O.

  Polska

  Firma REL LTD SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wiertła, Narzędzia diamentowe, Wiertła, i Narzędzia diamentowe. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 2. TRUMAX MACHINE TOOLS PVT LTD

  Indie

  Firma TRUMAX MACHINE TOOLS PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 1. ESPIONNERUNTELEPHONE

  Francja

  Firma ESPIONNERUNTELEPHONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertła. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. LINQING CHANGYUAN BEARING CO.,LTD

  Chiny

  Firma LINQING CHANGYUAN BEARING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Ma siedzibę w Shandong, Chiny.

 3. BDC POLAND SP Z O O

  Polska

  Firma BDC POLAND SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertła, i Wiertła. Ma siedzibę w Krakow, Polska.

 4. VACO FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Vaco oferuje, poprzez swoją sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji, gamę narzędzi skrawających (wiertła, frezy, gwintowniki, matryce, ...) HSS, węgliki i CBN. Wyposażamy również obrabiarki w urządzenia zaciskowe, mocowania pionowe i poziome oraz osprzęt. Od ponad czterdziestu lat dystrybuujemy także narzędzia wykrawające VALCUT. Gama obejmuje 4 rodziny: narzędzia do metalu, narzędzia do stali nierdzewnej, narzędzia metrologiczne i narzędzia budowlane. VACO France oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki metali i wyposażenia obrabiarek.

 5. LALK GMBH &CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  1a-Fachhandel to specjalistyczny sprzedawca sprzętu geodezyjnego, budowlanego i narzędzi diamentowych. Sprzedajemy je w naszych skepach internetowych pod adresem: www.1a-vermessung.de i www.1a-diamantscheiben.de . Oferujemy szerokie portfolio urządzeń dla budownictwa kubaturowego i inżynierji lądowej. U nas otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości produkty i spersonalizowane porady na ich temat, ale także pierwszorzędną obsługę 1a-Service. Aby zapewnić pierwszej klasy usługę 1a-Service, mamy własny pierwszorzędny warsztat serwisowy 1a-Servicewerkstatt w zakresie techniki geodezyjnej.

 6. SCHOTT DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHOTT Diamantwerkzeuge GmbH produkuje wysokiej jakości narzędzia do wiercenia, szlifowania i frezowania, do obróbki szkła, ceramiki, kamienia, metalu i tworzyw sztucznych, również dla przemysłu optycznego. Produkujemy zgodnie z wymaganiami klientów i dostosujemy narzędzia do: -materiały do obróbki -używane maszyny -żądane cele produkcyjne. Historia naszej firmy: Firma została założona w 1975 roku przez Klausa Schotta w Stadtoldendorf. Od tego czasu ciągłe rozszerzanie produkcji 2004 TÜV ISO 9001 - Certyfikacja 2010 do dziś: W ścisłej współpracy z uczelniami technicznymi i uniwersytetami prowadzone są różne projekty badawcze. Naszym celem jest: ciągłe doskonalenie procesów obróbczych. Rozwój narzędzi do obróbki nowych materiałów, w szczególności do zastosowań ultradźwiękowych 2012 - 2017 Instalacja pierwszych systemów narzędziowni od 2018 do chwili obecnej Rozszerzenie działalności handlowej i rozwój technologii aplikacji.

 7. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

 8. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WEXO Präzisionswerkzeuge wspiera od 1971 r. przemysł oraz handel specjalistyczny swoją kompleksową ofertą produktów i usług w dziedzinie obróbki skrawaniem metali. Specjalizujemy się w wierceniu, frezowaniu oraz gwintowaniu, doradzając od ponad czterech dekad naszym klientom w zakresie planowania, wdrażania oraz optymalizacji.

 1. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WSZYSTKO DO TOKAREK Od ponad 40 lat jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie i na całym świecie w zakresie narzędzi precyzyjnych dla przemysłu części toczonych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tulei zaciskowych, tulei prowadzących, uchwytów narzędziowych, narzędzi skrawających czy innych podzespołów do tokarek, jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem. Dzięki nam dostaniesz wszystko, co potrzebne jest do toczenia. Mamy ponad 34.000 artykułów na stałe w magazynie. Dzięki jednemu z największych magazynów w Niemczech oraz własnemu warsztatowi modyfikacyjnemu i produkcyjnemu gwarantujemy spełnienie wszystkich wymagań klienta. Dostarczamy zamówione w magazynie artykuły szybko, kompetentnie i niezawodnie w ciągu 24 godzin. Możesz na nas polegać również pod względem jakości. Od ponad 10 lat posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001. Ciągłe doskonalenie naszych produktów i procesów przyczynia się do stałego wzrostu zadowolenia klientów.

 2. JONGEN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Jongen Werkzeugtechnik GmbH została założona w 1974 roku i ma swoją siedzibę w Willich, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy. Od 40 lat produkujemy narzędzia do frezowania na najwyższym poziomie i eksportujemy je w całej Europie. Wspierającymi filarami naszego sukcesu są doświadczeni pracownicy, zorientowanie na klienta, wysoki status badań i rozwoju, najnowocześniejszy park maszyn, zintegrowana wiedza produkcyjna i bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Aby zapewnić bezproblemowy transfer wiedzy fachowej, przywiązujemy ogromną wagę do szkolenia naszych pracowników. Oferujemy narzędzia o najwyższej precyzji do prawie wszystkich materiałów i zastosowań frezarskich. Ponadto oferujemy również, za pośrednictwem naszej lokalnej sprzedaży, porady i rozwiązania doskonale dostosowane do waszych potrzeb.

 3. HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rytowanie - obrabiarki, elementy cięte, Dźwignik mechaniczny, tłoki sprężynowe, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Wiertła i frezy. Ma siedzibę w Triberg, Niemcy.

 4. APB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma APB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, zaopatrzenie dla przemysłu, metrologia, narzędzia do cięcia, produkcja narzędzi specjalnych, wkręty samogwintujące, ostrza pił, stal wysokostopowa, i ściernica diamentowa. Ma siedzibę w Beauchamps, Francja.

 5. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polska

  Firma została założona w 2009 roku i jej głównym obszarem działalności w początkowych latach istnienia był handel złomem stalowym i metalami kolorowymi. Dziesięć lat funkcjonowania firmy Femoni w branży, pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia a także zdobycia zaufania wśród grona klientów. Przez ten czas firma dała się poznać jako uczciwy, rzetelny płatnik a także dostawca złomu do wielu polskich hut i odlewni. W miarę upływu czasu firma wyspecjalizowała się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich ze szczególnym uwzględnieniem złomów cyny i jej stopów, stali narzędziowych i węglików spiekanych. Firma zajmuje się skupem złomu metali takich jak: cyna i jej stopy, węgliki spiekane, stale szybkotnące, hss, stopy łożyskowe, stale żaroodporne, żarowytrzymałe i wysokoniklowe, żelazostopy, złom metali szlachetnych, wolfram, molibden, nikiel, tytan, tantal, wanad, niob. Gwarantujemy fachową wycenę i profesjonalną obsługę. Płacimy gotówką i przelewami z krótkimi terminami płatności. Posiadamy niezbędne pozwolenia na zbieranie, magazynowanie i transport złomu. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze z branży surowców wtórnych ale również klientów indywidualnych. Ze swojej strony możemy zapewnić długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnej współpracy i poszanowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skupu złomu metali kolorowych i rzadkich otrzymasz fachową wycenę i pomoc w sprzedaży praktycznie każdego odpadu zawierającego pierwiastki rzadkie.

 6. KOLSTAL S.C

  Polska

  Specjalizujemy się w bezpośrednim skupie metali rzadkich z odbiorem u klienta. Zapewniamy jednak także między innymi skup metali kolorowych, skup narzędzi skrawających (nazywany zamiennie skupem stali HSS) czy na przykład skup węglika spiekanego. Gwarantujemy bezzwłoczne załatwienie kwestii finansowej zarówno w formie gotówkowej, jak przelewu w dniu odbioru – wybór należy do Państwa. Zapewniamy szybki odbiór odpadów przeznaczonych do skupu metali rzadkich. Współpraca z nami to gwarancja legalności przeprowadzonej transakcji także pod względem przepisów związanych z ochroną środowiska (ustawa o odpadach). Posiadamy własny transport i odpowiednie zezwolenie na transport takich materiałów. Bez względu na to, czy szukacie skupu srebra, czy skupu stali narzędziowej lub innego typu, będziemy w stanie Wam pomóc.

 7. HPTEC GMBH

  Niemcy

  HPTec GmbH to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją na całym świecie narzędzi ze stopów metali twardych do wiercenia i frezowania. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w mikroobróbce skrawaniem i wsparcia naszych techników. Nasze narzędzia do wiercenia i frezowania stosowane są w obróbce płyt PCB, aluminium, ceramiki, CFK/GFK, miedzi, grafitu, stali (CrCo) oraz cyrkonii z tworzywa sztucznego.

 8. M.DIAMENT

  Polska

  Jesteśmy działającym w Polsce przedsiębiorstwem produkującym narzędzia diamentowe. Zapewniamy najwyższy poziom techniczny produkcji koronek wiertniczych , wierteł diamentowych oraz ich regenerację . Produkty: diamentowe koronki wiertnicze, wiertła koronowe , tarcze do betonu, diamentowe narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych , narzędzia diamentowe do obróbki kamienia, diamentowe tarcze do przecinania, wiertła do Hilti , akcesoria

 9. DIAGER SAS

  Francja

  DIAGER SA jest pierwszym europejskim producentem wierteł do betonu z 20 milionami narzędzi produkowanych rocznie. 55 lat doświadczenia i inwestycji pozwala dziś firmie Diager zadowolić przemysłowców najbardziej wymagających począwszy od projektowania do produkcji przemysłowej wysokiej jakości narzędzi węglikowych dla przemysłu mechanicznego, aeronautycznego, kosmicznego lub samochodowego… Firma Diager opracowała wiertło Brickster - przystosowanego raczej do wiercenia pustaków…

 10. PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI

  Włochy

  Firma PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach drut diamentowy, wiertła diamentowe, i ściernica diamentowa. Ma siedzibę w Villaverla, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo