• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki i maszyny do wykrawania metali

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali

Producent/wytwórca
 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 3. VWH GMBH

  Niemcy

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 4. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Niemcy

  Firma ROEMHELD wraz ze specjalistami w dziedzinie techniki mocowania, HILMA i STARK, tworzy grupę przedsiębiorstw oferującą kompleksowy asortyment produktów w zakresie technik mocowania przeznaczonych dla technologii produkcji. Asortyment produktów uzupełniony jest licznymi elementami hydraulicznymi do ogólnego zastosowania w przemyśle oraz komponentami i systemami do montażu i techniki napędowej. Ze względu na różnorodność produktów i wieloletnie doświadczenie w ich zastosowaniu Grupa ROEMHELLD jest w stanie opracowywać i oferować rozwiązania dla różnych firm. Grupa ROEMHELLD zatrudnia łącznie 510 osób i osiąga roczny obrót w wysokości ok. 105 mln euro. Oprócz klientów krajowych, którzy są kompleksowo obsługiwani przez 17 biur sprzedaży i partnerów handlowych w Niemczech, coraz większe znaczenie zyskuje eksport. Römheld posiada już około 50% udział w eksporcie, który biorąc pod uwagę eksport pośredni wzrasta do ponad 65%.

 5. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 2. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 3. CERATIZIT

  Luksemburg

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

 4. DRANSFELD GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. TEMIS ITALY DI BASSANESE LINO

  Włochy

 1. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Turcja

 2. ASW- HALLER GMBH

  Niemcy

 1. SPARX MACHINE TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

 2. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 3. HS UNITED EUROPEAN CONNECTORS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Grupa Schatz jest reprezentowana przez HSUEC GmbH & Co. KG jako producent złączek, styków standardowych oraz elementów tłoczonych dostosowanych do potrzeb klienta dla przemysłu elektrycznego i samochodowego, a od 1981 roku Schatz GmbH jest dostawcą podzespołów elektromechanicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Ponadto, dzięki naszej wydajnej konstrukcji przyrządów i narzędzi oraz konstrukcji form wtryskowych, mamy możliwość w każdej chwili uzupełnić naszą ofertę usług o wymagania wewnętrzne i zewnętrzne. Grupa Schatz posiada również zakłady produkcyjne w Republice Czeskiej, gdzie wykonujemy montaż kompletnych zespołów i częściowych rozwiązań dla specyficznych zastosowań klienta. Siedziba administracyjna grupy przedsiębiorstw znajduje się w Lauterhofen, niedaleko Norymbergi. Jako nowoczesna firma rodzinna, widzimy siebie jako innowacyjnego partnera dla naszych klientów, również w środowisku międzynarodowym.

 4. METALLBEARBEITUNG BECKER GMBH

  Niemcy

  Firma Metallbearbeitung Becker GmbH powstała w 1996 roku w Dautphetal. W stosunkowo krótkim czasie przestrzeń produkcyjna i magazynowa została powiększona do 6.000 m². Dział produkcji dysponuje dziś dużym parkiem maszyn tokarskich i frezarek CNC sterowanych numerycznie. Hartowanie indukcyjne, kompletny montaż i przygotowanie maszyn – oraz części łączące, to niektóre z prac wykonywanych przez doświadczonych pracowników MBB. Produkcja i usuwanie odpadów odbywają się zgodnie z surowymi normami ochrony środowiska. Energia potrzebna do produkcji jest tymczasowo wytwarzana i dostarczana przez fabryczene systemy solarne. Na nowoczesnych obrabiarkach CNC sterowanych numerycznie wytwarzamy pojedyncze sztuki i podzespoły. Mogą być przygotowane m.in. dzięki odlewom dostarczonym przez klientów. Zajmujemy się także zakupem materiałów oraz organizacją kolejnych etapów przetwarzania, takich jak np. obróbka powierzchni i cieplna.

 5. NTF KORFHAGE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  NTF-Korfhage Maschinenbau GmbH jest waszym kompetentnym partnerem w zakresie obróbki skrawaniem, technologii napędu zaworów, budowy i montażu maszyn specjalnych. Oferujemy kompetentną i fachową obsługę opartą na wieloletnim doświadczeniu. W połączeniu z najnowszą technologią produkcji przekłada się to na naszą szeroką gamę usług. Produkcja maszyn i podzespołów i części do maszyn. Paleta produktów dla sektora budowy maszyn: giętarki do cylindrów, pierścieni zaciskowych, profili wydrążonych i pełnych. Maszyny specjalne z projektem konstrukcyjnym lub bez, technika automatyzacji, urządzenia do spawania, instalacje transportowe i doprowadzające. Inżynieria mechaniczna w zakresie giętarek do profili, pierścieni zaciskowych, rolek bezszypaczowych do obudów, klocków hamulcowych itp., 3-walcowa giętarka obrotowa, spęczarka, maszyny specjalne, technika automatyzacji, wieloosiowa obróbka CNC. Dzięki wysokim kwalifikacjom działu elektrycznego i montażowego, dysponujemy niezbędnym know-how do produkcji maszyn i podzespołów.

 6. BRUNO METALLBEARBEITUNG

  Niemcy

  Bruno Metallbearbeitung - wasz partner w zakresie obróbki CNC. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie CNC oraz szlifowanie precyzyjne CNC, szlifowanie płaszczyzn z użyciem CNC, szlifowanie wibracyjne i honowanie. Próbki wstępne, serie pilotażowe i prototypy, małe, średnie i duże serie, wykonujemy wszystko i obrabiamy prawie wszystkie materiały. Zawdzięczmy obecną pozycję naszej firmy zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Zaufanie, które może wzrosnąć tylko dzięki niezawodności dostaw, jakości i dobrym osobistum kontaktom z klientami. Właśnie na tych elementach partnerstwa opiera się zaangażowanie i motywacja w poszukiwaniu jeszcze lepszych rozwiązań. Pragniemy konsekwentnie realizować ten osobisty dialog. Przedyskutuj z nami swój następny projekt.

 7. CIBO

  Belgia

  Cibo jest globalnym dostawcą w dziedzinie wygładzania, szlifowania i polerowania. W tym celu przedsiębiorstwo łączy 3 główne elementy. Cibo posiada, między innymi, niemal niewyczerpaną ofertę produktów do wygładzania, szlifowania i polerowania. Projektuje także specjalne szlifierki poprawiające jakość wykończenia, osiągające szybciej żądany efekt i ułatwiające pracę operatorom. Ponadto, zespół Cibo świadczy swoim klientom usługi pomocy i doradztwa.

 8. ELABORO GMBH

  Niemcy

  Elaboro to centrum produkcyjne specjalizujące się w innowacyjnej obróbce biomateriałów do zastosowań stomatologicznych i medycznych. Wykorzystywanie nowoczesnej technologii oraz elastyczność przedsiębiorstwa średniej wielkości wyróżnia nas na tle większych firm konkurencyjnych. Łączymy wyzwania przyszłości z wysokimi wymaganiami jakościowymi i dokładamy wszelkich starań, aby nasz zakład w Niemczech był zorientowany na potrzeby klientów, ekonomiczny i opłacalny.

 1. ADIRA - METAL FORMING SOLUTIONS SA

  Portugalia

 2. CONSTRUCCIONES MECANICAS MAER S A

  Hiszpania

 3. BOGRAMA AG

  Szwajcaria

 4. ESENS

  Hiszpania

 5. PROFILATOR GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 7. BIESSE FRANCE

  Francja

 8. KARPOL POLIURETAN

  Turcja

 9. COOOLCASE GMBH

  Niemcy

 10. HIRSCHEIDER GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali

Liczba wyników

3445 przedsiębiorstwa