• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy próżniowe

Wyniki dla

Pompy próżniowe - Import eksport

 1. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 2. VACU-LIFT TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budujemy VacuLifter®. MADE IN GERMANY. Jako wynalazca techniki podnoszenia próżniowego, od ponad 50 lat pod nazwą VacuLifter® rozwijamy dla wielu branż innowacyjne systemy transportowe, które upraszczają procesy produkcyjne dzięki wysokiej wydajności. Z dumą możemy potwierdzić, że obecnie ponad 28.000 chwytaków próżniowych VacuLifter® jest używanych na całym świecie zarówno w firmach rzemieślniczych, jak i dużych firmach międzynarodowych (np. w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym) przez co VACU-LIFT zajmuje wiodącą pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki szerokiemu know-how, profesjonalnemu zarządzaniu projektami i ciągłym pracom badawczo-rozwojowym mamy możliwie najlepsze warunki, aby zapewnić rozwiązania branżowe najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.

 3. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marką HydraCraft zarządza Paul Wiegand GmbH z Eichenzell-Kerzell pod kierownictwem Ottmara Raucha i Martina Schulza. Firma powstała w 2015 roku i specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części hydraulicznych. W sumie asortyment obejmuje ponad 5000 pozycji. Pochodzą one od znanych producentów i marek takich jak Parker i Bosch Rexroth, a także od niedrogich producentów alternatywnych. Program dostaw podzielony jest na tematy i obszary w dziedzinie pneumatyki, akumulatorów hydraulicznych i wymienników ciepła, zaworów hydraulicznych, pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, filtracji i zbiorników hydraulicznych, techniki sterowania i regulacji, technologii napędów, cewek magnetycznych, technologii połączeń hydraulicznych, pomiarów hydraulicznych i pozostałych elementów. Na swojej stronie internetowej HydraCraft oferuje swoim klientom i odwiedzającym znacznie więcej informacji o firmie i oferowanych przez nią produktach.

 4. LUTENA VAKUUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż próżniowych instalacji przenośnikowych dla wszystkich dziedzin przemysłu, rozwiązania systemowe i technika filtrów specjalnych. Kompletne wraz z podzespołami pneumatycznymi i systemami sterowania. Nasze pozostałe produkty: technika automatyzacji, złączki pneumatyczne, przenośniki próżniowe, podzespoły pneumatyczne, technika próżniowa, podzespoły sprężonego powietrza, filtry pyłowe, filtry wstępne.

 5. FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, konserwacja pomp próżniowych, AFPUMPS, pompy podwodne, Pompy hydrauliczne, SETTIMA MECCANICA, przegląd techniczny pomp, SAER, i Rozruch pomp odśrodkowych do uzdatniania wody. Ma siedzibę w Arcola, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SENVAC ANLAGENBAU & KOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SENVAC ANLAGENBAU & KOMPONENTEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Friedberg (hessen), Niemcy.

 2. FIPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 3. VA-TEC GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VA-TEC GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 4. JEVATEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEVATEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 5. MEIER PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEIER PROZESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 1. L + H VAKUUMTECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma L + H VAKUUMTECHNIK VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. A. RADA GMBH - ALLWEILER PUMPSERVICE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma A. RADA GMBH - ALLWEILER PUMPSERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 1. MSM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSM MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Kitzingen, Niemcy.

 2. GHS VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GHS VAKUUMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Niederfischbach, Niemcy.

 3. PFEIFFER VACUUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PFEIFFER VACUUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach pompy przeponowe, i pompy śrubowe. Ma siedzibę w Aßlar, Niemcy.

 4. INFICON AG

  Lichtenstein

  INFICON jest wiodącym dostawcą innowacyjnej technologii pomiarowej, technologii czujników dla procesów krytycznych oraz nowoczesnego oprogramowania do sterowania procesami w celu zwiększenia produktywności i jakości zaawansowanych procesów próżniowych w wysoko wyspecjalizowanych branżach. Produkty te mają kluczowe znaczenie dla wykrywania wycieków gazu w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz w produkcji samochodów. Są one również istotne dla producentów OEM i użytkowników końcowych w produkcji czipów półprzewodnikowych i cienkowarstwowych powłok (np. płaskich ekranów, ogniw słonecznych, magnetycznych i optycznych nośników pamięci, warstw optycznych i dekoracyjnych oraz szkła architektonicznego). Inne obszary zastosowań naszych technologii próżniowych to nauki przyrodnicze, badania, przemysł lotniczy i kosmiczny, pakowanie żywności, obróbka cieplna, sterylizacja i cięcie laserowe. INFICON nadal wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby oferować unikalne produkty do analizy niebezpiecznych substancji toksycznych.

 5. HYCO VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Oferujemy 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp membranowych i tłokowych do odprowadzania i transportu gazów i oparów, do zastosowań na całym świecie. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy nasze wyrobyw naszej siedzibie w południowej części Monachium. Oferujemy najwyższą jakość, innowacyjność i zgodność z kryteriami ekologicznymi. Nasza oferta obejmuje pompy membranowe i tłokowe z napędem liniowym lub z prętem przyłączeniowym, pompy do gazów próbnych, pompy laboratoryjne i indywidualne pompy specjalne według wymagań klienta. W sumie oferujemy ponad 40 linii produktów do różnych zastosowań. Pompy hyco® spełniają w najwyższym stopniu wymagania techniczne i ekonomiczne wytwarzania próżni. Dzięki naszemu doświadczeniu i stale rosnącemu know-how, spełniamy życzenia klientów jako firma zarόwno tradycyjna jak i innowacyjna. Zastosowanie aktualnych technologii i dobrze przemyślanych przebiegów pracy, jak również zoptymalizowane i wydajne procesy robocze gwarantują niezmiennie wysoką jakość.

 6. DÜRR TECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Dürr Technik - Inspiring With Green Air. "Jako pionier w dziedzinie przyjaznych dla środowiska, bezolejowych sprężarek tłokowych stawiamy na innowacyjne produkty, które przez długi czas dostarczają naszym klientom sprężone powietrze wysokiej jakości." Firma globalnej grupy Dürr. Dürr Technik jest częścią grupy Dürr z oddziałami i partnerami na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Bietigheim-Bissingen, w jednym z najbardziej innowacyjnych regionów przemysłowych w Niemczech. Od ponad 40 lat zajmujemy się rozwojem technologii sprężarek i pomp. Z tego wieloletniego doświadczenia korzystają dziś nasi klienci. Innowacyjny dział rozwoju, najnowocześniejsze zakłady produkcyjne oraz certyfikowane zarządzanie jakością m.in. zgodnie z ISO 9001, ISO 13485 i ISO/TS 22163 oferują optymalne warunki do spełnienia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie, jakość i precyzja charakteryzują naszą pracę. Bliskie relacje z klientami są dla nas tak samo ważne jak same produkty. Dzięki spersonalizowanemu doradztwu jesteśmy pewni znalezienia lub opracowania dla każdego klienta najlepszego rozwiązania z naszego portfolio produktów. Nasza filozofia produktu: High-tech dla najwyższych wymagań. Dzięki naszym bezolejowym sprężarkom i pompom próżniowym oferujemy szeroką gamę produktów premium dla różnych segmentów rynku. Niezależnie od tego, czy jest to produkt standardowy, czy produkt specjalny - nasze standardy jakości są zawsze takie same.

 7. CREAPHYS GMBH

  Niemcy

  Firma CreaPhys GmbH, jako filia Instytutu Fotofizyki Stosowanej Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, jest od połowy 2016 roku członkiem grupy MBRAUN. Podstawę CreaPhys stanowią naukowcy i inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie cienkowarstwowej technologii próżniowej, oczyszczania materiałów do molekularnych substancji organicznych i optoelektroniki. Rozległy know-how i wieloletnie doświadczenie w dzedzinie technologii powlekania próżniowego, czysczenia organicznych substancji molekularnych oraz produkcji organicznych komponentów optoelektronicznych jest podstawą do opracowania urządzeń i systemów standardowych jak również dostosowanych do procesów i technologii specyficznych dla klienta. Typowe urządzenia obejmują organiczne komponenty optoelektroniczne do wyświetlaczy i oświetlenia (OLED), organiczne ogniwa słoneczne (OPV) i czujniki, a także podstawowe badania stosowane w zakresie optoelektroniki organicznej.

 8. BORELEC SAS

  Francja

  Firma BORELEC istnieje od roku 1986, posiada 2 obiekty w Caen (14) i w Coutances (50). BORELEC jest specjalistą w dziedzinie elektromechanicznych urządzeń obrotowych.Urządzenia te mogą być poddane analizie, zaprojektowane, wykonane, skontrolowane, przygotowane w postaci prototypów, przekształcone zgodnie z modelem i/lub wyprodukowane seryjnie, w oparciu o założenia techniczno-ekonomiczne klienta lub bez takich założeń. Specjalizujemy się również w zakresie mikrouzwojenia, uzwojenia, przezwojenia takich elementów, jak: cewki, stojany, wirniki, wzbudniki, transformatory. Wykonujemy montaż podzespołów elektromechanicznych do wszystkich typów silników we wszystkich branżach, takich jak żegluga powietrzna, sektor kolejowy, bezpieczeństwo, motoryzacja, przemysł rolno-spożywczy. Wykonujemy odlewanie lub przetwarzanie żywic techniką próżniową, impregnację próżniową i polimeryzację do klasy C. Stosujemy następujące metody pomiarowe: analiza widmowa drgań, pomiary termiczne, pomiary energetyczne procesu, wyrównanie laserowe i mechaniczne, wyważenie do 800 kg oraz odpowiednie raporty.

 1. MIL'S SAS

  Francja

  MIL’S – Manufacture Industrielle Lyonnaise de Surpresseurs - projektuje, opracowuje i produkuje pompy próżniowe, systemy próżniowe, centrale wymiany powietrza i generatory tlenu używane w różnych branżach takich jak chemiczna, farmaceutyczna, agrochemiczna lub metalurgiczna. Nasze systemy powietrza, kompresory powietrza medycznego, centrale uzdatniania powietrza lub wytwarzania próżni medycznej, a także systemy dostarczania tlenu są instalowane w setkach miejsc na całym świecie. Technologie pomp próżniowych (pomp próżniowych łopatkowych, pomp próżniowych suchych, nadmuchowych, typu roots…) pozwalają odpowiedzieć na wszystkie potrzeby w zastosowaniach wymagających próżni, niezależnie czy są one medyczne, czy przemysłowe. MIL’S ma certyfikację ISO 9001, ISO 14001 i ISO13485 (Zdrowie) i spełnia wszystkie kreyteria jakości nowoczesnego producenta. 22.Wytwarzanie powietrza, próżni i tlenu, serwis posprzedażny u klienta lub w naszym warsztacie, producent francuski.

 2. GEBR. RETTBERG GMBH

  Niemcy

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Dzięki know-how naszych pracowników i ponad 50-letniemu doświadczeniu w produkcji szklanego sprzętu stawiamy na sprawdzoną jakość, kompleksową obsługę i innowacyjne rozwiązania problemów. Jako dostawca usług w dziedzinie chemii i nauki oferujemy naszym klientom pełną gamę sprzętu laboratoryjnego, techniki laboratoryjnej i wyrobów szklanych laboratoryjnych. Nasz asortyment obejmuje ponad 150.000 artykułów renomowanych producentów i dealerów laboratoryjnych. Od 1958 r. specjalistyczne laboratorium aparatury szklanej przetwarza np. szkło borokrzemianowe 3.3, na laboratoryjne wyroby szklane dla przemysłu i instytucji naukowych. Produkty indywidualne i produkcja seryjna, według rysunków, szkiców i modeli. Nasi pracownicy specjalizują się w produkcji według specyfikacji klienta. A pracownicy działu sprzedaży chętnie poinformują Państwa o licznych obszarach zastosowań.

 3. CALDERERÍA MANZANO

  Hiszpania

  Calderería Manzano, S.A. jest przedsiębiorstwem o ponad 80-o letnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji metalowych, ślusarstwa i produkcji maszyn. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w ślusarstwie wyrobów ze stali nierdzewnej i produkcji maszyn do ekstrakcji oliwy z oliwek: przechowywanie i dekantacja, pompy do transferu wytłoków i masy oliwnej, pompy serii PTM, urządzenia do oczyszczania i odzyskiwania pozostałości czyszczenia, urządzenia pomocnicze, drylownice.

 4. SAPELEM

  Francja

  Od ponad 50 lat, firma SAPELEM oferuje rozwiązania do uproszczenia przeładunku ręcznego i zautomatyzowanego w przemyśle. Znana od wielu lat ze swoich innowacji i technik produkcyjnych, firma SAPELEM znajduje się w czołówce, dzięki oferowanej jakości potwierdzonej znakiem ISO 9001, zarówno we Francji jak i na arenie międzynarodowej. Jako zaufany partner, firma SAPELEM oferuje inteligentne rozwiązania mające na celu poprawę warunków pracy operatorów i optymalizację środowisk produkcyjnych.

 5. LVI - LE VIDE INDUSTRIEL

  Francja

  LE VIDE INDUSTRIEL specjalizuje się w projektowaniu i produkcji przemysłowych urządzeń do wytwarzania próżni. Projektowanie i wykonanie zespołów do wytwarzania próżni w każdych warunkach (środowisko korozyjne lub niebezpieczne (ATEX)). Produkujemy eżektory, eżektory wodne, termosprężarki, podgrzewacze, schładzacze, mieszalniki, skraplacze, strumienice, pochłaniacze gazów, eżektory-wentylatory i wielostopniowe zespoły do wytwarzania próżni. ISO 9001.

 6. NASH - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Marka Nash Division, należąca do Gardner Denever, oznacza wysokiej klasy serwis i doskonałe wsparcie klientów, osiągane dzięki rozmieszczeniu swoich centrów serwisowych i fabryk na całym świecie. Dostarczamy pompy i sprężarki odśrodkowe oraz systemy przygotowane specjalnie na potrzeby klienta. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu: w chemicznym i petrochemicznym, w przemyśle energetycznym i przy produkcji papieru.

 7. VACSERV LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VACSERV LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja pomp próżniowych. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 8. VUOTOTECNICA UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VUOTOTECNICA UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i elementy do próżni. Ma siedzibę w Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

 9. EUROPE ZHAOHAN VACUUM PUMP CO., LTD

  Węgry

  Firma EUROPE ZHAOHAN VACUUM PUMP CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja pomp próżniowych. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. SKV-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma SKV-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Igensdorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo