• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pomiary - instrumenty i aparaty

Wyniki dla

Pomiary - instrumenty i aparaty - Import eksport

 1. INFICON AG

  Lichtenstein

  Verified by europages badge

  INFICON jest wiodącym dostawcą innowacyjnej technologii pomiarowej, technologii czujników dla procesów krytycznych oraz nowoczesnego oprogramowania do sterowania procesami w celu zwiększenia produktywności i jakości zaawansowanych procesów próżniowych w wysoko wyspecjalizowanych branżach. Produkty te mają kluczowe znaczenie dla wykrywania wycieków gazu w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz w produkcji samochodów. Są one również istotne dla producentów OEM i użytkowników końcowych w produkcji czipów półprzewodnikowych i cienkowarstwowych powłok (np. płaskich ekranów, ogniw słonecznych, magnetycznych i optycznych nośników pamięci, warstw optycznych i dekoracyjnych oraz szkła architektonicznego). Inne obszary zastosowań naszych technologii próżniowych to nauki przyrodnicze, badania, przemysł lotniczy i kosmiczny, pakowanie żywności, obróbka cieplna, sterylizacja i cięcie laserowe. INFICON nadal wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby oferować unikalne produkty do analizy niebezpiecznych substancji toksycznych.

 2. SCHÜTZ GMBH MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schütz Messtechnik jest doświadczoną i wykwalifikowaną firmą, która od 1968 roku działa jako dostawca usług i producent urządzeń dla przedsiębiorstw energetycznych. W dziale usług firma Schütz przeprowadza kontrolę publicznych sieci gazociągów zgodnie z przepisami DVGW G 465, G466/I i G 466/II, wyszukuje przecieki i rury oraz przeprowadza wymianę liczników. Ponadto organizuje specjalistyczne seminaria i szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Firma Schütz GmbH uzyskała certyfikat DVGW jako firma specjalizująca się w kontroli gazociągów. Dostawcy energii korzystający z systemu informacji geograficznej (GIS) mogą zlecić firmie Schütz kontrolę sieci rurociągów za pomocą technologii cyfrowej. Obecnie do grona klientów Schütz GmbH należy ponad 100 przedsiębiorstw komunalnych, z którymi Schütz GmbH od wielu lat utrzymuje bliskie i oparte na zaufaniu relacje biznesowe.

 3. FRENCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1978 roku FRENCO zajmuje się specjalną dziedziną technologii pomiaru produkcji przekładni bieżnych i pasowanych. Ponieważ rozpoczynamy produkcję rozwiązania pomiarowego dopiero po otrzymaniu zamówienia, zawsze jest miejsce na integrację życzeń i specyficznych wymagań klienta. Nasz asortyment obejmuje testery kół zębatych, systemy mocowań, przekładnie wzorcowe, testery wymiarów rzeczywistych, testery walcowania z podwójnymi bokami oraz uniwersalne urządzenia do pomiaru obrotów. Stawiamy przede wszystkim na serwis, jakość i elastyczność.

 4. OPTRIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Optris: Twój partner w zakresie technik pomiaru temperatury na podczerwień. Od momentu założenia w 2003 roku firma Optris GmbH stała się jednym z wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń pomiarowych w dziedzinie bezdotykowego pomiaru temperatury. Gama produktów obejmuje przenośne i stacjonarne termometry przemysłowe oraz kamery na podczerwień. Firma Optris GmbH zostala założona w celu wzbogacenia asortymentu bezdotykowych czujników temperatury o innowacyjne zasady pomiaru i zastosowania. W tym celu Optris łączy wysoką jakość termometrów na podczerwień i kamer termowizyjnych - Made in Germany - z przystępnymi cenami. Celem jest udostępnienie ultranowoczesnej technologii podczerwieni wszystkim klientom. Wiele naszych podstawowych technologii opiera się na produktach półprzewodnikowych. Aby zapewnić swoim klientom zaawansowaną technologię, Optris współpracuje z producentami z branży półprzewodników.

 5. BURSTER PRÄZISIONSMESSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Metodologiczne rozwiązanie. Zgodnie z tym założeniem międzynarodowa spółka Burster działająca w dziedzinie technologii pomiaru od ponad pół wieku w zakładzie rozwoju i produkcji w Niemczech dostarcza prestiżowym klientom na całym świecie czujniki, przyrządy do pomiarów precyzyjnych oraz systemy pomiarowe do przetwarzania sygnałów. Jesteśmy tam, gdzie ważną rolę odgrywa zapewnienie jakości i monitorowanie produkcji. Na bazie standardów precyzji, jakości i elastyczności średniej wielkości spółka Burster z Baden-Württemberg rozwinęła się w ponad 50 lat w jednego z najważniejszych dostawców przyrządów precyzyjnych, czujników i systemów przetwarzania sygnałów i monitorowania procesów. Burster jest dostawcą ponad 7500 klientów w Niemczech i na całym świecie. Nasz innowacyjny i rutynowany zespół oferuje wsparcie aplikacyjne jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TESTEM GESELLSCHAFT FÜR MESS UND DATENTECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TESTEM GmbH - Twój niezawodny partner w zakresie akwizycji danych pomiarowych np. Urządzenia do akwizycji danych pomiarowych! Wieloletnie doświadczenie, kompleksowe know-how i zorientowane na cel rozwiązania pozwalają nam produkować wysokiej jakości urządzenia np. systemy do pomiaru akwizycji danych, transmisji danych i określamia parametrów fizycznych w segmencie czujników. Oferujemy systemy do pomiaru ilości paliwa lub pomiaru siły zamykania, jak również wydajne systemy telemetryczne, systemy sterowania wtryskiem paliwa oraz wysokiej jakości wzmacniacze mocy HF. Dzięki naszej wiedzy skupiliśmy się m.in. na bezdotykowej transmisji danych (radiowa transmisja danych). W dziedzinie transmisji danych produkujemy np. odbiorniki różnorodności, odbiorniki szerokopasmowe i nadajniki szerokopasmowe, które działają jako przekaźniki danych. Ponadto oferujemy wysokiej jakości urządzenia do pozyskiwania danych tj. B. Dataloggery i układy wyciągowe, które służą do symulacji różnych warunków pracy silnika układu.

 2. SIKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIKO cechuje pięćdziesięcioletnie doświadczenie w różnorodnych zadaniach pomiarowych, takich jak: technika pomiaru długości, technika pomiaru kąta, technika pomiaru prędkości obrotowej, a także pomiaru nachylenia lub prędkości. Opierając się na tej podstawowej kompetencji, SIKO opracowuje i produkuje przełomowe urządzenia pomiarowe i systemy pozycjonowania do procesów automatyzacji. Na jakość, precyzję i funkcjonalność naszych produktów i usług zdecydowany wpływ mają najwyższe wymagania naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu i budowy maszyn. SIKO spełnia normy DIN EN ISO 9001: 2015. Zrównoważone wykorzystanie zasobów jest dla nas oczywistością.

 3. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 4. HELANTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HELANTEC jest pierwszym na świecie partnerem w zakresie techniki ręcznego napełniania gazem, urządzeń do napełniania gazem i określania stężenia gazu oraz szyb zespolonych redukujących ciśnienie. Firma HELANTEC wywodzi się z analizy gazów. Dlatego też staliśmy się specjalistami w dziedzinie techniki gazowej. HELANTEC jest zawsze pierwszym punktem kontaktu, gdy procesy z udziałem gazu wymagają sterowania, monitorowania i analizy. Dokumentacja procesów napełniania gazem stała się w ostatnich latach punktem centralnym. Współpracujemy z najważniejszymi instytutami badawczymi oraz z wszystkimi wiodącymi producentami szyb zespolonych. Ponieważ prowadzimy ścisły dialog z naszymi klientami, znamy wymagania rynków i konsekwentnie wdrażamy je w naszych produktach. Wysoka dostępność i długa żywotność charakteryzują nasze urządzenia i zapewniają naszym klientom trwałą przewagę konkurencyjną. Wiele z naszych opracowań jest unikalnych, wszystkie produkujemy we własnym zakresie. "Made in Germany"

 5. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 1. INFICON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  INFICON jest wiodącym dostawcą innowacyjnej technologii pomiarowej, technologii czujników dla procesów krytycznych oraz nowoczesnego oprogramowania do sterowania procesami w celu zwiększenia produktywności i jakości zaawansowanych procesów próżniowych w wysoko wyspecjalizowanych branżach. Produkty te mają kluczowe znaczenie dla wykrywania wycieków gazu w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz w produkcji samochodów. Są one również istotne dla producentów OEM i użytkowników końcowych w produkcji czipów półprzewodnikowych i cienkowarstwowych powłok (np. płaskich ekranów, ogniw słonecznych, magnetycznych i optycznych nośników pamięci, warstw optycznych i dekoracyjnych oraz szkła architektonicznego). Inne obszary zastosowań naszych technologii próżniowych to nauki przyrodnicze, badania, przemysł lotniczy i kosmiczny, pakowanie żywności, obróbka cieplna, sterylizacja i cięcie laserowe. INFICON nadal wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby oferować unikalne produkty do analizy niebezpiecznych substancji toksycznych.

 2. FLUKE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fluke Reliability dostarcza zespołom zajmującym się zapewnianiem niezawodności i konserwacją odpowiednie narzędzia, oprogramowanie i usługi niezbędne do zoptymalizowania wydajności urządzeń i instalacji. Dzięki trzem silnym markom - PRUFTECHNIK, eMaint i Fluke Connect - obsługujemy ponad 70.000 klientów na całym świecie, nieustannie dbając o jakość, innowacyjność i serwis. Nasze produkty informują klientów o stanie ich urządzeń i instalacji, a nasze oprogramowanie i usługi umożliwiają podejmowanie lepszych decyzji dotyczących konserwacji, co zwiększa produktywność, wydłuża czas pracy bez przestojów i obniża koszty. Dzięki przejęciu firmy PRUFTECHNIK przez firmę Fluke specjaliści ds. utrzymania ruchu mają teraz dostęp do kompletnego rozwiązania do monitorowania stanu maszyn, od szybkich testów drgań po dogłębną analizę, a jednocześnie otrzymują fachowe wsparcie techniczne, którego oczekują od firmy PRUFTECHNIK. Rozwiązania Fluke Reliability umożliwiają technikom zbieranie odpowiednich danych o maszynach we właściwym czasie. Pomaga to specjalistom ds. utrzymania ruchu i niezawodności w bardziej efektywnym prowadzeniu działań konserwacyjnych.

 1. DK FIXIERSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1972 roku podstawową kompetencją firmy FIXIERSYSTEME jest modułowe mocowanie i zaciskanie znajdujące zastosowanie w szczególności w technologii pomiarów dotykowych i optycznych oraz tomografii komputerowej. Asortyment systemów modułowych obejmuje około 1000 produktów. Elastyczne połączenie modułu z trwałością elementów gwarantuje precyzyjne wyniki pomiarów i szybkie procesy. Modułowe systemy mocowania do pozycjonowania w technologii pomiarowej, znakowaniu laserowym i technologii spawania, do dozowania, w technologii robotów oraz montażu/obsługi. A także w technologii mikrozaciskania i mocowania m.in. wielofunkcyjnych i specjalnych urządzeń. Akcesoria: sondy pomiarowe, czujniki zegarowe, złącza zaciskowe i testery koncentryczności. Dodatkowy obszar działalności: NETZSAVE - do ochrony i czyszczenia powierzchni: siatki ochronne i maty ochronne z tworzywa sztucznego. Maty do czyszczenia części przemysłowych. Maty antypoślizgowe do transportu / magazynowania. Nakładki ochronne instrumentów do techniki medycznej. Czyścik do wycieraczek / stożków do czyszczenia oprawek narzędzi

 2. MAGNESCALE EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Magnescale Co, Ltd. jest wiodącym światowym producentem wysoce precyzyjnych systemów pomiaru długości, systemów pomiaru kąta i sond pomiarowych, z siedzibą w Japonii. Firma Magnescale została założona w 1969 roku jako Sony Magnescale i od 2010 roku jest częścią grupy DMGMORI. MAGNESCALE™, DIGIRULER™, SmartSCALE™ i DIGITAL GAUGE™ to systemy pomiarowe o magnetycznej zasadzie działania. Dzięki temu są one wyjątkowo niewrażliwe na zanieczyszczenia zachowując jednocześnie wysoką dokładność i niezawodność. Te systemy pomiarowe długości i kąta są więc zazwyczaj stosowane do kontroli prędkości i położenia w obrabiarkach. Ze względu na swoją wytrzymałość nasze sondy są stosowane głównie do kontroli jakości w liniach montażowych i produkcyjnych produkcji seryjnej, np. w przemyśle motoryzacyjnym. Systemy pomiarowe LASERSCALE™ działają na zasadzie interferometru laserowego, który generuje bardzo wysoką jakość sygnału. Pozwala to na osiągnięcie niezwykle wysokich rozdzielczości aż do jednocyfrowego zakresu pikometrów. Te systemy pomiarowe są stosowane głównie w produkcji półprzewodników i w maszynach pomiarowych. Poza Japonią Magnescale Co., Ltd. posiada spółki handlowe w Niemczech (Wernau, koło Stuttgartu) i w USA (Irvine, Kalifornia), a także posiada wsparcie dużej sieci dystrybutorów i dealerów na całym świecie.

 3. DANWELL APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Od wielu już lat Danwell projektuje i wytwarza skrzynki do liczników wody do użytku domowego, przemysłowego, liczniki ciepła, liczniki impulsów. DANWELL - izolowane skrzynki na liczniki wody chronią licznik oraz wszystkie pozostałe instalacje techniczne przed mrozem. Jeśli chcesz mieć pewność. Izolowana skrzynka do licznika wody jest prosta do złożenia i zainstalowania. Izolacja jest ważna, gdy konieczna jest instalacja skrzynki w niskiej temperaturze. Danwell dostarcza: Liczniki wody, liczniki wielokrotne i pojedyncze, liczniki wody, osłony na liczniki wody, skrzynki na liczniki chroniące przed mrozem, skrzynki na liczniki elektryczne, skrzynki na liczniki gazu, izolowane skrzynki na liczniki, izolowane osłony na liczniki wody chroniące przed mrozem, osłony liczników chroniące przed mrozem, producent izolowanych osłon na liczniki oraz skrzynek na liczniki wody chronionych przed mrozem.

 4. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Fírma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 5. BDSENSORS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. KÄFER MESSUHRENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Käfer Messuhrenfabrik GmbH & Co. Firma Käfer Messuhrenfabrik GmbH & Co. KG została założona w 1932 r. jako warsztat mechaniczny specjalizujący się w czujnikach zegarowych. Obecnie jesteśmy największym w Europie, niezależnym producentem mierników i czujników. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i znauduje się w Villingen-Schwenningen (na skraju południowej części Czarnego Lasu). Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę fachową w zakresie projektowania, produkcji i zapewnienia jakości. Produkujemy zgodnie z najnowszymi standardami i przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości. Nasza rozległa sieć przedstawicieli sprzedaje obecnie setki czujników zegarowych. W zakładzie w Villingen-Schwenningen produkujemy nie tylko dobrze znane modele, ale również specjalne czujniki zegarowe według wymagań klienta. Dzięki naszemu serwisowi kalibracyjnemu i naprawczemu w Villingen-Schwenningen oferujemy Państwu możliwość szybkiego i niezawodnego serwisowania czujników.

 7. HPT HIRSCH PRÜFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wraz ze swoim synem Henrym Hirschem i pracownikami opracowujemy sprzęt i procedury testowania w celu uproszczenia i ulepszania badań magnetyczno-proszkowych (badania MT) i demagnetyzacji elementów stalowych. Firma HPT Hirsch Prüftechnik GmbH oferuje następujące usługi: rozwój, projektowanie i produkcja urządzeń impulsowych do badań proszkowo-magnetycznych (testowanie MT) i demagnetyzacji elementów stalowych, sprzedaż sprzętu kontrolnego, konserwacja, naprawa i kontrola bezpieczeństwa dostarczonego wyposażenia do badań laboratoryjnych, urochomienie sprzętu u klienta, szkolenie personelu badawczego, prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych na zlecenie klienta.

 8. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 1. KROHNE MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KROHNE oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie aparatury do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz do analizy procesów. Firma KROHNE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy, powstała w 1921 roku i obecnie zatrudnia na całym świecie ponad 3700 pracowników.

 2. BRUKER OPTICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Bruker Optics GmbH & Co. KG stanowi część Bruker Corporation i jest wiodącym producentem systemów spektrometrii FT-IR, FT-NIR, Ramana dla różnych gałęzi przemysłu i do różnorodnych zastosowań. Nasze innowacyjne systemy analityczne umożliwiają zwiększenie wydajności Twojego laboratorium kontroli jakości, analizy laboratoryjnej i procesowej oraz dostarczają odpowiedzi na trudne pytania w dziedzinie badań i rozwoju wyrobów.

 3. MICRO-EPSILON MESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICRO-EPSILON MESSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, System wizji przemysłowej, Kalorymetry i czujniki, mierniki laserowe, mierniki profili, Czujniki pojemnościowe (CTS), pirometry, endoscopy przemysłowe, i termometry na podczerwień. Ma siedzibę w Ortenburg, Niemcy.

 4. CYGNUS INSTRUMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma CYGNUS INSTRUMENTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Detektory przecieków, Pomiary - instrumenty i aparaty, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, Nurkowanie - sprzęt, Testowanie wyrobów i materiałów - próby niedestrukcyjne, grubościomierze, Detektory przecieków, Measuring equipment, i urządzenia do testowania nieniszczącego metali. Ma siedzibę w Dorchester, Zjednoczone Królestwo.

 5. PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, czujniki, Czujniki ciśnieniowe, czujniki siły, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i czujniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 6. MECASEM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MECASEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Testowanie jakości wyrobów i materiałów, Pomiary - instrumenty i aparaty, metrologia, metalografia, wzorcowanie narzędzi i sprzętu, Measuring equipment, Non-destructive control, Testowanie jakości wyrobów i materiałów, i Pomiary - instrumenty i aparaty. Ma siedzibę w Ostwald, Francja.

 7. H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, podtrzymki do tokarek, naprężarki hydrauliczne, naprężarki, podtrzymki samocentrujące, obracarki do spawania, podstawki do automatów spawalniczych, Construction of jigs and fixtures, i urządzenia pomiarowe do narzędzi. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 8. SEWERIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEWERIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Detektory przecieków. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, Detektory gazu, urządzenia kontrolne, systemy sygnalizacji wycieków gazu, lokalizacja wycieków wody, Pomiary - instrumenty i aparaty, i Detektory gazu, urządzenia kontrolne. Ma siedzibę w Hoerdt Cedex, Francja.

 9. SCHÜTZ + LICHT PRÜFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHÜTZ + LICHT PRÜFTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 10. MÄDER PRESSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÄDER PRESSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Ma siedzibę w Neuhausen Ob Eck, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pomiary - instrumenty i aparaty - Import eksport

Liczba wyników

11 489 Przedsiębiorstwa