• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instrumenty muzyczne i akcesoria

Wyniki dla

Instrumenty muzyczne i akcesoria - Import eksport

 1. PASQUINO MARCO

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Działalność smyczkarza rozpoczął w 1998 roku, specjalizując się następnie w tworzeniu i odnawianiu barokowych i klasycznych smyczków. Doskonalił techniki wytwórcze, zasięgając rad od licznych mistrzów, wśród których znalazł się Aldo Morano. Produkcja obejmuje zarówno smyczki stare, jak i współczesne, stworzone z wyselekcjonowanych materiałów i z rzemieślniczą trwałością, a także z dbałością o dobór nietypowych połączeń drewien. Dzięki tej technice zdobył uznanie także za granicą.

  Witryna www Open In New icon
 2. GIAMPIERO GIUSTOZZI GIUSTOZZI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 3. SERENELLINI ACCORDIONS

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. DJ TOMMY

  Polska

  Trudno wyobrazić sobie udane wesele bez profesjonalnego DJ'a. Natomiast moim znajomi i dotychczasowi klienci twierdzą, że aby zabawa była naprawdę udana, nie może tam zabraknąć właśnie mnie. Rozkręcam różnego rodzaju imprezy, które odbywają się na terenie Zielonej Góry i w województwa Lubuskiego. W jaki sposób? Łączę miłość do muzyki, umiejętność docierania do ludzi, pogodę ducha oraz energię, której nigdy mi nie brakuje. Wiem jak sprawić, żeby goście zatracili się w tańcu, dlatego szczególnie często jestem zatrudniany na wesela. Potrafię nie tylko skutecznie zaprosić wszystkich na parkiet, ale również zabawiać ich w ciekawy i wesoły sposób, w przerwach pomiędzy puszczanymi przeze mnie utworami. Jeśli potrzebny jest Państwu DJ na wesele, która ma odbyć się w Poznaniu, zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną. Każdej parze, która bierze ślub, zależy na tym, żeby dobywające się po nim przyjęcie weselne było naprawdę wyjątkowe. Dlatego, warto wybrać właśnie mnie. Gwarantuję, że nie będziecie musieli martwić się o to, czy impreza się uda, a przecież to bardzo ważne, aby w dniu ślubu mieć jak najmniej stresów. Sprawię, że goście będą żałowali, że wesela trwa tylko „do białego rana”!

 5. DRUMCENTER.PL

  Polska

  Drumcenter.pl to pierwszy w kraju sklep muzyczny zajmujący się handlem wyłącznie instrumentów perkusyjnych i akcesoriami do nich. Takie nastawienie ułatwia wyspecjalizowanie się w temacie instrumentów perkusyjnych, a w następstwie świadczenie usług najlepszej jakości. W asortymencie odnaleźć można między innymi: talerze, zestawy perkusyjne, automaty perkusyjne, akcesoria perkusyjne, naciągi, pałeczki, oraz perkusjonalia topowych marek, jak: Ludwig, Pearl, Tama, Amedia, Paiste, Zildjian czy DW Drums. Salon muzyczny prowadzi sprzedaż internetową, dlatego też cały asortyment (z opisami i zdjęciami) przejrzeć i zakupić można na stronie sklepu DrumCenter.pl.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. AGENCJA ARTYSTYCZNA BARBARA LUSAWA

  Polska

  Firma Agencja Artystyczna - Barbara Lusawa prowadzi sklep muzyczny w Ciechanowie, który słynie z najlepszego na rynku zatowarowania. Sprzedaż prowadzona jest zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i za pośrednictwem strony internetowej. Na miejscu można zlecić także usługi, jak np. wymiana strun, wyregulowanie i nastrojenie instrumentu, a także przetestować poszczególne produkty. Oferta jest niezwykle rozbudowana. Sklep ze sprzętem muzycznym podzielony jest na kilka kategorii, co ułatwia przeszukiwanie katalogu. Można oglądać m.in. zakładki z różnymi gitarami (elektryczne, akustyczne, basowe) i akcesoriami do nich, instrumentami dętymi, klawiszowymi, perkusyjnymi i innymi. Dostępne są także urządzenia wzmacniające sygnał i nagłaśniające oraz wysokiej jakości profesjonalny sprzęt estradowy. Istnieje możliwość skorzystania z usługi leasingu, która przewidziana jest dla przedsiębiorców jak np. właścicieli przedsiębiorstw zajmujących się organizowaniem koncertów. Dużą zaletą jest fakt, że online dostępne są wszystkie produkty, a nie tylko wybrane, jak często ma to miejsce w konkurencyjnych sklepach.

 2. CIANCIARUSO STRUMENTI MUSICALI DI DI MONTE CINZIA MARIA RITA

  Włochy

  Firma Cianciaruso Strumenti Musicali sprzedaje detalicznie instrumenty muzyczne i akcesoria. W naszym sklepie znajdą Państwo zwłaszcza liczne instrumenty dęte, miedziane, klarnety, cymbały, gitary, skrzypce, pianina i instrumenty klawiszowe, jak też różnego rodzaju wydawnictwa muzyczne. Proponujemy również usługi z zakresu produkcji i naprawy instrumentów dętych.

 3. MUSICARTE SRL

  Włochy

  Musicarte to 100 m2 wypełnionych pasją. Bezkonkurencyjna oferta, która emanuje pasją i wyróżnia się profesjonalizmem. Gitary, gitary basowe, wzmacniacze to pierwsze instrumenty dostępne w sklepie, które 20 lat temu przyciągnęły uwagę całego świata muzycznego we Włoszech. Sprzedaż klawiszy, perkusji, urządzeń audio i home recording. Szeroka oferta muzyczna, specjalistyczny sprzęt, zaangażowany personel, dla tych co żyją dla muzyki i żyją muzyką.

 4. HANIKA GITARRENBAU

  Niemcy

  Producent koncertowych gitar akustycznych - instrumenty wytwarzane ręcznie. Nasze wyroby: • gitary akustyczne • gitary elektryczne • elementy do gitar • instrumenty muzyczne • instrumenty szarpane

 5. AND-SONG

  Francja

 1. LING FENG MUSICAL INSTRUMENT CO., LTD

  Chiny

 2. SAVOLDI EDI

  Włochy

 3. SCHLOSSFÜRST INH. MATTHIAS KRENN

  Niemcy

 4. MIRAPHONE EG

  Niemcy

 5. STRUMENTI MUSICALI BONELLO MUSIC STORE

  Włochy

 6. LIEVERST SOUND

  Holandia

 7. RUFFATTI FRATELLI FAMIGLIA ARTIGIANA

  Włochy

 8. PERFECT VOICES

  Izrael

 9. MUSIC ELECTRONICS

  Belgia

 10. STRIJKINSTRUMENTENSHOP.NL

  Holandia

 1. MUZIKALETIAL.COM

  Turcja

 2. DJ KIT

  Zjednoczone Królestwo

 3. ACSE

  Francja

 4. LYRIA EDUENSIS

  Francja

 5. LSM LUCIANO STRUMENTI MUSICALI

  Włochy

 6. AMATI KRASLICE, VÝROBNÍ DRUŽSTVO

  Republika Czeska

 7. LEMCA

  Belgia

 8. BIG BAND

  Ukraina

 9. OKTAY YILMAZ SAZEVI

  Turcja

 10. GRASSI MUSICA

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Instrumenty muzyczne i akcesoria - Import eksport

Liczba wyników

4051 przedsiębiorstwa