• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polimery

Wyniki dla

Polimery - Import eksport

 1. HEXPOL TPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HEXPOL TPE jest globalną grupą działającą w branży polimerów i specjalizującą się w elastomerach termoplastycznych TPE. Nasze produkty dodają wartości, funkcjonalności i miękkości w dotyku coraz większej liczbie produktów, odpowiadając w ten sposób na zapotrzebowanie konsumentów oraz potrzeby branży medycznej, opakowań, motoryzacyjnej, elektronicznej i budowlanej. Niemiecki oddział HEXPOL TPE GmbH powstał na bazie firmy Müller Kunststoffe GmbH. Chcemy być jak najbardziej nieskomplikowaną firmą z ktόra można bardzo łatwo wspόłpracować. Takim podejściem kierujemy się w naszej codziennej pracy i właśnie dlatego nieustannie inwestujemy w nasze zakłady, zespoły i technologie. W ten sposób zapewniamy naszym klientom niezawodne, odpowiednie i efektywne kosztowo mieszanki TPE, a także wsparcie techniczne, wiedzę techniczną i know-how w zakresie zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 2. CORVAY SPECIALTY CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Corvay Specialty Chemicals GmbH zajmuje się dystrybucją w Europie wysokiej jakości chemikaliów specjalistycznych pochodzących od różnych producentów z Chin i Indii. Magazyny zlokalizowane w Europie zapewniają niezawodność dostaw. Dzięki wyselekcjonowanym producentom, wysokiej jakości surowcom i szczegółowej dokumentacji, Corvay zapewnia nienaganną jakość produktów i usług. Wizja: Staramy się stymulować rozwój zrównoważonej gospodarki cyrkulacyjnej, łącząc naszą wiedzę techniczną i dogłębną znajomość rynku z zasobabi rynkowymi, z korzyścią dla naszych partnerów. Synergia: Wraz z firmami Corvay Consult (doradztwo i rozwój projektów) oraz Corvay BioProducts (rozwój procesów), pod jednym dachem zgromadzone jest całe know-how w naszej dziedzinie. Dzięki temu Corvay jest systemowym dostawcą usług w całym łańcuchu wartości i na wszystkich etapach biogospodarki.

  Witryna www Open In New icon
 3. SILITECH AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Silitech AG od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją specjalnych produktów i akcesoriów chemiczno-technicznych wiodących producentów z całego świata. Dzięki naszej współpracy z odnoszącymi sukcesy i innowacyjnymi dostawcami i firmami partnerskimi, jak również dzięki naszej wysokiej elastyczności i odchudzonym procesom możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości przemysłowej i są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Oprócz dużego przemysłu obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa, sektor artystyczny i rzemieślniczy oraz osoby prywatne. Jako Państwa kompetentny doradca w rozwiązywaniu problemów, osobiste doradztwo i szybka dostawa z magazynu są dla nas oczywistością. Dzięki ciągłym szkoleniom i intensywnej wymianie z naszymi dostawcami, możemy pomóc Państwu również w przypadku wymagających zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 4. KURARAY EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kuraray jest globalną firmą w dziedzinie chemikaliów specjalistycznych z siedzibą w Tokio, Japonia. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych dostawców polimerów oraz mikrowłókien syntetycznych i jest międzynarodowym liderem w rozwoju i produkcji innowacyjnych materiałów o wysokich parametrach. Spółka zależna Kuraray Europe GmbH jest wiodącym w Europie producentem alkoholu winylowego (/KURARAY POVAL™/ ELVANOL™ / MOWIFLEX™ / EXCEVAL™) i poliwinylobutyralu (Mowital®). Pod marką handlową Trosifol® firma Kuraray produkuje folie, które są stosowane do wyrobu bezpiecznego szkła laminowanego do pojazdów, budynków i instalacjach solarnych. Nasz asortyment produktów obejmuje chemikalia specjalistyczne, filtry z węglem aktywnym, elastomery termoplastyczne, włókna syntetyczne, skórę syntetyczną i produkty stomatologiczne.

  Witryna www Open In New icon
 5. CNP POLYMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CNP Polymer GmbH to firma zajmująca się sprzedażą i marketingiem w sektorze chemicznym. Nasze portfolio produktów koncentruje się na trzech obszarach działalności: POLIMERY DO WYROBU MIESZANEK, TWORZYWA PRZEZROCZYSTE, POLIMERY DO KLEJÓW I USZCZELNIACZY. W zakresie dystrybucji polimerów i tworzyw sztucznych od 1999 roku oferujemy naszym klientom interesującą gamę produktów oraz ścisłą współpracę z czołowymi producentami z Europy i zza oceanu. Nasi klienci korzystają z naszej ogólnoeuropejskiej sieci dystrybucji. Umożliwiamy synergię w zakresie marketingu, sprzedaży, logistyki i doradztwa technicznego.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. APPLICHROM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AppliChrom GmbH jest firmą rodzinną założoną w 2006 roku w Oranienburgu koło Berlina - domu Friedlieba Ferdinanda Runge, twórcy chromatografii papierowej. Opierając się na korzeniach firmy w Oranienburgu, badamy, rozwijamy i produkujemy innowacyjne produkty w dziedzinie materiałów do chromatografii polimerowej przy zachowaniu najsurowszych specyfikacji jakościowych. AppliChrom GmbH oferuje polimerowe kolumny do chromatografii GPC, np. do analizy polimerów, analizy biopolimerów lub separacji białek, a także polimerowe kolumny do chromatografii HPLC do analizy cukrów. Jako producent polimerowych materiałów chromatograficznych jesteśmy również dostawcą OEM dla klientów z branży chromatograficznej. Ponadto AppliChrom GmbH oferuje Państwu kompetentne doradztwo, oparte na 65-letnim doświadczeniu zawodowym w branży w zakresie Państwa pytań dotyczących chromatografii. Jeśli chcesz poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę w dziedzinie chromatografii, AppliChrom GmbH jest właściwym partnerem do rozmów, oferującym seminaria na tematy związane z HPLC/GPC/SEC, a także odpowiadającym na Twoje konkretne pytania, również chętnie online. AppliChrom GmbH jest Twoim idealnym partnerem, jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko standardowe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego know-how.

  Witryna www Open In New icon
 2. ZAVOD VOLGA POLYMER, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Volga Polymer Plant jest producentem i hurtowym dostawcą taśm polipropylenowych i innych artykułów opakowaniowych, a także sprzętu i narzędzi do pakowania. W asortymencie firmy znajdują się również różnego rodzaju materiały eksploatacyjne, rękawice, worki PE i PP, worki FIBC. Opakowania przemysłowe firmy Volga Polymer są odpowiednie do układania w stosy, przenoszenia i ochrony produktów podczas transportu. Zdoności produkcyjne Volga Polymer stanowią 1/3 rynku opakowań w Rosji. Zakład produkcyjny Volga Polymer ma certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, EAC, GOST R TU. Firma utrzymuje system produkcji zero odpadów; Przetwarzanie PP jest zoptymalizowane tak, aby było bezpieczne pod względem toksyczności. Volga Polymer oferuje opakowania z tworzyw sztucznych na zamówienie, a także produkcję taśm w indywidualnych rodzajach i rozmiarach. Firma udostępnia bezpłatne próbki w celu umożliwienia sprawdzenia jakości oferowanych produktów. Do klientów Volga Polymer należą największe firmy rosyjskie i światowe (Aeroflot, Gazprom Neft, Poczta Rosyjska, Nissan, etc.).

  Witryna www Open In New icon
 3. ENSINGER SINTIMID GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ensinger Sintimid GmbH jest częścią grupy Ensinger. TECASINT jest oddziałem Ensinger Sintimid GmbH i produkuje nietopliwe poliimidy wysokotemperaturowe. Portfolio obejmuje blachy, pręty i rury. Gotowe elementy do produkcji seryjnej w większych ilościach mogą być produkowane w sposób ekonomiczny w procesie formowania bezpośredniego. Wysoka wytrzymałość, stabilność wymiarowa i odporność na pełzanie poliimidów TECASINT pozostaje wysoka przy ciągłym użytkowaniu i dużych obciążeniach. TECASINT zapewnia doskonałe tarcie i zużycie w wymagających zastosowaniach tribologicznych przy wysokich wartościach PV, nawet bez smarowania. Wydłuża to żywotność i obniża koszty konserwacji. TECASINT znajduje zastosowanie w wielu segmentach przemysłu. Wysoka czystość i niski poziom odgazowania to dodatkowe zalety w zastosowaniach kosmicznych i półprzewodnikowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. OSQ GROUP

  Litwa

  Verified by europages badge

  Grupa OSQ jest jednym z głównych producentów przyjaznych dla środowiska biodegradowalnych opakowań do żywności i artykułów jednorazowego użytku dla rosyjskich przedsiębiorstw. Portfolio produktów OSQ obejmuje: - tekturowe pudełka na sałatki i makaron, - jednorazowe pudełka na lunch, - opakowania na kanapki, hot-dogi, sushi i rolki, - jednorazowe kubki papierowe i uchwyty, - opakowania na ciasto i ciastka, - opakowania na pizzę, placki i ciabattę, - mocne torby papierowe z uchwytami i bez uchwytów, - opakowania na żywność. Tekturowe i papierowe pudełka oraz pojemniki firmy OSQ zatrzymują płyny i tłuszcz, nadają się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych, mają atrakcyjny wygląd i są dostępne w szerokiej gamie typów i rozmiarów. Opakowania firmy OSQ są produkowane zgodnie ze światowymi standardami i posiadają certyfikaty ISO oraz HACCP.

  Witryna www Open In New icon
 5. RECYKLON SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent wysokiej jakości regranulatów LDPE z odpadowej folii PCR oraz regranulatów HDPE i PP. Posiadamy certyfikat EuCertPlast. Współpracując ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami, poddając folię procesowi mycia oraz stosując wysoką filtrację na obrabianym materiale, produkujemy bardzo czysty regranulat nadający się do rozdmuchu folii od 20 µm. Posiadamy własne laboratorium, w którym kontrolujemy jakość materiału wejściowego i produktu końcowego. Dzięki temu jakość naszego regranulatu jest wysoka i powtarzalna.

  Witryna www Open In New icon
 1. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge
 2. DEKURA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. TENNE PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SEG UMWELT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. WTH WALTER THIEME HANDEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. BADICO TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. TAE WERTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. RDG KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. BPS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. STRAHLFIX - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. H. D. SCHULZE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. DIENSTLEISTUNG HANDEL UND TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. VVK VERTRIEB VEREDELTER KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ACTEGA DS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. RICO-PLAST E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. BRAUN BATTENBERG MAHLWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 9. SOLVADIS SPECIALTIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. DLR ELASTOMER ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Polimery - Import eksport

Liczba wyników

2903 przedsiębiorstwa