• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polimery

Wyniki dla

Polimery - Import eksport

 1. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 2. CNP POLYMER GMBH

  Niemcy

  CNP Polymer GmbH to firma zajmująca się sprzedażą i marketingiem w sektorze chemicznym. Nasze portfolio produktów koncentruje się na trzech obszarach działalności: POLIMERY DO WYROBU MIESZANEK, TWORZYWA PRZEZROCZYSTE, POLIMERY DO KLEJÓW I USZCZELNIACZY. W zakresie dystrybucji polimerów i tworzyw sztucznych od 1999 roku oferujemy naszym klientom interesującą gamę produktów oraz ścisłą współpracę z czołowymi producentami z Europy i zza oceanu. Nasi klienci korzystają z naszej ogólnoeuropejskiej sieci dystrybucji. Umożliwiamy synergię w zakresie marketingu, sprzedaży, logistyki i doradztwa technicznego.

 3. KURARAY EUROPE GMBH

  Niemcy

  Kuraray jest globalną firmą w dziedzinie chemikaliów specjalistycznych z siedzibą w Tokio, Japonia. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych dostawców polimerów oraz mikrowłókien syntetycznych i jest międzynarodowym liderem w rozwoju i produkcji innowacyjnych materiałów o wysokich parametrach. Spółka zależna Kuraray Europe GmbH jest wiodącym w Europie producentem alkoholu winylowego (/KURARAY POVAL™/ ELVANOL™ / MOWIFLEX™ / EXCEVAL™) i poliwinylobutyralu (Mowital®). Pod marką handlową Trosifol® firma Kuraray produkuje folie, które są stosowane do wyrobu bezpiecznego szkła laminowanego do pojazdów, budynków i instalacjach solarnych. Nasz asortyment produktów obejmuje chemikalia specjalistyczne, filtry z węglem aktywnym, elastomery termoplastyczne, włókna syntetyczne, skórę syntetyczną i produkty stomatologiczne.

 4. SILITECH SA

  Szwajcaria

  Firma Silitech AG od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją specjalnych produktów i akcesoriów chemiczno-technicznych wiodących producentów z całego świata. Dzięki naszej współpracy z odnoszącymi sukcesy i innowacyjnymi dostawcami i firmami partnerskimi, jak również dzięki naszej wysokiej elastyczności i odchudzonym procesom możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości przemysłowej i są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Oprócz dużego przemysłu obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa, sektor artystyczny i rzemieślniczy oraz osoby prywatne. Jako Państwa kompetentny doradca w rozwiązywaniu problemów, osobiste doradztwo i szybka dostawa z magazynu są dla nas oczywistością. Dzięki ciągłym szkoleniom i intensywnej wymianie z naszymi dostawcami, możemy pomóc Państwu również w przypadku wymagających zastosowań.

 5. CORVAY SPECIALTY CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  Corvay Specialty Chemicals GmbH zajmuje się dystrybucją w Europie wysokiej jakości chemikaliów specjalistycznych pochodzących od różnych producentów z Chin i Indii. Magazyny zlokalizowane w Europie zapewniają niezawodność dostaw. Dzięki wyselekcjonowanym producentom, wysokiej jakości surowcom i szczegółowej dokumentacji, Corvay zapewnia nienaganną jakość produktów i usług. Wizja: Staramy się stymulować rozwój zrównoważonej gospodarki cyrkulacyjnej, łącząc naszą wiedzę techniczną i dogłębną znajomość rynku z zasobabi rynkowymi, z korzyścią dla naszych partnerów. Synergia: Wraz z firmami Corvay Consult (doradztwo i rozwój projektów) oraz Corvay BioProducts (rozwój procesów), pod jednym dachem zgromadzone jest całe know-how w naszej dziedzinie. Dzięki temu Corvay jest systemowym dostawcą usług w całym łańcuchu wartości i na wszystkich etapach biogospodarki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENSINGER SINTIMID GMBH

  Austria

  Ensinger Sintimid GmbH jest częścią grupy Ensinger. TECASINT jest oddziałem Ensinger Sintimid GmbH i produkuje nietopliwe poliimidy wysokotemperaturowe. Portfolio obejmuje blachy, pręty i rury. Gotowe elementy do produkcji seryjnej w większych ilościach mogą być produkowane w sposób ekonomiczny w procesie formowania bezpośredniego. Wysoka wytrzymałość, stabilność wymiarowa i odporność na pełzanie poliimidów TECASINT pozostaje wysoka przy ciągłym użytkowaniu i dużych obciążeniach. TECASINT zapewnia doskonałe tarcie i zużycie w wymagających zastosowaniach tribologicznych przy wysokich wartościach PV, nawet bez smarowania. Wydłuża to żywotność i obniża koszty konserwacji. TECASINT znajduje zastosowanie w wielu segmentach przemysłu. Wysoka czystość i niski poziom odgazowania to dodatkowe zalety w zastosowaniach kosmicznych i półprzewodnikowych.

 2. GOLDEN COMPOUND GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia firmy w 2014 r. zdobyliśmy bogate doświadczenie w formowaniu wtryskowym i wytłaczaniu, opracowując własne produkty, takie jak kapsułki do kawy nadające się do domowego kompostowania i doniczki do roślin ulegające degradacji w ziemi. Jesteśmy wiodącym producentem biokompozytów z łusek słonecznika. Nasze główne produkty oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie formowania wtryskowego i wytłaczania. GC pro łączy łuski nasion słonecznika z konwencjonalnymi poliolefinami, aby poprawić bilans ekologiczny i zużywać mniej plastiku. Jednocześnie materiał ten w pełni nadaje się do recyklingu. W przypadku GC green skupiamy się na biodegradowalnych biotworzywach, które są wykorzystywane w naszych granulatach, kapsułkach do kawy i doniczkach. Udowodniliśmy biodegradowalność wielu naszych związków i produktów certyfikatami „OK Compost Home” lub „OK Biodegradable Soil” wydanymi przez TÜV-Austrias. Jako partner oferujemy również kompleksowe wsparcie projektowe i synergię z innymi producentami. Naszą długoterminową wizją jest zmniejszenie ilości plastiku na rynku i zastąpienie go biomateriałami. Skupiamy się na uczciwości, przejrzystości i zrównoważonym rozwoju we wszystkich naszych działaniach biznesowych. Jako pionierzy wykorzystujemy produkty odpadowe z przemysłu spożywczego, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Jesteśmy dumni z oferowania innowacyjnych rozwiązań i dobrego wykorzystania materiałów odpadowych. Skontaktuj się z nami i buduj zrównoważoną przyszłość z Golden Compound.

 3. APPLICHROM GMBH

  Niemcy

  AppliChrom GmbH jest firmą rodzinną założoną w 2006 roku w Oranienburgu koło Berlina - domu Friedlieba Ferdinanda Runge, twórcy chromatografii papierowej. Opierając się na korzeniach firmy w Oranienburgu, badamy, rozwijamy i produkujemy innowacyjne produkty w dziedzinie materiałów do chromatografii polimerowej przy zachowaniu najsurowszych specyfikacji jakościowych. AppliChrom GmbH oferuje polimerowe kolumny do chromatografii GPC, np. do analizy polimerów, analizy biopolimerów lub separacji białek, a także polimerowe kolumny do chromatografii HPLC do analizy cukrów. Jako producent polimerowych materiałów chromatograficznych jesteśmy również dostawcą OEM dla klientów z branży chromatograficznej. Ponadto AppliChrom GmbH oferuje Państwu kompetentne doradztwo, oparte na 65-letnim doświadczeniu zawodowym w branży w zakresie Państwa pytań dotyczących chromatografii. Jeśli chcesz poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę w dziedzinie chromatografii, AppliChrom GmbH jest właściwym partnerem do rozmów, oferującym seminaria na tematy związane z HPLC/GPC/SEC, a także odpowiadającym na Twoje konkretne pytania, również chętnie online. AppliChrom GmbH jest Twoim idealnym partnerem, jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko standardowe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego know-how.

 4. PEEKCHINA CO., LTD.

  Chiny

  PEEKCHINA jest 15 letnim chińskim producentem termoplastycznego polieteroeteroketonu, skoncentrowanycm wyłącznie na polimerach PEEK. Produkcja półfabrykatów i wyrobów gotowych z inżynieryjnych tworzyw sztucznych PEEK. Materiałem może być czysty PEEK 1000, PEEK CF30, PEEK GF30 i PEEK MOD. Uruchomiliśmy wiele linii produkcyjnych do wytłaczania profili ekstruzją ciągłą, w tym rury PEEK, arkusze PEEK, pręty PEEK, folie PEEK. Elementy PEEK pochodzą zarówno z obróbki skrawaniem, jak i formowania wtryskowego. Specjalizujemy się także w filamentach i drukarkach 3D PEEK. Od 2015 roku, działamy w dziedzinie długotrwałych implantów medycznych PEEK. TYLKO Z PEEK, TWÓJ NAJLEPSZY WYBÓR. TYLKO PEEK, NAJWYŻSZY PROFESJONALIZM. NAJLEPSZY CHIŃSKI DOSTAWCA DO PROFILI & ELEMENTÓW PEEK. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

 5. RECYKLON SP. Z O.O.

  Polska

  Producent wysokiej jakości regranulatów LDPE z odpadowej folii PCR oraz regranulatów HDPE i PP. Posiadamy certyfikat EuCertPlast. Współpracując ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami, poddając folię procesowi mycia oraz stosując wysoką filtrację na obrabianym materiale, produkujemy bardzo czysty regranulat nadający się do rozdmuchu folii od 20 µm. Posiadamy własne laboratorium, w którym kontrolujemy jakość materiału wejściowego i produktu końcowego. Dzięki temu jakość naszego regranulatu jest wysoka i powtarzalna.

 1. POLYMEX

  Francja

  Firma POLYMEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laboratorium analiz przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Laboratorium analiz chemicznych, analizy chemiczne, analiza materiałów, i Polimery. Ma siedzibę w Fuveau, Francja.

 2. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 1. KANEKA BELGIUM

  Belgia

  Firma KANEKA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Polimery, Żywice, Energia słoneczna, Wyroby chemiczne - import-eksport, Automotive, Opakowania, transport, i Surowce. Ma siedzibę w Westerlo, Belgia.

 2. DEKURA GMBH

  Niemcy

  Firma DEKURA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Höxter, Niemcy.

 3. TAE WERTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma TAE WERTSTOFFE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Neidenstein, Niemcy.

 4. TENNE PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Firma TENNE PLASTICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Groß-Gerau, Niemcy.

 5. WTH WALTER THIEME HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma WTH WALTER THIEME HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Stade, Niemcy.

 6. BADICO TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma BADICO TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Germering, Niemcy.

 7. SEG UMWELT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma SEG UMWELT-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Mettlach, Niemcy.

 8. BPS GMBH

  Niemcy

  Firma BPS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Salzkotten, Niemcy.

 1. STRAHLFIX - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STRAHLFIX - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Heilsbronn, Niemcy.

 2. HALBICH-KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma HALBICH-KUNSTSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 3. H. D. SCHULZE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H. D. SCHULZE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. DIENSTLEISTUNG HANDEL UND TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Firma DIENSTLEISTUNG HANDEL UND TRANSPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Uchte, Niemcy.

 5. VVK VERTRIEB VEREDELTER KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma VVK VERTRIEB VEREDELTER KUNSTSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Siegburg, Niemcy.

 6. ACTEGA DS GMBH

  Niemcy

  Firma ACTEGA DS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 7. SOLVADIS SPECIALTIES GMBH

  Niemcy

  Firma SOLVADIS SPECIALTIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach lubricant, tlenek glinowy, i dwutlenek tytanu. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NYLON COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Polymers, Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, i industrial resin coatings. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 9. DLR ELASTOMER ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DLR ELASTOMER ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, folia kauczukowa, Płyty i folia gumowa, formowanie w kauczuku, wyciskanie kauczuku, termoutwardzacze, i elementy z kauczuku do użytku przemysłowego. Ma siedzibę w Leyland, Zjednoczone Królestwo.

 10. BRAUN BATTENBERG MAHLWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN BATTENBERG MAHLWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Battenberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Polimery - Import eksport

Liczba wyników

2818 Przedsiębiorstwa