• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polimery

Wyniki dla

Polimery - Import eksport

 1. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 2. PEEKCHINA CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  PEEKCHINA jest 15 letnim chińskim producentem termoplastycznego polieteroeteroketonu, skoncentrowanycm wyłącznie na polimerach PEEK. Produkcja półfabrykatów i wyrobów gotowych z inżynieryjnych tworzyw sztucznych PEEK. Materiałem może być czysty PEEK 1000, PEEK CF30, PEEK GF30 i PEEK MOD. Uruchomiliśmy wiele linii produkcyjnych do wytłaczania profili ekstruzją ciągłą, w tym rury PEEK, arkusze PEEK, pręty PEEK, folie PEEK. Elementy PEEK pochodzą zarówno z obróbki skrawaniem, jak i formowania wtryskowego. Specjalizujemy się także w filamentach i drukarkach 3D PEEK. Od 2015 roku, działamy w dziedzinie długotrwałych implantów medycznych PEEK. TYLKO Z PEEK, TWÓJ NAJLEPSZY WYBÓR. TYLKO PEEK, NAJWYŻSZY PROFESJONALIZM. NAJLEPSZY CHIŃSKI DOSTAWCA DO PROFILI & ELEMENTÓW PEEK. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. SILITECH SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Silitech AG od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją specjalnych produktów i akcesoriów chemiczno-technicznych wiodących producentów z całego świata. Dzięki naszej współpracy z odnoszącymi sukcesy i innowacyjnymi dostawcami i firmami partnerskimi, jak również dzięki naszej wysokiej elastyczności i odchudzonym procesom możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości przemysłowej i są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Oprócz dużego przemysłu obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa, sektor artystyczny i rzemieślniczy oraz osoby prywatne. Jako Państwa kompetentny doradca w rozwiązywaniu problemów, osobiste doradztwo i szybka dostawa z magazynu są dla nas oczywistością. Dzięki ciągłym szkoleniom i intensywnej wymianie z naszymi dostawcami, możemy pomóc Państwu również w przypadku wymagających zastosowań.

 4. MERZ & BENTELI AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  merz+benteli oferuje szczeliwa i kleje elastyczne oparte na przyjaznej dla środowiska i w stosowaniu, bezrozpuszczalnikowej technologii, częściowo na bazie surowców odnawialnych w nawet 70% tj. produkty i usługi na najwyższym poziomie jakości, wyprodukowane w Szwajcarii. Ponadto specjalizujemy się w produkcji typu Private Labeling. Nasi klienci wykorzystują nasze produkty do oferowania rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej i uszczelniania w sektorze budowlanym, a także do montażu szyb samochodowych i wielu innych zastosowań w sektorze transportu i montażu.

 5. GOLDEN COMPOUND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy w 2014 r. zdobyliśmy bogate doświadczenie w formowaniu wtryskowym i wytłaczaniu, opracowując własne produkty, takie jak kapsułki do kawy nadające się do domowego kompostowania i doniczki do roślin ulegające degradacji w ziemi. Jesteśmy wiodącym producentem biokompozytów z łusek słonecznika. Nasze główne produkty oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie formowania wtryskowego i wytłaczania. GC pro łączy łuski nasion słonecznika z konwencjonalnymi poliolefinami, aby poprawić bilans ekologiczny i zużywać mniej plastiku. Jednocześnie materiał ten w pełni nadaje się do recyklingu. W przypadku GC green skupiamy się na biodegradowalnych biotworzywach, które są wykorzystywane w naszych granulatach, kapsułkach do kawy i doniczkach. Udowodniliśmy biodegradowalność wielu naszych związków i produktów certyfikatami „OK Compost Home” lub „OK Biodegradable Soil” wydanymi przez TÜV-Austrias. Jako partner oferujemy również kompleksowe wsparcie projektowe i synergię z innymi producentami. Naszą długoterminową wizją jest zmniejszenie ilości plastiku na rynku i zastąpienie go biomateriałami. Skupiamy się na uczciwości, przejrzystości i zrównoważonym rozwoju we wszystkich naszych działaniach biznesowych. Jako pionierzy wykorzystujemy produkty odpadowe z przemysłu spożywczego, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Jesteśmy dumni z oferowania innowacyjnych rozwiązań i dobrego wykorzystania materiałów odpadowych. Skontaktuj się z nami i buduj zrównoważoną przyszłość z Golden Compound.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RECYKLON SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent wysokiej jakości regranulatów LDPE z odpadowej folii PCR oraz regranulatów HDPE i PP. Posiadamy certyfikat EuCertPlast. Współpracując ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami, poddając folię procesowi mycia oraz stosując wysoką filtrację na obrabianym materiale, produkujemy bardzo czysty regranulat nadający się do rozdmuchu folii od 20 µm. Posiadamy własne laboratorium, w którym kontrolujemy jakość materiału wejściowego i produktu końcowego. Dzięki temu jakość naszego regranulatu jest wysoka i powtarzalna.

 2. POLYMEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma POLYMEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laboratorium analiz przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Laboratorium analiz chemicznych, analizy chemiczne, analiza materiałów, i Polimery. Ma siedzibę w Fuveau, Francja.

 3. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. FUSION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach aeronautics, coal, węgiel wstępnie impregnowany, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, włókna grafitowe, Carbon fibre components, rozwiązanie zindywidualizowane, materiały złożone, i karoseria. Ma siedzibę w Fleury, Francja.

 5. TENNE PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TENNE PLASTICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Groß-Gerau, Niemcy.

 1. KANEKA BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KANEKA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Polimery, Żywice, Energia słoneczna, Wyroby chemiczne - import-eksport, Automotive, Opakowania, transport, i Surowce. Ma siedzibę w Westerlo, Belgia.

 2. SEG UMWELT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEG UMWELT-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Mettlach, Niemcy.

 1. WTH WALTER THIEME HANDEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WTH WALTER THIEME HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Stade, Niemcy.

 2. BADICO TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BADICO TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Germering, Niemcy.

 3. TAE WERTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAE WERTSTOFFE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Neidenstein, Niemcy.

 4. BPS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BPS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Salzkotten, Niemcy.

 5. HALBICH-KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HALBICH-KUNSTSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 6. STRAHLFIX - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRAHLFIX - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Heilsbronn, Niemcy.

 7. H. D. SCHULZE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. D. SCHULZE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 8. DIENSTLEISTUNG HANDEL UND TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIENSTLEISTUNG HANDEL UND TRANSPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Uchte, Niemcy.

 1. VVK VERTRIEB VEREDELTER KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VVK VERTRIEB VEREDELTER KUNSTSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Siegburg, Niemcy.

 2. SOJITZ SOLVADIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOJITZ SOLVADIS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach lubricant, tlenek glinowy, i dwutlenek tytanu. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 3. RICO-PLAST E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RICO-PLAST E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Jestetten, Niemcy.

 4. BRAUN BATTENBERG MAHLWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRAUN BATTENBERG MAHLWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Battenberg, Niemcy.

 5. SCHEZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHEZE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Maulbronn, Niemcy.

 6. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma NYLON COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Polymers, Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, i industrial resin coatings. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. TEKUMA KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEKUMA KUNSTSTOFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polimery. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 8. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

 9. KURARAY EUROPE GMBH

  Niemcy

  Kuraray jest globalną firmą w dziedzinie chemikaliów specjalistycznych z siedzibą w Tokio, Japonia. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych dostawców polimerów oraz mikrowłókien syntetycznych i jest międzynarodowym liderem w rozwoju i produkcji innowacyjnych materiałów o wysokich parametrach. Spółka zależna Kuraray Europe GmbH jest wiodącym w Europie producentem alkoholu winylowego (/KURARAY POVAL™/ ELVANOL™ / MOWIFLEX™ / EXCEVAL™) i poliwinylobutyralu (Mowital®). Pod marką handlową Trosifol® firma Kuraray produkuje folie, które są stosowane do wyrobu bezpiecznego szkła laminowanego do pojazdów, budynków i instalacjach solarnych. Nasz asortyment produktów obejmuje chemikalia specjalistyczne, filtry z węglem aktywnym, elastomery termoplastyczne, włókna syntetyczne, skórę syntetyczną i produkty stomatologiczne.

 10. CHEVRON PHILLIPS CHEMICALS INTERNATIONAL NV

  Belgia

  Firma Chevron Phillips Chemical jest jednym z wiodących na świecie producentów olefin i poliolefin, wiodącym dostawcą substancji aromatycznych, olefin alfa, styrenów, specjalistycznych substancji chemicznych, rur polietylenowych i żywic polimerowych. Firma produkuje substancje chemiczne niezbędne do produkcji ponad 70.000 produktów konsumenckich i przemysłowych. Siedzibą główna mieści się w The Woodlands w Teksasie. Posiadamy 33 zakłady produkcyjne i badawcze oraz około 5000 pracowników na całym świecie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Polimery - Import eksport

Liczba wyników

2832 Przedsiębiorstwa