• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polerowanie- materiały i urządzenia

Wyniki dla

Polerowanie- materiały i urządzenia - Import eksport

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 2. FINIXA BY CHEMICAR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Z upływem lat Chemicar Europe rozwijał się z firmy reprezentującej różne marki na firmę wprowadającą swoje własne produkty. Od tego momentu zajmujemy się dystrybucją wyrobów Sunmight i Spectratek jak również produktów produkowanych częściowo lub w całości przez nas. W celu umocnienia naszej pozycji na rynku zdecydowaliśmy się sklasyfikować nasze produkty pod nową marką. Produkty są dostarczane do 50 krajów. FINIXA TO: innwacyjność / jakość / wdrożenia. FINIXA będzie oferowała gamę produktów dla warsztatów blacharsko lakierniczych jak również środków do zabezpieczanie pojazdów. FINIXA jest znakiem towarowym co gwarantuje rozpoznawalność marki na rynku.

 3. HATHO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HATHO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Eschbach, Niemcy.

 4. BELLOTTI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BELLOTTI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Birkenfeld, Niemcy.

 5. FILCPOL

  Polska

  Jesteśmy producentem profesjonalnych narzędzi filcowych. W skład naszych produktów wchodzą: ściernice filcowe, krążki filcowe, ściernice z mocowaniem na szlifierkę kątową i filce trzpieniowe. Nasza działalność zajmuje się obsługą firm zajmujących się wszelką obróbką metali, kamieni i szkła w celu ich wykończenia. Posiadamy również specjalnie przygotowaną ofertę dla SKLEPÓW oraz HURTOWNI NARZĘDZIOWYCH I SPAWALNICZYCH. Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową, klientów zainteresowanych detaliczną ilością przekierujemy do firm z którymi nawiązaliśmy już stała współpracę. W ofercie mamy wiele gatunków filcu z przeznaczeniem polerskim, czyszczącym, ale również uszczelniający. Produkujemy również filcowe podkładki (krążki) w wielu rozmiarach i gęstościach. Oprócz naszego standardowego asortymentu projektujemy i wykonujemy również narzędzia filcowe pod zamówienie, według specyfikacji nadesłanej przez klienta. Druga gałąź naszej działalności to produkcja i wytwórnia podkładek pod meble dla branży producentów mebli, w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROFI PRODUCTS

  Niemcy

  Projektowanie, produkcja i międzynarodowa sprzedaż optycznych laserowych systemów pomiarowych dla przemysłu energetycznego, techniki napędowej i zastosowań przemysłowych. Zastosowania produktów Profi odzwierciedlają naszą pasję technologii i innowacji. Zorientowana na praktykę obsługa i efektywność to nasz najwyższy priorytet, gwarantujący oszczędność czasu wprowadzenia do użytku. Międzynarodowe nagrody, takie jak nagrody branżowe, certyfikaty TÜV i patenty potwierdzają nasze podejście zorientowane na klienta. Również Państwo mogą korzystać ze specjalistycznych narzędzi do zastosowań profesjonalnych i materiałów eksploatacyjnych wyznaczających trendy.

 2. SCHOLL CONCEPTS GMBH POLISH & PAD MANUFAKTUR

  Niemcy

  Firma SCHOLL Concepts GmbH z siedzibą w Remseck am Neckar od ponad 59 lat oferuje innowacyjne koncepcje w dziedzinie wykończeń do lakieru i środków do pielęgnacji pojazdów na najwyższym poziomie. Chęć uzyskania doskonałej powierzchni lakierowanej, pasja i wysoki poziom zaangażowania sprawiły, że firma stała się jednym z najbardziej innowacyjnych, elastycznych i kompetentnych dostawców kompleksowych rozwiązań wykończeń lakierniczych na świecie. Park maszynowy w naszej systemowej produkcji jest równie wyjątkowy jak nasze produkty. Prawdopodobnie żaden inny producent na świecie nie jest w stanie wyprodukować kompleksowej gamy produktów obejmującej pady polerujące i pasty polerske dostępne z jednego żródła w tak bogatym wyborze i na tak wymagającym poziomie. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze produkty, w ostatnich dwóch latach odnowiliśmy prawie cały park maszynowy i dokonaliśmy ogromnych inwestycji w elastyczne i modułowe linie produkcyjne.

 3. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 4. EUROFLEX PAD

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Euroflex jest obecne na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym od ponad 20 lat, oferując produkty od tarcz szlifierskich i polerskich po zderzaki z żywicy do szlifowania, poprzez akcesoria do wykańczania powierzchniowego. Nasza oferta skierowana jest do użytkowników profesjonalnych, takich jak użytkownicy nadwozia, urządzeń w pierwszym okresie użytkowania, przemysłu drzewnego i żeglarstwa. Dostarczamy tarcze, produkty do szlifowania i czyszczenia powierzchni.

 5. ANDREAS MALITZ SCHLEIF- UND POLIERTECHNIK

  Niemcy

  Firma ANDREAS MALITZ SCHLEIF- UND POLIERTECHNIK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pasta polerska. Ma siedzibę w Barsinghausen, Niemcy.

 1. AIRAPP POWER TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma AIRAPP POWER TOOLS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 2. ROSLER UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROSLER UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, maszyny i urządzenia do obróbki wykańczającej tworzyw sztucznych, produkty cierne i polerujące, Polerowanie, materiały i urządzenia, i rozdrabnianie. Ma siedzibę w Prescot, Zjednoczone Królestwo.

 1. MOLERODA FINISHING SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MOLERODA FINISHING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach abrasives for deburring. Ma siedzibę w Salisbury, Zjednoczone Królestwo.

 2. P.S.E. WERKZEUGE & MASCHINEN GMBH FÜR MECHANISCHE OBERFLÄCHEN

  Niemcy

  Firma P.S.E. WERKZEUGE & MASCHINEN GMBH FÜR MECHANISCHE OBERFLÄCHEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 3. POLIBRAS S.A.

  Portugalia

  Firma POLIBRAS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, i Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 4. BALCO ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BALCO ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Polerowanie metali - urządzenia, metal polishing, i elektroformowanie złota. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. SOGATECH SAS - POLITECH

  Francja

  Firma SOGATECH SAS - POLITECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Polerowanie stali i metali, Polerowanie metali - urządzenia, i Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 6. PLASTICRAFT

  Belgia

  Firma PLASTICRAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach obróbka akrylu, poliwęglan, i polichlorek winylu (pcw). Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 7. YILDIZ CILA POLISHING COMPOUND AND BUFF MANUFACTURER

  Turcja

  Firma YILDIZ CILA POLISHING COMPOUND AND BUFF MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, produkty cierne i polerujące, i Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. EICKELIT SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma EICKELIT SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pasta polerska. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 1. RENWART

  Belgia

  Firma RENWART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, Tarcze szlifierskie, Polerowanie, materiały i urządzenia, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. HUAGANG CEMENTED CARBIDE NEW MATERIAL CO. LTD.

  Chiny

  Firma HUAGANG CEMENTED CARBIDE NEW MATERIAL CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach węglik wolframu. Ma siedzibę w Zigong, Chiny.

 3. PULI2

  Hiszpania

  Firma PULI2, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. WPW BÜRSTENTECHNIK

  Niemcy

  Firma WPW BÜRSTENTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Polerowanie, materiały i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Polerowanie, materiały i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 5. K.T.D ABRASIVE

  Korea Południowa

  Firma K.T.D ABRASIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, Polerowanie, materiały i urządzenia, abrasive fabric manufacture, kamienie ścierne, i SZCZOTKI ścierne. Ma siedzibę w Incheon, Korea Południowa.

 6. FRIEDRICH HEIZMANN

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH HEIZMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Polerowanie, materiały i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Polerowanie, materiały i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Schramberg, Niemcy.

 7. ADOLF SCHRÖTER & CO DRAHT-, UND INDUSTRIEBÜRSTEN GMBH

  Niemcy

  Firma ADOLF SCHRÖTER & CO DRAHT-, UND INDUSTRIEBÜRSTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Polerowanie, materiały i urządzenia, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Polerowanie, materiały i urządzenia, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. IDEAL SYSTEM CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma IDEAL SYSTEM CO., LTD., roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, sortownia przesyłek, szczepy, Polerowanie, materiały i urządzenia, i informatyczne systemy ważenia. Ma siedzibę w Daegu, Korea Południowa.

 9. DONGGUAN MINGYI TECHNOLOGY CO., LTD.

  Australia

  Firma DONGGUAN MINGYI TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woski i politury przemysłowe i profesjonalne, szlifowanie, szlifowanie metali, Woski i politury przemysłowe i profesjonalne, i środki szlifujące do ściernic diamentowych. Ma siedzibę w Dongguan, Australia.

 10. PULIDORA

  Hiszpania

  Firma PULIDORA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki, i szlifierka do marmuru. Ma siedzibę w Cazalegas, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Polerowanie- materiały i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

5090 Przedsiębiorstwa