• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polerowanie stali i metali

Wyniki dla

Polerowanie stali i metali - Import eksport

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  IMM to szlifierki taśmowe, maszyny do polerowania, piły mostowe i know-how Made in Germany. IMM już od ponad 60 lat jest liderem w dziedzinie profesjonalnego wykańczania powierzchni. Nasz asortyment produktów obejmuje różne maszyny do szlifowania i polerowania, od ręcznych po automatyczne. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla użytkowników w branży lotniczej, motyryzacyjnej, energetycznej i techniki medycznej. W zakładzie w Riederich nasze urządzenia i innowacyjne rozwiązania są opracowywane, budowane i promowane z korzyścią dla naszych klientów na całym świecie. Nasze maszyny są zaprojektowane do użytku ciągłego. Ich ciężar i solidna konstrukcja zapewniają przy obróbce niski poziom wibracji. Sprzedaż w Niemczech odbywa się głównie bezpośrednio. Naszymi klientami na całym świecie opiekuje się ponad 25 autoryzowanych dealerów. IMM Maschinenbau - rozwiązanie - dla Twojego sukcesu!

 2. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Firma Metallisierwerk Peter Schreiber KG powstała w 1923 roku. Do lat 40. firma zajmowała się głównie dekoracyjnym wykańczaniem powierzchni. Po 1950 r. funkcjonalne powierzchnie stają się coraz ważniejsze. Od tego momentu Peter Schreiber KG specjalizuje się w dziedzinie chromowania twardego, a także mechanicznej obróbki powierzchni chromowanych i metalowych. Dziś firma jest jedną z najważniejszych w swojej branży. Nasza wiedza fachowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Opatentowana powłoka Tfe-Lok® doprowadziła do założenia Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH w 1988 roku. Opracowanie wielu wariantów procesu doprowadziło do rozwiązań w wielu różnych obszarach zastosowań na całym świecie.

 3. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Nasza firma, o trafnej nazwie Profinox, została założona w 2005 roku z zamiarem zdobycia pozycji głównego dostawcy kompleksowych produktów do obróbki stali nierdzewnej i usług dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego w Rumunii. Zgodnie z wizją Profinox, przemysł przetwórstwa stali nierdzewnej w Rumunii może i musi zostać przekształcony w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zaangażowanemu zespołowi inżynierów i specjalistów w tej dziedzinie, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, zapewniamy, że wszystkie projekty naszych klientów i partnerów są realizowane z maksymalną wydajnością. Profinox z powodzeniem wykonuje szeroki zakres kompleksowych usług: spawanie stali nierdzewnej, cięcie laserem, gięcie CNC, walcowanie, cięcie blach i profili, piaskowanie stali nierdzewnej, obróbka mechaniczna stali nierdzewnej, projektowanie CAD, malowanie proszkowe itp. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie produkcji stali nierdzewnej oraz konkretnych produktów (zbiorników, kontenerów, obudów maszyn, przenośników, konstrukcji metalowych lub produktów HoReCa). Profinox jest Państwa niezawodnym partnerem – - niezależnie od branży czy obszaru działalności. Ponieważ ROBIMY to, na czym się znamy i WIEMY, co robimy. Naszym celem jest dostarczanie klientom Profinox z branży spożywczej i farmaceutycznej produktów najwyższej jakości oraz kompleksowych usług w zakresie obróbki stali nierdzewnej spełniających standardy dyktowane przez nazwę naszej firmy - Profinox. Please do not hesitate to contact us for more information!

 4. GS GLANZ INH. OGUZHAN ATALAY

  Niemcy

 5. BESTENLEHRER GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BMT PULITURA METALLI

  Włochy

 2. WISPISA METALLSCHLEIFWERK GMBH

  Szwajcaria

 3. R.G.F. SRL

  Włochy

 4. HASE POLIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. POLIE-LÄPP GMBH

  Niemcy

 1. PLASMOTION GMBH

  Niemcy

 2. 1. VP METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

 1. WÖSTHEINRICH OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. MSM SCHLEIFEREI

  Austria

 3. PRO.METAL S.R.L.

  Włochy

 4. WOLFGANG RANK METALLSCHLEIF- UND -POLIERTECHNIK

  Niemcy

 5. METALLSCHLEIFEREI MDEK

  Niemcy

 6. MPS STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. WERKZEUGKLINIK GBR

  Niemcy

 8. MPS - STOBE GMBH

  Niemcy

 1. OKAMOTO MACHINE TOOL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Okamoto Machine Tool Works Ltd. Japonia jest od 1926 roku wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości szlifierek oraz osprzętu.Okamoto Machine Tool Europa GmbH z siedzibą w Langen pod Frankfurtem nad Menem rozwija od 1992 roku działalność na rynku europejskim. Naszymi produktami są: szlifierki do płaszczyzn, szlifierki do profili, szlifierki uniwersalne, szlifierki CNC do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, szlifierki do płaszczyzn z okrągłym stołem obrotowym, docierarki i wiele innych

 2. CHROMECA

  Francja

  Specjalista w dziedzinie chromu Rodan-Alpy, Lyon, Ain France: chromowanie twarde metali, kontrola stanu powierzchni, obróbka-powlekanie powierzchni, piaskowanie, polerowanie, budowa cylindrów, doładowywanie-metalizacja, piaskowanie precyzyjne, szlifowanie wszystkie branże przemysłu: mechaniczny, lotniczy, okrętowy, samochodowy, atomowy, spożywczy, chemiczny, tekstylny, szklany, garbarski, tworzyw sztucznych, papierniczy, itp. Chromowanie dla branży papierniczej, chromowanie dla branży hydraulicznej, chromowanie dla branży rolno-spożywczej, chromowanie twarde…

 3. EUROFLEX PAD

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Euroflex jest obecne na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym od ponad 20 lat, oferując produkty od tarcz szlifierskich i polerskich po zderzaki z żywicy do szlifowania, poprzez akcesoria do wykańczania powierzchniowego. Nasza oferta skierowana jest do użytkowników profesjonalnych, takich jak użytkownicy nadwozia, urządzeń w pierwszym okresie użytkowania, przemysłu drzewnego i żeglarstwa. Dostarczamy tarcze, produkty do szlifowania i czyszczenia powierzchni.

 4. DESIGNFACTORY GMBH INNOVATIVE METALLOBERFLÄCHEN AUF EDELSTAHL, ALUMINIUM UND ANDEREN METALLEN

  Niemcy

  Innowacyjna obróbka powierzchniowa blach ze stali szlachetnej i rur. Producent nierdzewnych powierzchni ze stali szlachetnej polerowanych na lustro, piaskowanych, z powłokami PVD. Dodatkowe szlifowanie specjalne oraz powłoki zapobiegające pozostawianiu odcisków palców.

 5. WALTHER TROWAL GMBH&CO.KG

  Niemcy

  Walther Trowal GmbH & Co. KG jest firmą zajmującą się techniką powierzchniową, głównie produkcją maszyn do obróbki wykończeniowej metodą wibracyjną oraz powiązanych z nimi urządzeń do obróbki.

 6. SOLIDNA I PROFESJONALNA

  Polska

  Oferujemy usługi w w zakresie szlifowania i polerowania stali oraz metali kolorowych. Jakość i profesjonalizm.

 7. POLISSAGE DU LOIR

  Francja

 8. RIFATEC GMBH GENTLE SURFACE TREATMENT

  Niemcy

 9. POLITUBINOX

  Francja

 10. GÖDING + PARTNER GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Polerowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5484 przedsiębiorstwa