• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polerowanie stali i metali

Wyniki dla

Polerowanie stali i metali - Import eksport

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IMM to szlifierki taśmowe, maszyny do polerowania, piły mostowe i know-how Made in Germany. IMM już od ponad 60 lat jest liderem w dziedzinie profesjonalnego wykańczania powierzchni. Nasz asortyment produktów obejmuje różne maszyny do szlifowania i polerowania, od ręcznych po automatyczne. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla użytkowników w branży lotniczej, motyryzacyjnej, energetycznej i techniki medycznej. W zakładzie w Riederich nasze urządzenia i innowacyjne rozwiązania są opracowywane, budowane i promowane z korzyścią dla naszych klientów na całym świecie. Nasze maszyny są zaprojektowane do użytku ciągłego. Ich ciężar i solidna konstrukcja zapewniają przy obróbce niski poziom wibracji. Sprzedaż w Niemczech odbywa się głównie bezpośrednio. Naszymi klientami na całym świecie opiekuje się ponad 25 autoryzowanych dealerów. IMM Maschinenbau - rozwiązanie - dla Twojego sukcesu!

 2. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Metallisierwerk Peter Schreiber KG powstała w 1923 roku. Do lat 40. firma zajmowała się głównie dekoracyjnym wykańczaniem powierzchni. Po 1950 r. funkcjonalne powierzchnie stają się coraz ważniejsze. Od tego momentu Peter Schreiber KG specjalizuje się w dziedzinie chromowania twardego, a także mechanicznej obróbki powierzchni chromowanych i metalowych. Dziś firma jest jedną z najważniejszych w swojej branży. Nasza wiedza fachowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Opatentowana powłoka Tfe-Lok® doprowadziła do założenia Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH w 1988 roku. Opracowanie wielu wariantów procesu doprowadziło do rozwiązań w wielu różnych obszarach zastosowań na całym świecie.

 3. ECOROLL AG WERKZEUGTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ECOROLL AG Werkzeugtechnik jest wiodącym dostawcą narzędzi do mechanicznej obróbki powierzchni. Zatrudniając ok. 80 pracowników, ECOROLL AG Werkzeuge opracowuje, produkuje i sprzedaje narzędzia do nagniatania rolkowego, głębokiego walcowania, szlifowania zdzierającego i mechanicznego młotkowania powierzchni. Narzędzia ECOROLL są stosowane wszędzie tam, gdzie istnieją specjalne wymagania dotyczące chropowatości powierzchni lub wytrzymałości komponentów. Proces np. nagniatania rolkowego lub głębokiego walcowania odbywa się bezpośrednio po obróbce wstępnej na konwencjonalnych obrabiarkach i pozwala uzyskać powierzchnie o bardzo niskiej chropowatości (< Ra 0, 01 / < Rz 1, 0 µm), porównywalnej z wynikami szlifowania, honowania lub polerowania. Odbywa się to poprzez zmianę profilu chropowatości strefy krawędziowej elementu bez usuwania materiału, przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości dynamicznej i twardości strefy krawędziowej. ECOROLL może dostarczyć z magazynu kompleksowy program narzędzi standardowych. Kolejną mocną stroną firmy jest zdolność do opracowania i dostarczania niestandardowych rozwiązań dostosowanych do specyficznych wymagań klienta. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi w zakresie sprzedaży, projektowaniai i technologii aplikacji tworzymy niestandardowe narzędzia i procesy do specjalnych zastosowań klienta. Nasz zespół ds. zastosowań oferuje również możliwość przetestowania naszych technologii i określenia możliwej poprawy jakości powierzchni poprzez obróbkę próbną w siedzibie ECOROLL lub u klienta.

 4. ABRAWHEEL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. jest wiodącym producentem tarcz ściernych, past ściernych i maszyn do czyszczenia metali. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zapewnić naszym klientom najlepsze produkty na rynku, zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Zaufaj nam, ponieważ oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi, które spełniają wszystkie wymagania Twojej firmy.

 5. GS GLANZ INH. OGUZHAN ATALAY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GS GLANZ INH. OGUZHAN ATALAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BESTENLEHRER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESTENLEHRER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Herzogenaurach, Niemcy.

 2. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC PROFINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Spawanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, Piaskowanie stali i metali, Konstrukcje aluminiowe, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, i produkcja blach ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 3. HASE POLIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HASE POLIERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Röttenbach, Niemcy.

 4. GRAFIC CROMIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GRAFIC CROMIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, chromowanie metali, obróbka galwaniczna, Polerowanie stali i metali, i galwanizacja. Ma siedzibę w Monte San Savino, Włochy.

 5. 1. VP METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 1. VP METALLVERARBEITUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Efringen-Kirchen, Niemcy.

 1. PLASMOTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLASMOTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 2. POLIE-LÄPP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLIE-LÄPP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Nonnweiler, Niemcy.

 1. MSM SCHLEIFEREI

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MSM SCHLEIFEREI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 2. PRO.METAL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PRO.METAL S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, piaskowanie metali, okrawanie metali, Polerowanie stali i metali, i polerowanie wysokoprecyzyjne. Ma siedzibę w Caravate, Włochy.

 3. WÖSTHEINRICH OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WÖSTHEINRICH OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

 4. MPS - STOBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MPS - STOBE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 5. MPS STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MPS STRAHLTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Balingen, Niemcy.

 6. WERKZEUGKLINIK GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERKZEUGKLINIK GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Kirchheim-Ötlingen, Niemcy.

 7. WOLFGANG RANK METALLSCHLEIF- UND -POLIERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFGANG RANK METALLSCHLEIF- UND -POLIERTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Obergünzburg, Niemcy.

 8. METALLSCHLEIFEREI MDEK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLSCHLEIFEREI MDEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Werdohl, Niemcy.

 1. OKAMOTO MACHINE TOOL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Okamoto Machine Tool Works Ltd. Japonia jest od 1926 roku wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości szlifierek oraz osprzętu.Okamoto Machine Tool Europa GmbH z siedzibą w Langen pod Frankfurtem nad Menem rozwija od 1992 roku działalność na rynku europejskim. Naszymi produktami są: szlifierki do płaszczyzn, szlifierki do profili, szlifierki uniwersalne, szlifierki CNC do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, szlifierki do płaszczyzn z okrągłym stołem obrotowym, docierarki i wiele innych

 2. CHROMECA

  Francja

  Specjalista w dziedzinie chromu Rodan-Alpy, Lyon, Ain France: chromowanie twarde metali, kontrola stanu powierzchni, obróbka-powlekanie powierzchni, piaskowanie, polerowanie, budowa cylindrów, doładowywanie-metalizacja, piaskowanie precyzyjne, szlifowanie wszystkie branże przemysłu: mechaniczny, lotniczy, okrętowy, samochodowy, atomowy, spożywczy, chemiczny, tekstylny, szklany, garbarski, tworzyw sztucznych, papierniczy, itp. Chromowanie dla branży papierniczej, chromowanie dla branży hydraulicznej, chromowanie dla branży rolno-spożywczej, chromowanie twarde…

 3. EUROFLEX PAD

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Euroflex jest obecne na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym od ponad 20 lat, oferując produkty od tarcz szlifierskich i polerskich po zderzaki z żywicy do szlifowania, poprzez akcesoria do wykańczania powierzchniowego. Nasza oferta skierowana jest do użytkowników profesjonalnych, takich jak użytkownicy nadwozia, urządzeń w pierwszym okresie użytkowania, przemysłu drzewnego i żeglarstwa. Dostarczamy tarcze, produkty do szlifowania i czyszczenia powierzchni.

 4. DESIGNFACTORY GMBH INNOVATIVE METALLOBERFLÄCHEN AUF EDELSTAHL, ALUMINIUM UND ANDEREN METALLEN

  Niemcy

  Innowacyjna obróbka powierzchniowa blach ze stali szlachetnej i rur. Producent nierdzewnych powierzchni ze stali szlachetnej polerowanych na lustro, piaskowanych, z powłokami PVD. Dodatkowe szlifowanie specjalne oraz powłoki zapobiegające pozostawianiu odcisków palców.

 5. WALTHER TROWAL GMBH&CO.KG

  Niemcy

  Walther Trowal GmbH & Co. KG jest firmą zajmującą się techniką powierzchniową, głównie produkcją maszyn do obróbki wykończeniowej metodą wibracyjną oraz powiązanych z nimi urządzeń do obróbki.

 6. SOLIDNA I PROFESJONALNA

  Polska

  Oferujemy usługi w w zakresie szlifowania i polerowania stali oraz metali kolorowych. Jakość i profesjonalizm.

 7. POLISSAGE DU LOIR

  Francja

  Firma POLISSAGE DU LOIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach polerowanie wysokoprecyzyjne, polerowanie okuć, polerowanie metali, i Polerowanie SREBRA. Ma siedzibę w Clefs Val D'anjou, Francja.

 8. LICHTBLAU OBERFLÄCHENTECHNIK E.U.

  Austria

  Firma LICHTBLAU OBERFLÄCHENTECHNIK E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 9. RIFATEC GMBH GENTLE SURFACE TREATMENT

  Niemcy

  Firma RIFATEC GMBH GENTLE SURFACE TREATMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 10. GÖDING + PARTNER GMBH

  Niemcy

  Firma GÖDING + PARTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Spenge, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Polerowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5459 Przedsiębiorstwa