• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośniki- dźwigi i windy budowlane

Wyniki dla

Podnośniki- dźwigi i windy budowlane - Import eksport

 1. KRAN- & AUFZUGSSERVICE GMBH

  Niemcy

 2. BAUMANN AUFZÜGE GMBH

  Niemcy

 3. ETS ENTSORGUNGSTECHNIK SCHULTE GMBH

  Niemcy

 4. GEORGI AUFZUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. MEIER + CO. AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BROBEIL AUFZÜGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. AMMANN & ROTTKORD GMBH

  Niemcy

 3. HACKENBERG LIFTSYSTEME

  Niemcy

 4. NIEDERRHEINISCHER AUFZUGBAU

  Niemcy

 5. CCI FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. TES STEUERUNGSTECHNIK

  Niemcy

 2. AUFZUGTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

 1. BARTHS AUFZUGS-TECHNIK

  Niemcy

 2. ORBA - LIFT AUFZUGSDIENST GMBH

  Niemcy

 3. AUFZUGSDIENSTLEISTUNGEN TREMMEL GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. AUFZUGDIENST VOGEL GMBH

  Niemcy

 5. VICINI & C. SRL

  Włochy

 6. ITALIAN TOP GEARS

  Włochy

  Italian Top Gears projektuje, produkuje i dystrybuuje wciągarki, komponenty bez przekładni i wysokiej jakości do systemów dźwigowych. Nasze wciągarki windowe są zaprojektowane dla każdego przepływu i zawsze charakteryzują się najwyższym obciążeniem statycznym, najwyższą niezawodnością i doskonałą regularnością działania. Nasze bezprzekładniowe maszyny dźwigowe są wykonane z magnesów SmCo, które nie utleniają się i nie tracą namagnesowania z czasem, są 24, 32 lub 34 biegunami, aby zapewnić najlepszą płynność pracy i zagwarantować najlepszą wydajność. Wszystkie nasze komponenty do systemów dźwigowych są skrupulatne w szczegółach i oferują bezpieczeństwo i niezawodność, których nie można łatwo znaleźć w podobnych produktach. Nasze ograniczniki prędkości, zatwierdzone zgodnie z najnowszymi dyrektywami europejskimi, mają absolutną precyzję i niezawodność w czasie

 7. USŁUGI DŹWIGOWE - PIETRUCZUK KRYSTYNA

  Polska

  Firma Pietruczuk istnieje na rynku od 1998 roku. Celem naszej pracy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług dźwigowych. Podstawowy kierunek naszych działań to wynajem żurawi samojezdnych wraz z profesjonalną obsługą operatorską do prac budowlano - montażowych. Wszystkie nasze maszyny są poddawane systematycznej kontroli i posiadają aktualne dozory UDT. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i wysoką jakość świadczonych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy niezawodnym prartnerem w pracach związanych z wykorzystywaniem żurawi samojezdnych. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, indywidualne podejście do klienta oraz szybką realizacje zamówień. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

 8. USŁUGI DŹWIGOWE ADAM KONOWROCKI

  Polska

  Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe. Firma została założona w 1996 roku i od tego czasu osobiście nią kieruję. Jest to pierwsza na rynku, prywatna firma oferująca usługi dźwigowe na terenie Żyrardowa i okolic. Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie wysokiej jakości usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Zlecenia są w głównej mierze realizowane na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Przy zamówieniach długoterminowych istnieje możliwość świadczenia usług na terenie całego kraju.

 1. NAPRAWA DŹWIGÓW HENRYK SZOKALSKI

  Polska

  Od początku naszego istnienia świadczymy szereg profesjonalnych usług związanych z konserwacją i naprawą podnośników i żurawi leśnych i samojezdnych oraz konserwacją dźwigów. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wszystkie świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie i na wszystkie udzielamy gwarancji. Nasz serwis, oprócz naprawy żurawi i podnośników, zajmuje się także dystrybucją części zamiennych do maszyn. W szerokim asortymencie naszej firmy mogą Państwo znaleść między innymi części do maszyn HMF czy Palfinger. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem firmy Palfinger i HMF. Dziś posiadamy praktycznie wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego dla urządzeń transportu bliskiego.

 2. PAL-MAT. USŁUGI DŹWIGOWO-TRANSPORTOWE

  Polska

  W branży takiej, jak budownictwo nie ma miejsca na brak fachowości oraz profesjonalizmu. Jeśli ma się ambicję być znaczącym graczem na rynku niezbędna jest solidność oraz rzetelność. Oba te atuty w zupełności opisują ogólny charakter naszego przedsiębiorstwa, które wciąż się rozwija i gromadzi wokół siebie coraz większe grono usatysfakcjonowanych Klientów. Stale inwestujemy w nasz profesjonalny sprzęt dźwigowy. Podstawą sprawnie funkcjonującej firmy są sprawnie funkcjonujące maszyny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze dźwigi poddawane były regularnym przeglądom, a każda usterka była natychmiast eliminowana.

 3. DZWIGOWE.COM MICHAŁ KOLASA

  Polska

  Prezentowana firma wychodzi naprzeciw wszystkim klientom, którzy chcą znaleźć dla siebie profesjonalny sprzęt dźwigowy. Prowadzi ją Michał Kolasa, dbając o regularne poszerzanie asortymentu. Firmę można znaleźć w Grodzisku Mazowieckim, gdzie jest zlokalizowana jej główna siedziba. Do dyspozycji klientów zostaje oddany specjalny numer telefonu oraz adres mailowy, w zależności od ich upodobań. Firma zapewnia bardzo bogatą ofertę, wśród której można znaleźć nowoczesne wózki, suwnice czy wciągniki. Poszczególne produkty można znaleźć za pomocą dostępnej na stronie wyszukiwarki, która jest prosta w obsłudze. Klienci mają do dyspozycji praktyczne działy tematyczne, dzięki którym o wiele łatwiej jest znaleźć konkretne urządzenia dźwigowe lub części zamienne, w zależności o indywidualnych potrzeb każdego konsumenta.

 4. SER COM LIFT

  Włochy

  SERCOM - ITALIAN LIFTS STYLIST to firma, która oferuje rozwiązania o wysokiej wartości technologiczno-funkcjonalnej. Nasza firma oferuje na rynku polskim i zagranicznym szeroką gamę rozwiązań, zaprojektowanych i opracowanych dla coraz bardziej wymagających klientów w zakresie projektowania, bezpieczeństwa i wydajności.Szeroki asortyment Ser Com składa się z wielu linii produktów takich jak: windy osobowe i towarowe, windy samochodowe, schody ruchome, platformy dla osób niepełnosprawnych i innych wind specjalnych.Rozwiązania SERCOM – ITALIAN LIFTS STYLIST charakteryzują się: - Wysoko technologicznymi produktami, - Nowoczesnym designem produktów, - Made in Italy, - Spersonalizowanym, niestandardowym produktem.

 5. DŹWIGI LUBLIN, USŁUGI DŹWIGOWE BUD -ROM

  Polska

  Bud-Rom to specjalistyczna firma w branży budowlanej. Firma oferuje usługi dźwigowe. Wśród nich: usługi dźwigowe, podnośniki koszowe, konstrukcje stalowe. Firma Bud-Rum oferuje także pomoc przy rozładunkach czy ustawianiu słupów elektrycznych. Jeżeli potrzebna Ci pomoc dotycząca użycia dźwigu czy innego sprzętu związanego z pracami wysokościowymi, zgłoś się do Bud-Rom. Firma zapewnia wysoką jakość usługi, a do tego dysponuje specjalistycznym sprzętem, który zawsze spełnia wymagania klientów. Zainteresowanych odsyłamy na stronę: http: //uslugidzwigowe.lublin.pl

 6. DŹWIGI I PODNOŚNIKI

  Polska

  Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w województwie mazowieckim. Proponujemy również wynajem podnośników koszowych oraz ładowarki teleskopowe dla budownictwa i przemysłu.W naszej firmie można liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Nasze dźwigi i podnośniki koszowe posiadają aktualne przeglądy techniczne i zapewniają 100% bezpieczeństwa.

 7. DARK-TRANS DARIUSZ NOWAKOWSKI

  Polska

  HDS DŹWIGI WYWROTKI świadczy usługi od 2009r i jest prężnie rozwijającą się firmą. Do zakresu naszych robót zalicza się TRASPORT HDS, usługi budowlane HDS, posiadamy również DŹWIGI samojezdne oraz WYWROTKI. TRANSPORT HDS odbywa się nowoczesnymi, wyposażonymi w atestowanie zabezpieczenia ładunków samochodami oraz jest ubezpieczony od wszelakich nieszczęśliwych wypadków.

 8. USŁUGI DŹWIGOWE ROMAN SIEMIŃSKI

  Polska

  Usługi Dźwigowe Roman Siemiński na rynku działa od 1990 roku w tym czasie firma brała udział w budowach i inwestycjach na terenie całego kraju. Obecnie jest jednym z czołowych dostawców usług dźwigowych na terenie zachodniego Mazowsza takich miejscowości jak Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ożarów czy Sochaczew. Firma specjalizuje się w oblodzę takich inwestycji jak budowa hal, magazynów, montaż konstrukcji stalowych, załadunki i rozładunki materiałów nie zbędnych na budowie.

 9. KOTOWICZ USŁUGI DŹWIGOWE

  Polska

  Kotowicz Usługi Dźwigowe to firma ze Szczecina, która wynajmuje dźwigi, szalunki oraz inne urządzenia dźwigowe na place budów całego regionu. Oferujemy także usługi dźwigowe, tzn. nie tylko wynajmujemy dźwigi ale także nasi pracownicy mogą zająć się ich obsługą na placu budowy.

 10. PODNOŚNIKI KOSZOWE DO 40M

  Polska

  Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych. Posiadamy obszerny park maszynowy co pozwala nam podjąć się każdego zlecenia. Do Państwa dyspozycji mamy ponad 30 maszyn o zasięgu ponad 20m, podnośniki koszowe: - na samochodach do 32m - samojezdne teleskopowe do 40m - samojezdne nożycowe do 25m

Filtry

Wyniki dla

Podnośniki- dźwigi i windy budowlane - Import eksport

Liczba wyników

789 przedsiębiorstwa