• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podlewanie i irygacja - usługi

Wyniki dla

Podlewanie i irygacja - usługi - Import eksport

 1. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Hiszpania

  Maher Electrónica jest firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji programatorów do nawożenia przez nawadnianie z kontrolą pH i oznakowaniem CE, programatorów nawadniania, nawożenia tradycyjnego i urządzeń do kontroli klimatu. Produkujemy sprzęt i urządzenia umożliwiające oszczędzenie wody, siły roboczej, a jednocześnie doprowadzanie składników odżywczych w sposób zbilansowany i zorganizowany, kontrolowanie warunków środowiskowych, co ostatecznie sprawia, że nasz sprzęt pozwala na osiągnięcie maksymalnej rentowności zbiorów.

 2. RICOTREBOL

  Hiszpania

  Przycinanie i obcinanie drzew, sprzedaż ziemi i nawozów, sprzedaż i zakładanie trawników syntetycznych, instalowanie barier i ogrodzń oraz konstrukcji ogrodowych, instalowanie i naprawa systemów nawadniających, utrzymanie ogrodów i terenów komunalnych.

 3. AQUAGRI

  Portugalia

  Firma AQUAGRI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w Oeiras, Portugalia.

 4. OTECH 40

  Francja

  Firma OTECH 40, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Podlewanie i irygacja - usługi, Zawijarka do przewodów irygacyjnych, wózki do nawadniania, i nawadnianie automatyczne. Ma siedzibę w Mont De Marsan, Francja.

 5. OTECH SAS

  Francja

  Firma OTECH SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Podlewanie i irygacja - usługi, Zawijarka do przewodów irygacyjnych, i poręcze. Ma siedzibę w Puyoo, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GIVAL FRANCE

  Francja

  Firma GIVAL FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w BOUC BEL AIR, Francja.

 2. ENERFORE

  Hiszpania

  Firma ENERFORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, doradztwo ds. energii słonecznej, Maszyny rolnicze, doradztwo techniczne, i praca z maszynami leśnymi. Ma siedzibę w Almeria, Hiszpania.

 3. RIEGOS DEL DUERO SA

  Hiszpania

  Firma RIEGOS DEL DUERO SA, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Urządzenia do podlewania i nawadniania, montaż instalacji irygacyjnych, urządzenia automatyczne do instalacji do podlewania, Podlewanie i irygacja - usługi, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Olmedo-Valladolid, Hiszpania.

 4. IRRIFILTERS

  Hiszpania

  Firma IRRIFILTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Podlewanie i irygacja - usługi, akcesoria do instalacji irygacyjnych, i projektowanie urządzeń nawadniających. Ma siedzibę w Alfaro (la Rioja), Hiszpania.

 5. SAS ACN-CHEMICALS

  Francja

  Firma SAS ACN-CHEMICALS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. L'ARC EN CIEL

  Francja

  Firma L'ARC EN CIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Podlewanie i irygacja - usługi, nawadnianie automatyczne, Irygatory automatyczne, i ciśnieniomierze. Ma siedzibę w Arudy, Francja.

 2. PLASTIC-PUGLIA

  Włochy

  Firma PLASTIC-PUGLIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Rury i węże z polietylenu. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 1. PAKEL

  Turcja

  Firma PAKEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach podlewanie ogrodów, i sery krowie. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. GRUPO CHAMARTIN

  Hiszpania

  Firma GRUPO CHAMARTIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w Ciempozuelos, Hiszpania.

 3. MOTOTECHA, UAB

  Litwa

  Firma MOTOTECHA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Podlewanie i irygacja - usługi, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, i Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w BERCIUNU K., PANEVEZIO R., Litwa.

 4. COMERCIAL DE RIEGOS

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL DE RIEGOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach zraszacze, Hydraulic line connectors, i filters. Ma siedzibę w Agramunt, Hiszpania.

 5. AQUA'TEC

  Francja

  Firma AQUA'TEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach zawory hydrauliczne, i pompy dozujące. Ma siedzibę w Vonnas, Francja.

 6. TRAXCO S.A.

  Hiszpania

  Firma TRAXCO S.A., roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Podlewanie i irygacja - usługi, i Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 7. KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH

  Niemcy

  Firma KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w Stüdenitz-schönermark, Niemcy.

 8. STDRUPPEL

  Holandia

  Firma STDRUPPEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w Dordrecht, Holandia.

 1. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA

  Włochy

  Firma CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola sanitarna, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Monteverde, Włochy.

 2. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA

  Włochy

  Firma CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Chiusi, Włochy.

 3. CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO

  Włochy

  Firma CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 4. RIEGOS COSTASOL,S.L.

  Hiszpania

  Firma RIEGOS COSTASOL,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach zraszacze. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 5. CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA

  Włochy

  Firma CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Sassari, Włochy.

 6. CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI

  Włochy

  Firma CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 7. CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA

  Włochy

  Firma CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 8. ECOEDILMONT S.R.L.

  Włochy

  Firma ECOEDILMONT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w San Dorligo Della Valle-Dolina, Włochy.

 9. FILTROMATIC, S.L.

  Hiszpania

  Firma FILTROMATIC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podlewanie i irygacja - usługi. Ma siedzibę w Alfaro, Hiszpania.

 10. CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO

  Włochy

  Firma CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Kontrola sanitarna, Podlewanie i irygacja - usługi, i Kontrola sanitarna. Ma siedzibę w Ponte Buggianese, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo