• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne

Wyniki dla

Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne - Import eksport

 1. META ARCHIVDEPOT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma META ARCHIVDEPOT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 2. INFORSYS S.A.

  Polska

  Nasza firma już od ponad 15 lat zajmuje się outsourcingiem procesów biznesowych. Specjalizujemy się w korespondencji masowej, usługach dla sektora e-commerce oraz obsłudze codziennej korespondencji w imieniu klienta. Świadczymy również specjalistyczne usługi z zakresu obsługi korespondencji papierowej i elektronicznej, a także integracji ekspedycji dokumentów wieloma kanałami dystrybucji. Współpracujemy z wieloma klientami z całej Polski. Wśród kontrahentów firmy Inforsys są największe krajowe banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne i energetyczne oraz liczne instytucje z sektora publicznego. Inforsys S.A. stworzyła nowoczesne centrum mailingowe obsługujące firmy i instytucje w zakresie przygotowania oraz obsługi przesyłek pocztowych. Wykorzystując zaawansowane narzędzia informatyczne od 6 lat umożliwiamy naszym Klientom wybór kanału komunikacji z odbiorcami ich produktów i usług.

 3. MICROGRAF SRL

  Włochy

  Od 1986 roku, Micrograf bada, projektuje i wytwarza produkty i świadczy usługi komunikacyjne «Below the Line», proponując metody drukowania i zarządzania dokumentami. Oferta jest uzupełniona działalnością zarezerwowaną dla imprez okolicznościowych i organizacji: nowatorskie rozwiązania dla przestrzeni, w których zasoby ludzkie są uznane jako mienie podstawowe i zasługujące na wszelki możliwy wzgląd. Micrograf od zawsze inwestuje w poszukiwanie młodych talentów i obecnie może liczyć na wysoko wykwalifikowaną ekipę.

 4. ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW - PRIME-PROGRESS

  Polska

  ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓWPRIME-PROGRESSGłówne czynniki mające kluczowe znaczenie na niższą cenę naszych usług: - bez pośrednictwa i podwykonawców–nawet 50% taniej- nie doliczamy 23% VAT- materiały archiwizacyjne prosto od producenta- własne narzędzia pracyNasza oferta: 1. archiwizacja dokumentów i ich porządkowanie2. wprowadzanie danych do komputera3. brakowanie i niszczenie dokumentów4. obsługa archiwum u Klienta5. sprzedaż materiałów do archiwizacji – teczki bezkwasowe, pudła bezkwasoweZapraszamybiuro@prime-progress.plwww.prime-progress.pl

 5. VENETARCHIVI S.A.S. DI FUSETTI G. & C.

  Włochy

  Firma VENETARCHIVI S.A.S. DI FUSETTI G. & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Jest również obecna w dziedzinach document filing, archiwa papierowe, pomoc w sprawach upadłościowych, i archiwa fizyczne. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIE BILDARCHIVARE

  Niemcy

  Firma DIE BILDARCHIVARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. MUSEUM COMPLEX OF SLYUSARENKO ZMIEV LYCEUM N1

  Ukraina

  Firma MUSEUM COMPLEX OF SLYUSARENKO ZMIEV LYCEUM N1, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Zmiiv, Ukraina.

 3. ESPACE REPRO SARL

  Francja

  Firma ESPACE REPRO SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk cyfrowy. Jest również obecna w dziedzinach Kurierskie przesyłki prasy, Mailing - wysyłka dokumentacji, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Sztancowanie introligatorskie, Kurierskie przesyłki prasy, Mailing - wysyłka dokumentacji, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, i Sztancowanie introligatorskie. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. ARCALYS

  Francja

  Firma ARCALYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. SEAL SYSTEMS

  Francja

  Firma SEAL SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Saint Maur Des Fosses, Francja.

 1. CENTRO DATI SENSIBILI

  Włochy

  Firma CENTRO DATI SENSIBILI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Jest również obecna w dziedzinach archiwa papierowe, i archiwa dokumentów w formacie cyfrowym. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 2. JADIS

  Holandia

  Firma JADIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Dedemsvaart, Holandia.

 1. ENJOY YOUR BUSINESS RESEARCH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENJOY YOUR BUSINESS RESEARCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w London, Uk, Zjednoczone Królestwo.

 2. SYNTAX FOR SCIENCE S.L.

  Hiszpania

  Firma SYNTAX FOR SCIENCE S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 3. TRASCRIVIAMO.IT S.R.L.

  Włochy

  Firma TRASCRIVIAMO.IT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. GMS DIGITALISERING

  Holandia

  Firma GMS DIGITALISERING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Alblasserdam, Holandia.

 5. SOTIEG

  Francja

  Firma SOTIEG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. GRADO GESTIÓN

  Hiszpania

  Firma GRADO GESTIÓN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Alboraya ( Valencia ), Hiszpania.

 7. DATENSERVICE KÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma DATENSERVICE KÄFER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Komputery - urządzenia peryferyjne, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Systemy informacyjne i doradcze, Informatyka - oprogramowanie, Komputery - urządzenia peryferyjne, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 8. SIGEAR SRL

  Włochy

  Firma SIGEAR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Jest również obecna w dziedzinach archiwa papierowe, przeprowadzki archiwów, i archiwa dokumentów w formacie cyfrowym. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. RECHENTECHNISCHE DIENSTLEISTUNGEN BRANDENBURG

  Niemcy

  Firma RECHENTECHNISCHE DIENSTLEISTUNGEN BRANDENBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - oprogramowanie, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - oprogramowanie, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, i Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Brandenburg, Niemcy.

 2. UPSTREAM NET COMMUNICATIONS GMBH

  Austria

  Firma UPSTREAM NET COMMUNICATIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Systemy informacyjne i doradcze, Programowanie komputerowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Systemy informacyjne i doradcze, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. CTO BALZUWEIT GMBH

  Niemcy

  Firma CTO BALZUWEIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Systemy informacyjne i doradcze, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. CENTRE SUISSE DE MICROFILMAGE

  Szwajcaria

  Firma CENTRE SUISSE DE MICROFILMAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Mikrofilmy, Informatyka - oprogramowanie, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Mikrofilmy, Informatyka - oprogramowanie, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, i Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 5. NETCONTROL GMBH

  Niemcy

  Firma NETCONTROL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Informatyka - oprogramowanie, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, i Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Breisach, Niemcy.

 6. ADDABOX

  Włochy

  Firma ADDABOX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Jest również obecna w dziedzinach zasłony samoobsługa. Ma siedzibę w Cassano D'adda, Włochy.

 7. ARCHIVSERVICE KULTUR - ULRIKE FELD

  Niemcy

  Firma ARCHIVSERVICE KULTUR - ULRIKE FELD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Informatyka - oprogramowanie, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, i Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 8. SCARLETT MANSFIELD FREELANCE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SCARLETT MANSFIELD FREELANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrywanie na wodzie, wyszukiwanie w bezpośrednim połączeniu, i usługi sekretarskie. Ma siedzibę w Ipswich, Zjednoczone Królestwo.

 9. E2I INGÉNIERIE DOCUMENTAIRE

  Francja

  Firma E2I INGÉNIERIE DOCUMENTAIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Jest również obecna w dziedzinach archiwizacja, i document filing. Ma siedzibę w Litteau, Francja.

 10. COPY RUN

  Francja

  Firma COPY RUN, roku i działającą w sektorze Druk cyfrowy. Jest również obecna w dziedzinach Kurierskie przesyłki prasy, Mailing - wysyłka dokumentacji, Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne, Kurierskie przesyłki prasy, Mailing - wysyłka dokumentacji, i Usługi archiwizacyjne i dokumentacyjne. Ma siedzibę w Saint Denis, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo