• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piekarniki i ruszta- profesjonalne

Wyniki dla

Piekarniki i ruszta- profesjonalne - Import eksport

 1. BARTSCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH jest jednym z wiodących producentów kuchni stołówkowych w Europie. Asortyment obejmuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, praktycznych gadżetów kuchennych oraz innowacyjnych rozwiązań produktowych. Wszystko, czego potrzebują nowoczesne kuchnie stołówkowe, aby wydajnie pracować. Od momentu założenia firmy w 1876 roku, Bartscher przekształcił się w dostawcę pełnej gamy kuchni stołówkowych. Urządzenia marki Bartscher są dostępne w wielu krajach europejskich za pośrednictwem wyspecjalizowanych partnerów handlowych, a nasz dedykowany zespόł gwarantuje również odpowiednią jakość usług w całej Europie. Uzupełnieniem bogatego asortymentu jest silny serwis, do którego firma Bartscher przywiązuje szczególną wagę. Kompleksowe doradztwo, szybka obsługa klienta oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami zapewniają szczególnie wysoką jakość usług. Nasza firma z tradycjami posiada nowoczesny magazyn wysokiego składowania z 9000 miejscami paletowymi i 15000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

 2. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma R&R ROASTER AND ROASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, młynek do kawy, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS

  Francja

  Firma GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach piece gazowe, zmywarka, zmywarki do szklanek dla kolektywów, i Szafki-chłodziarki. Ma siedzibę w Le Plessis-Trévise, Francja.

 4. EKOROAST

  Turcja

  Firma EKOROAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY

  Turcja

  Firma OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach aparaty do palenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAMATECH AG

  Szwajcaria

  Firma GAMATECH AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Illnau, Szwajcaria.

 2. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Hiszpania

  Firma MIRACOR-EUROPA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Rożna ogrodowe i akcesoria, rynny ze stali nierdzewnej, talerze dla kolektywów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Enguera, Hiszpania.

 3. GROSSKÜCHEN WENZEL

  Niemcy

  Firma GROSSKÜCHEN WENZEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Ansbach, Niemcy.

 4. ROTISOL

  Francja

  Firma ROTISOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, piekarniki dla społeczności, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, piekarniki z termoobiegiem, i rożna gazowe. Ma siedzibę w Chelles, Francja.

 5. DOREGRILL

  Francja

  Firma DOREGRILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, piekarniki dla społeczności, piekarniki z termoobiegiem, i rożna gazowe. Ma siedzibę w Sautron, Francja.

 1. LA CORNUE

  Francja

  Firma LA CORNUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Kuchenki i piece kuchenne, kuchenki drzewne, bojlery i piece kuchenne do użytku domowego, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Saint-Ouen L'Aumône, Francja.

 2. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Turcja

  Firma BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Wyposażenie kawiarni i barów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, frytownice dla kolektywów, i maszyny i urządzenia dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CRZ MAKINA

  Turcja

  Firma CRZ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach aparaty do palenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach machinery for slaughterhouses, i rożna gazowe. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 3. FRYER BASKET TURKEY

  Turcja

  Firma FRYER BASKET TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do pieczenia dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i urządzenia i sprzęt do smażenia dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Chiayi City, Tajwan R.O.C..

 5. GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA

  Włochy

  Firma GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Kraty i ruszta metalowe, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Qualiano, Włochy.

 6. MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH

  Niemcy

  Firma MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Sauerlach, Niemcy.

 7. FERRABOLI & C.

  Włochy

  Firma FERRABOLI & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach podgrzewacze elektryczne do żywności do użytku domowego, i piekarniki dla społeczności. Ma siedzibę w Prevalle, Włochy.

 8. VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN

  Hiszpania

  Firma VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 1. METALLTECHNIK WILM E. K.

  Niemcy

  Firma METALLTECHNIK WILM E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. ELECTROTHERM PLC

  Bułgaria

  Firma ELECTROTHERM PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podgrzewacze wody na użytek domowy. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 3. FEUERDESIGN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma FEUERDESIGN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 4. MAX WEISHAUPT A/S

  Dania

  Firma MAX WEISHAUPT A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Palniki ogrzewania domowego, i Palniki ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Glostrup, Dania.

 5. HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH

  Niemcy

  Firma HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Schwarzenbach A.D. Saale, Niemcy.

 6. POLYPROM SCIENCE AND PRODUCTION LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Firma POLYPROM SCIENCE AND PRODUCTION LIMITED LIABILITY COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 7. FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA.

  Portugalia

  Firma FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Stal stopowa, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Stal stopowa. Ma siedzibę w Vila Verde-Terrugem, Portugalia.

 8. 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A.

  Grecja

  Firma 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Perama, Grecja.

 9. CARLOTENA DE ASADOS S.L.

  Hiszpania

  Firma CARLOTENA DE ASADOS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w La Carlota, Hiszpania.

 10. POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Ma siedzibę w Lübbecke, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo