• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne

Wyniki dla

Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne - Import eksport

 1. BILAL SOAPS CO

  Turcja

  Verified by europages badge

  BILAL SOAPS jest powszechnie znanym producentem, mieszczącym się w Aydin, Turcja. Wytwarzana od 100 lat, nasza oferta obejmuje produkty higieny osobistej, środki do pielęgnacji włosów i ciała, środki czystości do domu i środki pielęgnacyjne dla osób wrażliwych, takie jak mydła w płynie, szampony, odżywki do włosów, detergenty pralnicze oraz środki do czyszczenia różnych powierzchni. Naszym zadaniem jest zaoferowanie najwyższej jakości środków higieny po przystępnych cenach. Dostarczamy produkty do zróżnicowanej gamy klientów w ponad 60 krajach na świecie. Oprócz hurtowni, naszymi odbiorcami są dystrybutorzy i sklepy dyskontowe. Ponadto, możemy produkować wyroby naturalne i luksusowe, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Idąc za aktualnymi, globalnymi trendami, oferujemy formuły klienckie, spełniające potrzeby naszych klientów, odpowiednio do rynku. Jesteśmy dumni z bycia jednym z najbardziej doświadczonych producentów mydła na świecie, który uzyskał certyfikacjuę zgodności ze standardami ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22716.

  Witryna www Open In New icon
 2. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

  Witryna www Open In New icon
 3. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  CDI Vallès działa na rynku od 30 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji i pakowaniu produktów dla gospodarstw domowych, detergentów, higieny przemysłowej i środków owadobójczych. Jesteśmy zarejestrowani w ROESB, oferujemy szeroką gamę detergentów i środków dezynfekujących dla przemysłu spożywczego zatwierdzonych z rejestracją HA, produkty do czyszczenia, motoryzacji i budownictwa. Jesteśmy zarejestrowani w MAPAMA w dziedzinie produkcji i pakowania produktów sanitarnych i rolniczych. Certyfikat ISO 9001: 2015.

  Witryna www Open In New icon
 4. SOCI GALPIER S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. E&A PURE BEAUTY

  Grecja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IRBIS PROFESSIONAL HYGIENE

  Słowenia

  Verified by europages badge
 2. EUROSANEX

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. ECOCHEM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. GIULIATTINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. GLOBAL CHEMIA GROUP

  Polska

  Nasza firma jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej w Unii Europejskiej. Poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii naszym chemikom i technologom udało się stworzyć czystą produkcję, która nie zawiera w swoim składzie fosforany i zagęszczacze, które mogą negatywnie wpływać na stan środowiska i zdrowie człowieka. W naszym katalogu produktów są proszki i żele do prania, płyny do płukania, które szybko i skutecznie oczyszczają różne rodzaje bielizny od wszelkich typów zanieczyszczeń i plam. Nasi klienci cenią nas za szybkie terminy dostaw towarów i elastyczny system cen. Teraz poprzez zwiększenie popytu na nasze produkty nie tylko na rynku UE, ale i w innych krajach.

 1. UNICHEM CLEANER & HYGIENE CHEMICALS

  Turcja

  UNICHEM, z siedzibą w Turcji, jest producentem chemicznych środków czyszczących. Oferując 300 rodzajów produktów głównie dla klientów z branży przemysłowej & instytucjonalnych oraz gospodarstw domowych, UNICHEM posiada certyfikaty systemów jakości ISO 9001, 14001 i OHSAS 18001. A) Grupy przemysłowe & instytucjonalne: 1 Środki do prania, 2 Środki czyszczące do kuchni, 3 Produkty do czyszczenia budynków (sprzątanie) 4 Higiena osobista 5 Środki chem. do basenów 6 Środki chem. do samochodów 7 Środki chem. do higieny żywności 8 Przemysłowe środki czyszczące B) Gospodarstwo domowe

 2. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 3. INSTAQUIM SL

  Hiszpania

  Producent środków do konserwacji i czyszczenia: detergenty, mydła, dezodoranty, dodatki itd.

 4. ECOQUIMIC BALEAR SL

  Hiszpania

  Środki do prania, mydła, płyny do naczyń, środki odtłuszczające, itp. Produkcja i dystrybucja środków chemicznych.

 5. AKBA HAVACILIK KIMYA SAN TIC LTD STI

  Turcja

 6. GRUPO SORIA EXPERIENCE

  Hiszpania

 7. TEXTILES ESSUYAGES

  Francja

 8. PRODUCTOS CODINA S.A.

  Hiszpania

 9. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  Włochy

 10. QUÍMICAS ORO S.A.U.

  Hiszpania

 1. POBUDAGROHIMSERVIS

  Ukraina

 2. GREENO

  Turcja

 3. DICAPRODUCT

  Hiszpania

 4. SOCIETE TUNISIENNE D'INDUSTRIE CHIMIQUE STIC

  Tunezja

 5. JODEL - PRODUTOS QUÍMICOS, SA

  Portugalia

 6. SAS PLANETCLEAN

  Francja

 7. JASMINE INTERNATIONAL DETERGENT

  Turcja

 8. MECHIM SRL

  Włochy

 9. EMR CHEMICAL INDUSTRY

  Turcja

 10. ARAMAX CANARIAS

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne - Import eksport

Liczba wyników

933 przedsiębiorstwa