• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne

Wyniki dla

Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne - Import eksport

 1. POLO KIMYA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Polo Kimya to najlepsze miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości rozwiązania czyszczące dostosowane do Twoich specyfikacji i potrzeb. Specjalizując się zarówno w proszkowych, jak i płynnych środkach czyszczących, oferujemy kompleksową gamę produktów czyszczących. Jako wiodący producent środków czyszczących dla użytku domowego i przemysłowego, w tym marek własnych, Polo Kimya wyróżnia się obsługą klientów w Europie Wschodniej & Zachodniej oraz na całym świecie. Nasze zobowiązanie do doskonałości wykracza poza recepturę produktu; priorytetowo traktujemy zarówno prezentację na półce, jak i skuteczność treści, aby zapewnić maksymalną satysfakcję klienta. Opróczn naszych podstawowych produktów czyszczących, oferujemy również szeroki wybór przemysłowych środków owadobójczych, a także środki do udrażniania odpływów oraz środki do odkamieniania łazienek, granulki & żele do oczyszczania odpływów, oraz środki odkamieniające, zapewniające higieniczne i wolne od szkodników środowisko w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych. Nasza szeroka gama produktów obejmuje różne kategorie: •produkty pralnicze •produkty do mycia naczyń •ogólne produkty czyszczące •płynne mydła do rąk •produkty do pielęgnacji włosów •produkty do odtłuszczania odpływów. Rozumiemy wagę jakości, niezawodności i zadowolenia klienta. Czy szukasz podstawowych artykułów gospodarstwa domowego, czy też rozwiązań klasy przemysłowej, nasze zaangażowanie w doskonałość pozostaje niezachwiane. Skontaktuj się z Polo Kimya już dziś, aby zapoznać się z naszą kompleksową ofertą produktów i dowiedzieć się, jak możemy skutecznie i wydajnie zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie czyszczenia. Pozwól nam być twoim zaufanym partnerem w zakresie czystości i higieny.

 2. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

 3. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 4. ZZ EXPORTER

  Turcja

  Verified by europages badge

  ZZ Exporter to turecka firma hurtowa specjalizująca się w eksporcie FMCG od 2008 roku. Firma dostarcza dobrze znane uniwersalne marki wraz z tureckimi markami lokalnej produkcji. ZZ Exporter może zaopatrywać zarówno sieci handlowe, jak i prywatnych hurtowników. Oferuje szeroką gamę produktów i cen dostosowanych do budżetu i grupy docelowej. Dzięki ZZ Exporter otrzymasz wskazówki dotyczące dostępnych opcji, najlepszych cen i pełnej kontroli nad produkcją, wysyłką i dostawą. Kolejną istotną zaletą jest możliwość konsolidacji wielu marek i kategorii w jednej przesyłce. Obsługujemy tylko oryginalne produkty. Kategorie produktów: Produkty na nietrzymanie moczu •Pieluchy i majtki dla niemowląt: Prima, Molfix, Sleepy, Baby Turco, Joyful, Giggles, Önlem •Dorosłe pieluchy i pieluchy do wciągania: Joly, Evony, Holder, Canped, Sleepy •Podpaski higieniczne: Orkid (Always), Molped, First Lady, Royal Lady, Sleepy, Pranie i opieka nad domem •Detergenty w proszku i płynne detergenty do prania: Ariel, Persil, OMO, Bingo, ABC, Ezel, Peros, Alley •Produkty do pielęgnacji domu: Bingo, Domestos, Cif, Vanish, Asperox, Porçöz, ABC, Ezel •Do mycia naczyń: Finish, Fairy, Pril, Pielęgnacja ciała •Szampony: Biomen, Eyup Sabri Tuncer, Bioblas, Ezel, Head & Shoulder, Clear, Hair 2000 •Odżywka do włosów / Tonik / Żel pod prysznic: EST, Ezel, ABC •Pasta do zębów: Colgate, Eyup Sabri Tuncer Food •Pasty: Barilla, OBA Makarna, Banetti Makarna Skontaktuj się z firmą, aby uzyskać aktualne informacje o zapasach i cenach.

 5. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  CDI Vallès działa na rynku od 30 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji i pakowaniu produktów dla gospodarstw domowych, detergentów, higieny przemysłowej i środków owadobójczych. Jesteśmy zarejestrowani w ROESB, oferujemy szeroką gamę detergentów i środków dezynfekujących dla przemysłu spożywczego zatwierdzonych z rejestracją HA, produkty do czyszczenia, motoryzacji i budownictwa. Jesteśmy zarejestrowani w MAPAMA w dziedzinie produkcji i pakowania produktów sanitarnych i rolniczych. Certyfikat ISO 9001: 2015.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHIMICA ALESSANDRA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CHIMICA ALESSANDRA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Pralnie przemysłowe, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, sprzęt dla pralni przemysłowych, środki piorące, zmiękczacze, pralnia samoobsługowa, i Ekstrakty i esencje niespożywcze. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.

 2. SOCI GALPIER S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SOCI GALPIER S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach chemiczne środki czystości, produkty chemiczne przemysłowe, odtłuszczacze, czyszczenie samochodów, i higieniczne środki dezynfekujące. Ma siedzibę w Vacarisses-Barcelona, Hiszpania.

 3. GIULIATTINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIULIATTINI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, maszyny do czyszczenia przemysłowego, myjki przemysłowe, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, i środki czyszczące do mycia przemysłowego posadzek. Ma siedzibę w Civitella In Val Di Chiana, Włochy.

 4. WENICE STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WENICE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Wywabiacze plam i rozpuszczalniki, Tkaniny frotte, Gąbki, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, Wyroby toaletowe i higieniczne, Proszki i środki do prania, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

 5. KANKYO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KANKYO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Mydła toaletowe, Mydła toaletowe, świeczki naturalne, proszki do prania, i perfumy nastrojowe. Ma siedzibę w Soissons, Francja.

 1. SYS.A.P INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SYS.A.P INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Higiena osobista, środki toaletowe, środek piorący do pralki, środek piorący do prania ręcznego, Mydła, detergenty i proszki do gospodarstwa domowego, gliceryna, household items, produkty gospodarstwa domowego, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Cours-Les-Barres, Francja.

 2. GLOBAL CHEMIA GROUP

  Polska

  Global Chemia Group to wiodący producent chemii gospodarczej oferujący bezpieczne i wysokiej jakości produkty do czyszczenia. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji chemii gospodarczej i oferuje szeroki wybór produktów, w tym proszki do prania, żele do prania, płyny do płukania, środki czyszczące do okien i wiele innych. Dzięki certyfikatom i nagrodom, firma zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Global Chemia Group oferuje również innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, takie jak produkty bezpieczne dla alergików. Firma działa nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym. Współpracuje z klientami z wielu krajów, w tym Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Kazachstanu, Ukrainy, Gruzji, Rumunii, Szwecji i Belgii. Firma dostarcza swoje produkty do ponad 10 krajów na całym świecie i zdobyła uznanie klientów z różnych części świata. Global Chemia Group to firma, która oferuje bezpieczne i skuteczne środki czystości dla domu i biznesu. Wybierz nasze produkty i przekonaj się o ich jakości!

 1. OXYHTECH

  Hiszpania

 2. UNICHEM CLEANER & HYGIENE CHEMICALS

  Turcja

  UNICHEM, z siedzibą w Turcji, jest producentem chemicznych środków czyszczących. Oferując 300 rodzajów produktów głównie dla klientów z branży przemysłowej & instytucjonalnych oraz gospodarstw domowych, UNICHEM posiada certyfikaty systemów jakości ISO 9001, 14001 i OHSAS 18001. A) Grupy przemysłowe & instytucjonalne: 1 Środki do prania, 2 Środki czyszczące do kuchni, 3 Produkty do czyszczenia budynków (sprzątanie) 4 Higiena osobista 5 Środki chem. do basenów 6 Środki chem. do samochodów 7 Środki chem. do higieny żywności 8 Przemysłowe środki czyszczące B) Gospodarstwo domowe

 3. BILAL SOAPS CO

  Turcja

  BILAL SOAPS jest powszechnie znanym producentem, mieszczącym się w Aydin, Turcja. Wytwarzana od 100 lat, nasza oferta obejmuje produkty higieny osobistej, środki do pielęgnacji włosów i ciała, środki czystości do domu i środki pielęgnacyjne dla osób wrażliwych, takie jak mydła w płynie, szampony, odżywki do włosów, detergenty pralnicze oraz środki do czyszczenia różnych powierzchni. Naszym zadaniem jest zaoferowanie najwyższej jakości środków higieny po przystępnych cenach. Dostarczamy produkty do zróżnicowanej gamy klientów w ponad 60 krajach na świecie. Oprócz hurtowni, naszymi odbiorcami są dystrybutorzy i sklepy dyskontowe. Ponadto, możemy produkować wyroby naturalne i luksusowe, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Idąc za aktualnymi, globalnymi trendami, oferujemy formuły klienckie, spełniające potrzeby naszych klientów, odpowiednio do rynku. Jesteśmy dumni z bycia jednym z najbardziej doświadczonych producentów mydła na świecie, który uzyskał certyfikacjuę zgodności ze standardami ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22716.

 4. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 5. PPHU VELIS

  Polska

  Firma Velis od 1992 roku jest producentem chemii gospodarczej: płynu do mycia naczyń, płynu do kąpieli oraz płynu do płukania. Zastosowanie nowoczesnej technologii w połączeniu z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi surowcami pozwoliło na uzyskanie produktów o najwyższych parametrach. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień oraz utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów przyczyniły się do zdobycia szerokiej rzeszy klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Firma Velis gwarantuje wszystkim swoim klientom systematyczność realizacji zamówień oraz atrakcyjną i stabilną cenę. Dysponujemy własnym transportem, a dla stałych klientów stosujemy atrakcyjny system rabatów. Dotychczasowe zadowolenie klientów z wysokiej jakości naszych produktów stanowi dobrą rekomendację. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Maciej Grzybowski Tel: 507-199-753 velis@velis.com.pl

 6. INSTAQUIM SL

  Hiszpania

  Producent środków do konserwacji i czyszczenia: detergenty, mydła, dezodoranty, dodatki itd.

 7. ECOQUIMIC BALEAR SL

  Hiszpania

  Środki do prania, mydła, płyny do naczyń, środki odtłuszczające, itp. Produkcja i dystrybucja środków chemicznych.

 8. TEXTILES ESSUYAGES

  Francja

  Firma TEXTILES ESSUYAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Ubrania robocze i ochronne, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Ubrania robocze i ochronne, i szmatki. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

 1. IRBIS PROFESSIONAL HYGIENE

  Słowenia

  Firma IRBIS PROFESSIONAL HYGIENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, urządzenia czyszczące na mokro i na sucho, dystrybutory papieru toaletowego, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i środek dezynfekujący do rąk. Ma siedzibę w Ilirska Bistrica, Słowenia.

 2. EUROSANEX

  Hiszpania

  Firma EUROSANEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, i Cleaning articles. Ma siedzibę w Cheste-Valencia, Hiszpania.

 3. AKBA HAVACILIK KIMYA SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma AKBA HAVACILIK KIMYA SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Toalety campingowe, konserwacja samolotów, Toalety campingowe, i toalety przenośne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. GRUPO SORIA EXPERIENCE

  Hiszpania

  Firma GRUPO SORIA EXPERIENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Manufacturer of cosmetics, i rubbish bin bags. Ma siedzibę w Alacuás, Hiszpania.

 5. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  Włochy

  Firma G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, i Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Ma siedzibę w Savignano sul Rubicone, Włochy.

 6. QUÍMICAS ORO S.A.U.

  Hiszpania

  Firma QUÍMICAS ORO S.A.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ochrony roślin, produkty chemiczne, Środki dezodoryzujące do użytku domowego, produkty czyszczące dla profesjonalistów z sektora winnego, i Środki ochrony roślin. Ma siedzibę w San Antonio De Benagéber-Valencia, Hiszpania.

 7. GREENO

  Turcja

  Firma GREENO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 8. POBUDAGROHIMSERVIS

  Ukraina

  Firma POBUDAGROHIMSERVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach mydła marsylskie. Ma siedzibę w Cherkassy, Ukraina.

 9. DR. PAPEL

  Portugalia

  Firma DR. PAPEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach worki na śmieci, folie z tworzyw sztucznych, detergenty, i suszarka uniwersalna. Ma siedzibę w Fafe-Braga, Portugalia.

 10. DICAPRODUCT

  Hiszpania

  Firma DICAPRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Ma siedzibę w San Javier, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne - Import eksport

Liczba wyników

869 Przedsiębiorstwa