• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pieczętowanie opakowań - maszyny

Wyniki dla

Pieczętowanie opakowań - maszyny - Import eksport

 1. PROFIPACK S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Profipack opracowuje i produkuje narzędzia do wytłaczania zarówno dla branży graficznej, jak i tworzyw sztucznych. Nasze narzędzia znajdują zastosowanie w licznych sektorach przemysłu, takich jak papierniczy, tekturowy, opakowań luksusowych, druku książek, motoryzacyjny, farmaceutyczny, kosmetyczny i wielu innych. Wyznaczamy najwyższe standardy jakości, precyzji i krótkoterminowej dostępności naszych tłoczników i narzędzi. Profipack jest firmą rodzinną, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. TŁOCZENIE FOLIĄ NA GORĄCO: Wymaga precyzyjnego transferu folii do tłoczenia na materiały. TŁOCZENIE WYPUKŁE: Ta technika powoduje zaakcentowanie uwypuklenia na materiałach, bez włączenia folii. Nasze, dostępne matryce do tłoczenia wypukłego są mosiężne, zaś stosowane przez nas stemple są wykonane z mosiądzu lub twardych tworzyw sztucznych. NARZĘDZIA SZTANCUJĄCE ZE ZINTEGROWANYM TŁOCZENIEM WYPUKŁYM: Narzędzia te ułatwiają jednoczesne wykonywanie tłoczenia wklęsłego i cięcia w ramach jednego procesu. FOLIA ROWKOWANA: Narzędzie to łączy w sobie tłoczenie wypukłe i tłoczenie folią na gorąco w ramach jednego procesu. MIKROWYPUKŁOŚĆ / HOLOGRAMY / ELEMENTY ZABEZPIECZAJĄCE: Folia o delikatnej strukturze daje intrygujące efekty. Tworzymy elementy zabezpieczające bez użycia folii holograficznej. WYPUKŁE WYDRUKI W ALFABECIE BRAILLE'A: Za sprawą uniwersalnych matryc żeńskich, a także głównych czcionek alfabetu Braille'a, stosowanych w Europie. NARZĘDZIA SILIKONOWE: Umożliwiają transfer folii przy wykorzystywaniu tworzyw sztucznych, za pomocą matryc silikonowych. NARZĘDZIA Z TECHNOLOGIĄ CIENKOPŁYTKOWĄ: Zastosowanie mosiężnych matryc, zamontowanych na płytach stalowych, zgodnie z parametrami Twojego urządzenia.

 2. BALLERSTAEDT & CO. OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jeden z wiodących producentów w dziedzinie technologii uszczelnień, BALLERSTAEDT & CO. OHG oferuje bezkonkurencyjne portfolio produktów, produkowanych zgodnie z normami ISO i HACCP: aluminiowe zamknięcia uszczelniające, wkładki indukcyjne i folia uszczelniająca na rolkach gwarantują absolutną szczelność i niezawodną jakość oraz zabezpieczenie przed ingerencją osób niepowołanych, a także ochronę przed wpływami zewnętrznymi.

 3. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 4. INNOVACIONES MECÁNICAS CAMPOLLANO SA

  Hiszpania

  Maszyny do piekarni i pakowania.

 5. ARMBRECHT & MATTHES VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ARMBRECHT & MATTHES VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEGA LASHING YÜK SABITLEME LIMAN HIZMETLERI

  Turcja

  Firma MEGA LASHING YÜK SABITLEME LIMAN HIZMETLERI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. CABRAL

  Belgia

  Firma CABRAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Pieczętowanie opakowań - maszyny, pakowanie żywności, Przyprawy, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Maldegem, Belgia.

 3. ROTOPACK S.R.L.

  Włochy

  Firma ROTOPACK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, i Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Paderno Dugnano, Włochy.

 4. LGC AUTOMATION

  Francja

  Firma LGC AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i projektowanie linii do pakowania. Ma siedzibę w Les Avenières, Francja.

 5. SOLSIN

  Francja

  Firma SOLSIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do workowania. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, dozowniki do opakowań, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Quimper, Francja.

 1. PACK4 - EMBALAGENS LDA

  Portugalia

  Firma PACK4 - EMBALAGENS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Leça Do Balio, Portugalia.

 2. EUROFORESI S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROFORESI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, electrophoresis, piaskowanie, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Luzzara, Włochy.

 1. CANDOSO INTERNATIONAL TRADING & SERVICE CO., LTD

  Chiny

  Firma CANDOSO INTERNATIONAL TRADING & SERVICE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszyny konfekcjonujące, i Lampy Led. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. CHINA LEADJET INKJET PRINTER TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHINA LEADJET INKJET PRINTER TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 3. MATCO GMBH

  Niemcy

  Firma MATCO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, maszyna do opakowań plastikowych, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 4. TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAK. AMB. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAK. AMB. SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Esenyurt, Turcja.

 5. ACOBAL

  Francja

  Firma ACOBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Saint-chamond, Francja.

 6. DROPJET MAK.KIM.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma DROPJET MAK.KIM.SAN.TIC.LTD.STI., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. JIANGYIN BOFENG MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGYIN BOFENG MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Jiangyin, Chiny.

 8. TANGSHAN XINGYUAN PRINTING AND PACKAGING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Chiny

  Firma TANGSHAN XINGYUAN PRINTING AND PACKAGING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do wiązania paczek, i maszyny do powlekania dokumentów plastikiem. Ma siedzibę w Tangshan, Chiny.

 1. NEWTEC A/S

  Dania

  Firma NEWTEC A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Odense M, Dania.

 2. FISKER SKANDERBORG A/S

  Dania

  Firma FISKER SKANDERBORG A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Skanderborg, Dania.

 3. XUZHOU UNITY PACKAGE

  Chiny

  Firma XUZHOU UNITY PACKAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane. Ma siedzibę w Xuzhou, Chiny.

 4. SEALING SYSTEM A/S

  Dania

  Firma SEALING SYSTEM A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Ansager, Dania.

 5. adalet makine

  Turcja

  Firma adalet makine, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. GURCELIK POSET KESIM MAKINALARI

  Turcja

  Firma GURCELIK POSET KESIM MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 7. HONESTDEVICE UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma HONESTDEVICE UNIPESSOAL LDA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Avintes, Portugalia.

 8. ATIS - 2000 SRL

  Rumunia

  Firma ATIS - 2000 SRL, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Bucuresti Sectorul 4, Rumunia.

 9. BÄR-LINER GMBH

  Niemcy

 10. S.E.D.I.M.O. S.L.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo