• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece przemysłowe

Wyniki dla

Piece przemysłowe - Import eksport

 1. REINHARDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo z siedzibą w Villingen-Schwenningen (Czarny Las), Reinhardt GmbH jest jednym z liderów na światowym rynku rozwiązań inżynierii cieplnej do 650°C w zakresie pieców przemysłowych, urządzeń do obróbki cieplnej, powlekania i formowania w technologii slush. Jakość to dla nas najwyższy priorytet. Od pierwszej dyskusji do gotowego projektu – skupiamy naszą uwagę na kliencie i jego produktach. Cel: Bezpośrednie doradztwo na miejscu w każdej sytuacji, tak abyśmy mogli zagwarantować stałą jakość na najwyższym poziomie i spełniać wszystkie wymagania. Dekady doświadczeń mówią same za siebie. Ta solidna wiedza odzwierciedla się w pracy każdego pracownika i ma decydujący wpływ na nasze działania. Niemniej jednak nie stoimy w miejscu. Konsekwentnie rozwijamy nasze produkty, aby móc kontynuować działalność wśród liderów rynku działających na całym świecie.

 2. WWW.HORO.EU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1945 r. HORO produkuje i sprzedaje szafy grzewcze, szafy suszące, szafy ultra-suszące i komory nawilżające. Niezależnie od tego, czy jest to mała szafa grzewcza do laboratorium, czy też duża komora, do której można wjechać: specjalizujemy się szczególnie w realizacji rozwiązań specyficznych, specjalnie dostosowanych do Twoich konkretnych zastosowań! Wielkość naszych szaf grzewczych i komór suszących sięga od 20 litrów np. do laboratoriów po duże komory i tunele o objętości rzędu kilku metrów sześciennych. Komory grzewcze sięgają maksymalnej temperatury 650°C, wyłożone zawsze z kompletną okładziną ze stali nierdzewnej. Procesy suszenia są nieustannie rozwijane pod względem technologii procesowej, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki suszenia przy znacznie zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię. Przemysł 4.0 - jest od lat częścią naszego programu. Nasze urządzenia sterujące mają połączenie Ethernet, dzięki czemu możliwe są wszystkie opcje połączeń i integracji na całym świecie.

 3. E4E ENGINEERS FOR ENGINEERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Doświadczeni i zmotywowani inżynierowie dostarczą Wam nie tylko potrzebne informacje o światowej ofercie produktowej i procesowej dotyczące aplikacji, specyfikacji, materiałów i norm, dokonają także ich kwalifikacji (np. za pomocą zapytań referencyjnych) i zaprezentują je fachowo i przejrzyście. Inżynierowie z e4e mogą przeprowadzić symulację zachowania się produktów w danych aplikacjach i dostarczyć cenne informacje na temat ich przydatności. Istotną częścią naszej pracy jest wspomagana komputerowo analiza funkcji i wydajności komponentów, podzespołów i systemów. Jako partner dla programistów i projektantów zapewniamy niezbędne podstawy pozwalające podjąć odpowiednią decyzję. Z nami powstaje zoptymalizowany produkt, jeszcze przed zbudowaniem pierwszego prototypu.

 4. BTF

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BTF specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie na zamówienie pieców dla wszystkich gałęzi przemysłu, jak również pieców ceramicznych, wszystko pracujące w zakresie temperatur do 1800°C. Mogą być one zaprojektowane do pracy w normalnej atmosferze, w atmosferze gazów obojętnych, próżni lub być przeznaczone do specyficznej obróbki cieplnej, takiej jak hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, topienie, suszenie, starzenie, podgrzewanie wstępne... Ponadto firma BTF projektuje i produkuje piece do testowania odporności ogniowej materiałów. Towarzyszymy zarόwno działom R&D firm jak i zatwierdzonym laboratoriom. Piece te, wyposażone we własny system kontroli i akwizycji danych, pozwalają na prowadzenie prób zgodnie z różnymi normami (EN-1363-1; EN-1363-2; ASTM-E119; UL-263; BS-476-20; HCM; RWS). Zapewniamy konserwację, naprawy i remonty pieców wszystkich marek, dostarczając części zamienne, takie jak termoelementy, regulatory, materiały izolacyjne i/lub ogniotrwałe, oporniki zwijane lub ekranowane.

 5. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Eurotec Riga International znajduje się w miejscowości Lana, w prowincji Bolzano, pod adresem via Bottai, 9/1. Firma od ponad czterdziestu lat zajmuje się poszukiwaniem i dostarczaniem innowacyjnych technologii dla profesjonalnej gastronomii. Dziś jest liderem w sektorze i prowadzi na terenie całego kraju i za granicą dystrybucję pieców mikrofalowych, płyt indukcyjnych i pieców do pizzy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FOURS HC

  Belgia

  Verified by europages badge

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

 2. SACAR FORNI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Sacar Forni srl może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń piekarniczych oraz wyposażenia dla cukierni i pizzerii. Firma jest producentem pieców, maszyn i wyposażenia dla sklepów, hoteli, barów, restauracji i budynków publicznych, urządzeń dla sklepów i supermarketów, chłodziarek przemysłowych i komercyjnych. Można zamówić piece elektryczne, piece gazowe, piece spalinowe, piece tunelowe, piece taśmowe, piece z ruchomą ramą, a także szafy chłodnicze i schładzarki.

 3. CD AUTOMATION

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CD AUTOMATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, FUJI ELECTRIC, i Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 4. ENA ELEKTROTECHNOLOGIEN UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENA ELEKTROTECHNOLOGIEN UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Atzendorf, Niemcy.

 5. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, sterylizatory parowe, Piece przemysłowe, Climatic chambers, Climatic chambers, testy korozyjne, montaż pieców, i pomieszczenia sterylne. Ma siedzibę w Reiskirchen, Niemcy.

 1. KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, Piece przemysłowe, maszyny tekstylne, Suszarnie przemysłowe, inżynieria mechaniczna, bębny odwojowe, linie do walcowania, skrapiarki, i maszyny do cięcia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 2. LÖCHER INDUSTRIEOFEN- U. APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LÖCHER INDUSTRIEOFEN- U. APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Hilchenbach, Niemcy.

 1. CONTHERMO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONTHERMO GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 2. AVION EUROPA GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AVION EUROPA GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 3. ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Piece do suszenia farb, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Piece przemysłowe, blacha, taśmociągi, Wet painting, kabina malowania proszkowego, linie proszkowania, i Piece do suszenia farb. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ROMER

  Polska

  ROMER to największy producent lakierni proszkowych w Polsce, i jeden z największych w Europie. ROMER to ponad 10.000 wyprodukowanych urządzeń pracujących w ponad 45 krajach na świecie. ROMER Zajmuje się produkcją pojedyńczych urządzeń technologicznych do malarni proszkowych jak również kompletnych w pełni automatycznych malarni pod klucz. ROMER dostarcza rozwiązania wygrzewania dla przemysłu aero oraz automotive dla największych koncernów na świecie. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych przez nas urządzeń z pełnym zapleczem części zamiennych.

 5. THERMOMELT SRL

  Włochy

  Thermomelt projektuje, produkuje i dostarcza pod klucz elektryczne piece łukowe oraz EAF-EBT. Jest także w stanie projektować, piece kadziowe LF, wieże do przenoszenia kadzi, wózki do transportu kadzi, instalacje próżniowe /odgazowania VD-VOD, chłodnie kominowe, a także wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stalowni. Thermomelt zatrudnia branżowych specjalistów, którzy wykorzystują ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rzecz urządzeń do ultra nowoczesnych stalowni. Dzięki doskonałym wynikom osiągniętym do dzisiejszego dnia, Thermomelt zajmuje pozycję wiarygodnego lidera na rynku krajowym i międzynarodowym.

 6. HEATEQ OFENANLAGENBAU

  Niemcy

  Nasze usługi w zakresie budownictwa (2-3D) i kompletnej dostawy to: Konstrukcja pieców przemysłowych - technologia gazów ochronnych, suszarnie przemysłowe, budownictwo (2-3), palniki gazowe, elektrociepłownie, instalacje próżniowe. Nasze usługi: pozyskiwanie projektów dla producentów i dostawców w dziedzinie budowy pieców przemysłowych, technologii gazów ochronnych, technologii próżniowej i suszarni przemysłowych Inżynieria kompletnych instalacji w postaci projektów 3D i ich realizacja aż do akceptacji i przekazania rozwoju komponentów do zastosowań specjalnych, jak również kompletnych nowych instalacji: technologia pirolizy (technologia pieca rotacyjnego TNV, RNV). Suszarnie przemysłowe (suszarnie atmosferyczne, suszarnie gazu ochronnego, suszarnie próżniowe do towarów jednostkowych, taśmy i przypadki specjalne). Technologia próżniowa (przepompownie do suszenia próżniowego, impregnacja, piece próżniowe), technologia cementowni.

 7. FCT SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Opracowujemy dla was instalacje i urządzenia do spiekania w wysokiej temperaturze oraz kompletne rozwiązania produkcyjne z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Ponadto podejmujemy się również realizacji projektów urządzeń i instalacji pod klucz. W realizacji Turn-Key Plants oferujemy nasz know-how od planowania do wdrożenia, od surowców do gotowych komponentów i podzespołów. Masz pomysł na produkt - konsekwentnie będziemy Cię wspierać od koncepcji po produkcję seryjną. Nasze rozległe i dogłębne doświadczenie we wszystkich obszarach produkcji wysokowydajnych materiałów i ceramiki inżynierskiej są waszym atutem. Nasze centrum techniczne z odpowiednimi urządzeniami do produkcji seryjnej w zakresie rozwoju produktu i produkcji OEM jest do waszej dyspozycji.

 8. LEVANT RUS LLC

  Rosja

  Firma Lewant jest doświadczonym producentem pieców i urządzeń piekarniczych z Armaviru (Rosja). Fabryka pieców Lewant produkuje piece z obrotowym stelażem: piece na olej napędowy i gazowe; piece elektryczne; regały przeznaczone do blach o wymiarach 600×800, 600×400 i 600×1100 mm. Komory wypiekowe o wysokości 2000 mm mogą pomieścić 20 blach, co zwiększa wydajność o 22%. Lewant wykonuje montaż, uruchamianie i regulację pieców; oferuje swoim klientom całodobowe wsparcie techniczne oraz pilny serwis gwarancyjny i naprawę pieców na miejscu u klienta. Lewant stawia na najwyższą jakość pieczenia, maksymalną efektywność energetyczną i trwałość, dlatego nie stosuje żadnych komponentów pochodzenia chińskiego. Wszystkie elementy produkowanych komercyjnie pieców gazowych i elektrycznych są przeznaczone do całodobowej intensywnej eksploatacji pieców przemysłowych o żywotności co najmniej 20 lat. Lewant udziela 3 letniej gwarancji na wszystkie urządzenia, 5 letniej gwarancji na wymienniki ciepła oraz dożywotniej gwarancji na korpus pieca.

 1. INDUSTRIEOFEN-SERVICE

  Niemcy

  Specjaliści należący do naszego zespołu zajmują się projektowaniem i produkcją indywidualnych rozwiązań w dziedzinie lakierowania proszkowego i suszarnictwa. Produkujemy urządzenia seryjne i rozwiązania specjalne w zakresie suszenia termicznego, hartowania, obróbki, wypalania i lakierowania proszkowego. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz precyzyjny przebieg procesu produkcji, realizowanego na nowoczesnych maszynach! Zadowala nas tylko to co najlepsze - podobnie jak naszych klientów.

 2. SECO/WARWICK S.A.

  Polska

  SECO/WARWICK jest globalnym dostawcą wyposażenia przemysłowego i nowoczesnych technologii do obróbki cieplnej metali. Dzięki swej innowacyjności oraz przystosowaniu do nowej (oszczędnej) filozofii procesu przemysłowego nasze produkty zapewniają naszym klientom przewagę konkurencyjną w zakresie procesów wytwórczych. SECO/WARWICK realizuje misję poprzez: - Długotrwałą obecność na najważniejszych globalnych rynkach metalurgicznych - Długotrwałą współpracę z globalnymi liderami nowoczesnych gałęzi przemysłu - Dobrze rozwinięte wewnątrzzakładowe prace badawczo-rozwojowe połączone z długoterminową współpracą z wiodącymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i akademickimi w Polsce, USA, Chinach i Danii. - Wysoki poziom kompetencji oraz nieustanny rozwój profesjonalny naszych pracowników - Elastyczne podejście do współpracy z klientami – rozwiązania na zamówienie proponowane przez doświadczone i wydajne zespoły produktowe

 3. BELMEKO

  Belgia

  Belmeko produkuje piece przemysłowe do 450 °C gazowe, olejowe lub elektryczne. Piece są robione na zamówienie, od początku do końca: zapewniamy opracowanie przez nasz dział projektów, produkcję, montaż i serwis. Nasze piece umożliwiają wiele zastosowań: 1.Obróbka cieplna aluminium, tworzyw sztucznych itd. 2. Suszenie betonu itd.3. Termo utrwalanie 4. Hartowanie 5. Suszenie części wstępnie obrobionych i lakierowanych 6. Podgrzewanie beczek i zbiorników IBC 7. Itd.

 4. SERMAC SRL FORNI INDUSTRIALI

  Włochy

  Elektryczne piece przemysłowe, projektowanie i budowa pieców przemysłowych, pieców specjalnych na życzenie. Najbogatszy asortyment elektrycznych pieców przemysłowych w zakresie temperatur od 40 °C do 1300 °C. Spersonalizowane usługi wynajmu pieców, pomoc techniczna udzielana klientom w wyborze pieca odpowiadającego ich wymaganiom, konserwacja i pomoc techniczna wyspecjalizowanego personelu, regularny serwis.

 5. GLASREM

  Polska

  GLASREM specjalizuje się w wymurówkach ogniotrwałych w piecach i urządzeniach cieplnych. Wykonujemy remonty i budowy nowych ww. obiektów wraz z konstrukcją stalową , suszeniem , rozgrzewem na własnych palnikach oraz kontrolowanym studzeniem pieców. Posiadamy wysokowykwalifikowaną kadrę kierowniczą i wykonawczą.

 6. BRANT TECHNOLOGIES S.R.O.

  Republika Czeska

  Jesteśmy producentem pieców do wypalania ceramiki, porcelany, zdobienia szkła, fusingu, hartowania, wyrzażania itp. Posiadamy w swojej ofercie piece od 100 do 600 litrów, pracujące w temperaturze do 1320 stopni C. Realizujemy również piece na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do współpracy.

 7. BORTEK

  Ukraina

  Firma BORTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podchloryn sodowy. Ma siedzibę w Borispil, Ukraina.

 8. INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A

  Hiszpania

  Firma INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece wytopowe. Jest również obecna w dziedzinach piece przemysłowe, i materiały ogniotrwałe. Ma siedzibę w Basauri, Hiszpania.

 9. EISENMANN THERMAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EISENMANN THERMAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Bovenden, Niemcy.

 10. TAVENGINEERING

  Włochy

  Firma TAVENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Caravaggio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo