• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece grzewcze

Wyniki dla

Piece grzewcze - Import eksport

 1. REINHARDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo z siedzibą w Villingen-Schwenningen (Czarny Las), Reinhardt GmbH jest jednym z liderów na światowym rynku rozwiązań inżynierii cieplnej do 650°C w zakresie pieców przemysłowych, urządzeń do obróbki cieplnej, powlekania i formowania w technologii slush. Jakość to dla nas najwyższy priorytet. Od pierwszej dyskusji do gotowego projektu – skupiamy naszą uwagę na kliencie i jego produktach. Cel: Bezpośrednie doradztwo na miejscu w każdej sytuacji, tak abyśmy mogli zagwarantować stałą jakość na najwyższym poziomie i spełniać wszystkie wymagania. Dekady doświadczeń mówią same za siebie. Ta solidna wiedza odzwierciedla się w pracy każdego pracownika i ma decydujący wpływ na nasze działania. Niemniej jednak nie stoimy w miejscu. Konsekwentnie rozwijamy nasze produkty, aby móc kontynuować działalność wśród liderów rynku działających na całym świecie.

 2. ISMAIL ATLI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ismail Atlı, posiadające ponad 50 lat doświadczenia, wyróżnia się wytwarzaniem wysokiej jakości drewna, węgla i pieców do prażenia orzechów laskowych. Uznana przez Ministerstwo Kultury za Rzemieślnika Artystę, firma angażuje się w ochronę tradycyjnego rzemiosła. Jej sklep jest popularnym miejscem spotkań miłośników rzemiosła, zaś "Atlı Pellet Stoves" jest dobrze znaną marką w kraju i za granicą. Piece te charakteryzuje funkcjonalna komora ładowania, automatyczne ustawienie podawania paliwa, regulowana prędkość spalania i efektywne spalanie paliwa.

 3. ECO ENERGIA 3000

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECO ENERGIA 3000, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Cenon, Francja.

 4. XVERTIV- PALNIKI OLEJOWE,GAZOWE,CUENOD-ELCO, KOTŁY-PIECE BROTJE WOLF KOLEKTORY SŁONECZNE,

  Polska

  Firma Xvertiv, BROTJE, WOLF, CUNOD, ELCO-Dystrybutor, Sprzedaż, Serwis, Części do palników i kotłów, kontakt tel 510332918, Danfoss, Satronic , Siemens, DUNGS, Honeywell, BROTJE Kotły, Palniki, Piece, Piecyki, kondensacyjne, stalowe, żeliwne, olejowe, gazowe, podgrzewacze, zasobniki wody, centrale wentylacyjne, Nagrzewnice olejowe, gazowe, wentylatory dachowe, kolektory słoneczne, basenowe, Regulacje, Przeglądy, Konserwacje. Prowadzimy Sprzedaż, Serwis, Części, Naprawy, urządzeń CUENOD, Elco, BROTJE, WOLF na terenie całego kraju. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową części zamiennych do palników i kotłów * Kompleksowe przeglądy urządzeń. * Usługi konserwacji i usuwanie awarii. * Serwis i konserwacja systemów grzewczych. * Montaż kotłów. * Kolektorów Słonecznych, * Nagrzewnic. * Palników Gazowych, LPG, Olejowych * Montaż i uruchomienie. * Instalacje olejowe. *Automatyka. *Systemy Sterowania. *Mikrokontrolery Palniki Serwis Giersch, Weishaupt, Riello Burners, Cuenod, Elco, Kolektory Słoneczne, Węzły Cieplne, Obsługa-SERWIS kotłowni Gazowych, Olejowych Kraków, Serwis kotłów grzewczych , Naprawy Nagrzewnic Olejowych, Gazowych Palników kotłów Pieców domowych przemysłowych , kotły Piece Kraków palniki gazowe do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca węglowego, przerobienie pieca olejowego na gazowy, palniki gazowe do pieca co, wymiana palnika olejowego na gazowy naprawa piecyków gazowych kraków 24h, naprawa piecyków gazowych kraków podgórze, serwis piecyków

 5. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MCE PRODUCENT KOTŁÓW

  Polska

  MCE Kotły to firma, która działa od 1998 roku, początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w dziedzinie wszechstronnej obsługi urządzeń grzewczych, bacznie obserwując trendy dominujące na rynku. W roku 2003 z linii produkcyjnej zszedł nasz pierwszy kocioł centralnego ogrzewania. W roku 2013 otworzyliśmy zakład produkcyjny, pozwalający na harmonijne wypełnianie naszej filozofii INNOWACYJNEJ, EKOLOGICZNEJ i KOMPLEKSOWEJ działalności. Kotły znajdujące się w ofercie konstruowane są w oparciu o nowoczesne technologie, co gwarantuje ich sprawność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także ekologiczność. Materiały stosowane w ich produkcji są zawsze najwyższej jakości. Pełen wachlarz produktów zestawia ze sobą urządzenia tradycyjne przystosowane do spalania węgla i drewna opałowego, a także automatyczne, wielopaliwowe kotły z podajnikami, w których obsługa ogranicza się do minimum. Potwierdzeniem niebagatelnego doświadczenia w branży są liczne certyfikaty oraz prestiżowe nagrody. Działalności MCE została doceniona między innymi przez realizatorów ogólnopolskiego rankingu „Gazel Biznesu”. Duży nacisk na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym. Dzięki niezawodności naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów. Jesteśmy pewni, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

 2. GOGEN LLC

  Rosja

  GOGEN LLC (Sp. z oo) produkuje i sprzedaje pod marką MATEA artykuły metalowe i ze stali nierdzewnej: profesjonalne piece zewnętrzne i wewnętrzne opalane drewnem o mocy 25 i 45 kW do wanien, beczek i basenów Furaco; grzejniki do sauny; Akcesoria do ogrzewanych wanien i grzejników Furaco. Firma produkuje także zestawy do czyszczenia pieców i grilli, popielników, rusztów ze stali nierdzewnej. Drewniane wanny nasycają wodę zdrowymi substancjami i działają kojąco, pomagają się zrelaksować, dodają sił witalnych i usuwają bezsenność. Piece domowe GOGEN wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 przeznaczonej do kontaktu z żywnością podlegają ścisłej kontroli pod kątem zgodności z klasą poprzez pomiar procentowej zawartości chromu i niklu w metalu. GOGEN udziela rocznej gwarancji na swoje artykuły. Piece MATEA zachowują doskonały wygląd i jakość podczas użytkowania; są bezpieczne i łatwe w użyciu. Zapraszamy do współpracy z producentami wanien i basenów do sauny, a także z hurtowymi odbiorcami pieców stalowych

 3. PROFESJONALNY SERWIS KOTŁÓW GAMBIT. PIOTR BORECKI

  Polska

  Nasza firma działa na terenie całego województwa śląskiego. Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń grzewczych oraz sprzedażą produktów firmy Brotje i systemów uzdatniania wody firmy CosmoWater. Od początku naszej działalności postawiliśmy sobie za cel profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w zakresie instalatorstwa grzewczego. Świadczymy kompleksowe usługi związane z serwisowaniem oraz konserwacją wszystkich urządzeń grzewczych podłączonych do instalacji centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest gruntowną i rozległą wiedzą teoretyczną z zakresu budowy i funkcjonowania sieci grzewczych. Drugim profilem naszej działalności jest sprzedaż produktów firmy Brotje – jednego z największych producentów kotłów gazowych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem, posiadającym wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

 4. F.H.U. PROFI-TERM

  Polska

  Jesteśmy autoryzowanym partnerem niemieckiego producenta Buderus, a w ofercie naszego sklepu znaleźć można piece i kotły grzewcze, dzięki którym odczuwalnie zwiększą Państwo efektywność ogrzewania swoich domów czy miejsc pracy. Wachlarz naszych propozycji jest niezwykle szeroki - od pieców jedno- lub dwufunkcyjnych z bogatym wyposażeniem podstawowym oraz możliwością montowania dodatkowych akcesoriów (np. regulatorów), aż po podgrzewacze czy części zamienne. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

 5. KOŁTON S.C

  Polska

  Jesteśmy producentem kotłów (pieców*) C.O. świadczącym usługi nieprzerwanie od 1979 roku. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwa stałe. W naszej ofercie znajdują się między innymi: kotły (piece*) na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały, a każdy nasz piec jest funkcjonalny i estetycznie wykonany. Jakość kotłów grzewczych potwierdzają certyfikaty na zgodność z normą PN-EN 303-5 oraz certyfikaty bezpieczeństwa ekologicznego kotłów. Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD-CAM pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości. W naszej ofercie między innymi: kotły grzewcze na węgiel, biomasę i pellet, kotły zasypowe, kotły z podajnikiem na eko-groszek, kotły dużych mocy.

 1. KES PHU STEFAN BODNAR

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji grzewczych od 1985 roku. W tym czasie wypracowała sobie bardzo dobrą opinię, jaką nieprzerwanie, od wielu lat cieszy się wśród swoich klientów i partnerów. Zdobyliśmy ich zaufanie dzięki profesjonalizmowi, dokładności i zaangażowaniu z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. Ich zadowolenie jest najlepszą wizytówką i rekomendacją firmy. Od 1993 r. firma z powodzeniem wdraża nowe technologie służące podnoszeniu trwałości instalacji, oszczędzaniu energii zużywanej do realizacji funkcji użytkowych budynków oraz obniżaniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

 2. SYSTEMY GRZEWCZE AR

  Polska

  Firma Systemy Grzewcze AR SC Magdalena Nalewska i Rafał Walter. Jesteśmy jedną z największych hurtowni w Dzierżoniowie i okolicach. Oferujemy fachowe doradztwo, tysiące produktów na stanie magazynowym oraz najlepszą ofertę polskich i europejskich producentów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość sprzedawanych produktów oraz najniższą cenę. Współpracujemy z bardzo dużą grupą firm instalacyjnych. Obsługujemy duże i małe inwestycje począwszy od projektowania, doradztwo, montaż po odbiory techniczne. Tworzymy indywidualne aranżacje wnętrz. Na terenie Dzierżoniowa i okolic oferujemy darmowy transport zakupionych produktów. Doradzamy w doborze urządzeń, dysponujemy ekspozycją armatury sanitarnej. Zapraszamy do współpracy indywidualnych inwestorów, firmy instalacyjne oraz instytucje.

 1. GAZ-SERWIS BĘBENEK ROBERT

  Polska

  Obecnie zajmujemy się naprawą i serwisem urządzeń grzewczych i gazowych. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, krakowskiego, jaworznickiego. Z ciągle zmieniającym się rynkiem, na którym pojawiają się coraz bardziej nowoczesne urządzenia, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi, żeby móc zaoferować naszym Klientom najkorzystniejsze produkty. Co 2 lata odbywamy kursy z obsługi najnowszych urządzeń wchodzących na rynek, co gwarantuje stale aktualizowaną wiedzę i umiejętności. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami instalacji. Posiadamy niezbędne certyfikaty i kwalifikacje, które umożliwiają nam montaż i serwis urządzeń firm takich jak: Junkers, Ariston, Buderus, Immergas, De Dietrich, Saunier Duval, Unical, Vaillant, Termet.

 2. LZK SERWIS

  Polska

  Firma handlowo-usługowa LZK Serwis świadczy usługi serwisu, uruchomienia, napraw gwarancyjnych, przeglądów okresowych: kotłów gazowych i olejowych, piecyków c.w.u., bojlerów gazowych i term, palników nadmuchowych, kurtyn powietrznych, promienników ciepła, pomp ciepła, klimatyzacji. Prowadzimy serwis urządzeń grzewczych i chłodniczych producentów: ACV, Auer Gianola, Beretta, Ariston, Robur, Euroterm, Unical, Riello, Weishaupt, Giersch, Termet, Herrmann, Fondital, Termotech, Termica, Körting, Biasi, Nova Florida, Ulrich, Liko, Scheer Heizsysteme - Thermona, Heylo - Schulte, Brötje , Araj, MHG, MAN, Usługi serwisowe: naprawy kotłów, naprawy pomp ciepla, naprawy palników gazowych i olejowych, naprawy piecyków i bojlerów, naprawy pieców c.o. gazowych, naprawy i przeglądy urządzeń klimatyzacji, remonty kapitalne kotłów i palników, regulacje scieżek gazowych,

 3. HYDRAULIKA P.H.U. WOJCIECH SŁUPICKI

  Polska

  Nasza firma powstała w 1998 roku. Profilem naszej działalności jest realizacja średnich i małych inwestycji budowlanych. Zawsze inwestujemy w najnowsze technologie i zapewniamy szeroki zakres usług. Naszym priorytetem jest rzetelna i solidna obsługa. Oferujemy- Sprzedaż i montaż kotłów, podgrzewaczy i systemów solarnych.- Montaż kotłowni, a także instalacji wodno - kanalizacyjnych, CO i gazowych.- Docieplanie stropów oraz ścian szczelinowych metodą wdmuchiwania granulatu.- Sprzedaż oraz montaże kominków z płaszczem wodnym.- Sprzedaż oraz montaże odkurzaczy centralnych.- Kompleksowe remonty oraz modernizację wnętrz mieszkalnych i użytkowych.- Kompleksową obsługę wspólnot mieszkaniowych.

 4. IL CAMINO DI SPINA ROSARIO

  Włochy

  Ten nowy, ekskluzywny punkt sprzedaży, specjalizujący się w handlu i montażu kominków oraz pieców na pellety, pieców na drewno, grilli i piekarników najlepszych marek powstał w centrum miasta Tremestieri Etneo. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie wykwalifikowany personel z przyjemnością pomoże Państwu wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie pod względem technicznym i estetycznym. Szeroka gama produktów tradycyjnych lub designerskich, by Państwa dom był piękny i gościnny.

 5. BV SERWIS INŻ. W. ŁUKASZEWICZ

  Polska

  Firma BE-VA Serwis została założona 11 marca 1998r. przez inż. Wojciecha Łukaszewicza. Obecnie posiadamy uprawnienia do serwisowania i instalacji takich firm jak: Beretta, Vaillant, Wolf, Saunier-Duval, ACV, Euroterm, Viessmann, Ariston, Chaffoteaux, Ulrich. Aktualnie zajmujemy się serwisem kotłów gazowych i olejowych, wymianą kotłów gazowych, olejowych, kompleksowym montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych. centralnego ogrzewania, gazowych, montażem kotłów, kolektorów słonecznych.

 6. AL TERM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Al Term to doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy swoje doświadczenie budują już od ponad 20 lat. Od początku istnienia dostarczaliśmy produkty i usługi najwyższej jakości, jednocześnie odważnie wdrażaliśmy nowe technologie. Tylko to gwarantuje dziś pewną pozycję w branży. Dziś, Al Term to autoryzowany dystrybutor i serwis renomowanej firmy WOLF, ale także kompleksowy wykonawca instalacji grzewczych. Od projektu po montaż i serwis.

 7. IBIS MASZYNY PIEKARNICZE

  Polska

  W zakresie oferty firmy IBIS znajdują się maszyny piekarnicze, do których należy zaliczyć miesiarki spiralne, piece piekarnicze oraz cukiernicze. W ofercie producenta nie brakuje też takich maszyn jak komory garownicze, wytwornice dzieży, systemy załadowczo-rozładowcze. Producent zaspokaja potrzeby klientów nie tylko z Polski, ale całej Europy. Firma jest na rynku już od 1836 roku i zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 8. SIMGE SOBA

  Turcja

  Firma SIMGE SOBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, fireplaces and stoves, Piece żeliwne, i piece. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. MATAGNE HODY

  Belgia

  Firma MATAGNE HODY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Kotły ogrzewania domowego, kotły automatyczne do rudy, piecyki na brykiet, pellet systems, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Bièvre, Belgia.

 2. CENTRO FLAM SRL

  Włochy

  Firma CENTRO FLAM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach piecyki na brykiet, piece na drewno, piece na drewno, i ogrzewanie na pelet. Ma siedzibę w Atessa, Włochy.

 3. SÛTI DESIGN & UTILITY

  Belgia

  Firma SÛTI DESIGN & UTILITY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 4. ANGLO NORDIC BURNER PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANGLO NORDIC BURNER PRODUCTS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palniki ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Piece grzewcze, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i Piece grzewcze. Ma siedzibę w West Molesey, Surrey, Zjednoczone Królestwo.

 5. MANECO BOIS ENERGY

  Francja

  Firma MANECO BOIS ENERGY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach instalacja pieców, kominki i piece dekoracyjne, kominek grzejny, i piecyki na brykiet. Ma siedzibę w Cournon-D'auvergne, Auvergne, Francja.

 6. MAESTRO FERRETERO

  Hiszpania

  Firma MAESTRO FERRETERO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Ma siedzibę w Barañain, Hiszpania.

 7. ICF ISI CIHAZLARI A.S

  Turcja

  Firma ICF ISI CIHAZLARI A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece grzewcze, piecyki gazowe domowego użytku, okapy kuchenne, Piece grzewcze, i odkurzacz. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 8. ATELIER CERAMIQUE REGNIER

  Francja

  Firma ATELIER CERAMIQUE REGNIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, Piece grzewcze, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Piece żeliwne, Piece grzewcze, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i płytki z fajansu. Ma siedzibę w Desvres, Francja.

 9. BOUDRIE KACHELS EN HAARDEN

  Holandia

  Firma BOUDRIE KACHELS EN HAARDEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach stary kominek, piece na gaz, piece na drewno, i stone fireplaces. Ma siedzibę w Oldenzaal, Holandia.

 10. FERO

  Belgia

  Firma FERO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach zwęglone drewno, piecyki na brykiet, piece na drewno, i piece na gaz. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo