• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piec do pizzy

Wyniki dla

Piec do pizzy - Import eksport

 1. FORNI AVERSA

  Włochy

  To my stworzyliśmy płyty Biscotto di Sorrento, wykorzystywane jako podstawa najlepszych pieców na drewno na całym świecie. Gwarantujemy niezawodny produkt o wysokiej jakości. Bardzo dawny kunszt, przekazywany przez pokolenia rzemieślników, teraz w Twoim zasięgu. Nasze piece są w całości wykonywane z użyciem naszych materiałów, z najlepszych włoskich cegieł wulkanicznych. Nasze piece do pizzy opalane drewnem są wyjątkowe.

 2. SACAR FORNI

  Włochy

  Firma Sacar Forni srl może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń piekarniczych oraz wyposażenia dla cukierni i pizzerii. Firma jest producentem pieców, maszyn i wyposażenia dla sklepów, hoteli, barów, restauracji i budynków publicznych, urządzeń dla sklepów i supermarketów, chłodziarek przemysłowych i komercyjnych. Można zamówić piece elektryczne, piece gazowe, piece spalinowe, piece tunelowe, piece taśmowe, piece z ruchomą ramą, a także szafy chłodnicze i schładzarki.

 3. LES BUCHETTES DE MATHEO ROBINET

  Francja

  Firma LES BUCHETTES DE MATHEO ROBINET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, piec do pizzy, Drewno opałowe, Drewno surowe, Drewno - galanteria drewniana, podpałka, świerk, piece na drewno, i komin. Ma siedzibę w Rahon, Francja.

 4. OVEN LORD BARTŁOMIEJ CHAMIOŁO

  Polska

  Smak ma znaczenie! Myśląc o dobrej pizzy, myślisz o najlepszej włoskiej pizzerni. Firma Ovenlord sprowadza Wam włoską pizzernię do Waszego ogrodu za pomocą wysokiej jakości piecy do wypieku pizzy. Nasze piece są zaprojektowane przez wykwalifikowanych konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Są produkowane pod okiem właściciela, który dba o funkcjonalność, jakość oraz design piecy. Piece do pizzy firmy OVEN LORD to możliwość posiadania własnej pizzerii w zaciszu swojego ogrodu. Mogą Państwo mieć swój własny piec do pizzy, który nie zajmuje dużo miejsca i cieszyć się nim w każdym miejscu. Dzięki niemu poczujecie tradycyjny smak pizzy gdziekolwiek chcecie. W piecu śmiało możemy wypiekać chleb, a także sprawdzi się on jako zamiennik grilla, w którym możemy wypiekać mięsa / warzywa na brytfannach. Jest on przenośny, więc łatwo można zmienić jego miejsce, urozmaicając nie jedną imprezę u rodziny lub znajomych. Dzięki naszym piecom nie ma potrzeby budowania wielkiego pieca do pizzy z kamienia, który nie jest mobilny, długo się rozpala, a dodatkowo jest kosztowny. Nasze piece można schować do pomieszczeń gospodarczych w okresie zimowym. Ich dodatkową zaletą jest to, że są wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele lat Piece Onevlord to gwarancja udanej pizzy!

  Wszystkie wyroby na "piec do pizzy"

 5. VESTA LLC

  Rosja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Niemcy

 2. MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turcja

 3. BY ICHNOS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 4. IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT

  Turcja

 5. INOVEN

  Turcja

 1. FAZZONE CAMINI

  Włochy

 2. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Zjednoczone Królestwo

 1. RADEMAKER

  Holandia

 2. L'ESPRIT DU FEU

  Belgia

 3. ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS

  Portugalia

 4. PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7

  Francja

 5. S.L. PROJECTS

  Belgia

 6. BRASAOVENS

  Portugalia

 7. VAN-MER PIZZA AND PASTA

  Belgia

 8. FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO

  Włochy

 1. MORELLO FORNI S.A.S.

  Włochy

 2. PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. ITALIA76

  Włochy

 4. GIANSANTI FORNI

  Włochy

 5. GASTRO EXPERT PROFIS SRL

  Rumunia

 6. PIZZA CRAFT

  Turcja

 7. CCP SRLS

  Włochy

 8. FARABEGOLI PASQUALE DITTA

  Włochy

 9. BIGFELLAS PIZZERIA

  Zjednoczone Królestwo

 10. TECHNOBAKERY S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo