• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piec do pizzy

Wyniki dla

Piec do pizzy - Import eksport

 1. SACAR FORNI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Sacar Forni srl może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń piekarniczych oraz wyposażenia dla cukierni i pizzerii. Firma jest producentem pieców, maszyn i wyposażenia dla sklepów, hoteli, barów, restauracji i budynków publicznych, urządzeń dla sklepów i supermarketów, chłodziarek przemysłowych i komercyjnych. Można zamówić piece elektryczne, piece gazowe, piece spalinowe, piece tunelowe, piece taśmowe, piece z ruchomą ramą, a także szafy chłodnicze i schładzarki.

 2. FORNI AVERSA

  Włochy

  Verified by europages badge

  To my stworzyliśmy płyty Biscotto di Sorrento, wykorzystywane jako podstawa najlepszych pieców na drewno na całym świecie. Gwarantujemy niezawodny produkt o wysokiej jakości. Bardzo dawny kunszt, przekazywany przez pokolenia rzemieślników, teraz w Twoim zasięgu. Nasze piece są w całości wykonywane z użyciem naszych materiałów, z najlepszych włoskich cegieł wulkanicznych. Nasze piece do pizzy opalane drewnem są wyjątkowe.

 3. GATARNAUD EQUIPEMENTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GATARNAUD EQUIPEMENTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, piec do pieczenia, piecyki na brykiet, piece na drewno, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Le Teil, Francja.

 4. FORNI MARANO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FORNI MARANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, GRILLE ogrodowe, piece na drewno, Piece piekarskie, piec na gaz/metan, piece dla ciastkarni, peiece z ruchomą ramą, i profesjonalne piece na drewno stosowane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Boscoreale, Włochy.

 5. OVEN LORD BARTŁOMIEJ CHAMIOŁO

  Polska

  Smak ma znaczenie! Myśląc o dobrej pizzy, myślisz o najlepszej włoskiej pizzerni. Firma Ovenlord sprowadza Wam włoską pizzernię do Waszego ogrodu za pomocą wysokiej jakości piecy do wypieku pizzy. Nasze piece są zaprojektowane przez wykwalifikowanych konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Są produkowane pod okiem właściciela, który dba o funkcjonalność, jakość oraz design piecy. Piece do pizzy firmy OVEN LORD to możliwość posiadania własnej pizzerii w zaciszu swojego ogrodu. Mogą Państwo mieć swój własny piec do pizzy, który nie zajmuje dużo miejsca i cieszyć się nim w każdym miejscu. Dzięki niemu poczujecie tradycyjny smak pizzy gdziekolwiek chcecie. W piecu śmiało możemy wypiekać chleb, a także sprawdzi się on jako zamiennik grilla, w którym możemy wypiekać mięsa / warzywa na brytfannach. Jest on przenośny, więc łatwo można zmienić jego miejsce, urozmaicając nie jedną imprezę u rodziny lub znajomych. Dzięki naszym piecom nie ma potrzeby budowania wielkiego pieca do pizzy z kamienia, który nie jest mobilny, długo się rozpala, a dodatkowo jest kosztowny. Nasze piece można schować do pomieszczeń gospodarczych w okresie zimowym. Ich dodatkową zaletą jest to, że są wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele lat Piece Onevlord to gwarancja udanej pizzy!

  Wszystkie wyroby na "piec do pizzy"
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VESTA LLC

  Rosja

  Firma VESTA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rożna ogrodowe i akcesoria, Piece przemysłowe opalane drewnem, piec do pizzy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rożna ogrodowe i akcesoria, i Piece przemysłowe opalane drewnem. Ma siedzibę w Medvedevo, Rosja.

 2. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Niemcy

  Firma LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zaopatrzenie dla restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, piec do pizzy, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Linsengericht, Niemcy.

 3. MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, maszyny i urządzenia dla hoteli, restauracji i lokali publicznych, piec do pizzy, piec konwekcyjny, i zmywarka. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. SABAH EMAYE VE SOBA SAN. LTD STI

  Turcja

  Firma SABAH EMAYE VE SOBA SAN. LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Kuchnie na drewno, piec do pizzy, piec żeliwny, i kominek z żeliwa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS

  Portugalia

  Firma ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach grill, i kominek na drewno. Ma siedzibę w Outeiro Da Cabeça, Portugalia.

 1. BY ICHNOS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BY ICHNOS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, automatyczne maszyny do lodów, maszyny do produkcji mącznych wyrobów nadziewanych, i piec do pizzy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. L'ESPRIT DU FEU

  Belgia

  Firma L'ESPRIT DU FEU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, flues, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 1. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach pizza amerykńska, i mrożone pizze. Ma siedzibę w Oxford, Zjednoczone Królestwo.

 2. S.L. PROJECTS

  Belgia

  Firma S.L. PROJECTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie restauracji, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, piec do pizzy, Wyposażenie restauracji, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Schilde, Belgia.

 3. PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7

  Francja

  Firma PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach pizza. Ma siedzibę w Gardanne, Francja.

 4. FAZZONE CAMINI

  Włochy

  Firma FAZZONE CAMINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach piece do pizzy, i zaopatrzenie dla pizzerii. Ma siedzibę w Alvignano, Włochy.

 5. RADEMAKER

  Holandia

  Firma RADEMAKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt do produkcji chleba, chłodziarki dla przemysłu spożywczego, piec do pizzy, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Culemborg, Holandia.

 6. IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT

  Turcja

  Firma IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. INOVEN

  Turcja

  Firma INOVEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, piec do pizzy, Piece piekarskie, artykuły dla piekarni, piec do pizzy, i piece dla ciastkarni. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. VAN-MER PIZZA AND PASTA

  Belgia

  Firma VAN-MER PIZZA AND PASTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Ma siedzibę w Anvers, Belgia.

 1. FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO

  Włochy

  Firma FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palniki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, piec do pizzy, Piece piekarskie, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Fagnano Olona, Włochy.

 2. BRASAOVENS

  Portugalia

  Firma BRASAOVENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach kominek na drewno, GRILLE ogrodowe, i piece na drewno dla pizzerii. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 3. ITALIA76

  Włochy

  Firma ITALIA76, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Pizze mrożone, drobny sprzęt elektryczny gospodarstwa domowego, urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, piec do pizzy, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Soliera, Włochy.

 4. GIANSANTI FORNI

  Włochy

  Firma GIANSANTI FORNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach piece na drewno, ruszt przenośny (do grylowania), i fireplaces and stoves. Ma siedzibę w San Biagio Della Valle, Włochy.

 5. PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie pizzerii. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

 6. GASTRO EXPERT PROFIS SRL

  Rumunia

  Firma GASTRO EXPERT PROFIS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Mures, Rumunia.

 7. VTKFUL DI SALVATORE SOPRANO

  Włochy

  Firma VTKFUL DI SALVATORE SOPRANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, kolektor sadzy, wyposażenie dla pizzerii, okapy wsysające, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Marano Di Napoli, Włochy.

 8. CUPPONE F.LLI S.R.L.

  Włochy

  Firma CUPPONE F.LLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach piece elektryczne, i piece do pizzy. Ma siedzibę w Silea, Włochy.

 9. MORELLO FORNI S.A.S.

  Włochy

  Firma MORELLO FORNI S.A.S., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Ma siedzibę w Ceranesi, Włochy.

 10. CCP SRLS

  Włochy

  Firma CCP SRLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, kuchnie przemysłowe, furniture, maszyny dla producentów makaronu, i piec do pizzy. Ma siedzibę w Catanzaro, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo