• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piły taśmowe i przecinarki

Wyniki dla

Piły taśmowe i przecinarki - Import eksport

 1. ROBERT RÖNTGEN GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  ROBERT RÖNTGEN GmbH & Co. KG jest jednym z wiodących na świecie producentów brzeszczotów do pił taśmowych i brzeszczotów do cięcia metalu. Podstawą naszego sukcesu jest wysoka jakość taśm do piłowania metali oraz obszerny program dostaw dla zadań piłowania od materiału standardowego do superstopu. Taśmy do cięcia metali RÖNTGEN oznaczają ekonomiczną i niezawodną pracę z piłami taśmowymi. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w produkcji taśm do piłowania metali i przysłowiowej jakości RÖNTGEN "Made in Germany" firma RÖNTGEN wyznacza światowe standardy w zakresie szybkości i kosztów cięcia. Od momentu założenia firmy w Remscheid w 1899 roku do dnia dzisiejszego, konsekwentne i ciągłe doskonalenie oraz innowacje znajdują się w centrum naszych intensywnych prac rozwojowych.

 2. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

  Wszystkie wyroby na "piły taśmowe i przecinarki"

 3. WESPA METALLSÄGENFABRIK SIMONDS INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  To, co zaczęło się 60 lat temu w hessańskim mieście Spangenberg wraz z produkcją ręcznych pił, jest dzisiaj znanym na świecie partnerem technologicznym. WESPA zalicza się do wiodących na świecie producentów narzędzi do cięcia. Ponad 100 współpracowników produkuje w niemieckiej centrali w Melsungen niezrównaną gamę produktów spełniających wymagania wielu różnych branż. Produkty WESPA są optymalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów przemysłowych i cieszą się zaufaniem przedstawicieli, dealerów i klientów przemysłowych na całym świecie. Jako kompleksowy dostawca dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które znacząco poprawiają konkurencyjność naszych klientów. Narzędzia do piłowania WESPA są stosowane przez znane światowe firmy między innymi w branży motoryzacyjnej, lotniczej, wyrobu stali i budowy maszyn. Dlatego zaufanie, jakim darzą nas klienci przy podejmowaniu decyzji o zakupie naszych produktów, opłaca się im już po krótkim czasie.

 4. ALFRA GMBH

  Niemcy

 5. I.T.E.C. GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLOOR PRÄZISIONSWERKZEUGE AG

  Szwajcaria

 2. JEPSON POWER GMBH

  Niemcy

 3. REM-TECH REMIGIUSZ MADROWSKI SP.J.

  Polska

  Firma PILOUS - TMJ powstała w wyniku połączenia dwóch uznanych producentów przecinarek taśmowych PILOUS z r.o. oraz TMJ-Jesienice Serwis. Firma PILOUS powstała w roku 1994 w Brnie , w Czechach i w tymże roku wypuściła na rynek pierwsze modele przecinarek do cięcia stali. W wyniku burzliwego rozwoju, firma produkuje szeroki asortyment przecinarek taśmowych, od małych, przenośnych, aż po przemysłowe automaty CNC. Przecinarki eksportowane są do krajów europejskich, ale również do obu Ameryk, Azji oraz Afryki. Roczna produkcja w wysokości około 4500 sztuk przecinarek taśmowych do stali stawia firmę w gronie największych producentów światowych. Firma Rem-Tech będąca wyłącznym dystrybutorem maszyn Pilous w Polsce zapewnia serwis maszyn oraz dostawy taśm tnących. W ofercie firmy, także narzędzia dla instalatorów (Virax) oraz ogólnowarsztatowe Grehal, Bahco... . Zapraszamy do współpracy! Dołączcie Państwo do grupy setek zadowolonych naszych KLIENTÓW

 4. WALTER GMBH

  Niemcy

  Firma HM-bestückte Präzisions-Kreissägeblätter znana od 1985 roku pod nazwą WALTER dzięki wysokiej jakości ostrzom do precyzyjnych pił tarczowych - Made in Germany. Gama proponowanych wyrobów: od kompleksowych elementów standardowych do ostrzy tarczowych wg specyfikacji klienta we wszystkich możliwych wersjach. Średnica od 80 do 550 mm. Nasze ostrza mogą być stosowane w przetwarzaniu drewna, tworzyw sztucznych, aluminium i stali. Wykonujemy do kilkudziesięciu milionów zębów z węglików rocznie. Wartość dodana ostrzy WALTER ze stali wysokiej jakości: WALTER przetwarza wyłącznie niemieckiej jakości taśmę walcowaną na zimno 75Cr1, numer materiału 12003, najnowsza technologia laserowa do powierzchni ostrzy tnących typu Bombastic do czystego cięcia pleksiglasu, precyzyjne okrągłe brzeszczoty: najnowocześniejsza, w pełni zautomatyzowana technologia Auflöt, stosująca najwyższej jakości zęby węglika wolframu.

 5. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 1. ARNTZ GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma Passionate Cutting i ARNTZ produkuje wysokowydajne piły taśmowe o doskonałej trwałości, przeznaczone do stosowania na szerokim zakresie materiałów: bimetalicznych, z węglików spiekanych i stali węglowej, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

 2. CARL RÖNTGEN GMBH

  Niemcy

 1. SWG STEEL TECHNOLOGY SRL

  Włochy

 2. STEEL WOOD DW GMBH

  Szwajcaria

 3. DANISH TOOL PRODUCTIONS APS

  Dania

 4. CALEYRON INDUSTRIES

  Francja

 5. ONCEL CNC MAKINE

  Turcja

 6. WESEMA MOCHMANN GMBH

  Niemcy

 7. PILANA METAL S.R.O.

  Republika Czeska

 8. ADAÇAM MACHINE AND BANDSAW FACTORY

  Turcja

 1. KOPRAM

  Francja

 2. KARMETAL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 3. SIERRAS MONTAÑES,S.A.

  Hiszpania

 4. TÉCNICA FORESTAL

  Hiszpania

 5. VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L.

  Hiszpania

 6. SHARK BLADES

  Zjednoczone Królestwo

 7. FALZONI E PARODI S.N.C.

  Włochy

 8. ULLMER GMBH

  Niemcy

 9. METAMOB

  Rumunia

 10. RE-BO REBER GMBH

  Niemcy