• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pakowarki

Wyniki dla

Pakowarki - Import eksport

 1. HUGO BECK MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hugo Beck jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie poziomych maszyn pakujących typu flowpack, folii i papieru, a także rozwiązań automatyzacji i uszlachetniania druku w zakresie wydajności od 3 000 do 18 000 cykli na godzinę. Opracowujemy i produkujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania maszyn do pakowania w folię lub papier, a także dostarczamy kompletne urządzenia peryferyjne. Na życzenie klienta lub jako maszyna seryjna: Nasza bogata oferta obejmuje maszyny typu flowpack, maszyny do ciągłego i przerywanego napełniania i zgrzewania opakowań typu flowpack, woreczków lub opakowań obkurczanych, urządzenia do pakowania zbiorczego, tunele obkurczające, systemy wykańczania druku, podajniki, roboty i systemy manipulacyjne. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych na rynku folii poliolefinowych, polipropylenowych, polietylenowych i kompozytowych. Najnowsze folie wykonane z mono-materiałów lub nawet w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, bioplastików i wyjątkowo cienkich folii opakowaniowych są również przetwarzane na maszynach Hugo Beck.

 2. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 3. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 4. ATS-TANNER BANDING SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  ATS-Tanner Banding Systems AG jest dostawcą wysokiej jakości rozwiązań w zakresie banderolowania opakowań handlowych i opakowań w logistyce. Dostawca systemu specjalizujący się w materiałooszczędnym wiązaniu wszelkiego rodzaju produktów dla celów logistycznych, jak również w ekologicznych, promocyjnych i przyjaznych dla klienta opakowaniach handlowych. Wszystko z jednego źródła: maszyny do banderolowania od półautomatycznych modeli wolnostojących do w pełni automatycznych systemów zintegrowanych z linią produkcyjną, przyjazny dla środowiska materiał do banderolowania z papieru i folii, światowa sieć serwisowa i konserwacyjna, kompetentne doradztwo. Własne działy rozwoju i produkcji zapewniają ciągłe udoskonalenia, nowe linie produktów oraz rozwiązania dla indywidualnych i kompleksowych wymagań. Maszyny do banderolowania i materiały do banderolowania firmy ATS są używane na całym świecie. Doświadczenie i referencje we wszystkich możliwych branżach i obszarach zastosowań są odpowiednio duże.

 5. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LoeschPack jest specjalistą w dziedzinie maszyn pakujących, kompletnych instalacji do pakowania czekolady, gumy do żucia, słodyczy, wypieków i innych artykułów spożywczych i niespożywczych. opracowujemy i produkujemy innowacyjne koncepcje opakowań, rozwiązania systemowe i serwisowe, robiąc to z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej jako ważny partner strategiczny oraz lider w zakresie technologii i innowacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  W firmie Temas Group Export Partners specjalizujemy się we wspieraniu firm w ich rozwoju na rynku globalnym poprzez znajdowanie nowych klientów eksportowych, generowanie potencjalnych klientów i rozwijanie eksportu. Nasz skrupulatnie opracowany zakres usług zapewnia klientom coś naprawdę wyjątkowego i imponującego. Dzięki tworzonym przez nas oryginalnym i robiącym duże wrażenie treściom audio, skutecznym usługom SEO i wnikliwemu doradztwu w zakresie mediów społecznościowych, podnosimy poziom sprzedaży Twojej firmy i widoczność marki, wspierając Cię w osiągnięciu sukcesu. Nasza szeroka gama produktów zaspokaja różnorodne potrzeby, oferując produkty tekstylne, sprzęt medyczny, wszelkiego rodzaju maszyny, inżynierię & przemysł - sprzęt przemysłowy, produkty rolnicze, chemiczne, produkty z tworzyw sztucznych, jednorazowe artykuły stołowe, rozwiązania w zakresie opakowań, owoce i warzywa, produkty rolne, a także obróbkę laserową obok innych wyjątkowych ofert. Przejrzyj dokładnie naszą witrynę internetową, aby poznać pełen wachlarz dostępnych dla Ciebie mozliwości. Zadowolenie klienta leży u podstaw wszystkiego, co robimy w firmie Temas Group Export Partners. Nasz doświadczony zespół jest zaangażowany w dostarczanie wyjątkowych usług dostosowanych do konkretnych wymagań. Wykorzystując nasze doświadczenie w znajdowaniu nowych klientów, generowaniu potencjalnych klientów i wspieraniu rozwoju eksportu, zapewniamy nieocenione wsparcie w usprawnianiu i rozszerzeniu działalności biznesowej, zapewniając osiągnięcie Twoich celów. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 2. BANDALL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1990 roku Bandall opracowuje, produkuje i rozprowadza na całym świecie rozwiązania z zakresu pakowania i owijania przy pomocy owijarek na papier lub folię. Te banderolownice są używane do owijania lub pakowywania opakowań w przemyśle spożywczym, graficznym, farmaceutycznym i logistyce. Maszyny Bandall są jedynymi na świecie, które wykorzystują ultracienkie folie do pakowania (od 35 mµ), co pozwala na znaczne oszczędności. Maszyny Bandall: dystrybucja w ponad 80 krajach.

 3. DOLZAN IMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dolzan Impianti to firma od wielu lat działająca w branży produkcji maszyn pakujących. Firma z Galliera Veneta, w prowincji Padwa, prowadzi działalność w sektorze mechanicznym, cukierniczym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, oferując dostawę maszyn pakujących przeznaczonych do instalacji systemów do opakowań z płaskim dnem, do pakowania częściowo próżniowego i próżniowego. Instalacje dostarczane przez firmę są odpowiednie do pakowania materiałów o różnej masie i rozmiarach.

 4. MOSCA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mosca GmbH jest dystrybutorem, producentem oraz liderem produkcji wysokiej jakości maszyn wiążących, taśm do wiązania oraz systemów wiążących palety w profesjonalnych wysokowydajnościowych zastosowaniach przemysłowych. Oferta maszyn obejmuje zarówno uniwersalne maszyny przystosowane do szerokiego spektrum zastosowań, jak również w pełni zautomatyzowane maszyny wysokowydajnościowe, które można włączyć w nadrzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną. W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie Mosca GmbH produkuje taśmy PP, PET oraz PLA. Międzynarodowa sieć dilerów, punktów serwisu oraz doradztwa gwarantuje klientom serwis o zasięgu globalnym. Ta rodzinna firma, która została założona w 1966 roku, ma swoją siedzibę w Waldbrunn pomiędzy Heidelberg a Heilbronn. Mosca reprezentowana jest przez 22 oddziałów w 17 krajach, w tym przez 4 fabryki zlokalizowane w Niemczech, Kanadzie i Malezji. Firma zatrudnia w sumie 1000 pracowników na całym świecie. Rozwój wysoko zaawansowanych technologii przez ekspertów z dziedziny pakowania zapewnia od ponad 50 lat pozycję lidera w zakresie technologii oraz jakości w sektorze systemów wiązania.

 5. BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach roboty do paletyzacji, i pakowarki. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 1. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Wiodącym profilem działalności firmy SORTER jest produkcja i sprzedaż zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym innowacyjnych rozwiązań na wielu płaszczyznach, od sortowania i pakowania produktów po paletyzację i robotyzację. Duży potencjał firmy pozwala nam na zaprojektowanie, wyprodukowanie i wdrożenie od podstaw nowej linii technologicznej, nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Stale i systematycznie poszerzamy naszą ofertę, starając się sprostać wymaganiom rynku. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 2. IMA DAIRY & FOOD HOLDING GMBH

  Niemcy

  IMA DAIRY & FOOD jest częścią włoskiej firmy IMA SpA i jednym z wiodących światowych dostawców maszyn pakujących dla przemysłu mleczarskiego i spożywczego. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań FFS dla kubków - od kubków jedno- i dwukomorowych, mieszanych multipaków lub mini pucharków do porcjowania - które spełniają również specyficzne wymagania aseptyczne. Doskonała dokładność napełniania i najwyższa elastyczność to główne cechy naszych maszyn do napełniania i uszczelniania pojemników prefabrykowanych, które mogą być wypełniane produktami płynnymi i pastami. Maszyny do napełniania torebek stojących (z i bez wylewki) mogą być używane w przemyśle mleczarskim, spożywczym i napojów. Oferują najbardziej zaawansowaną technologię opakowań elastycznych. Częścią oferty są pakowarki pakujące do pakowania masła, margaryny, sera śmietankowego itp. dla szerokiej gamy formatów oraz maszyny StickPack.

 1. BOS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Wysoko wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem przekładają technologię klientów na innowacyjne koncepcje instalacji. Specjalne maszyny BOS są dostosowane do specyficznych wymogów instalacji klienta w celu automatyzacji procesów produkcyjnych, które mogą widzieć i czuć – ze zintegrowaną 100-procentową kontrolą jakości. Kierownictwo firmy i 30 pracowników mają wieloletnie doświadczenie w projectowaniu, opracowaniu i budowie maszyn specjalnych. Firma BOS zyskała światową pozycję kompetentnego i wydajnego partnera w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Jedną z naszych największych zalet jest elastyczny i indywidualny rozwój oraz zestaw standardowych modułów do wysokowydajnych maszyn specjalnych.

 2. KALLFASS VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat opracowujemy i sprzedajemy na całym świecie maszyny i urządzenia do pakowania folią. Każda maszyna Kallfass do pakowania w folie jest wynikiem naszych solidnych kompetencji w zakresie rozwiązań systemowych oraz doświadczenia w branży. Nasza szeroka gama maszyn i urządzeń obejmuje zgrzewarki kątowe, zgrzewarki 1 lub 2 boczne, zgrzewarki do folii, maszyny do worków foliowych rękawowych, paczkarki (pakowarki do opakowań zbiorczych), napinacze, tunele obkurczające oraz duży wybór komponentów i podzespołów, np. prowadnice chwytakowe, taśmy przenośnikowe, systemy do nakładania, stanowiska do układania w stosy i urządzenia do składania folii. Urządzenia do pakowania Kallfass stosują folie polietylenowe (PE), polipropylenowe (PP), poliolefinowe (PO), a także biofolie z surowców odnawialnych takich jak np. folie PLA. Systemy pakowania Kallfass są dostępne w wersjach do ręcznego, częściowo zautomatyzowanego i w pełni zautomatyzowanego pakowania w folie. Dzięki naszym urządzeniom opakowania pojedyncze lub zbiorcze m.in. typu multipack mogą być pakowane w pełne opakowanie lub rękaw bądź owinięte w taśmę foliową

 3. SN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  SN Maschinenbau jest światowym liderem na rynku poziomych maszyn formujących, wypełniających i zamykających dla szerokiej gamy produktów. Na żywność, karmę dla zwierząt domowych, napoje, jak również na nasiona, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego lub produkty farmaceutyczne: Nasze maszyny do pakowania w torebki są idealnym rozwiązaniem procesowym dla Twojego procesu pakowania. Codziennie współpracujemy z naszymi klientami nad innowacjami i stale udoskonalamy nasze maszyny. Dzięki wysokiej wydajności, maksymalnej dostępności i długiej żywotności naszych maszyn w połączeniu z dużą elastycznością, bogactwem innowacji i najwyższą jakością, jesteśmy Twoim partnerem w zakresie ekonomicznych woreczków do pakowania. Maszyny SN, systemy dozujące, jak również akcesoria są wykonywane na zamówienie zgodnie z Twoimi wymaganiami. Gwarantujemy najwyższe standardy techniczne i ekonomiczną produkcję.

 4. BALLUFF GMBH

  Niemcy

  Balluff jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z tradycją i długoletnimi relacjami z klientami. Jesteśmy jednocześnie ważnym partnerem w zakresie innowacji i stymulatorem dla naszych klientów.

 5. ZAMBAK KAGIT

  Turcja

  Firma ZAMBAK KAGIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dozowniki ręczników, i pakowarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. QUADROPAK PACKAGING SYSTEMS

  Turcja

  Firma QUADROPAK PACKAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. FOSHAN TECON PACKAGE MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma FOSHAN TECON PACKAGE MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki, i pakowarki. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 8. HAICHINA MECHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HAICHINA MECHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki. Ma siedzibę w Zhejiang, Chiny.

 1. BARISSAN PACKAGING SYSTEMS

  Turcja

  Firma BARISSAN PACKAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki, i Doprowadzanie opakowań do zgodności. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 2. SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

  Turcja

  Firma SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do obróbki termicznej owoców, pakowarki, urządzenia i sprzęt do palenia i opiekania ziaren kawy i tym podobne artykuły, i coffee-roasting. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ

  Turcja

  Firma ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Pakowanie i opakowania - maszyny, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Pakowanie i opakowania - maszyny, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, i pakowarki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. VARPIE INDUSTRIES

  Turcja

  Firma VARPIE INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki, i pakowanie żywności. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 5. TECNOTEAM S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOTEAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do otacznia opakowań taśmą, pakowarki, i maszyny tnące. Ma siedzibę w Cirimido, Włochy.

 6. ILLIG MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ILLIG MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, maszyny formierskie na gorąco, pakowarki, i budowa form. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 7. IAS INDUSTRIAL APPLICATION SERVICES GMBH

  Austria

  Firma IAS INDUSTRIAL APPLICATION SERVICES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach budowanie instalacji przemysłowych, Storage systems, inżynieria mechaniczna, i pakowarki. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 8. ORVAC MAKINA

  Turcja

  Firma ORVAC MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 9. ASKON ENGINEERING

  Bułgaria

  Firma ASKON ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, pakowarki, Dozowanie - maszyny i sprzęt, i paletyzatory. Ma siedzibę w Blagoevgrad, Bułgaria.

 10. NEO MACHINE

  Turcja

  Firma NEO MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach konfekcja, skrzynie do pakowania, pakowarki, i opakowania pp. Ma siedzibę w İzmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo