• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płytki ścienne i posadzkowe fajansowe

Wyniki dla

Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe - Import eksport

 1. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "płytki ścienne i posadzkowe fajansowe"

 2. COPPER&CRAFT

  Polska

  Sklep z artykułami artystycznymi. W ofercie posiadamy ręcznie robione płytki/kafle z miedzi i stali nierdzewnej w różnych wzorach i rozmiarach. Wykonujemy również wzory według indywidualnych projektów naszych Klientów. Copper & Art to artystyczna kuźnia z kreatywnym duchem. Dzięki ciężkiej pracy w połączeniu z pasją do projektowania i sztuki stworzyliśmy własny, niepowtarzalny styl, który jest zadziwiającym połączeniem Celtic, Rustic i Art Deco. Oferujemy jednorazowe, ręcznie wykonane płytki ścienne o szerokim spektrum kształtów i rozmiarów. Te dzieła sztuki są niezwykle szalone i można je stosować absolutnie wszędzie - w łazience, kuchni, salonie, a nawet w ogrodzie. Płytki mogą również nadać artystyczny wyraz biuru. Upływ czasu sprawia, że ​​nasze dzieła sztuki wyglądają na bardziej wyrafinowane. Dostosowujemy nasze projekty do gustów i potrzeb klientów, również poprzez tworzenie spersonalizowanych elementów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (a także wielu eksperymentom! ) Z miedzią, możemy powiedzieć, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!

 3. MA.VI CERAMICA

  Włochy

  Firma MA.VI CERAMICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porcelana dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, płytka wykładzinowa, podłoga, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i fajans. Ma siedzibę w Cava De' Tirreni, Włochy.

 4. FAIENCERIES DE GIEN

  Francja

  Firma FAIENCERIES DE GIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans stołowy. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i wazony. Ma siedzibę w Gien, Francja.

 5. HASSIKI CERAM

  Tunezja

  Firma HASSIKI CERAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Nabeul, Tunezja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEMMENS

  Belgia

  Firma LEMMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, ceramika podłogowa, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, posadzka z ceramiki, i Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 2. FRATELLI STEFANI LATERIZI D'ARTE

  Włochy

  Firma FRATELLI STEFANI LATERIZI D'ARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Castel Viscardo, Włochy.

 3. ASPER STUDIO S.R.L.

  Włochy

  Firma ASPER STUDIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Formello, Włochy.

 4. OZERAM

  Francja

  Firma OZERAM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, meble do łazienek, klej do posadzki, i Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Saint Christoly De Blaye, Francja.

 5. VAN MEEUWEN NV

  Belgia

  Firma VAN MEEUWEN NV, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, obróbka kamieni naturalnych, Płytki z kamienia naturalnego, architektura wnętrz z kamienia naturalnego, i Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Testelt, Belgia.

 1. CARRELAGE NANCY A DOMICILE

  Francja

  Firma CARRELAGE NANCY A DOMICILE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, układanie płytek, płytki do łazienek, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Liverdun, Francja.

 2. DESMETS ET FILS

  Belgia

  Firma DESMETS ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Artykuły pogrzebowe, układanie płytek, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, parkiet - hurt, i Artykuły pogrzebowe. Ma siedzibę w Antoing, Belgia.

 1. JOCODACA - EQUIPAMENTOS E MATERIAIS PARA CONSTRUÇAO, S.A.

  Portugalia

  Firma JOCODACA - EQUIPAMENTOS E MATERIAIS PARA CONSTRUÇAO, S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, bathroom accessories, i meble łazienkowe. Ma siedzibę w Quarteira, Portugalia.

 2. BROUCK CARRELAGE

  Belgia

  Firma BROUCK CARRELAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i kamienie naturalne. Ma siedzibę w Rumes, Belgia.

 3. CARRELAGES DU MARAIS

  Francja

  Firma CARRELAGES DU MARAIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. BISIO GEOM. ANTONIO & C. ( S.A.S. )

  Włochy

  Firma BISIO GEOM. ANTONIO & C. ( S.A.S. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 5. BONFOND FRERES

  Belgia

  Firma BONFOND FRERES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Cegła, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Cegła, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, kamienie naturalne, i Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Harze, Belgia.

 6. NINOS NATURSTENEIN & FLIESEN

  Niemcy

  Firma NINOS NATURSTENEIN & FLIESEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach granite and similar products, płytki marmurowe, zewnętrzne brukowanie przemysłowe mozaikowe, i okapniki. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 7. CERAMICONFORT

  Francja

  Firma CERAMICONFORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach układanie płytek, umeblowanie sanitarne, i zindywidualizowany fajans do kabiny prysznicowej. Ma siedzibę w Villemandeur, Francja.

 8. OMNITECH TRADING S.A.

  Rumunia

  Firma OMNITECH TRADING S.A., roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Ceramika dekoracyjna, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Informatyka - mikrokomputery (PC), Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Ceramika dekoracyjna, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Informatyka - mikrokomputery (PC). Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 1. AZAY CARRELAGE

  Francja

  Firma AZAY CARRELAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Azay-Le-Rideau, Francja.

 2. COMAT - MET S.A.

  Rumunia

  Firma COMAT - MET S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Maszyny budowlane, Stal, Piaskowiec, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Maszyny budowlane, Stal, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 3. FR. TORFS TEGELS

  Belgia

  Firma FR. TORFS TEGELS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i posadzka z ceramiki. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 4. SARL DG CARRELAGES

  Francja

  Firma SARL DG CARRELAGES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w HOUTAUD, Francja.

 5. ZANASI CERAMICHE S.R.L.

  Włochy

  Firma ZANASI CERAMICHE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 6. NATIVEART

  Turcja

  Firma NATIVEART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach płytki artystyczne. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 7. ROGER

  Francja

  Firma ROGER, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Ceramika budowlana, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Ceramika budowlana, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, i Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Patay, Francja.

 8. JOLLYCONTOR IMPEX S.R.L.

  Rumunia

  Firma JOLLYCONTOR IMPEX S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Prace budowlane wykończeniowe, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Prace budowlane wykończeniowe, i Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Ma siedzibę w Cluj Napoca, Rumunia.

 9. PCI AUGSBURG GMBH

  Austria

  Firma PCI AUGSBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Ceramika budowlana, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Wr. Neudorf, Austria.

 10. SANEX S. A.

  Rumunia

  Firma SANEX S. A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Sanitarne urządzenia łazienkowe. Ma siedzibę w Cluj Napoca, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo