• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce tropikalne

Wyniki dla

Owoce tropikalne - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge
 3. ROTPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Rotport jest francuską firmą specjalizującą się w eksporcie ekologicznych egzotycznych owoców i warzyw. Importujemy do Europy różne produkty egzotyczne, owoce, warzywa i bulwy, posiadamy zorganizowany łańcuch dostaw. Nasze owoce i warzywa są eksportowane do Ameryki Łacińskiej i Afryki Zachodniej. Silna i trwała współpraca z organizacjami Global Gap i producentami posiadającymi certyfikat Fairtrade. Zajmujemy się głównie sprzedażą i eksportem nerkowca, banana, mango, kokosa, ananasa, awokado, passiflory, papai, chili, gambo. Kontrolujemy wszystkie łańcuchy naszej działalności: zakup w naszych zakładach, tranzyt i formalności celne, eksport i sprzedaż na rynki międzynarodowe. Prowadzimy działalność w zakresie importu-eksportu, tranzytu, magazynowania i przeładunku towarów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych usług. Nasz zespół handlowy będzie w stanie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie, aby Państwa usatysfakcjonować.

 4. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 5. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  YOGODA: STWORZONA PRZEZ NATURĘ, ULEPSZONA PRZEZ NAS! Przedstawiamy wybór wysokiej jakości mieszanek napojów owocowych z różnymi jagodami, owocami, imbirem, miodem i przyprawami, umożliwiających przygotowanie wspaniałej NATURALNEJ HERBATY lub ZIMNEGO NAPOJU. STARANNY WYBÓR SKŁADNIKÓW: Starannie pozyskujemy dojrzałe jagody, ręcznie wybierając najlepsze od lokalnych hodowców i globalnych dostawców owoców tropikalnych i przypraw. NATURALNA WYGODA: Nasze mieszanki owocowe składają się wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i dodatków. ZACHOWANIE WITAMIN: Technologia błyskawicznego zamrażania owoców zapewnia optymalne zachowanie smaku i składników odżywczych. INTENSYWNE SMAKI: Harmonijne połączenie jagód i przypraw, uzupełnione dodatkiem miodu, skutkuje oryginalnymi, żywymi aromatami, idealnymi do przyjemnego delektowania się herbatą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FDB GREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FDB GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. TERRANGO-COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TERRANGO-COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, mango pakowane, mango, orzechy kokosowe, Żywność - import-eksport, eksporter czerwonej ostrej papryki, papryka ostra, i ananas. Ma siedzibę w Conflans Ste Honorine, Francja.

 3. NOVAFRUIT & ABONOVA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma NOVAFRUIT & ABONOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Owoce tropikalne, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Nawozy i środki ulepszające glebę, nawozy organiczne, Import i eksport owoców, aminokwasy, algi zamrożone, i biostymulanty. Ma siedzibę w Banyeres De Mariola, Hiszpania.

 4. EA PLUS ECOMMODITY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EA PLUS ECOMMODITY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Zboża, ziarna zbożowe, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Owoce tropikalne, Spożywczy - Import/Eksport, Rolno-spożywczy, oleje roślinne, i Produkcja rolna. Ma siedzibę w Virsac, Francja.

 5. EQUATEUR FRUITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EQUATEUR FRUITS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, Owoce, Owoce tropikalne, owoce egzotyczne, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 1. DKC TROPICAL FRUITS

  Turcja

  Firma DKC TROPICAL FRUITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Owoce tropikalne, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. COOPERATIVAGROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COOPERATIVAGROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach awokado, wapno, migdały, i Ziarna kakao. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. GEN GROUP CORP.

  Hiszpania

  Firma GEN GROUP CORP., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, eksport owoców, Owoce tropikalne, kawa - hurt, i Spożywczy - Import/Eksport. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. FRUIT CLOUD S.L

  Hiszpania

  Firma FRUIT CLOUD S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, świeże owoce egzotyczne, awokado, Owoce tropikalne, i eksport owoców. Ma siedzibę w Vilanovai La Geltru, Hiszpania.

 3. SODEPEX-INTER

  Francja

  Firma SODEPEX-INTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach ananas, lawyer, Orzechy kokosowe, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Fresnes, Francja.

 4. PETOURIS FIGS

  Grecja

  Firma PETOURIS FIGS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach kiwi pakowane, i Figi świeże. Ma siedzibę w Markopoulo, Grecja.

 5. FRUTAWORLD - NÉGOCE ET IMPORTATION DIRECTE DE FRUITS EXOTIQUES VERS L'EUROPE

  Francja

  Firma FRUTAWORLD - NÉGOCE ET IMPORTATION DIRECTE DE FRUITS EXOTIQUES VERS L'EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 6. MINATUREL DRIED FRUITS AND VEGETABLES MANUFACTURING

  Turcja

  Firma MINATUREL DRIED FRUITS AND VEGETABLES MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach suszone jabłka, mąka z bananów, banany, i żywność bezglutenowa. Ma siedzibę w Eyup/istanbul, Turcja.

 7. DARY BEREGIVSCHYNY

  Ukraina

  Firma DARY BEREGIVSCHYNY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Gat, Ukraina.

 8. FRUIDOR ILE-DE-FRANCE

  Francja

  Firma FRUIDOR ILE-DE-FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 1. EXOFI FRESH MARKET

  Belgia

  Firma EXOFI FRESH MARKET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Warzywa świeże, Owoce tropikalne, Warzywa świeże, mango, i warzywa. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. ALCOAXARQUIA S.L

  Hiszpania

  Firma ALCOAXARQUIA S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach awokado, pomarańcze, i cytryny. Ma siedzibę w Vélez-Málaga, Hiszpania.

 3. GRUPO DEYAN

  Hiszpania

  Firma GRUPO DEYAN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, import produktów spożywczych, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i awokado. Ma siedzibę w Alcobendas/madrid, Hiszpania.

 4. TPXDRINKS BY TROPEXTRAKT GMBH

  Niemcy

  Firma TPXDRINKS BY TROPEXTRAKT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach ekstrakty botaniczne, i soki owocowe zagęszczone. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 5. BIOKIWI KAKOSIMOS

  Grecja

  Firma BIOKIWI KAKOSIMOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Arta, Grecja.

 6. MOSAIC FRUITS S.L

  Hiszpania

  Firma MOSAIC FRUITS S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach OWOCE I Warzywa, Oragnic fruits and vegetables, i drzewo awokado. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 7. PRIONIDIS GOLDEN FRUITS

  Grecja

  Firma PRIONIDIS GOLDEN FRUITS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Owoce tropikalne, Warzywa i owoce - import-eksport, winogrona stołowe, Winogrona, Owoce tropikalne, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Kavala, Grecja.

 8. INCI INTERNATIONAL FRUITS

  Turcja

  Firma INCI INTERNATIONAL FRUITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, Cytrusy, i granaty pakowane. Ma siedzibę w Manavgat, Turcja.

 9. PARLAPIANO DONATO

  Włochy

  Firma PARLAPIANO DONATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach kiwi, i paczkowanie żywności biologicznej. Ma siedzibę w Cisterna Di Latina, Włochy.

 10. EDEN DELLA FRUTTA

  Włochy

  Firma EDEN DELLA FRUTTA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach papier artystyczny, owoce egzotyczne, Orzech kokosowy, i banany. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo