• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce tropikalne

Wyniki dla

Owoce tropikalne - Import eksport

 1. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge
 2. NEAR TRADE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 3. ROTPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Rotport jest francuską firmą specjalizującą się w eksporcie ekologicznych egzotycznych owoców i warzyw. Importujemy do Europy różne produkty egzotyczne, owoce, warzywa i bulwy, posiadamy zorganizowany łańcuch dostaw. Nasze owoce i warzywa są eksportowane do Ameryki Łacińskiej i Afryki Zachodniej. Silna i trwała współpraca z organizacjami Global Gap i producentami posiadającymi certyfikat Fairtrade. Zajmujemy się głównie sprzedażą i eksportem nerkowca, banana, mango, kokosa, ananasa, awokado, passiflory, papai, chili, gambo. Kontrolujemy wszystkie łańcuchy naszej działalności: zakup w naszych zakładach, tranzyt i formalności celne, eksport i sprzedaż na rynki międzynarodowe. Prowadzimy działalność w zakresie importu-eksportu, tranzytu, magazynowania i przeładunku towarów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych usług. Nasz zespół handlowy będzie w stanie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie, aby Państwa usatysfakcjonować.

 4. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 5. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  YOGODA: STWORZONA PRZEZ NATURĘ, ULEPSZONA PRZEZ NAS! Przedstawiamy wybór wysokiej jakości mieszanek napojów owocowych z różnymi jagodami, owocami, imbirem, miodem i przyprawami, umożliwiających przygotowanie wspaniałej NATURALNEJ HERBATY lub ZIMNEGO NAPOJU. STARANNY WYBÓR SKŁADNIKÓW: Starannie pozyskujemy dojrzałe jagody, ręcznie wybierając najlepsze od lokalnych hodowców i globalnych dostawców owoców tropikalnych i przypraw. NATURALNA WYGODA: Nasze mieszanki owocowe składają się wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i dodatków. ZACHOWANIE WITAMIN: Technologia błyskawicznego zamrażania owoców zapewnia optymalne zachowanie smaku i składników odżywczych. INTENSYWNE SMAKI: Harmonijne połączenie jagód i przypraw, uzupełnione dodatkiem miodu, skutkuje oryginalnymi, żywymi aromatami, idealnymi do przyjemnego delektowania się herbatą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FDB GREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FDB GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. TERRANGO-COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TERRANGO-COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, mango pakowane, mango, orzechy kokosowe, Żywność - import-eksport, eksporter czerwonej ostrej papryki, papryka ostra, i ananas. Ma siedzibę w Conflans Ste Honorine, Francja.

 3. EA PLUS ECOMMODITY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EA PLUS ECOMMODITY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Zboża, ziarna zbożowe, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Owoce tropikalne, Spożywczy - Import/Eksport, Rolno-spożywczy, oleje roślinne, i Produkcja rolna. Ma siedzibę w Virsac, Francja.

 4. EQUATEUR FRUITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EQUATEUR FRUITS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, Owoce, Owoce tropikalne, owoce egzotyczne, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 5. NS TRADE SP Z O O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma NS TRADE SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Odżywki dla niemowląt, Napoje, Przetwory mleczne, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Mrożonki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 1. DECALF TRADING

  Benin

  Zlokalizowana w Beninie firma Decalf Trading jest producentem orzechów nerkowca pochodzących z upraw ekologicznych. Zapewniamy naszym partnerom wysokiej jakości, w 100% naturalne, orzechy nerkowca i gwarantujemy niezawodne relacje biznesowe, które spełnią Państwa oczekiwania. Prosimy skontaktować się z nami już teraz za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub przez WhatsApp (+229 91 39 30 07), aby omówić Państwa projekt i Państwa potrzeby.

 2. MINATUREL DRIED FRUITS AND VEGETABLES MANUFACTURING

  Turcja

  Firma MINATUREL DRIED FRUITS AND VEGETABLES MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach suszone jabłka, mąka z bananów, banany, i żywność bezglutenowa. Ma siedzibę w Eyup/istanbul, Turcja.

 1. GEN GROUP CORP.

  Hiszpania

  Firma GEN GROUP CORP., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, eksport owoców, Owoce tropikalne, kawa - hurt, i Spożywczy - Import/Eksport. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. DKC TROPICAL FRUITS

  Turcja

  Firma DKC TROPICAL FRUITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Owoce tropikalne, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. COOPERATIVAGROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COOPERATIVAGROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach awokado, wapno, migdały, i Ziarna kakao. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. FRUIT CLOUD S.L

  Hiszpania

  Firma FRUIT CLOUD S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, świeże owoce egzotyczne, awokado, Owoce tropikalne, i eksport owoców. Ma siedzibę w Vilanovai La Geltru, Hiszpania.

 5. SODEPEX-INTER

  Francja

  Firma SODEPEX-INTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach ananas, lawyer, Orzechy kokosowe, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Fresnes, Francja.

 6. PETOURIS FIGS

  Grecja

  Firma PETOURIS FIGS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach kiwi pakowane, i Figi świeże. Ma siedzibę w Markopoulo, Grecja.

 7. FARQLEET INTERNATIONAL

  Pakistan

  Firma FARQLEET INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, Owoce tropikalne, biologiczne produkty rolne, Fresh fruits and vegetables, Cytrusy, i Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Faisalabad, Pakistan.

 8. COBURCH SA DE CV

  Meksyk

  Firma COBURCH SA DE CV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach usługi w zakresie negocjacji dotyczących towarów, awokado, i ananas. Ma siedzibę w Puebla, Meksyk.

 1. FRUTAWORLD - NÉGOCE ET IMPORTATION DIRECTE DE FRUITS EXOTIQUES VERS L'EUROPE

  Francja

  Firma FRUTAWORLD - NÉGOCE ET IMPORTATION DIRECTE DE FRUITS EXOTIQUES VERS L'EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. BIDSOLUCAO

  Brazylia

  Firma BIDSOLUCAO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Aukcyjne firmy międzynarodowe, Dystrybucja masowa, owoce mrożone, Aukcyjne firmy międzynarodowe, Dystrybucja masowa, i dystrybutor owoców. Ma siedzibę w Macapá, Brazylia.

 3. 100% AMAZONIA

  Brazylia

  Firma 100% AMAZONIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, produkty żywnościowe mrożone, w stanie surowym, Żywność i napoje - składniki, i składniki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Belém, Brazylia.

 4. FRUTIFERA SAS

  Kolumbia

  Firma FRUTIFERA SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach miazga z owoców, i mango. Ma siedzibę w Medellin, Kolumbia.

 5. LA CITRONNELLE

  Indonezja

  Firma LA CITRONNELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Korzenie, aromaty, i czysty ekstrakt wanilii. Ma siedzibę w Jakarta, Indonezja.

 6. FRUTA STAR

  Ekwador

  Firma FRUTA STAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Guayaquil, Ekwador.

 7. MR. CRAFT AÇAÍ

  Brazylia

  Firma MR. CRAFT AÇAÍ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, zdrowa żywność i naturalna żywność, eksport produktów mrożonych, i Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Campinas, Brazylia.

 8. SEI G IMPORTEX SRL

  Włochy

  Firma SEI G IMPORTEX SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, związki przedsiębiorstw dystrybucji i handlu hurtowego, pośrednictwo z zakresie importu-eksportu, seafood product sales, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. EXOFI FRESH MARKET

  Belgia

  Firma EXOFI FRESH MARKET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Warzywa świeże, Owoce tropikalne, Warzywa świeże, mango, i warzywa. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 10. SABOR BRASIL

  Francja

  Firma SABOR BRASIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, owoce egzotyczne, i Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Gap, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Owoce tropikalne - Import eksport

Liczba wyników

241 Przedsiębiorstwa