• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce tropikalne

Wyniki dla

Owoce tropikalne - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. ROTPORT

  Francja

  Rotport jest francuską firmą specjalizującą się w eksporcie ekologicznych egzotycznych owoców i warzyw. Importujemy do Europy różne produkty egzotyczne, owoce, warzywa i bulwy, posiadamy zorganizowany łańcuch dostaw. Nasze owoce i warzywa są eksportowane do Ameryki Łacińskiej i Afryki Zachodniej. Silna i trwała współpraca z organizacjami Global Gap i producentami posiadającymi certyfikat Fairtrade. Zajmujemy się głównie sprzedażą i eksportem nerkowca, banana, mango, kokosa, ananasa, awokado, passiflory, papai, chili, gambo. Kontrolujemy wszystkie łańcuchy naszej działalności: zakup w naszych zakładach, tranzyt i formalności celne, eksport i sprzedaż na rynki międzynarodowe. Prowadzimy działalność w zakresie importu-eksportu, tranzytu, magazynowania i przeładunku towarów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych usług. Nasz zespół handlowy będzie w stanie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie, aby Państwa usatysfakcjonować.

 3. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 4. FDB GREEN

  Francja

 5. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SODEPEX-INTER

  Francja

 2. EQUATEUR FRUITS

  Francja

 3. NS TRADE SP Z O O

  Polska

 4. DECALF TRADING

  Benin

  Zlokalizowana w Beninie firma Decalf Trading jest producentem orzechów nerkowca pochodzących z upraw ekologicznych. Zapewniamy naszym partnerom wysokiej jakości, w 100% naturalne, orzechy nerkowca i gwarantujemy niezawodne relacje biznesowe, które spełnią Państwa oczekiwania. Prosimy skontaktować się z nami już teraz za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub przez WhatsApp (+229 91 39 30 07), aby omówić Państwa projekt i Państwa potrzeby.

 5. GEN GROUP CORP.

  Hiszpania

 1. COOPERATIVAGROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. MINATUREL DRIED FRUITS AND VEGETABLES MANUFACTURING

  Turcja

 1. TROPEXTRAKT GMBH

  Niemcy

 2. FRUIT CLOUD S.L

  Hiszpania

 3. DKC TROPICAL FRUITS

  Turcja

 4. PETOURIS FIGS

  Grecja

 5. COBURCH SA DE CV

  Meksyk

 6. FRUTIFERA SAS

  Kolumbia

 7. 100% AMAZONIA

  Brazylia

 8. LA CITRONNELLE

  Indonezja

 1. FRUTA STAR

  Ekwador

 2. ALCOAXARQUIA S.L

  Hiszpania

 3. SOUTH TRADE & SOLUTIONS COMERCIALIZADORA

  Ekwador

 4. LAYAKI

  Wybrzeże Kości Słoniowej

 5. PARLAPIANO DONATO

  Włochy

 6. AAFFARI GROUP TRADER

  Wybrzeże Kości Słoniowej

 7. SABOR BRASIL

  Francja

 8. MOSAIC FRUITS S.L

  Hiszpania

 9. FULLFRUT

  Chile

 10. INCI INTERNATIONAL FRUITS

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Owoce tropikalne - Import eksport

Liczba wyników

232 przedsiębiorstwa