• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ostrzenie stali i metali

Wyniki dla

Ostrzenie stali i metali - Import eksport

 1. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ostrzenie – tak dobre jak nowe: Wysoka trwałość i jakość oferowanych przez nas narzędzi to powód, dla którego klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Jednak nawet najlepsze narzędzia, z najlepszych materiałów, o nienagannej konstrukcji i hartowaniu, ulegają zużyciu. Dzięki naszemu serwisowi ostrzenia, do którego podchodzimy z taką samą starannością, jak do produkcji nowych igieł, ponownie otrzymują Państwo precyzyjne narzędzia wysokiej jakości. Obróbka skrawaniem na zlecenie – jesteśmy Państwa tymczasowym zakładem: nasi pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wykonać Państwa zlecenie tak, jakby było ich własne. Budowa instalacji – to wykonujemy tak czy inaczej: Termin dostawy – to dla nas zazwyczaj żaden problem. Wprawdzie nie potrafimy czarować – ale prawie. A jeśli ponownie zaskoczymy Państwa naszą niesamowitą szybkością i elastycznością, uwierzą Państwo, że jednak potrafimy.

 2. SOCIETE LOIRAFFUT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOCIETE LOIRAFFUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Campbon, Francja.

 3. TIEMANN SCHLEIF & WERKZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TIEMANN SCHLEIF & WERKZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 4. MANFRED LÖFFLER WERKZEUG- HANDELS- UND SCHLEIFDIENST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANFRED LÖFFLER WERKZEUG- HANDELS- UND SCHLEIFDIENST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 5. RENZELMANN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENZELMANN WERKZEUGTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEM MÜLLERLEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEM MÜLLERLEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Zell, Niemcy.

 2. DETLEF BUSSE VOLLHARTMETALL-WERKZEUGE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DETLEF BUSSE VOLLHARTMETALL-WERKZEUGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 3. FREMONT AFFUTAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FREMONT AFFUTAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach producent ostrzy do puszek do konserw, producent pił dla przemysłu rolno-spożywczego, ostrzenie noży cutter, tarcze gładkie dla przemysłu rolno-spożywczego, tarcze z mikrouzębieniem dla przemysłu rolno-spożywczego, tarcze o falistym obrzeżu dla przemysłu rolno-spożywczego, tarcze z nacięciami dla przemysłu rolno-spożywczego, ostrzenie ostrzy do rozłupywania dla przemysłu rolno-spożywczego, i noże do rozdrabniarek. Ma siedzibę w Sable-Sur-Sarthe, Pays De La Loire, France, Francja.

 4. KAISER PRÄZISION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAISER PRÄZISION GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 5. PIEPER GMBH SCHLEIFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PIEPER GMBH SCHLEIFTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Heiligenhaus, Niemcy.

 1. TORNINFER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TORNINFER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Ostrzenie stali i metali, toczenie precyzyjne, Mechanika precyzyjna, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Barberino Tavarnelle, Włochy.

 2. GEBHARD PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBHARD PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Roding, Niemcy.

 1. OTTO DÖRFEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO DÖRFEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 2. MANFRED HORRER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANFRED HORRER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Flein, Niemcy.

 3. MATEC GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATEC GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Ruppichteroth, Niemcy.

 4. SPRZEDAŻ NARZĘDZI KOSMETYCZNO-FRYZJERSKICH, OSTRZENIE, NAPRAWA I KONSERWACJA

  Polska

  F.H.U - "LANCET" - Iwona CzyżewskaFirma została założona w 1949 roku (dawny punkt na ulicy Karmelickiej 12). Zajmujemy się sprzedażą narzędzi kosmetyczno-fryzjerskich jak również ostrzeniem. Wielu Klientów przychodzi z zaufaniem, że kupią dobre narzędzia i zostają obsłużeni profesjonalnie. Fachowe doradztwo sprawia, że Klient jest zawsze zadowolony z zakupionego towaru, czy też wykonanej usługi ostrzenia, naprawy i konserwacji.W sklepie jest duży wybór akcesorii kosmetycznych, cążek, noży, nożyczek różnych renomowanych firm: Victorinox, Fiskars, Solingen (Eks, Felix, Kiehl, Niegeloh), Kiepe, Opinel, Muela, Mikov, NGHIA (mało obecna na polskim rynku jednak bardzo wysoka jakość sprawia, że produkty tej firmy są dostępne w naszej ofercie). Jest też możliwość wysłania narzędzi do ostrzenia z formą płatności za pobraniem lub przelewem.Firma posiada w sprzedaży bogatą ofertę odpowiedników perfum znanych firm. Wystawiamy faktury VAT.Firma F.H.U-"LANCET"-Iwona Czyżewska serdecznie zapraszamy.

 5. FHU WIMABROK BOGUSŁAW CHOJNOWSKI

  Polska

  Serwis ostrzenia narzędzi stolarskich: piły tarczowe frezy noże wiertła handel narzędziami do obróbki drewna - płyt wiórowych - akcesoria stolarskie

 6. SMOT 47

  Francja

  Firma SMOT 47, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie stali i metali, Ostrzenie NARZĘDZI DO CIĘCIA PRZEMYSŁOWEGO, ostrzenie narzędzi tnących, ostrzenie narzędzi do cięcia dla przemysłu rolno-spożywczego, i Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Miramont De Guyenne, Francja.

 7. IBS GMBH

  Niemcy

  Firma IBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 8. ORTNER-DIEBL GMBH

  Niemcy

  Firma ORTNER-DIEBL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Wolfratshausen, Niemcy.

 1. NIPPER GMBH

  Niemcy

  Firma NIPPER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Lastrup, Niemcy.

 2. MAESTRELLI SRL

  Włochy

  Firma MAESTRELLI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach doszlifowywanie zewnątrzne, doszlifowywanie na płasko, i stainless steel grinding works. Ma siedzibę w Torbole Casaglia, Włochy.

 3. ATM GMBH

  Niemcy

  Firma ATM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Schotten, Niemcy.

 4. METALUTION GMBH

  Niemcy

  Firma METALUTION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Neuhaus-Schierschnitz, Niemcy.

 5. VMA AFFUTAGE

  Belgia

  Firma VMA AFFUTAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia specjalne, i Flat and cylindrical grinding. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 6. ANTONIO TOZZI E.K.

  Niemcy

  Firma ANTONIO TOZZI E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 7. SÄGEN-MEHRING GMBH

  Niemcy

  Firma SÄGEN-MEHRING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Hockenheim, Niemcy.

 8. LEEDER GMBH

  Niemcy

  Firma LEEDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Ma siedzibę w Volkach, Niemcy.

 9. CSC UTENSILI SAS

  Włochy

  Firma CSC UTENSILI SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach produkcja narzędzi specjalnych, ostrzenie, i Ostrzenie FREZÓW. Ma siedzibę w Martellago, Włochy.

 10. ATELIER D'AFFÛTAGE NEUNHEUSER

  Luksemburg

  Firma ATELIER D'AFFÛTAGE NEUNHEUSER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach ostrzenie noży, ostrzenie narzędzi tnących, Ostrzenie NARZĘDZI DO CIĘCIA PRZEMYSŁOWEGO, i Ostrzenie GWOŹDZI Z DRUTU EN HSS. Ma siedzibę w Ehlerange, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ostrzenie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5457 Przedsiębiorstwa