• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ostrzenie - obrabiarki

Wyniki dla

Ostrzenie - obrabiarki - Import eksport

 1. LUKAS-ERZETT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako jeden z wiodących technologicznie producentów rozwiązań systemowych do szlifowania, frezowania, cięcia i polerowania LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG z siedzibą w rejonie Kolonii w powiecie Oberberg specjalizuje się w produkcji, handlu i doradztwie w zakresie narzędzi szlifierskich, frezarskich, polerskich i tnących, maszyn napędzających oraz bogatej gamy odpowiednich akcesoriów. Wszystkie wyroby produkowane i sprzedawane przez firmę LUKAS są synonimem najwyższej jakości oraz m.in. wysokiej wydajności, długiej żywotności, doskonałej ergonomii i doskonałych wyników w szlifowaniu, cięciu, frezowaniu, polerowaniu i obróbce precyzyjnej. Dewizą firmy LUKAS jest połączenie jakości i bezpieczeństwa z przyszłościowymi rozwiązaniami. W centrum uwagi zawsze znajdują się nowe osiągnięcia i technologie z różnych branż. LUKAS od samego początku wyznaczył tym samym kierunek rozwoju na rynku.

 2. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  Szwajcaria

  BERGER Technology GmbH jest małą międzynarodową firmą z siedzibą w Gwatt (Szwajcaria). Produkujemy i sprzedajemy na całym świecie szlifierki do wierteł i szlifierki narzędziowe dla przemysłu metalowego i drzewnego, jak również różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta głowice wielowrzecionowe dla przemysłu metalowego i drzewnego. Nasze maszyny stanowią wyznacznik w tej dziedzinie na całym świecie, jeśli chodzi o konwencjonalnie perfekcyjnie szlifowane wiertła, zarówno HSS/HM/VHM jak i inne. Maszyny są w całości produkowane w Szwajcarii w naszej fabryce w Gwatt. Nasze szlifierki wierteł mają następujące zalety: większa dokładność średnicy, większa dokładność pozycjonowania, znaczne wydłużenie żywotności wierteł, znaczna redukcja sił posuwu, szybkie i łatwe szlifowanie, brak wąskich gardeł w narzędziach wiertniczych, znaczna redukcja kosztów narzędzi wiertniczych, szybka amortyzacja maszyny i Państwa narzędzi wiertniczych.

 3. GRAFS TECHNOLOGY

  Polska

  GRAFS Technology to producent wysokowydajnych szlifierek do ostrzenia noży przemysłowych. Wspieramy firmy z wielu branż w zakresie technicznym i serwisowym, między innymi świadczymy usługi ostrzenia noży wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Kierowani pasją oraz wspierani wieloletnim doświadczeniem technicznym, produkujemy uniwersalne obrabiarki do ostrzenia noży prostych każdego typu. Szlifierki do noży firmy GRAFS Technology są przeznaczone dla wielu sektorów przemysłu: metalowego, drzewnego, stolarskiego, poligraficznego, opakowaniowego, oraz w głównej mierze przemysłu recyklingowego. Nasze sterowane numerycznie szlifierki konfigurujemy pod konkretne potrzeby klienta. Wielkim atutem jest posiadane przez nas ponad 35 letnie doświadczenie związane z utrzymaniem ruchu oraz znajomością budowy szlifierek. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, instalację maszyn, szkolenia oraz fachową pomoc w dobraniu odpowiednich ściernic do ostrzenia noży, akcesoriów oraz parametrów pracy. Jesteśmy w stanie wdrożyć gotowy system ostrzenia noży w siedzibie klienta.

 4. ATEP

  Francja

  Firma ATEP, Atelier Technique Equipement Pharmaceutique, jest ważnym członkiem Cosmetic Valley. Firma ATEP jest wyspecjalizowana w projektowaniu i realizacji oprzyrządowania do konfekcjonowania dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i rolno-spożywczego. Posiadając własne biuro projektów, ATEP może tworzyć oprzyrządowania zgodnie potrzebami optymalizacji Państwa linii konfekcjonowania. ATEP działa również w produkcji części na specjalne zamówienie, dużego oprzyrządowanie i części zamiennych. Bardzo reaktywna firma ATEP odpowiada na Państwa prośby o kosztorys w terminie maksymalnie 7 dni, w zależności od kompleksowości odnośnej części. Firma jest bardzo dumna ze swojej jakości produkcji zgodnej z normami BPF, GMP oraz FDA, co pozwala wykryć wszelkie niezgodności. ATEP zapewnia dużą reaktywność, krótsze terminy dostawy, większą elastyczność, sprawne usługi posprzedażne, jak też niższe koszty niż ceny u producentów maszyn do konfekcjonowania.

 5. ALESA MASCHINEN AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FERRAGSIL, LDA

  Portugalia

 2. SCHNEEBERGER J SERVICE

  Francja

 3. N2C

  Francja

 4. CDMECCANICA S.R.L.

  Włochy

 5. AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL

  Francja

 1. 2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE

  Francja

 2. ETS NAJAC

  Francja

 1. DS LAME SAS

  Włochy

 2. ISPER S.R.L.

  Włochy

 3. HAMME MAKINA A.Ş

  Turcja

 4. INDRI PAOLO

  Włochy

 5. CAMPAGNOLOSERVICE

  Włochy

 6. SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE

  Niemcy

 7. BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA

  Włochy

 8. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Niemcy

 1. OUTIL COUPANT NUMERIQUE

  Francja

 2. MERISAN ELECTROMECANICA SLL

  Hiszpania

 3. QUADRALP

  Francja

 4. FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 5. DIZAYN OPTIMUM MÜHENDISLIK

  Turcja

 6. NOVAPAX CZ - LEŠT?NÍ, BROUŠENÍ, SVÁ?ENÍ A LAPOVÁNÍ KOV?

  Republika Czeska

 7. ZARO MACCHINE SRL

  Włochy

 8. SOGELAM

  Francja

 9. FRANKLAND GRINDING PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

 10. VOLLMER DORNHAN GMBH & CO. KG

  Niemcy