• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ostrzenie - obrabiarki

Wyniki dla

Ostrzenie - obrabiarki - Import eksport

 1. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  BERGER Technology GmbH jest małą międzynarodową firmą z siedzibą w Gwatt (Szwajcaria). Produkujemy i sprzedajemy na całym świecie szlifierki do wierteł i szlifierki narzędziowe dla przemysłu metalowego i drzewnego, jak również różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta głowice wielowrzecionowe dla przemysłu metalowego i drzewnego. Nasze maszyny stanowią wyznacznik w tej dziedzinie na całym świecie, jeśli chodzi o konwencjonalnie perfekcyjnie szlifowane wiertła, zarówno HSS/HM/VHM jak i inne. Maszyny są w całości produkowane w Szwajcarii w naszej fabryce w Gwatt. Nasze szlifierki wierteł mają następujące zalety: większa dokładność średnicy, większa dokładność pozycjonowania, znaczne wydłużenie żywotności wierteł, znaczna redukcja sił posuwu, szybkie i łatwe szlifowanie, brak wąskich gardeł w narzędziach wiertniczych, znaczna redukcja kosztów narzędzi wiertniczych, szybka amortyzacja maszyny i Państwa narzędzi wiertniczych.

 2. GRAFS TECHNOLOGY

  Polska

  GRAFS Technology to producent wysokowydajnych szlifierek do ostrzenia noży przemysłowych. Wspieramy firmy z wielu branż w zakresie technicznym i serwisowym, między innymi świadczymy usługi ostrzenia noży wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Kierowani pasją oraz wspierani wieloletnim doświadczeniem technicznym, produkujemy uniwersalne obrabiarki do ostrzenia noży prostych każdego typu. Szlifierki do noży firmy GRAFS Technology są przeznaczone dla wielu sektorów przemysłu: metalowego, drzewnego, stolarskiego, poligraficznego, opakowaniowego, oraz w głównej mierze przemysłu recyklingowego. Nasze sterowane numerycznie szlifierki konfigurujemy pod konkretne potrzeby klienta. Wielkim atutem jest posiadane przez nas ponad 35 letnie doświadczenie związane z utrzymaniem ruchu oraz znajomością budowy szlifierek. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, instalację maszyn, szkolenia oraz fachową pomoc w dobraniu odpowiednich ściernic do ostrzenia noży, akcesoriów oraz parametrów pracy. Jesteśmy w stanie wdrożyć gotowy system ostrzenia noży w siedzibie klienta.

 3. ATEP

  Francja

  Firma ATEP, Atelier Technique Equipement Pharmaceutique, jest ważnym członkiem Cosmetic Valley. Firma ATEP jest wyspecjalizowana w projektowaniu i realizacji oprzyrządowania do konfekcjonowania dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i rolno-spożywczego. Posiadając własne biuro projektów, ATEP może tworzyć oprzyrządowania zgodnie potrzebami optymalizacji Państwa linii konfekcjonowania. ATEP działa również w produkcji części na specjalne zamówienie, dużego oprzyrządowanie i części zamiennych. Bardzo reaktywna firma ATEP odpowiada na Państwa prośby o kosztorys w terminie maksymalnie 7 dni, w zależności od kompleksowości odnośnej części. Firma jest bardzo dumna ze swojej jakości produkcji zgodnej z normami BPF, GMP oraz FDA, co pozwala wykryć wszelkie niezgodności. ATEP zapewnia dużą reaktywność, krótsze terminy dostawy, większą elastyczność, sprawne usługi posprzedażne, jak też niższe koszty niż ceny u producentów maszyn do konfekcjonowania.

 4. ALESA MASCHINEN AG

  Szwajcaria

  Firma ALESA MASCHINEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie OSTRZY TARCZOWYCH. Ma siedzibę w Seengen, Szwajcaria.

 5. FERRAGSIL, LDA

  Portugalia

  Firma FERRAGSIL, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Stal narzędziowa, Majsterkowanie - narzędzia ręczne niezasilane, diy items, i Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Cantanhede, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAMME MAKINA A.Ş

  Turcja

  Firma HAMME MAKINA A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach piły do taśm. Ma siedzibę w Konya / Karatay, Turcja.

 2. STROJÍRNA SLAVÍCEK, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma STROJÍRNA SLAVÍCEK, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Ostrzenie - obrabiarki, Spawanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Ostrzenie - obrabiarki, Spawanie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Velká Bítes, Republika Czeska.

 3. DS LAME SAS

  Włochy

  Firma DS LAME SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Industrial blades. Ma siedzibę w Camisano Vicentino, Włochy.

 4. 2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE

  Francja

  Firma 2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Ostrzenie FREZÓW, Ostrzenie NARZĘDZI RĘCZNYCH DO OBRÓBKI DREWNA, ostrza pił, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Saint-Martin-Au-Laert, Francja.

 5. LOGITECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOGITECH LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, specjalne obrabiarki dla mechaniki precyzyjnej i wysokiej precyzji, przegląd obrabiarek specjalnych dla mechaniki precyzyjnej i wysoko precyzyjnej, polerowanie wysokoprecyzyjne, i Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 1. ETS NAJAC

  Francja

  Firma ETS NAJAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach łaparka polan, i rozdrabniacze do drewna. Ma siedzibę w Cuzac, Francja.

 2. CDMECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma CDMECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach zaciski, accessories for machine tools, ostrzarki do frezarek, i ostrzarki do wierteł. Ma siedzibę w Vignola, Włochy.

 1. MVM SRL

  Włochy

  Firma MVM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do ostrzenia,  ostrzenie wyposażenie do obrabiarek do obróbki drewna, Ostrzenie OSTRZY TARCZOWYCH, i ostrzenie przyrządów i narzędzi. Ma siedzibę w Correggio, Włochy.

 2. N2C

  Francja

  Firma N2C, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Ostrzenie - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Ostrzenie - obrabiarki, i Boring. Ma siedzibę w Sens-De-Bretagne, Francja.

 3. LEUCO SARL

  Francja

  Firma LEUCO SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach ostrzenie narzędzi tnących, Ostrzenie FREZÓW, Ostrzenie OSTRZY TARCZOWYCH, i ostrzenie - widia. Ma siedzibę w Ostwald, Francja.

 4. ISPER S.R.L.

  Włochy

  Firma ISPER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, formowanie materiałów termoplastycznych, i Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Zingonia Verdellino, Włochy.

 5. AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL

  Francja

  Firma AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Ostrzenie - obrabiarki, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Haute-Amance, Francja.

 6. INDRI PAOLO

  Włochy

  Firma INDRI PAOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie stali i metali, Ostrzenie FREZÓW, Ostrzenie OSTRZY TARCZOWYCH, Ostrzenie stali i metali, i ostrzenie przyrządów i narzędzi. Ma siedzibę w Tricesimo, Włochy.

 7. BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA

  Włochy

  Firma BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, Mechanika precyzyjna, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Nóżki niwelacyjne do obrabiarek, Ostrzenie - obrabiarki, Mechanika precyzyjna, i Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Forno Canavese, Włochy.

 8. SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE

  Niemcy

  Firma SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki, Narzędzia ręczne niezasilane do robót murarskich, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Ostrzenie - obrabiarki, Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki, Narzędzia ręczne niezasilane do robót murarskich, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, i Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 1. CAMPAGNOLOSERVICE

  Włochy

  Firma CAMPAGNOLOSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, wyciągi do instalacji i sprzętu do obróbki drewna, i Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Sesto Al Reghena, Włochy.

 2. RBE INNOVATION SYSTEMS

  Francja

  Firma RBE INNOVATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny ostrzące, i maszyny do podgrzewania żywic epoksydowych. Ma siedzibę w Villeneuve Saint Germain, Francja.

 3. MERISAN ELECTROMECANICA SLL

  Hiszpania

  Firma MERISAN ELECTROMECANICA SLL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach piły łańcuchowe do marmurów, granitów i kamieni, i szlifierka do marmuru. Ma siedzibę w Quintana De La Serena, Hiszpania.

 4. QUADRALP

  Francja

  Firma QUADRALP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach szafa. Ma siedzibę w Mery, Francja.

 5. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Niemcy

  Firma BOTZIAN-KIRCH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścierniwa naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, Ostrzenie - obrabiarki, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie, materiały i urządzenia, Ostrzenie - obrabiarki, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 6. ROBACO

  Belgia

  Firma ROBACO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne materiały ścierne. Ma siedzibę w St.-Eloois-Vijve, Belgia.

 7. SHARPENING SHOP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHARPENING SHOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach ostrzenie. Ma siedzibę w Oldham, Zjednoczone Królestwo.

 8. OUTIL COUPANT NUMERIQUE

  Francja

  Firma OUTIL COUPANT NUMERIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, Ostrzenie - obrabiarki, i narzędzia do cięcia. Ma siedzibę w Belfort, Francja.

 9. FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach wiertarka i gwinciarka. Ma siedzibę w Xiamei Town/nan'an City, Chiny.

 10. DIZAYN OPTIMUM MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma DIZAYN OPTIMUM MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo