• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania spożywcze

Wyniki dla

Opakowania spożywcze - Import eksport

 1. EFEKT PLUS

  Polska

  Efekt Plus jest czołowym europejskim producentem do pakowania ręcznego i maszynowego owijania. Działamy na rynku folii z tworzyw sztucznych od 2006 roku. Produkujemy folie stretch metodą wylewu CAST, w tym folie maszynowe, folie spożywcze, folie jumbo, folie ręczne (także pre-stretch) w różnych kolorach. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska: wielowarstwowe i cienkie folie polietylenowe, dostępne w różnych klasach jakościowych. Są to rozwiązania przeznaczone dla każdego zadania produkcyjnego, logistycznego, dystrybucyjnego oraz dla przemysłu spożywczego. Dlaczego Efekt Plus: - Bardzo wysoka jakość każdego typu folii stretch - Ogromny potencjał produkcyjny, zapewniony przez 7 nowoczesnych linii produkcyjnych, zloalizowanych w dwóch zakładach produkcji w południowej Polsce. - Nowatorskie produkty w branży przemysłowej folii stretch, w tym pierwsza na rynku folia pre-stretch produkowana metodą In-Line. - Cienkie i solidne, przyjazne dla środowiska folie. - Własne laboratorium badawczo-rozwojowe, bez przerwy monitorujące jakość naszych produktów - Zautomatyzowana produkcja, oparta na robotach paletyzujących i magazynujących - Produkcja w obiegu zamkniętym, co redukuje do minimum odpady poprodukcyjne. - Produkty proekologiczne, w pełni nadające się do recyklingu. Oferowana przez nas wysoka jakość znajduje potwierdzenie w certyfikatach ISO 9001: 2015 i ISO 14001: 2015. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, bezpośrednio od producenta, i najlepsze folie stretch na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz eksport obejmuje zasięgiem kraje Europy.

  Wszystkie wyroby na "opakowania spożywcze"

 2. METPACK

  Turcja

  Mieszczące się w Istambule, przedsiębirostwo Met Pack jest wiodącym producentem kartonu PE w Turcji od 2016 roku. Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów dzięki nowoczesnym technologiom, zgodnie z postępem i innowacjami technologicznymi w światowej branży papierniczej. Pragniemy tworzyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Wytwarzamy sterylne kartony do żywności według standardów międzynarodowych, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty, włącznie z jednorazowymi kubkami kartonowymi, miskami na zupę, pojemnikami na makaron, pojemnikami na lody, pudełkami na popcorn, itp, są wytworzone z papierów powlekanych polietylenem o niskiej gęstości. Nasze wyroby są dostępne w wielu wymiarach i wariantach wagowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zamysłem jest połączenie całkowicie nadającej się do kontaktu z żywnością powłoki z papierem. Pragniemy kontynuować inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, przy jednoczesnym promowaniu naszej tradycyjnej innowacyjności i wyjątkowego poziomu usług na skalę światową, aby zapewnić najlepszą obsługę naszych klientów. W związku z tym, że poszukujemy nowych partnerstw, stawiamy sobie za cel ekspansję naszej działalności na cały świat. Jesteśmy zarazem dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami ISO 9001 i ISO 2200. Nie wahaj skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. SYNERLINK

  Francja

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 4. ATS-TANNER BANDING SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  ATS-Tanner Banding Systems AG jest dostawcą wysokiej jakości rozwiązań w zakresie banderolowania opakowań handlowych i opakowań w logistyce. Dostawca systemu specjalizujący się w materiałooszczędnym wiązaniu wszelkiego rodzaju produktów dla celów logistycznych, jak również w ekologicznych, promocyjnych i przyjaznych dla klienta opakowaniach handlowych. Wszystko z jednego źródła: maszyny do banderolowania od półautomatycznych modeli wolnostojących do w pełni automatycznych systemów zintegrowanych z linią produkcyjną, przyjazny dla środowiska materiał do banderolowania z papieru i folii, światowa sieć serwisowa i konserwacyjna, kompetentne doradztwo. Własne działy rozwoju i produkcji zapewniają ciągłe udoskonalenia, nowe linie produktów oraz rozwiązania dla indywidualnych i kompleksowych wymagań. Maszyny do banderolowania i materiały do banderolowania firmy ATS są używane na całym świecie. Doświadczenie i referencje we wszystkich możliwych branżach i obszarach zastosowań są odpowiednio duże.

 5. FLEROS KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Jako specjalista od wszelkiego rodzaju opakowań tworzyw sztucznych specjalizujemy się w produkcji okrągłych i prostokątnych tac plastikowych, puszek, wiader do pakowania oraz misek uszczelnianych i wiader prostokątnych. Oferujemy rozwiązania dla następujących branż i gałęzi przemysłu: tytoń, artykuły spożywcz / żywność, delikatesy, przetwórstwo owoców, przetwórstwo warzyw, świeży ser, chemikalia, lakiery i farby. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych w postaci opakowań na warzywa, owoce i soki. Niezależnie od tego czy potrzebujesz plastikowych okrągłych misek, puszek lub kubków z tworzyw sztucznych, czy prostokątnych tacek z pokrywką lub bez, jesteśmy w stanie dostarczyć każdy kkształt i rozmiar. Wiadra opakowaniowe lub pojemniki plastikowe z naszej produkcji, a także tace plastikowe i wszystkie inne produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Obok różnych plastikowych puszek i wiader oraz innych pojemników integralną częścią naszej oferty są też pudełka i palety z tworzyw sztucznych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNOVA SUPPLY & SERVICES GMBH

  Niemcy

  Dynamiczni, doświadczeni, wysoko wykwalifikowani – doskonale sprawdzamy się na naszych głównych rynkach lodów, nabiału, delikatesów, słodyczy i karmy dla zwierząt domowych. Jako specjalista branżowy, przez wiele lat wypracowaliśmy sobie dobrą reputację u naszych klientów i partnerów biznesowych na arenie międzynarodowej dzięki wzorowej obsłudze, kreatywności i elastyczności. INNOVA SUPPLY & SERVICES GMBH jest Twoim partnerem w zakresie rozwoju i produkcji opakowań do żywności, zarówno z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo lub termoformowanych, jak i materiałów z twardego papieru. Od pomysłu, poprzez rozwój i produkcję do gotowego produktu, jedna osoba kontaktowa jest do Państwa dyspozycji przez cały proces. Ten punkt kompleksowej obsługi ułatwia zakupy, zmniejsza koszty i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

 2. CHRISTIAN DELORME S.A.S.

  Francja

  Bogaci w 12 letnie doświadczenie, wspieramy rozwój przedsiębiorstw, oferując im wysokiej jakości metalowe opakowania. Nasza siedziba mieści się niedaleko Lyonu, we Francji. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji spersonalizowanych opakowań dekoracyjnych z blachy białej. Opracowujemy nowe projekty opakowań dla francuskich producentów biszkoptów, czekoladek, kawy i upominków. Dzięki naszej ekspertyzie, możemy wspierać Twoje wszystkie projekty, od najprostszych po najbardziej złożone. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

 3. DAKLAPACK DEUTSCHLAND

  Niemcy

  DaklaPack opracowuje innowacyjne rozwiązania opakowaniowe dla wszystkich branż. Wytłaczamy, drukujemy i laminujemy folie z tworzyw sztucznych i formujemy je w pojedyncze opakowania. Nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie opakowań do żywności, chemii, automatycznych dystrybutorów, wyrobów medycznych oraz materiałów medycznych. Produkujemy torebki stojące, woreczki stojące z dziobkiem, torebki z fałdami bocznymi, pudełka na wino, torebki na kawę, woreczki na wino z pudełkiem, rozwiązania do transportu medycznego, pudełka / opakowania wysyłkowe i koperty oraz wiele innych. Tworzymy zestawy testowe i oferujemy powiązane usługi realizacji – od krajowych procedur testowych po prywatne testy zdrowotne – jak również odpowiednie oprogramowanie z interfejsem programowym i bezpieczną transmisją danych, całkowicie dostosowane do wymagań klieta. Oferujemy rozlew kontraktowy – w naszych zakładach HACCP pakujemy drobne ziarna i produkty sypkie, a także rozlewamy napoje alkoholowe w saszetki typu stick pack.

 4. KM PACKAGING SERVICES LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Dostarczamy producentom żywności i dystrybutorom opakowań na całym świecie szeroką gamę specjalistycznych folii ochronnych i opakowań elastycznych. Dzięki naszej bezkonkurencyjnej znajomości rynku rozumiemy potrzeby naszych klientów i konsekwentnie dostarczamy niezawodnych rozwiązań w zakresie opakowań do ochrony, prezentacji i konserwacji żywności. Tworzymy i wprowadzamy innowacje w zakresie wysokowydajnych rozwiązań opakowaniowych dla dań gotowych, produktów białkowych oraz świeżych/mrożonych, a także opakowań elastycznych dla branży cukierniczej, piekarniczej, mleczarskiej i karmy dla zwierząt. Jesteśmy znani z naszej wiedzy technicznej, szerokiej wiedzy na temat produktów i kompleksowej gamy rozwiązań, w tym folii typu flow-wrap (przepływowej), folii do pakowania próżniowego (typu skin), woreczków i folii. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania i perforacji folii. Współpracujemy z klientami w Wielkiej Brytanii i Europie, obu Amerykach, Australii, RPA i na Bliskim Wschodzie, wkładając niezwykły wysiłek w nasze procesy zaopatrzenia, produkcji i międzynarodowej logistyki, aby zapewnić elastyczność i zminimalizować czas realizacji.

 5. KARE-PACK

  Turcja

  Kare Pack to producent ekologicznych i bezpiecznych materiałów opakowaniowych z Turcji. Produkujemy wysokiej jakości miski papierowe z papieru najwyższej jakości. Nasze miski posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty zdrowotne, w tym BRC, dzięki czemu są używane na całym świecie.. W załączeniu przesyłamy je. Możemy odpowiedzieć na wszystkie rodzaje wymagań dotyczących druku na naszych miseczkach. Dzięki naszym idealnie dopasowanym pokrywkom mogą mieć Państwo bardzo zadowolonych klientów końcowych. Mamy bardzo konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Naszą podstawową filozofią jest zapewnienie 100% satysfakcji klienta; to dlatego jako Kare Pack nieustannie się odnawiamy, ściśle śledząc rozwój technologii, aby zaoferować naszym cennym klientom produkty lepszej jakości, bardziej wytrzymałe, ze szczególnym uwzględnieniem wzornictwa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Liczymy na owocną współpracę.

 1. AKOMEX GROUP

  Polska

  Akomex Group jest czołowym producentem opakowań kartonowych w Europie, mającym ponad 50 letnie doświadczenie na rynku. Zarządzamy trzema fabrykami (Akomex, DrukPak, PlanoPack) w Polsce i Danii, a także produkujemy wysokiej jakości opakowania z tektury litej, ulotki, etykiety, tacki, arkusze laminowane i inne wyroby. Nasze produkty są przeznaczone dla branż takich jak farmaceutyczna, spożywcza, higiena osobista, elektronika i technologia, a także akcesoria domowe. Ponadto, realizujemy indywidualne projekty, ściśle dostosowane do specyfiki rynku i klienta. Nowoczesne maszyny oferują naszym klientom wiele możliwości wykańczania opakowań, na przykład termodruk, wytłaczanie (w tym tłoczenie alfabetu Braille'a), laminowanie, bariera chroniąca przed tłuszczem, dyspersja i lakierowanie UV. Wszystko służy odróżnieniu produktu od innych artykułów. Akomex Group specjalizuje się także w metodach zabezpieczania opakowań przed fałszowaniem, takich jak ukryty kod, mikrodruk, tusz reagujący na kontakt z monetą, lakiery z dodatkiem pigmentu i twin effect. Akomex Group szczyci się certyfikatem FSC, gwarantującym pochodzenie naszych surowców z odpowiedzialnych źródeł. Akomex Group posiada także certyfikaty IMS, BRCGS Packaging Materials v 6, FSC®, EN ISO 9001, EN ISO 14001, EN ISO 15378. Ponadto, przedsiębiorstwo Akomex Group uzyskało brązowy medal od wiodącej agencji ratingowej EcoVadis. Cenisz wyusoką jakość i elastyczność we współpracy - koniecznie skontaktuj się z nami!

 2. MONOMERO INDÚSTRIA DE PLÁSTICOS LDA

  Portugalia

  Firma Monómero rozpoczęła działalność w 2001 r. w zakresie przetwarzania surowców z tworzyw sztucznych na wszelkiego rodzaju artykuły opakowaniowe. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem, który pozwala nam tworzyć najlepsze produkty spełniające potrzeby naszych klientów. Od strony technicznej dysponujemy sprzętem do ko-ekstruzji, wysokiej jakości 8-kolorową prasą drukarską, wyposażeniem do laminacji bezrozpuszczalnikowej oraz najbardziej zaawansowanymi maszynami do produkcji torebek do konserwacji w atmosferze kontrolowanej (MAP), torebek biodegradowalnych (BIO) i wielu innych. Naszym celem jest również produkcja elastycznych folii termoplastycznych i opakowań, głównie do zastosowań podstawowych, zwłaszcza w sektorze spożywczym. Ponadto posiadamy najlepiej wykwalifikowany personel, jaki można pozyskać jeśli chodzi o pracowników. Naszym głównym celem jest współpraca z naszymi klientami, znajdowanie najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb w zakresie opakowań oraz wyszukiwanie i opracowywanie nowych produktów. Nasza firma opowiada się za ochroną środowiska i dba by osiągnąć ten cel. Na przykład, prowadzimy recykling w pomieszczeniach zamkniętych, aby zapewnić, że każdy odpad plastikowy z naszej produkcji otrzyma drugie życie w naszym procesie produkcyjnym. Ponadto jesteśmy zwolennikami innowacji; jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły. Troszczymy się również o kwestie społeczne. Dlatego też wspieramy lokalną społeczność w takich kwestiach, jak imprezy lokalne czy też sporty dziecięce. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 1. TYMOS GROUP

  Polska

  Polskie przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2003 roku od papieru krepowego i bibuły. Produkuje je od 18 lat. Jako właściciele, wiemy, że staliśmy się doskonali w tej dziedzinie. Nasze wyroby są obecne w 17 krajach europejskich. Osiągnęliśmy sukces, gdyż marka TYMOS od początku wyróżnia się wysoką jakością i przywiązywaniem wagi do bezpieczeństwa użytkownika. Znajduje to potwierdzenie w europejskich certyfikatach ISO 9001 i ISO 22000. Nasi klienci są dowodem troski o nich, szacunku dla dystrybutorów naszych produktów, wysokiej jakości używanych materiałów i bez przerwy doskonalonych procesów technologicznych. Kierowanie naszym zakładem jest równoznaczne z lepszą kontrolą dostarczanego przez nas produktu, zaś wysoka jakość jest podstawowym składnikiem naszych wszystkich wyrobów. Oznacza to także, że przyjmujemy szerszy zakres zleceń i spełniamy oczekiwania naszych klientów w szybkim cyklu, przy jednoczesnym utrzymaniu międzynarodowego poziomu usług, z którego wszyscy możemy być zadowoleni. Obsługujemy hurtownie i klientów przemysłowych. Po wielu latach wysiłków, by stać się ekspertem i osiągnąć ten poziom w dziedzinie produkcji papieru krepowego i bibuły, przekształciliśmy naszą firmę w grupę marek, dodając inne dziedziny do naszego portfela. Obecnie nasza firma składa się z 4 działów: PAPIER KREPOWY, PAPIER DO PIECZENIA, TORBY PAPIEROWE, KUBKI PAPIEROWE I MISKI Skontaktuj się z nami!

 2. UZN PACK

  Turcja

  Nasza firma została założona jako przedsiębiorstwo rodzinne w Cağaloğlu w 1973 roku. W 1995 roku kontynuowaliśmy działalność na własnej powierzchni 1000m2 w Matbaacılar Sitesi. Od 2014 roku działamy jako Uzunlar Printing, Packaging, and Promotion company z naszym 47-letnim doświadczeniem, wiedzą, jakością i podejściem zorientowanym na klienta poprzez przestrzeganie zasad etycznych. Od 2021 roku, po przeprowadzce do naszego nowego zakładu 3000 m2 w İkitelli OSB Ipkas Sanayi Sitesi, oferujemy nasze usługi do różnych krajów dzięki zespołowi 50 doświadczonych pracowników. Obszary usług obejmują produkcję toreb papierowych premium, toreb papierowych Bristol, pudełek na żywność, pudełek na produkty, twardych pudełek kartonowych i produktów, których potrzebuje wiele branż. Naszym celem jest tworzenie trwałych alternatyw w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz rozwijanie strategii marketingowych zgodnie z ich wymaganiami. Nie ograniczając się w naszej pracy do jednego medium, chętnie integrujemy różne media podczas tworzenia naszych pomysłów. Jako odpowiedzialna firma, otwarta na innowacje i zmiany, naszym celem jest spełnienie wymagań klientów w kwestii jakości oraz poszanowanie terminów za pomocą oferowanych przez nas rozwiązań wizualnych oraz zapewnienie absolutnej satysfakcji klienta dzięki alternatywnym opcjom. Naszą wizją jest stać się najnowocześniejszą firmą oferującą wszystkie rozwiązania wizualne wraz z alternatywnymi rozwiązaniami, których potrzebują klienci indywidualni i firmy w swoich obszarach działalności. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji.

 3. YMCUP

  Turcja

 4. OSQ GROUP

  Litwa

  Grupa OSQ jest jednym z głównych producentów przyjaznych dla środowiska biodegradowalnych opakowań do żywności i artykułów jednorazowego użytku dla rosyjskich przedsiębiorstw. Portfolio produktów OSQ obejmuje: - tekturowe pudełka na sałatki i makaron, - jednorazowe pudełka na lunch, - opakowania na kanapki, hot-dogi, sushi i rolki, - jednorazowe kubki papierowe i uchwyty, - opakowania na ciasto i ciastka, - opakowania na pizzę, placki i ciabattę, - mocne torby papierowe z uchwytami i bez uchwytów, - opakowania na żywność. Tekturowe i papierowe pudełka oraz pojemniki firmy OSQ zatrzymują płyny i tłuszcz, nadają się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych, mają atrakcyjny wygląd i są dostępne w szerokiej gamie typów i rozmiarów. Opakowania firmy OSQ są produkowane zgodnie ze światowymi standardami i posiadają certyfikaty ISO oraz HACCP.

 5. HOMKEY PACKAGING COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma Homkey Packaging Co. Ltd. powstała w 1997 r. Jest to jeden z wiodących producentów w zakresie drukowania opakowań w południowych Chinach. Nasze produkty obejmują pełną linię sztywnych pudełek tekturowych, toreb papierowych, pudełek prezentowych, pudełek falistych, kartonów składanych, opakowań z masy papierowej, jak również bibuły i produktów z mikrofibry na zamówienie. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, FSC, Sedex. Oferujemy usługi z zakresu opakowań jednorazowych, od projektowania, prototypowania, masowej produkcji, kontroli jakości do wysyłki. Po uzyskaniu Produktu Końcowego i wymagań marketingowych: 1.Tworzymy opakowania od koncepcji do produkcji. Rozwijając projekt od samego początku, możemy zmniejszyć zmienne i z góry ograniczyć brakujące informacje, aby móc zablokować projekt do produkcji. 2. Bierzemy projekt, który już istnieje lub został przyjęty do produkcji. Następnie oceniamy i uzupełniamy wszelkie brakujące informacje z pakietu projektowego. Wtedy wyceniamy, potwierdzamy druk i uruchamiamy produkcję.

 6. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 7. BARRIER VACUUM BAGS

  Rumunia

  BARRIER VACUUM BAGS jest producentem i dystrybutorem worków próżniowych z barierą do urządzeń próżniowych z komorą wewnętrzną lub ssaniem zewnętrznym. Pracujesz w handlu detalicznym lub HORECA? Nasza firma opracowuje niestandardowe rozwiązania dla różnych produktów spożywczych, produkując wszystkie rodzaje worków próżniowych: faliste i gładkie worki próżniowe, worki antystatyczne ESD, wielowarstwowe worki termokurczliwe itp. BARRIER VACUUM BAGS zapewnia również pakowanie produktów nieżywnościowych: Opakowania produktów medycznych i farmaceutycznych, produktów technicznych, produktów sypkich, chemikaliów, części samochodowych, opakowania produktów tekstylnych... STAŃ SIĘ PARTNEREM Poprzez zintegrowane relacje partnerskie: rozwinięta przez nas sieć ułatwia wszystkie etapy procesu tworzenia i realizacji, od opracowania koncepcji dostarczonej przez ekspertów do dostarczenia produktu końcowego. BARRIER VACUUM BAGS poszukuje obecnie nowych partnerów w Europie do wytłaczania folii barierowych. Prosimy nie czekać dłużej i skontaktować się z nami!

 8. ROTOFIL

  Włochy

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

 1. 4S PACK

  Turcja

  Jesteśmy producentem papierowych kubków. Nasza firma znajduje się w Stambule (Turcja).Plastic&Packaging posiada 40-letnie doświadczenie na rynku a 4S Pack został założony przez Fetih Plastik. Jako marka 4S Pack, wykonujemy projektowanie, prototypy, produkcję form przy użyciu najnowszych i zaawansowanych technologii, druk flexo, malowanie postarzające, wszystkie etapy na miejscu oraz zintegrowane usługi dla naszych klientów. Posiadamy bogate portfolio produktów takich jak: kubki kartonowe, pokrywki do kubków, uchwyty do kubków i wiele innych są do odkrycia na naszej stronie internetowej! Jako wiodąca firma w sektorze, naszą misją jest utrzymanie świadomości biznesowej i niezawodności, aby zapewnić ciągłość naszych działań innowacyjnych oraz inwestycji technologicznych. Nasz niezwykle dynamiczny zespół, skierowany na rynek europejski, zapewnia najwyższą jakość produktu we wszystkich aspektach, pod nadzorem doświadczonego i wizjonerskiego zarządu. 4S Pack zapewnia bezwarunkową satysfakcję klienta i międzynarodową jakość. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  LoeschPack jest specjalistą w dziedzinie maszyn pakujących, kompletnych instalacji do pakowania czekolady, gumy do żucia, słodyczy, wypieków i innych artykułów spożywczych i niespożywczych. opracowujemy i produkujemy innowacyjne koncepcje opakowań, rozwiązania systemowe i serwisowe, robiąc to z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej jako ważny partner strategiczny oraz lider w zakresie technologii i innowacji.

 3. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

  Wszystkie wyroby na "opakowania spożywcze"

 4. INIPRESS SPA

  Włochy

  Inipress była pierwszą firmą w dziedzinie formowania tworzyw sztucznych w Motta di Livenza (region Treviso). Jej nazwa przypomina określenie „prasa do wtryskiwania”, główną technologię stosowaną do formowania tworzyw. Oferuje klientom możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych spośród dostępnych na rynku technologii oraz wysoce zautomatyzowanych linii produkcyjnych, od przybycia materiałów, do odebrania części, kontroli jakości, składania i paletyzacji.

 5. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

 6. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Misją JING HENG SING TECHNOLOGY jest rozwój rynku zagranicznego producentów MASZYN DO PRZETWARZANIA ŻYWNOŚCI & PAKOWANIA, mających dobrą reputację w TAJWANIE. Nasze grono obejmuje wykwalifikowanych, profesjonalnych producentów Made-In-Taiwan. Dostarczamy klientom usługę o wartości dodanej w ramach “ROZWIĄZANIA POD KLUCZ”. Dzięki bogactwu nagromadzonej wiedzy i doświadczenia, dostarczamy zróżnicowane produkty i zintegrowane rozwiązania. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z Tobą aby odkryć dobre możliwości współpracy z nami. Aby uzyskać informacje, prosimy o wysłanie do nas e-maila.

 7. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

 8. YÖM VAKUM AMBALAJ

  Turcja

  YÖM VAKUM specjalizuje się w produkcji opakowań od 1977 roku. W naszej szerokiej ofercie znajdują się pojemniki na żywność oraz separatory do czekolady i ciastek. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Dążymy do ciągłego doskonalenia tej jakości poprzez prace związane z infrastrukturą technologiczną i badawczo-rozwojową. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Używamy najwyższej klasy surowców, w tym PET, PS i PCV, co pozwoliło nam uzyskać certyfikat BRC.

 9. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

  Wszystkie wyroby na "opakowania spożywcze"

 10. PERA MATBAA VE ETIKET AMBALAJ DIS TIC LTD

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Opakowania spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

1477 przedsiębiorstwa