• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania spożywcze

Wyniki dla

Opakowania spożywcze - Import eksport

 1. PLUS FILM PLASTIC PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w PLUS FILM – u Twojego głównego partnera w zakresie innowacji w dziedzinie opakowań do żywności od 2020 roku. Jako wiodący producent specjalizujemy się w precyzyjnie wykonanej polietylenowej folii spożywczej, jesteśmy dumni z naszej zaawansowanej metody produkcji "Blown Film" (folii rozdmuchiwanej). Technika ta, znana ze swojej doskonałości, umożliwia nam płynne przekształcanie półproduktów w doskonałe rozwiązania końcowe. Dzięki znaczącej obecności w branży w Turcji i Europie, wyróżniamy się naszym niezachwianym zaangażowaniem w niezrównaną jakość. Zaangażowanie to znajduje wyraźne odzwierciedlenie w dostrzegalnej różnicy podczas porównywania naszych produktów z innymi. Nasz asortyment: • Polietylenowa rozciągliwa folia spożywcza: dostosowana do pakowania żywności, jej transportu i magazynowania; nasz produkt jest wykonany z precyzją, aby spełnić najwyższe standardy. • Folia rozciągliwa do palet: dostosowana do bezpiecznego transportu palet, zapewniająca integralność produktu w całym łańcuchu dostaw. • Folia aluminiowa i płyta piankowa: polepszenie doświadczenia kuchennego dzięki naszym wszechstronnym produktom, wszystkim wyprodukowanym z takim samycm zaangażowaniem w doskonałość. W przypadku dalszych informacji lub zapytań pamiętaj, że w PLUS FILM nie jesteśmy tylko innowatorami; jesteśmy producentami zaangażowanymi w zapewnienie doskonałości dzięki naszej wyjątkowej metodzie produkcji Blown Film (folli rozdmuchiwanej). Nie wahaj się z nami skontaktować i zobacz różnicę PLUS FILM w produkcji polietylenowych folii stretch do żywności i innowacjach w pakowaniu żywności.

 2. BERGAMA PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Bergama Plastik to wiodący turecki producent opakowań z ponad 50-letnią tradycją. Nasza firma z siedzibą w Bergama-Izmir w Turcji ugruntowała swoją pozycję lidera w branży, szczycąc się zdolnością produkcyjną na poziomie 10 000 ton rocznie. Nasza fabryka obejmuje imponujący obszar zamknięty o powierzchni 9 000 m2 wraz z rozległym obszarem otwartym o powierzchni 28 000 m2. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Europie, które są w stanie wytwarzać produkty z tworzyw sztucznych metodą wtrysku (PP/IML, PS), termoformowania i rozdmuchu. Dysponujemy szeroką gamą produktów, w tym: Produkty kryształowe: Kryształowe narożniki, kryształowe koła, kryształowe tace i produkty specjalne. PP i IML opakowania: Produkty PP i IML z narożnikami i zaokrągleniami, do jednorazowego użytku: Wyroby szklane, kielichy, serie sztućców, miski i talerze słoiki z PET: Warianty narożne i zaokrąglone Separator Produkty termoformowane: Opcje zaokrąglone i narożne Miski i butelki na miód. Jesteśmy dumni z dostarczania funkcjonalnych, innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań dla różnych branż. Obsługując klientów na czterech kontynentach i w ponad 50 krajach, firma Bergama Plastik stała się światowym liderem w dziedzinie opakowań sztywnych. Nasze kompleksowe zaplecze obejmuje centrum badawczo-rozwojowe i w pełni wyposażony warsztat form, umożliwiając nam produkcję szerokiej gamy technologii sztywnych opakowań pod jednym dachem. Nasza produkcja odbywa się zgodnie z certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. METPACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Mieszczące się w Istambule, przedsiębirostwo Met Pack jest wiodącym producentem kartonu PE w Turcji od 2016 roku. Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów dzięki nowoczesnym technologiom, zgodnie z postępem i innowacjami technologicznymi w światowej branży papierniczej. Pragniemy tworzyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Wytwarzamy sterylne kartony do żywności według standardów międzynarodowych, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty, włącznie z jednorazowymi kubkami kartonowymi, miskami na zupę, pojemnikami na makaron, pojemnikami na lody, pudełkami na popcorn, itp, są wytworzone z papierów powlekanych polietylenem o niskiej gęstości. Nasze wyroby są dostępne w wielu wymiarach i wariantach wagowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zamysłem jest połączenie całkowicie nadającej się do kontaktu z żywnością powłoki z papierem. Pragniemy kontynuować inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, przy jednoczesnym promowaniu naszej tradycyjnej innowacyjności i wyjątkowego poziomu usług na skalę światową, aby zapewnić najlepszą obsługę naszych klientów. W związku z tym, że poszukujemy nowych partnerstw, stawiamy sobie za cel ekspansję naszej działalności na cały świat. Jesteśmy zarazem dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami ISO 9001 i ISO 2200. Nie wahaj skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. SYNERLINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 5. AKOMEX GROUP

  Polska

  Verified by europages badge

  Akomex Group jest czołowym producentem opakowań kartonowych w Europie, mającym ponad 50 letnie doświadczenie na rynku. Zarządzamy trzema fabrykami (Akomex, DrukPak, PlanoPack) w Polsce i Danii, a także produkujemy wysokiej jakości opakowania z tektury litej, ulotki, etykiety, tacki, arkusze laminowane i inne wyroby. Nasze produkty są przeznaczone dla branż takich jak farmaceutyczna, spożywcza, higiena osobista, elektronika i technologia, a także akcesoria domowe. Ponadto, realizujemy indywidualne projekty, ściśle dostosowane do specyfiki rynku i klienta. Nowoczesne maszyny oferują naszym klientom wiele możliwości wykańczania opakowań, na przykład termodruk, wytłaczanie (w tym tłoczenie alfabetu Braille'a), laminowanie, bariera chroniąca przed tłuszczem, dyspersja i lakierowanie UV. Wszystko służy odróżnieniu produktu od innych artykułów. Akomex Group specjalizuje się także w metodach zabezpieczania opakowań przed fałszowaniem, takich jak ukryty kod, mikrodruk, tusz reagujący na kontakt z monetą, lakiery z dodatkiem pigmentu i twin effect. Akomex Group szczyci się certyfikatem FSC, gwarantującym pochodzenie naszych surowców z odpowiedzialnych źródeł. Akomex Group posiada także certyfikaty IMS, BRCGS Packaging Materials v 6, FSC®, EN ISO 9001, EN ISO 14001, EN ISO 15378. Ponadto, przedsiębiorstwo Akomex Group uzyskało brązowy medal od wiodącej agencji ratingowej EcoVadis. Cenisz wyusoką jakość i elastyczność we współpracy - koniecznie skontaktuj się z nami!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KARE-PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Kare Pack to producent ekologicznych i bezpiecznych materiałów opakowaniowych z Turcji. Produkujemy wysokiej jakości miski papierowe z papieru najwyższej jakości. Nasze miski posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty zdrowotne, w tym BRC, dzięki czemu są używane na całym świecie.. W załączeniu przesyłamy je. Możemy odpowiedzieć na wszystkie rodzaje wymagań dotyczących druku na naszych miseczkach. Dzięki naszym idealnie dopasowanym pokrywkom mogą mieć Państwo bardzo zadowolonych klientów końcowych. Mamy bardzo konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Naszą podstawową filozofią jest zapewnienie 100% satysfakcji klienta; to dlatego jako Kare Pack nieustannie się odnawiamy, ściśle śledząc rozwój technologii, aby zaoferować naszym cennym klientom produkty lepszej jakości, bardziej wytrzymałe, ze szczególnym uwzględnieniem wzornictwa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Liczymy na owocną współpracę.

 2. FLEROS KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista od wszelkiego rodzaju opakowań tworzyw sztucznych specjalizujemy się w produkcji okrągłych i prostokątnych tac plastikowych, puszek, wiader do pakowania oraz misek uszczelnianych i wiader prostokątnych. Oferujemy rozwiązania dla następujących branż i gałęzi przemysłu: tytoń, artykuły spożywcz / żywność, delikatesy, przetwórstwo owoców, przetwórstwo warzyw, świeży ser, chemikalia, lakiery i farby. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych w postaci opakowań na warzywa, owoce i soki. Niezależnie od tego czy potrzebujesz plastikowych okrągłych misek, puszek lub kubków z tworzyw sztucznych, czy prostokątnych tacek z pokrywką lub bez, jesteśmy w stanie dostarczyć każdy kkształt i rozmiar. Wiadra opakowaniowe lub pojemniki plastikowe z naszej produkcji, a także tace plastikowe i wszystkie inne produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Obok różnych plastikowych puszek i wiader oraz innych pojemników integralną częścią naszej oferty są też pudełka i palety z tworzyw sztucznych.

 3. MONOMERO INDÚSTRIA DE PLÁSTICOS LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma Monómero rozpoczęła działalność w 2001 r. w zakresie przetwarzania surowców z tworzyw sztucznych na wszelkiego rodzaju artykuły opakowaniowe. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem, który pozwala nam tworzyć najlepsze produkty spełniające potrzeby naszych klientów. Od strony technicznej dysponujemy sprzętem do ko-ekstruzji, wysokiej jakości 8-kolorową prasą drukarską, wyposażeniem do laminacji bezrozpuszczalnikowej oraz najbardziej zaawansowanymi maszynami do produkcji torebek do konserwacji w atmosferze kontrolowanej (MAP), torebek biodegradowalnych (BIO) i wielu innych. Naszym celem jest również produkcja elastycznych folii termoplastycznych i opakowań, głównie do zastosowań podstawowych, zwłaszcza w sektorze spożywczym. Ponadto posiadamy najlepiej wykwalifikowany personel, jaki można pozyskać jeśli chodzi o pracowników. Naszym głównym celem jest współpraca z naszymi klientami, znajdowanie najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb w zakresie opakowań oraz wyszukiwanie i opracowywanie nowych produktów. Nasza firma opowiada się za ochroną środowiska i dba by osiągnąć ten cel. Na przykład, prowadzimy recykling w pomieszczeniach zamkniętych, aby zapewnić, że każdy odpad plastikowy z naszej produkcji otrzyma drugie życie w naszym procesie produkcyjnym. Ponadto jesteśmy zwolennikami innowacji; jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły. Troszczymy się również o kwestie społeczne. Dlatego też wspieramy lokalną społeczność w takich kwestiach, jak imprezy lokalne czy też sporty dziecięce. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 4. CSJ EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w naszym butiku online CSJ Emballages! Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej opakowań spożywczych, a także środków czystości, przeznaczonych głównie dla firm z branży. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów po atrakcyjnych cenach, takich jak pudełka cukiernicze, na pizze, tacki na żywność do sprzedaży na wynos, a także spożywcze folie, folie aluminiowe i stretch. Ponadto, dysponujemy środkami higieny i sprzętem do czyszczenia Twoich pomieszczeń. Skontaktuj się z nami bez wahania, jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Nasz zespół z przyjemnoścą odpowie na każde Twoje pytanie.

 5. YELE OFSET PRINTING AND PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w Istambule w 2013 roku, Yele Ofset Printing jest jednym z najsolidniejszych i charakteryzującym się wysoką jakością przedsiębiorstw w dziedzinie drukarskiej i opakowań. Prowadzimy działalność na zamkniętej powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Dzięki swoim supernowoczesnym maszynom, fachowemu personelowi, innowacyjnym projektom i wysokiej jakości, w krótkim czasie staliśmy się jedną z wiodących firm w branży. Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: Drukowanie papieru firmowego, Pudełka opakowaniowe, Drukowanie broszur, Torby papierowe, Pudełka prezentowe specjalnie zaprojektowane, Pudełka na buty, Opakowania do żywności, Czasopisma, Wizytówki, Koperty, Torby z tektury i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasza firma wspiera naszych klientów poprzez zgodne z ich życzeniami projektowanie i rozwój produktów. Oferujemy każdy rodzaj wyrobów z kartonu, technologię próżniową i wykonywanie form. Ponadto, w ramach całościowo świadczonych usług, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie ogniwa łańcucha, takie jak dostawa naklejek, kodów kreskowych i paczek. W Yele Ofset Printing, przywiązujemy bardzo dużą wagę do badań i rozwoju, przy jednoczesnym wykonywaniu działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Dlatego też, spełniamy wymagania norm TSE oraz standardów ISO9001, TS ISO / IEC 27001. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. GORDOPACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1972 roku Gordopack GmbH jest średniej wielkości firmą zajmującą się produkcją, przetwarzaniem i dystrybucją folii PE, z siedzibą w Lindlar w powiecie Oberbergisch. W naszych produktach, produkcji i organizacji stosujemy przyszłościowe technologie. Jako firma z certyfikatem BRC produkujemy folie do żywności i farmaceutyków zgodnie ze standardami GMP, a także do innych produktów i towarów. Temat "zrównoważonego rozwoju" jest bliski naszym sercom. Dlatego postawiliśmy sobie za cel, aby do 2025 r. co najmniej 30% naszej produkcji było wytwarzane z tworzyw sztucznych pochodzących z obiegu zamkniętego. Wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Nasza gama produktów GP-Sustain zapewnia higieniczną ochronę w zastosowaniach w sektorze rolniczym, spożywczym, farmaceutycznym i usługowym, np. lady samoobsługowe. Nasza gama produktów GP-Loop składa się w 30%, 50% lub 70% z tworzyw sztucznych o przekroju okrągłym w zależności od wymagań klienta i jest wykorzystywana do pakowania produktów, transportu, przemysłu i handlu detalicznego, a także do ochrony wszelkich form towarów. Chcemy chronić nasze środowisko dzięki naszym rozwiązaniom opakowaniowym i pokazać, że opakowania foliowe z odpowiednim surowcem i projektem mogą wnieść swój wkład. Produkujemy: folię płaską, folię coex, folię tubularną, folię tubularną z fałdą, folię termokurczliwą, folię półtubularną, folię do automatów, folię z recyklingu, arkusze osłonowe, wykroje, siatki paletowe, worki, worki płaskie, worki z dolnym szwem, worki z fałdą, siatki osłonowe, siatki termokurczliwe.

 2. DAKLAPACK DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DaklaPack opracowuje innowacyjne rozwiązania opakowaniowe dla wszystkich branż. Wytłaczamy, drukujemy i laminujemy folie z tworzyw sztucznych i formujemy je w pojedyncze opakowania. Nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie opakowań do żywności, chemii, automatycznych dystrybutorów, wyrobów medycznych oraz materiałów medycznych. Produkujemy torebki stojące, woreczki stojące z dziobkiem, torebki z fałdami bocznymi, pudełka na wino, torebki na kawę, woreczki na wino z pudełkiem, rozwiązania do transportu medycznego, pudełka / opakowania wysyłkowe i koperty oraz wiele innych. Tworzymy zestawy testowe i oferujemy powiązane usługi realizacji – od krajowych procedur testowych po prywatne testy zdrowotne – jak również odpowiednie oprogramowanie z interfejsem programowym i bezpieczną transmisją danych, całkowicie dostosowane do wymagań klieta. Oferujemy rozlew kontraktowy – w naszych zakładach HACCP pakujemy drobne ziarna i produkty sypkie, a także rozlewamy napoje alkoholowe w saszetki typu stick pack.

 1. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LoeschPack jest specjalistą w dziedzinie maszyn pakujących, kompletnych instalacji do pakowania czekolady, gumy do żucia, słodyczy, wypieków i innych artykułów spożywczych i niespożywczych. opracowujemy i produkujemy innowacyjne koncepcje opakowań, rozwiązania systemowe i serwisowe, robiąc to z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej jako ważny partner strategiczny oraz lider w zakresie technologii i innowacji.

 2. INNOVA SUPPLY & SERVICES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dynamiczni, doświadczeni, wysoko wykwalifikowani – doskonale sprawdzamy się na naszych głównych rynkach lodów, nabiału, delikatesów, słodyczy i karmy dla zwierząt domowych. Jako specjalista branżowy, przez wiele lat wypracowaliśmy sobie dobrą reputację u naszych klientów i partnerów biznesowych na arenie międzynarodowej dzięki wzorowej obsłudze, kreatywności i elastyczności. INNOVA SUPPLY & SERVICES GMBH jest Twoim partnerem w zakresie rozwoju i produkcji opakowań do żywności, zarówno z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo lub termoformowanych, jak i materiałów z twardego papieru. Od pomysłu, poprzez rozwój i produkcję do gotowego produktu, jedna osoba kontaktowa jest do Państwa dyspozycji przez cały proces. Ten punkt kompleksowej obsługi ułatwia zakupy, zmniejsza koszty i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

 3. ATS-TANNER BANDING SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  ATS-Tanner Banding Systems AG jest dostawcą wysokiej jakości rozwiązań w zakresie banderolowania opakowań handlowych i opakowań w logistyce. Dostawca systemu specjalizujący się w materiałooszczędnym wiązaniu wszelkiego rodzaju produktów dla celów logistycznych, jak również w ekologicznych, promocyjnych i przyjaznych dla klienta opakowaniach handlowych. Wszystko z jednego źródła: maszyny do banderolowania od półautomatycznych modeli wolnostojących do w pełni automatycznych systemów zintegrowanych z linią produkcyjną, przyjazny dla środowiska materiał do banderolowania z papieru i folii, światowa sieć serwisowa i konserwacyjna, kompetentne doradztwo. Własne działy rozwoju i produkcji zapewniają ciągłe udoskonalenia, nowe linie produktów oraz rozwiązania dla indywidualnych i kompleksowych wymagań. Maszyny do banderolowania i materiały do banderolowania firmy ATS są używane na całym świecie. Doświadczenie i referencje we wszystkich możliwych branżach i obszarach zastosowań są odpowiednio duże.

 4. TYMOS GROUP

  Polska

  Verified by europages badge

  Polskie przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2003 roku od papieru krepowego i bibuły. Produkuje je od 18 lat. Jako właściciele, wiemy, że staliśmy się doskonali w tej dziedzinie. Nasze wyroby są obecne w 17 krajach europejskich. Osiągnęliśmy sukces, gdyż marka TYMOS od początku wyróżnia się wysoką jakością i przywiązywaniem wagi do bezpieczeństwa użytkownika. Znajduje to potwierdzenie w europejskich certyfikatach ISO 9001 i ISO 22000. Nasi klienci są dowodem troski o nich, szacunku dla dystrybutorów naszych produktów, wysokiej jakości używanych materiałów i bez przerwy doskonalonych procesów technologicznych. Kierowanie naszym zakładem jest równoznaczne z lepszą kontrolą dostarczanego przez nas produktu, zaś wysoka jakość jest podstawowym składnikiem naszych wszystkich wyrobów. Oznacza to także, że przyjmujemy szerszy zakres zleceń i spełniamy oczekiwania naszych klientów w szybkim cyklu, przy jednoczesnym utrzymaniu międzynarodowego poziomu usług, z którego wszyscy możemy być zadowoleni. Obsługujemy hurtownie i klientów przemysłowych. Po wielu latach wysiłków, by stać się ekspertem i osiągnąć ten poziom w dziedzinie produkcji papieru krepowego i bibuły, przekształciliśmy naszą firmę w grupę marek, dodając inne dziedziny do naszego portfela. Obecnie nasza firma składa się z 4 działów: PAPIER KREPOWY, PAPIER DO PIECZENIA, TORBY PAPIEROWE, KUBKI PAPIEROWE I MISKI Skontaktuj się z nami!

 5. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma RADZIOWI SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach orzechy arachidowe, daktyle, mąka kokosowa, orzechy brazylijskie, migdały, Co-packing and Re-packing, minicieplarnie, wyroby cukiernicze i cukier, i olej kokosowy. Ma siedzibę w Brzozów, Polska.

 6. CHRISTIAN DELORME S.A.S.

  Francja

  Verified by europages badge

  Bogaci w 12 letnie doświadczenie, wspieramy rozwój przedsiębiorstw, oferując im wysokiej jakości metalowe opakowania. Nasza siedziba mieści się niedaleko Lyonu, we Francji. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji spersonalizowanych opakowań dekoracyjnych z blachy białej. Opracowujemy nowe projekty opakowań dla francuskich producentów biszkoptów, czekoladek, kawy i upominków. Dzięki naszej ekspertyzie, możemy wspierać Twoje wszystkie projekty, od najprostszych po najbardziej złożone. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

 7. DISPO PLASTIK LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Dispo Plastik ze Stambułu to wiodący europejski producent szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych. Przy ponad 1000 ton miesięcznej produkcji Dispo Plastik jest jednym z największych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Stambule. Nasze produkty znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym, rolniczym i przemysłowym. Jesteśmy dumni z produkcji przyjaznych dla środowiska, nadających się do recyklingu plastikowych opakowań na żywność, które pomagają chronić przyrodę i środowisko. Nasza szeroka gama produktów obejmuje: •pojemniki na żywność IML, •pojemniki na lody IML, •pojemniki na sery śmietankowe IML, •pojemniki na humus IML, •pojemniki IML, •opakowania IML, •jednorazowe talerze i pojemniki na żywność, •jednorazowe kubki, •separatory opakowań, •plastikowe sztućce, •okrągłe i kwadratowe plastikowe opakowania na żywność, •tace do sadzonek, •arkusze z tworzyw sztucznych PP/PS/ABS i o wiele więcej – wejdź na naszą stronę, aby poznać pełną ofertę! Dispo Plastik dostarcza najwyższej jakości opakowań z tworzyw sztucznych w najbardziej przystępnych cenach. Firma dba o tworzenie możliwości zatrudnienia i wartości dodanej dzięki swoim produktom, przy jednoczesnym utrzymaniu zaangażowania w ochronę środowiska. Zawsze pozostajemy w gotowości do pomocy przy projektach i dostawach opakowań z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów standardowych, projektów stworzonych na miarę, czy nowych wzorów form wtryskowych, chętnie służymy pomocą. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

 8. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  W firmie Temas Group Export Partners specjalizujemy się we wspieraniu firm w ich rozwoju na rynku globalnym poprzez znajdowanie nowych klientów eksportowych, generowanie potencjalnych klientów i rozwijanie eksportu. Nasz skrupulatnie opracowany zakres usług zapewnia klientom coś naprawdę wyjątkowego i imponującego. Dzięki tworzonym przez nas oryginalnym i robiącym duże wrażenie treściom audio, skutecznym usługom SEO i wnikliwemu doradztwu w zakresie mediów społecznościowych, podnosimy poziom sprzedaży Twojej firmy i widoczność marki, wspierając Cię w osiągnięciu sukcesu. Nasza szeroka gama produktów zaspokaja różnorodne potrzeby, oferując produkty tekstylne, sprzęt medyczny, wszelkiego rodzaju maszyny, inżynierię & przemysł - sprzęt przemysłowy, produkty rolnicze, chemiczne, produkty z tworzyw sztucznych, jednorazowe artykuły stołowe, rozwiązania w zakresie opakowań, owoce i warzywa, produkty rolne, a także obróbkę laserową obok innych wyjątkowych ofert. Przejrzyj dokładnie naszą witrynę internetową, aby poznać pełen wachlarz dostępnych dla Ciebie mozliwości. Zadowolenie klienta leży u podstaw wszystkiego, co robimy w firmie Temas Group Export Partners. Nasz doświadczony zespół jest zaangażowany w dostarczanie wyjątkowych usług dostosowanych do konkretnych wymagań. Wykorzystując nasze doświadczenie w znajdowaniu nowych klientów, generowaniu potencjalnych klientów i wspieraniu rozwoju eksportu, zapewniamy nieocenione wsparcie w usprawnianiu i rozszerzeniu działalności biznesowej, zapewniając osiągnięcie Twoich celów. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 1. KASSERIA KARUM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KASSERIA KARUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, paper packaging, Opakowania spożywcze, nakrycia, miska papierowa, kubki z papieru, małe filiżanki z plastiku, i pojemniki na żywność. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. LABEL ETIKET GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2000 roku firma Label Group jest wyróżniającym się graczem w branży projektowania, etykietowania, drukowania i pakowania, obsługującym różnorodnych klientów na całym świecie od ponad 24 lat. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie skutecznych rozwiązań, a nasze pionierskie podejście wyróżnia nas na tle konkurencji. Specjalizujemy się w projektowaniu na potrzeby indywidualne i korporacyjne, oferując najnowocześniejsze usługi w zakresie drukowania, fotografii, produkcji wideo i wiele innych. Nasze dążenie do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w połączeniu przystępnej ceny i najwyższej jakości, zaspokajając potrzeby naszych klientów w zakresie druku. Dzięki wewnętrznemu procesowi produkcji zapewniamy sprawne i zintegrowane podejście. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą obejmującą: •Projekty katalogów •Pudełka kartonowe •Torby kartonowe •Etykiety kartonowe •Etykiety tkane •Etykiety samoprzylepne •Etykiety pielęgnacyjne •Opakowania tekstylne •Opakowania kosmetyczne •Opakowania spożywcze •Karty faliste •Wszywki i wiele więcej na naszej stronie internetowej! Przedstawiamy naszą cenioną markę "ICS Packaging", pioniera w branży tekstylnej, kosmetycznej, spożywczej i farmaceutycznej. Znana na całym świecie ICS Packaging jest synonimem terminowych i opłacalnych rozwiązań w zakresie drukowania i pakowania. W Label Group stawiamy na jakość i zaufanie, wykorzystując wszechstronne doświadczenie i wiedzę oraz najnowocześniejsze maszyny drukarskie w naszych zakładach spełniających międzynarodowe standardy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. FURKAN OFSET CO LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od 1986 roku, Furkan Offset, czołowy turecki producent, wyróżnia się w branży poligraficznej druku cyfrowego i offsetowego, opakowań, reklamy i projektowania graficznego. Nasze kompleksowe usługi obejmują drukowanie pudełek, katalogów, etykiet, książek, artykułów promocyjnych i produkcję toreb papierowych. Naszą pozycję umacnia posiadanie certyfikatów, w tym FOGRA, VDM, ISO 9001 i 12647. Furkan Offset stosuje najnowsze technologie i materiały najwyższej jakości, aby dostarczyć dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi drukowania offsetowego, specjalizując się w różnych sektorach, takich jak spożywczy, ochrony zdrowia, motoryzacyjny, edukacji i kosmetyczny. Rozwiązania opakowaniowe dla różnych branż: •Pudełka do pakowania kosmetyków •Pudełka do pakowania suplementów diety •Pudełka sztywne i pudełka prezentowe •Książki edukacyjne i powieści •Etykiety i katalogi •Torby z tektury Rodzaje produkowanych pudełek: •Pudełka kartonowe •Pudełka z tektury mikro (falista/falista) •Pudełka sztywne (draft) •Pudełka cylindryczne •Pudełka na paczki Nasza wszechstronna produkcja spełnia wymagania różnych dziedzin, dzięki czemu wytwarzane opakowania są odpowiednie do każdej branży. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej: •Drukowanie artykułów promocyjnych •Drukowanie etykiet •Drukowanie katalogów •Różne torby papierowe Odkryj pełną ofertę naszych rozwiązań opakowaniowych, w tym produkcję różnego rodzaju pudełek, na naszej stronie internetowej! Z dumą eksportujące na cały świat, przedsiębiorstwo Furkan Offset obsługuje klientów w krajach takich, jak Francja, Anglia, Niemcy, USA, Australia, Irak, Libia i eksportuje do ponad 45 krajów na 5 kontynentach. Uprzejmie prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 4. JMPRINT EMBALAGENS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  JMPrint to portugalska firma z wieloletnim doświadczeniem, której celem jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Wykonujemy torby papierowe, torby papierowe ze skręcanymi uchwytami, torby bawełniane/TNT, pudełka papierowe, pudełka kartonowe, opakowania papierowe, etykiety samoprzylepne, etykiety papierowe i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i do kontaktu z naszym zespołem!

 5. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 6. BARRIER VACUUM BAGS

  Rumunia

  Verified by europages badge

  BARRIER VACUUM BAGS jest producentem i dystrybutorem worków próżniowych z barierą do urządzeń próżniowych z komorą wewnętrzną lub ssaniem zewnętrznym. Pracujesz w handlu detalicznym lub HORECA? Nasza firma opracowuje niestandardowe rozwiązania dla różnych produktów spożywczych, produkując wszystkie rodzaje worków próżniowych: faliste i gładkie worki próżniowe, worki antystatyczne ESD, wielowarstwowe worki termokurczliwe itp. BARRIER VACUUM BAGS zapewnia również pakowanie produktów nieżywnościowych: Opakowania produktów medycznych i farmaceutycznych, produktów technicznych, produktów sypkich, chemikaliów, części samochodowych, opakowania produktów tekstylnych... STAŃ SIĘ PARTNEREM Poprzez zintegrowane relacje partnerskie: rozwinięta przez nas sieć ułatwia wszystkie etapy procesu tworzenia i realizacji, od opracowania koncepcji dostarczonej przez ekspertów do dostarczenia produktu końcowego. BARRIER VACUUM BAGS poszukuje obecnie nowych partnerów w Europie do wytłaczania folii barierowych. Prosimy nie czekać dłużej i skontaktować się z nami!

 7. ROTOFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

 8. HOMKEY PACKAGING COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Homkey Packaging Co. Ltd. powstała w 1997 r. Jest to jeden z wiodących producentów w zakresie drukowania opakowań w południowych Chinach. Nasze produkty obejmują pełną linię sztywnych pudełek tekturowych, toreb papierowych, pudełek prezentowych, pudełek falistych, kartonów składanych, opakowań z masy papierowej, jak również bibuły i produktów z mikrofibry na zamówienie. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, FSC, Sedex. Oferujemy usługi z zakresu opakowań jednorazowych, od projektowania, prototypowania, masowej produkcji, kontroli jakości do wysyłki. Po uzyskaniu Produktu Końcowego i wymagań marketingowych: 1.Tworzymy opakowania od koncepcji do produkcji. Rozwijając projekt od samego początku, możemy zmniejszyć zmienne i z góry ograniczyć brakujące informacje, aby móc zablokować projekt do produkcji. 2. Bierzemy projekt, który już istnieje lub został przyjęty do produkcji. Następnie oceniamy i uzupełniamy wszelkie brakujące informacje z pakietu projektowego. Wtedy wyceniamy, potwierdzamy druk i uruchamiamy produkcję.

 9. ULAS ISTANBUL FOOD PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  ULAS GROUP jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży opakowań na żywność, posiadającym silną pozycję we Francji i w Europie. Nasze obiekty zajmują całkowitą powierzchnię 5000m², włącznie z zamkniętym obszarem o powierzchni 2700m², dysponując wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i pojazdami logistycznymi. Nasze najnowszej generacji, bezpyłowe hale wytwarzają wysokiej jakości produkty na bazie papieru oraz pojemniki kartonowe, takie jak opakowania na burgery, kurczaki, miski sałatkowe, pudełka na lunch, pojemniki na wędliny, miseczki na zupę, tekturowe wieczka i wiele innych. Oferujemy różne rozwiązania w zakresie opakowań na żywność dla przedsiębiorstw na całym świecie. Proponujemy także rozwiązania opakowaniowe na specjalne zamówienie, a nasz dział badawczo-rozwojowy wdraża indywidualne technologie opakowaniowe, zgodnie z potrzebami naszych klientów. W ULAS GROUP, stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, elastyczność i efektywność, aby jak najlepiej spełnić wymagania naszych klientów. Naszą siłą jest maksymalna elastyczność, pozwalająca nam szybko reagować na zmiany rynkowe i wymagania klientów, a także wdrażać niezwłocznie procesy biznesowe. Więcej informacji po kontakcie z nami!

 10. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Opakowania spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

1476 Przedsiębiorstwa