• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania giętkie

Wyniki dla

Opakowania giętkie - Import eksport

 1. ENOL FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2005 roku nieustannie rozwijamy naszą działalność na niemieckim i europejskim rynku opakowań. Dziękujemy naszym licznym, zadowolonym klientom. Oferujemy Wam folie i woreczki niestandardowe wykonane à la Carte! Jako wasz sklep z foliami spełniamy niemal wszystkie wymagania dotyczące opakowań do pakowania zarówno ręcznego, jak i maszynowego. Możemy dostarczyć folie różnej grubości i rozmiarów, odpowiednio do waszej specyfikacji, a ponnadto chętnie służymy poradą i pomocą. Dostarczamy różne rodzaje woreczków z różnych surowców, jakich nie oferuje żaden inny producent obecny na rynku. Opcjonalnie dostarczamy nasze woreczki i torebki, wykroje i arkusze płaskie do 10-kolorowego druku fleksograficznego, a także m.in. do druku wklęsłego. Nasza przedsiębiorcza niezależność umożliwia nam szybkie i sprawne podejmowanie decyzji. Nasza duża moc produkcyjna zapewnia krótkie terminy dostawy – nawet przy dużych zamówieniach

 2. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

 3. ETIMEX PRIMARY PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Etimex realizuje razem z Tobą wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe do żywności, karmy dla niemowląt, karmy dla zwierząt, artykułów gotowych, farmaceutyków i artykułów technicznych. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu i doświadczonemu zespołowi oferujemy maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie opakowań wykonanych z folii i pojemników z tworzyw sztucznych. Korzystamy z wiodących technologii na etapach produkcji metodą wytłaczania, termoformowania, wtrysku, formowania wtryskowego z barierą oraz IML (In-Mould-Labeling - etykietowanie w formie). Towarzyszymy Państwu od pierwszego pomysłu poprzez opracowanie projektu, wykonanie prototypu (3-D), narzędzie pilotażowe i konstrukcję narzędzia produkcyjnego, aż po produkcję i dostawę. Opakowanie produktów na najwyższym poziomie. Od ponad 65 lat opakowania z tworzyw sztucznych są naszym wkładem w optymalną ochronę i atrakcyjną prezentację Państwa produktów wysokiej jakości. ETIMEX produkuje: TACKI MENU, FOLIE DO RYSUNKU GŁĘBOKIEGO, FOLIE ELASTYCZNE, FOLIE FARMACEUTYCZNE, KUBKI WTRYSKOWE, FOLIE USZCZELNIAJĄCE.

 4. PACK INNOVA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACK INNOVA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 5. NEOFOL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEOFOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Pakowanie - przedsiębiorstwa, stand-up bags, koperty drukowane, Opakowania spożywcze, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEYNE & PENKE VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEYNE & PENKE VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Dassel, Niemcy.

 2. VAC-PAC GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma VAC-PAC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Großhöflein, Austria.

 3. PE ARTHA-S

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma PE ARTHA-S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach Folie do pakowania, MIĘKKIE OPAKOWANIA Z Polietylenu, opakowanie z polipropylenu, folia perforowana z mikro otworami, Folie do pakowania, Elastyczne materiały pakunkowe, Rozwiązania opakowań z polietylenu, Opakowania z tworzyw sztucznych na produkty delikatesowe, i opakowania dla sektora leśnego. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. KM PACKAGING SERVICES LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Dostarczamy producentom żywności i dystrybutorom opakowań na całym świecie szeroką gamę specjalistycznych folii ochronnych i opakowań elastycznych. Dzięki naszej bezkonkurencyjnej znajomości rynku rozumiemy potrzeby naszych klientów i konsekwentnie dostarczamy niezawodnych rozwiązań w zakresie opakowań do ochrony, prezentacji i konserwacji żywności. Tworzymy i wprowadzamy innowacje w zakresie wysokowydajnych rozwiązań opakowaniowych dla dań gotowych, produktów białkowych oraz świeżych/mrożonych, a także opakowań elastycznych dla branży cukierniczej, piekarniczej, mleczarskiej i karmy dla zwierząt. Jesteśmy znani z naszej wiedzy technicznej, szerokiej wiedzy na temat produktów i kompleksowej gamy rozwiązań, w tym folii typu flow-wrap (przepływowej), folii do pakowania próżniowego (typu skin), woreczków i folii. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania i perforacji folii. Współpracujemy z klientami w Wielkiej Brytanii i Europie, obu Amerykach, Australii, RPA i na Bliskim Wschodzie, wkładając niezwykły wysiłek w nasze procesy zaopatrzenia, produkcji i międzynarodowej logistyki, aby zapewnić elastyczność i zminimalizować czas realizacji.

  Wszystkie wyroby na "opakowania giętkie"

 5. PLASTCHIM-T AD

  Bułgaria

  Plastchim-T jest w Bułgarii głównym producentem elastycznych opakowań - worków na towary luzem, FIBC, tkanych szytych worków PP, worków laminowanych PP, przędzy PP, folii PE. Firma jest liderem w produkcji folii BOPP - współwytłaczanych i zwykłych, białych, perłowych i metalizowanych, obrabianych jedno- lub dwustronnie, o grubości 10-60 mikronów. Plastchim-T JSC ma ugruntowaną pozycję na rynku jako firma, zapewniając doskonałą jakość, wsparcie techniczne, elastyczność i krótkie terminy produkcji i dostaw.

 1. INTERMAS

  Hiszpania

  W INTERMAS specjalizujemy się w produkcji siatek ekstrudowanych do wielu zastosowań. Jeśli chodzi o naszą działalność w branży, nasze siatki są wykorzystywane w sektorze filtracji powietrza i cieczy, w opakowaniach do ochrony elementów mechanicznych i separacji oraz w przemyśle kompozytowym do produkcji łopat elektrowni wiatrowych i w innych zastosowaniach. Procesy produkcyjne, które stosujemy zarówno do dziania, jak i wytłaczania siatek plastikowych, jak również know-how naszych zespołów pozwalają nam oferować innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla każdego konkretnego zapotrzebowania. Nasz dział R & D + i stale dostosowuje się do zmian rynkowych, oferując wydajne produkty z surowców nie zanieczyszczających środowiska w wysokiej jakości.

 2. GASCOGNE FLEXIBLE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Gascogne Flexible, jeden z wiodących w Europie producentów podłoży silikonowych. Ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie opakowań elastycznych dla różnych branż, rynków, gałęzi przemysłu! Gascogne Flexible oferuje pełną gamę wielowarstwowych materiałów kompozytowych i indywidualnych rozwiązań, z naciskiem na wsparcie techniczne dla klientów. Gascogne Flexible, specjalista w projektowaniu i wytwarzaniu elastycznych kompozytów opakowaniowych, aby chronić Twoje produkty, z odpowiednią pomocą techniczną.

 1. FOLIEN+DRUCK GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Folien + Druck GmbH. Wierzymy, że dzięki jakości i wydajności staniemy się Państwa niezawodnym partnerem w dziedzinie opakowań giętkich, etykiet i laminatów do tub - nawet bez minimalnej ilości zamówienia! Jako dostawca fleksografii wąskowstęgowej i druku cyfrowego dla małych i średnich serii, oferujemy naszym klientom najwyższą jakość przy najkrótszym czasie dostawy i po rozsądnych cenach. Stałe inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia techniczne umożliwia ciągłe doskonalenie procesu. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne to właśnie satysfakcja klientów jest naszym priorytetem od 1982 roku. Krótki czas dostaw, obszerna wiedza na temat wewnętrznej produkcji i procesów związanych z pakowaniem oraz nasi zaangażowani pracownicy to dla nas najważniejsze wyznaczniki jakości. druk specjalny na elastycznych foliach opakowaniowych, dla marek własnych, na laminacie i (samoprzylepnych) etykietach. Drukujemy na wszystkich popularnych materiałach i foliach opakowaniowych, np. PET, ALU/PE, OPP, itp.

 2. BAG IN BOX POLAND

  Polska

  Jesteśmy producentem worków Bag in Box z zaworem. Nasza firma produkuje worki transparentne oraz metalizowane w rozmiarach: 3L, 5L, 10L, 20L, 100L, 220L Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów o jak najlepszych właściwościach technologicznych i jakościowych, aby spełnić stawiane im przez klienta wymagania. Worki z zaworem systemu Bag in Box nie są tutaj wyjątkiem. W ich produkcji zastosowano dwie sprawdzone technologie. System Bag in Box to połączenie innowacyjnej folii barierowej ( w tym przypadku barierą jest EVOH) z funkcjonalną folią metalizowaną, przy produkcji której folia podstawowa jest opryskiwana zawiesiną aluminium. To umożliwiło nam stworzenie produktu, który spełnia wszystkie nasze standardy i powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorów.

 3. RODENAS Y RIVERA, S.A

  Hiszpania

  Ten tekst reaguje na wyszukiwanie. Używaj terminologii i wyrażeń typowych dla Twojej branży. Zwiększa to szanse znalezienia Waszej firmy przez profesjonalistów z tego samego sektora.

 4. EXIDA LLC

  Ukraina

  Firma EXIDA LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do workowania, Maszyny do workowania, Adhesive tape, konfekcjonowanie próżniowe, i zgrzewarka opakowań. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. TOLIPACK

  Turcja

  Firma TOLIPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie opakowań, i materiały do zamykania i ochrony opakowań. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. IKON AMBALAJ OFSET TIC. A.S.

  Turcja

  Firma IKON AMBALAJ OFSET TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania giętkie, i Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 7. SAC CABAS PUBLICITAIRES

  Francja

  Firma SAC CABAS PUBLICITAIRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach torby prezentowe z włókniny, i cotton handbags. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. OERLEMANS PLASTICS

  Holandia

  Firma OERLEMANS PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych, opakowania plastikowe, Przetwórstwo spożywcze, i Opakowania na mięso. Ma siedzibę w Genderen, Holandia.

 1. ESKA AMBALAJ

  Turcja

  Firma ESKA AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. S.A.N. LTD.

  Ukraina

  Firma S.A.N. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach specjalne opakowania ochronne dla pzremysłu szklarskiego, siatki tekstylne do pakowania, i knotted stitch nets. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 3. AS COTON AMBALAJ

  Turcja

  Firma AS COTON AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 4. HERTER DRUCK GMBH

  Niemcy

  Firma HERTER DRUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Kenzingen, Niemcy.

 5. HENNE VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HENNE VERPACKUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach wyroby tekturowe, forklift truck, opakowania z tektury falistej, i Kartonowe pudła do przeprowadzek. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. ID-NT | DAMBERGER FESSL OG

  Austria

  Firma ID-NT | DAMBERGER FESSL OG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Ma siedzibę w Rappottenstein, Austria.

 7. MONOPACK LLC

  Ukraina

  Firma MONOPACK LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach worki z fałdami bocznymi. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 8. INTERPLAST PLASTIK AMBALAJ SANAYI TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma INTERPLAST PLASTIK AMBALAJ SANAYI TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach worki z ldpe i hdpe, i torby z regenerowanego plastiku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. BD BASIM AMBALAJ

  Turcja

  Firma BD BASIM AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach etykiety do opakowań. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. UNITARM

  Białoruś

  Firma UNITARM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach vacuum films. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo