• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • plastik - produkty do mechaniki

Wyniki dla

Plastik - produkty do mechaniki - Import eksport

 1. PEEKCHINA CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  PEEKCHINA jest 15 letnim chińskim producentem termoplastycznego polieteroeteroketonu, skoncentrowanycm wyłącznie na polimerach PEEK. Produkcja półfabrykatów i wyrobów gotowych z inżynieryjnych tworzyw sztucznych PEEK. Materiałem może być czysty PEEK 1000, PEEK CF30, PEEK GF30 i PEEK MOD. Uruchomiliśmy wiele linii produkcyjnych do wytłaczania profili ekstruzją ciągłą, w tym rury PEEK, arkusze PEEK, pręty PEEK, folie PEEK. Elementy PEEK pochodzą zarówno z obróbki skrawaniem, jak i formowania wtryskowego. Specjalizujemy się także w filamentach i drukarkach 3D PEEK. Od 2015 roku, działamy w dziedzinie długotrwałych implantów medycznych PEEK. TYLKO Z PEEK, TWÓJ NAJLEPSZY WYBÓR. TYLKO PEEK, NAJWYŻSZY PROFESJONALIZM. NAJLEPSZY CHIŃSKI DOSTAWCA DO PROFILI & ELEMENTÓW PEEK. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. PAUL THOORS GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja przyssawek we wszystkich wariantach. Przyssawki z gwintem, przyssawki z hakami, przyssawki z zaciskami, przyssawki z otworem poprzecznym, przyssawki z przyciskiem, przysssawki-haki, przyssawki podwójne, haki ścienne. Paul Thoors GmbH jest jednym z liderów na rynku w swojej branży i od ponad 65 lat produkuje wysokiej jakości przyssawki i artykuły z tworzyw sztucznych dla wielu różnych branż. Największy udział w całkowitej produkcji ma produkcja i dystrybucja własnych produktów. Ponadto produkujemy również w ramach podwykonawstwa i jako dostawca produktów wykonanych według rysunku lub wzorca. Nasza szeroka gama produktów jest wytwarzana na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych, n.p. z robotami podającymi i zautomatyzowanymi systemami obsługi, co zapewnia wydajny i niezawodny proces produkcji.

 3. RPJM SOLUTIONS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RPJM SOLUTIONS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, obróbka metali, metal, stopy metaliczne, metal components, materiały metalowe, formowanie metalu, formowanie metali, i toczenie metali. Ma siedzibę w Ribeirao, Portugalia.

 4. WORLDPLAS

  Francja

  Firma Worldplas jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji części technicznych z materiałów termoplastycznych dla wszelkich branż przemysłowych: lotnicza, medyczna, samochodowa, artykułów luksusowych… Wykonujemy części techniczne i zewnętrzne, od prototypu do dużych serii poprzez wtryskiwanie wszelkich tworzyw termoplastycznych. Worldplas opracowuje zespoły i podzespoły termoplastyczne oraz kompletne i globalne rozwiązania wykorzystując swoje kompetencje w dziedzinie wtryskiwania, formowanie z okazu, wycinania, montażu i starannej obróbki wykończeniowej materiałów termoplastycznych. Dzięki swoim urządzeniom na szczycie technologii i swojej rygorystycznej organizacji firma Worldplas proponuje wszystkim profesjonalistom wymagającym nowatorskich rozwiązań w zakresie elementów termoplastycznych o wysokiej wartości dodanej. Wykonujemy elementy termoplastyczne odtworzone z odlewu i formujemy z okazu wszelkiego rodzaju wkładki wycinane z metalu, tworzyw sztucznych, szkła, stopów miedzi, mosiądzu, itd.

 5. INTEPLAST S.A.

  Hiszpania

  Założona w 1972, firma Inteplast jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym dla branży samochodowej, przemysłu i sektora dóbr konsumpcyjnych. Nasze doświadczenie, jak też sprawność naszych metod, nasza elastyczność oraz nasza bezkompromisowość w zakresie jakości są filarami naszej pracy. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów i zgodne z ich najwyższymi standardami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUMASA

  Andora

  SUMASA specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju części i elementów przez formowanie wtryskowe przeznaczonych do wnętrza i na zewnątrz pojazdów, montażu i do zespołów złożonych, elementów do chromowania lub malowania, gum termicznych itp.

 2. EPSILON-PRODUCT

  Francja

  Firma EPSILON-PRODUCT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, Polimery, Plastik - produkty do mechaniki, prototypy i drukowanie 3D, i Polimery. Ma siedzibę w Marignane, Francja.

 3. BOREL ASSOCIES

  Francja

  Firma BOREL ASSOCIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach prototypy i drukowanie 3D, i composite material design office. Ma siedzibę w Saint Rambert D'albon, Francja.

 4. ECTA HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ECTA HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. ASIL POLIMER

  Turcja

  Firma ASIL POLIMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Poliamid, Polietylen, ptfe, Poliamid, i Polietylen. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. TAFMOLD, LDA

  Portugalia

  Firma TAFMOLD, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, i projektowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Loureiro, Portugalia.

 2. TG S.R.L.

  Włochy

  Firma TG S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Verderio Inferiore, Włochy.

 1. IDEAL PLASTIC WORKS

  Belgia

  Firma IDEAL PLASTIC WORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 2. T-PLAST

  Ukraina

  Firma T-PLAST, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 3. SYSKOMP GEHMEYR GMBH EMICO

  Włochy

  Firma SYSKOMP GEHMEYR GMBH EMICO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Cavaion Veronese, Włochy.

 4. BOTECO SRL

  Włochy

  Firma BOTECO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Zanè, Włochy.

 5. JSC "GOMEL PLANT "IMPULS"

  Białoruś

  Firma JSC "GOMEL PLANT "IMPULS", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Gomel, Settl. Kostyukovka, Białoruś.

 6. TRIPLE-C

  Holandia

  Firma TRIPLE-C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach industrial design, inżynieria wsteczna, mould manufacturing plants, i matryce. Ma siedzibę w De Meern, Holandia.

 7. SCHWARTZ - TECHNICAL PLASTICS

  Republika Czeska

  Firma SCHWARTZ - TECHNICAL PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Nové Město Na Moravě, Republika Czeska.

 8. MS PROTECT GMBH

  Niemcy

  Firma MS PROTECT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 1. AKCES J. ANDRYS

  Polska

  Firma AKCES J. ANDRYS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, profile z aluminium, Plastik - produkty do mechaniki, plexiglas display cases, i płyty plastikowe. Ma siedzibę w Łódź, Polska.

 2. MEGA POLIMER (MEGA POLYMER)

  Turcja

  Firma MEGA POLIMER (MEGA POLYMER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ROTHFUSS MECHANIK

  Niemcy

  Firma ROTHFUSS MECHANIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Uchwyty zaciskowe, obróbka CNC, i Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych. Ma siedzibę w Baiersbronn, Niemcy.

 4. PIU SRL

  Włochy

  Firma PIU SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu, urządzenia do automatyzacji przemysłowej, i narzędzia. Ma siedzibę w Barbaiana Di Lainate, Włochy.

 5. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY OZOM

  Ukraina

  Firma PRIVATE JOINT STOCK COMPANY OZOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach taśma elektrotechniczna. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 6. S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 7. EDRASTOP COMPOSITE

  Francja

  Firma EDRASTOP COMPOSITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach obróbka części, materiały złożone, i Części lotnicze z kompozytów. Ma siedzibę w Le Chambon Feugerolles, Francja.

 8. PMM - PROJECTOS, MOLDES, MANUFACTURA, LDA

  Portugalia

  Firma PMM - PROJECTOS, MOLDES, MANUFACTURA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Podzespoły samochodowe, produkcja form, mould manufacturing plants, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 9. JLJ PLASTICS (JLJ INDUSTRIAL SERVICES)

  Irlandia

  Firma JLJ PLASTICS (JLJ INDUSTRIAL SERVICES), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Fabrication of hygiene-related products, i Kadzie z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Waterford, Irlandia.

 10. HIGH TECH POLYMER INDUSTRY AND INTERNATIONAL TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma HIGH TECH POLYMER INDUSTRY AND INTERNATIONAL TRADE LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Poliamid, polipropylen, i materiały złożone. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo