• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje spożywcze - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 2. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

 3. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH to dostawca kompleksowych usług w dziedzinie używanych, odnowionych wirówek. Asortyment produktów Centrimax obejmuje całe spektrum technologii rozdzielania odśrodkowego. Należą do niego separatory, dekantery, wirówki wypycharki, wirówki łuszczarki, wirówki z filtrem odwracalnym, wirówki rurowe. Kupujemy, odnawiamy i sprzedajemy maszyny renomowanych producentów takich jak: GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, KMPT (Krauss Maffei), Siebtechnik, Heinkel etc.. Maszyny są wyposażone w nowe jednostki sterujące odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb, opatrzone gwarancją i odebrane przez klienta lub dostarczone na wskazane miejsce. Działalność Centrimax opiera się na jakości, solidności i doskonałym stosunku ceny do wydajności. Centrimax ma obecnie w magazynie ponad 700 wirówek. Oszczędność do 70% oraz jakość – Made in Germany.

 4. LORUSSO & SCALERA SRL

  Włochy

  Lorusso & Scalera S.r.l. to wyspecjalizowany warsztat zajmujący się wparciem technicznym, przeglądami i konserwacją oraz montażem, demontażem elementów, wyważaniem, uzupełnianiem stelitu w różnego rodzaju podzespołach do maszyn do produkcji oliwy oraz sprzedażą urządzeń różnych marek do produkcji oliwy. Poza tym, firma posiada duży sklep gdzie można znaleźć wszystkie części zamienne do instalacji i maszyn do produkcji oliwy.

 5. ASFAR HOLDING

  Malezja

  Firma ASFAR HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oleje roślinne spożywcze, i olej palmowy. Ma siedzibę w Selangor, Malezja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOWACO AS

  Dania

  Firma NOWACO AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla przemysłu spożywczego, i mleko sojowe. Ma siedzibę w Aalborg, Dania.

 2. ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Meitingen-Herbertshofen, Niemcy.

 3. SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Offord Cluny, Zjednoczone Królestwo.

 4. GLOBAL COLDPRESS

  Turcja

  Firma GLOBAL COLDPRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oliwiarki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. FILTERTEX TUNISIA

  Tunezja

  Firma FILTERTEX TUNISIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach biomasa. Ma siedzibę w Ksour Essef, Tunezja.

 1. TECNOLIVA S.R.L

  Włochy

  Firma TECNOLIVA S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach osadnik. Ma siedzibę w Spello, Włochy.

 2. ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY

  Turcja

  Firma ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kahramanmara?, Turcja.

 1. HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY

  Stany Zjednoczone

  Firma HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zhengzhou China, Stany Zjednoczone.

 2. PORCELLI MACCHINE OLEARIE

  Włochy

  Firma PORCELLI MACCHINE OLEARIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oliwiarki. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 3. QUICKPIZZ

  Francja

  Firma QUICKPIZZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Projektanci mody, i Projektanci mody. Ma siedzibę w Pierre Percée, Francja.

 4. OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A.

  Włochy

  Firma OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach podnośniki dla olejarni. Ma siedzibę w Bagno a Ripoli, Włochy.

 5. SIGMAPROLAB

  Tunezja

  Firma SIGMAPROLAB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bizerte, Tunezja.

 6. PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA

  Włochy

  Firma PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach montaż urządzeń olejowych, rozlewarki, krawędzie do kruszarek, i Maszyny DO FILTROWANIA. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

 7. CONTIFRAC

  Belgia

  Firma CONTIFRAC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oleje - odzysk i użycie wtórne, urządzenia i sprzęt do rafinowania olejów i roślinnych tłuszczów spożywczych, urządzenia i sprzęt do produkcji spożywczych tłuszczów zwierzęcych, i Oleje - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Charleroi, Belgia.

 8. OILLIA LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OILLIA LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia, wholesale, Oleje rzepakowe, Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia, i zbiórka olejów jadalne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA

  Brazylia

  Firma ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rozdrabnianie, i maszyny do odsiewania. Ma siedzibę w Ourinhos, Brazylia.

 2. ELENCO-PLUS

  Tunezja

  Firma ELENCO-PLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gabes, Tunezja.

 3. WOOSHIN NTI

  Korea Południowa

  Firma WOOSHIN NTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do kuchni, urządzenia i sprzęt do smażenia dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i urządzenia i sprzęt do rafinowania olejów i roślinnych tłuszczów spożywczych. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

 4. VICTORIA BENOIT S.L

  Hiszpania

  Firma VICTORIA BENOIT S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Communidad De Valenciana, Hiszpania.

 5. BRACCO SRL

  Włochy

  Firma BRACCO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia, i Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bagnatica, Włochy.

 6. HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Henan,zhengzhou, Chiny.

 7. GOYUM SCREW PRESS

  Indie

  Firma GOYUM SCREW PRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ludhiana, Indie.

 8. CL OVERSEAS

  Francja

  Firma CL OVERSEAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lamorlaye, Francja.

 9. SDT (SUSTAINABLE DEVELOPMENT TRADING COMPANY)

  Arabia Saudyjska

  Firma SDT (SUSTAINABLE DEVELOPMENT TRADING COMPANY), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

 10. CASTEL DEL CHIANTI S.P.A.

  Włochy

  Firma CASTEL DEL CHIANTI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne surowe, Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia, Oleje roślinne surowe, i Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Barberino Tavarnelle, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

169 Przedsiębiorstwa