• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje spożywcze - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 2. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

  Wszystkie wyroby na "oleje spożywcze - maszyny i urządzenia"

 3. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH to dostawca kompleksowych usług w dziedzinie używanych, odnowionych wirówek. Asortyment produktów Centrimax obejmuje całe spektrum technologii rozdzielania odśrodkowego. Należą do niego separatory, dekantery, wirówki wypycharki, wirówki łuszczarki, wirówki z filtrem odwracalnym, wirówki rurowe. Kupujemy, odnawiamy i sprzedajemy maszyny renomowanych producentów takich jak: GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, KMPT (Krauss Maffei), Siebtechnik, Heinkel etc.. Maszyny są wyposażone w nowe jednostki sterujące odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb, opatrzone gwarancją i odebrane przez klienta lub dostarczone na wskazane miejsce. Działalność Centrimax opiera się na jakości, solidności i doskonałym stosunku ceny do wydajności. Centrimax ma obecnie w magazynie ponad 700 wirówek. Oszczędność do 70% oraz jakość – Made in Germany.

 4. LORUSSO & SCALERA SRL

  Włochy

  Lorusso & Scalera S.r.l. to wyspecjalizowany warsztat zajmujący się wparciem technicznym, przeglądami i konserwacją oraz montażem, demontażem elementów, wyważaniem, uzupełnianiem stelitu w różnego rodzaju podzespołach do maszyn do produkcji oliwy oraz sprzedażą urządzeń różnych marek do produkcji oliwy. Poza tym, firma posiada duży sklep gdzie można znaleźć wszystkie części zamienne do instalacji i maszyn do produkcji oliwy.

 5. ASFAR HOLDING

  Malezja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOWACO AS

  Dania

 2. ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 3. ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY

  Turcja

 4. SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. FILTERTEX TUNISIA

  Tunezja

 1. TECNOLIVA S.R.L

  Włochy

 2. PORCELLI MACCHINE OLEARIE

  Włochy

 1. HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY

  Stany Zjednoczone

 2. QUICKPIZZ

  Francja

 3. CONTIFRAC

  Belgia

 4. OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A.

  Włochy

 5. VICTORIA BENOIT S.L

  Hiszpania

 6. PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA

  Włochy

 7. WOOSHIN NTI

  Korea Południowa

 8. ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA

  Brazylia

 1. ELENCO-PLUS

  Tunezja

 2. SIGMAPROLAB

  Tunezja

 3. CL OVERSEAS

  Francja

 4. HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 5. GOYUM SCREW PRESS

  Indie

 6. AZN STORE SDN BHD

  Malezja

 7. CASTEL DEL CHIANTI S.P.A.

  Włochy

 8. CATECH GLOBAL - CATERING TECHNOLOGIEN

  Turcja

 9. VON-HARRIS

  Stany Zjednoczone

 10. STAR FOREST ONE B.V

  Holandia

Filtry

Wyniki dla

Oleje spożywcze - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

165 przedsiębiorstwa