• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje roślinne

Wyniki dla

Oleje roślinne - Import eksport

 1. WEED PARADISE

  Francja

  Verified by europages badge

  Weed Paradise Universal Foundation jest jednym z liderów na rynku CBD. Przedsiębiorstwo mieści się w Châtenois w Wogezach (Francja). Starannie dobieramy każdy nasz produkt u naszych partnerów, dzięki czemu możemy dziś zaoferować naszym klientom ponad 300 wyrobów. Nasza firma przestrzega przepisów europejskich. Wykorzystujemy wyłącznie produkty certyfikowane przez laboratoria francuskie lub europejskie. Nasze wyroby są opatrzone certyfikatem analizy. Gwarantujemy monitorowaną i dyskretną dostawę na terenie całej Europy. Nasza oferta obejmuje kwiaty, żywicę, olej, papierosy 100% CBD i bez tytoniu, cygara, gamę kosmetyków, e-liquidy, gamę produktów spożywczych, smakołyki. Możemy spełnić Twoje wszystkie oczekiwania, włącznie z produktami white label, pakowanymi w naszym laboratorium. Nasza sieć franczyzowa liczy 40 sklepów i bez przerwy powiększa się na dynamicznie rozwijającym się rynku. Możesz otworzyć placówmki franczyzowe w całej Europie. Jako pierwsi zaczęliśmy sprzedawać automatyczne dystrybutory CBD. Nasz park liczy obecnie 150 eksploatowanych urządzeń. Możesz je spersonalizować dzięki szerokiemu wyborowi opcji, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Twoich klientów i być w zgodzie z przepisami obowiązującymi w Twoim kraju. Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie jakiegokolwiek zapytania, wyceny, czy też dostawy produktów.

 2. ETERIKA LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Od 1990 roku ETERIKA LTD. jest bułgarskim producentem olejków eterycznych & wód kwiatowych, produktów do aromaterapii, produktów kosmetycznych do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Znajdujemy się w Dolinie Róż, obszarze w sercu Bułgarii, który zapewnia przede wszystkim optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy olejkowatej róży „Rosa damascena”, lawendy „Lavandula angustifolia” i innych plantacji olejkowatych w celu uzyskania z nich wysokiej jakości olejków eterycznych. To, z czego jesteśmy dumni: pierwsza partia olejku różanego wyprodukowana przez prywatny podmiot w Bułgarii z grona istniejących wówczas destylarni państwowych. Zostało to poświadczone protokołem numer 1/19.06.1992 z przez państwowe laboratorium "Róża bułgarska" - Sofia. W 1996 roku została zarejestrowana marka Eterika®. Nasze produkty nie zawierają farb, syntetycznych substancji zapachowych, produktów pochodzenia zwierzęcego; prowadzimy recykling opakowań. W produkcji i dostawie naszych produktów staramy się wyróżniać i niestrudzenie realizować nasze podstawowe założenia: własne surowce, zamknięty cykl produkcyjny, naturalne i czyste produkty, rozsądne ceny. Wszystkim, którzy są zaintrygowani nami i naszymi produktami, życzymy: „Lepiej szanujmy naturę". Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo: OLEJKI ETERYCZNE MIESZANKI ZAPACHOWE WODY KWIATOWE ROŚLINNE OLEJE NOŚNIKOWE OLEJE KOSMETYCZNE DO PIELĘGNACJI TWARZY OLEJE KOSMETYCZNE DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW OLEJE DO MASAŻU CIAŁA OLEJE DO MASAŻU DŁONI OLEJE DO MASAŻU PIĘT PRODUKTY Z RÓŻY BUŁGARSKIEJ OPAKOWANIA NA PRODUKTY KOSMETYCZNE AKCESORIA ZAPACHOWE KOLAGENY I SUPLEMENTY

 3. TAMPIERI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tampieri Spa, lider w produkcji olejów roślinnych surowych i rafinowanych do użytku zootechnicznego i na paliwo. Przedsiębiorstwo posiada urządzenia do obróbki produktów ubocznych produkcji wina. Produkuje oleje spożywcze rafinowane i surowe, alkohole, produkty destylowane, grappę i mąki do użytku zootechnicznego oraz winiany; panele łatwopalne. Europejski lider w produkcji oleju z pestek winogron.

 4. FIORENTINI FIRENZE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Fiorentini Firenze należy do grupy największych przedsiębiorstw sprzedaży różnego pochodzenia oliwy z oliwek extravirgin i jest jednym z centrów składowania oliwy extravirgin we Włoszech, o pojemności bliskiej 8 milionów litrów. Posiadamy laboratorium analiz wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i przyrządy. Firma Fiorentini Firenze zdobyła ważne świadectwa jakości w skali międzynarodowej.

 5. VETTERTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  „VetterTec – to wyspecjalizowana globalna firma należąca do grupy Moret Industries – proponuje systemy odwadniania i suszenia dla branży etanolu, piwa, skrobi, ochrony środowiska, przemysłu chemicznego i spirytusowego. Działamy jako strategiczny partner w dziedzinie rozwoju oraz dostawca systemów i urządzeń odpowiadających wymaganiom naszych klientów. VetterTec oferuje: Wszystkie technologie zaprojektowane i stworzone w ramach grupy Moret Industries. Najlepsze technologie, doskonale dopasowane do Twoich zastosowań, skoncentrowane technologie i aplikacje, innowacyjne i zaawansowane rozwiązania, zoptymalizowane i bezproblemowe procesy suszenia, wydajne, ekonomicznie niezawodnie rozwiązania. Ponad 1500 rozwiązań i systemów suszących na całym świecie potwierdzają nasze motto: „SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany ": "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KISCO (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie zaawansowanych materiałów, KISCO wykracza poza zwykłe dostarczanie surowców. KISCO oferuje Państwu międzynarodową sieć produktów, informacji, technologii i usług poprzez swoje lokalne biura w dziewięciu krajach Azji, Europy i obu Ameryk. Nasza globalna sieć zaopatrzenia, sprzedaży i usług wspiera Cię od początkowego pomysłu do produkcji masowej, w pozyskiwaniu surowców i materiałów przetworzonych oraz zapewnia stabilne dostawy produktów i urządzeń aż do maszyn.

 2. WESTKOND INVEST CZ

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo WestKond Invest CZ jest dumne z ułatwiania bezpośrednich kontaktów z producentami potrzebnych Ci towarów. Nasza firma nawiązuje współpracę z licznymi wytwórcami w skali międzynarodowej, promując solidne relacje, w których priorytetem są szybkie dostawy, wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny. Do naszych, godnych szacunku, partnerów należą rozpoznawalne na świecie korporacje, w tym AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH i inne, z których każda ma ugruntowaną pozycję na globalnym rynku. Przykładamy dużą wagę nie tylko do dostarczania wysokiej klasy produktów i usług. Staramy się także przewyższać oczekiwania, gwarantując pełną satysfakcję klienta. Nasza oferta produktowa obejmuje wysokiej jakości olej słonecznikowy, pellet drzewny i tłuszcze cukiernicze

 3. SARL NOOH AS

  Francja

  Verified by europages badge

  W firmie N.O.O.H. AS z dumą oferujemy naprawdę wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Nasze zamiłowanie do najwyższej jakości olejów słonecznikowych sprawia, że poszukujemy najbardziej wyszukanych źródeł na całym świecie. Zapraszamy do poznania sedna perfekcji kulinarnej dzięki naszym starannie wyselekcjonowanym olejom słonecznikowym. Naszym zobowiązaniem wobec natury jest jakość. W sercu N.O.O.H. AS leży niezachwiane zaangażowanie w jakość i zrównoważony rozwój. Wierzymy, że natura oferuje nam cenne skarby. Bezkompromisowa jakość: Każda kropla naszego oleju słonecznikowego jest wynikiem połączenia pasji i jakości. Skrupulatnie wybieramy najlepsze nasiona słonecznika, aby wyprodukować olej, który jest w 100% czysty, wolny od dodatków i modyfikacji. Wierzymy w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko. Nasz proces produkcyjny ma na celu zminimalizowanie naszego wpływu na planetę. Inwestujemy w lepszą przyszłość - od odpowiedzialnych metod rolniczych po opakowania przyjazne dla środowiska. Nasza współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi producentami opiera się na zasadach etycznych. Zobowiązujemy się do oferowania uczciwych i sprawiedliwych warunków pracy. Każda partia oleju poddawana jest rygorystycznym testom jakości, by za każdym razem zapewnić bezkompromisowy produkt.

 4. DISTILLERIE BEL AIR

  Francja

  Verified by europages badge

  Dzięki tradycyjnemu doświadczeniu, sięgającemu 1992 roku, nasza destylarnia z zaangażowaniem dostarcza produkty najwyższej jakości, uprawiane ekologicznie na malowniczych wzgórzach Gard. Dlaczego warto wybrać Distillerie Bel Air dla swojej firmy? Autentyczność i tradycja: Bogata historia, która rozpoczęła się od ekologicznej uprawy delikatnej lawendy i przekształciła się w tradycyjny proces destylacji o dużej wydajności, gwarantujący niezrównaną jakość. Wyjątkowa różnorodność: prócz naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie delikatnej lawendy, destylujemy szeroką gamę roślin charakterystycznych dla regionu Cévennes, oferując różnorodne produkty spełniające Państwa specyficzne potrzeby. Lokalne narzędzie rozwoju: Współpracując z Distillerie Bel Air, przyczyniają się Państwo do rozwoju regionu Cévennes, wspierając zrównoważoną i odpowiedzialną produkcję. Rolnicza perfekcja: Nasze pola są uprawiane ekologicznie, a plony zbierane przy użyciu metod przyjaznych dla środowiska, co gwarantuje wyjątkową jakość naszych surowców. Krótkie kanały dystrybucji i uprzywilejowane relacje z klientami: Nasze zaangażowanie w sprzedaż bezpośrednią oznacza, że możemy zaoferować spersonalizowaną usługę, poruszając się po całej Francji, aby spełnić Państwa potrzeby. Prosimy o kontakt już dziś w celu omówienia indywidualnej współpracy z Distillerie Bel Air. Razem rozwijamy doskonałość i autentyczność.

 5. HK TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na ogromny rynek w Europie i Wielkiej Brytanii, od 2006 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność i od 2010 roku, kiedy marka została skonsolidowana, przyświecał nam jeden cel: stać się największym na świecie dostawcą zdrowych orzechów, napojów, roślin strączkowych, przypraw i wielu innych produktów, spełniających międzynarodowe standardy. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Dążymy do poprawy struktury transportu owoców od źródła do nabywcy. Robimy to poprzez ulepszone rozwiązania w zakresie marketingu, dostaw i zarządzania ryzykiem. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, ale stosując unikalne, dynamiczne strategie, zadowalamy wszystkich. Nasza holistyczna funkcja marketingowa obejmuje metody wysyłki, dostawy i płatności, przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych relacji z dostawcami usług w łańcuchu dostaw owoców. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie eksportu oleju, ryżu, orzechów i cukru z Tajlandii, w tym szereg usług logistycznych: - fracht morski statkami do transportu oleju z nasion, mąki, zboża; - transport samochodowy oleju, ryżu, orzechów, cukru do Europy, Azji; - transport kontenerowy oleju, ryżu, orzechów, cukru; - transport olejów z nasion za pomocą flexitanków.

 1. ELLADIA LP

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma ELLADIA LP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Przyprawy, Oliwa z oliwek, eksport oliwy z oliwek, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Grecki olej z oliwek, Grecka oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin), olej słonecznikowy, i olej z kukurydzy. Ma siedzibę w Athina, Grecja.

 2. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 1. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Schedro oznacza wysokiej jakości, wspaniały smak z Ukrainy! SCHEDRO jest silną marką gastronomiczną z 25 letnią historią sukcesu. Każdego roku, SCHEDRO LIC produkuje ponad 100 jednostek magazynowych w 10 kategoriach. Stały asortyment obejmuje olej słonecznikowy, ketchupy, sosy w ciągłej sprzedaży, margaryny, majonezy, musztardy do segmentów B2C, B2B i HoReCa. Produkty SCHEDRO są z powodzeniem eksportowane do krajów UE, na Bliski Wschód, do Afryki, Ameryki i Azji. Firma zatrudnia ponad 1500 osób. Przez wiele lat z rzędu, SCHEDRO należała do czołówki 50 najdroższych marek w Ukrainie, dzięki swojemu silnemu zespołowi, zaangażowaniu na rzecz innowacyjności i produkcji najwyższej jakości wyrobów. Jednostki produkcyjne SCHEDRO Wyroby SCHEDRO są wytwarzane w Lwowie i Zaporożu na odznaczających się wysokim poziomem liniach produkcyjnych wiodących zakładów przetwarzania tłuszczów w Ukrainie. Lviv Fat Plant (LFP) jest wiodącym w przemyśle tłuszczowym i oleju przedsiębiorstwem w Ukrainie, założonym w 1946 roku. Firma koncentruje się na produkcji majonezów, ketchupów, sosów, substytutów tłustego mleka, olejów roślinnych i do smażenia, a także margaryn. Zakład Zaporizhzhia Oil and Fat Plant (ZOFP) został założony w 1944 roku. Obecnie, jest on nowoczesnym przedsiębiorstwem z pełnym cyklem przetwarzania surowców, które produkuje margarynę, wyroby tłuszczowe i twarde mydło. SCHEDRO oferuje nie tylko produkty, ale także zrównoważone rozwiązania biznesowe, służące rozwojowi jego partnerów i klientów. Wspólpracujmy!

 2. ROYALE LACROIX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 1930 roku Royale Lacroix proponuje margaryny i tłuszcze stołowe, kuchenne i dla profesjonalistów, w tym przemysłu spożywczego, pieczywa trwałego, wyrobów cukierniczych, piekarni rzemieślniczych i przemysłowych, a także gamę bio. W naszej gamie dla konsumenta posiadamy margaryny stołowe i kuchenne, a także całą gamę do smarowania chleba i sandwiczy. Nieporównywalne jakości organoleptyczne. Smaki nie do pominięcia.

 3. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY produkuje i dostarcza standardowe i niestandardowe urządzenia do obsługi upraw, od czyszczenia po dogłębne przetwarzanie. Produkty i usługi obejmują zarówno podstawowe rozwiązania czyszczące, jak i czynności na liniach montażowych związane z obieraniem, ekstrakcją oleju i selekcją chili. Nasze produkty to: •Maszyna do łuskania nasion słonecznika •Oczyszczacz powietrza •Polerka ziarna •Separator grawitacyjny •Destonator ziarna • Maszyna do sortowania kolorów •Odpylacz z filtrem workowym impulsowym itp. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową.

 4. CBR RESEARCH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CBR RESEARCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Koty - pokarm, Zwierzęta domowe - artykuły, krokiety dla zwierząt, zwierzeta do towarzystwa, psy, produkty dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt, produkt naturalny, konopie, i krokiety dla psów. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Koncentraty spożywcze, Sporting żywności, produkt naturalny, Diet - food, Oleje roślinne, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. STELLA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby kosmetyczne, Oleje - odzysk i użycie wtórne, instalacje do ekstrakcji lanoliny, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby kosmetyczne, i Oleje - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 7. HUILERIE AVERNOISE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HUILERIE AVERNOISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Olej rzepakowy, olej słonecznikowy, olej spożywczy, i oleje. Ma siedzibę w Avernes, Francja.

 8. ORIENT & VOUS COSMÉTIQUES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ORIENT & VOUS COSMÉTIQUES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, natural-based cosmetics, żel pod prysznic, Oleje roślinne, i black soap. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. VALMAX FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VALMAX FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, mleko w proszku, oleje, Olej rzepakowy, Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Artykuły delikatesowe, i olej spożywczy. Ma siedzibę w Mougins, Francja.

 2. SIXTY8

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SIXTY8, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach konopie, i Konopie - rośliny. Ma siedzibę w Forel, Szwajcaria.

 3. CDF SOURCING

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CDF SOURCING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach olejki eteryczne, i Bio certified essential oils. Ma siedzibę w Noisy-Le-Grand, Francja.

 4. HUILERIE MORISSET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HUILERIE MORISSET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Oleje smarowe techniczne, Dodatki spożywcze, Oleje roślinne, Oleje smarowe techniczne, Dodatki spożywcze, i Extra virgin oil. Ma siedzibę w Poursac, Francja.

 5. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CENTRAL ÉQUIPEMENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Oliwki, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, dystrybutor oliwy z oliwek, oleje roślinne, olej spożywczy, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oleje roślinne, i oleje roślinne spożywcze. Ma siedzibę w Evry-Courcouronnes, Francja.

 6. BIOLANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BIOLANDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Perfumy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Esencje spożywcze, Oleje roślinne, Wyroby kosmetyczne, Esencje spożywcze, aromaterapia, kosmetyki, olejki eteryczne, i ekstrakty roślinne. Ma siedzibę w Le Sen, Francja.

 7. AFRUSE S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AFRUSE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje smarowe techniczne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, oleje i suche owoce, Oleje roślinne, olej migdałowy pierwszego wytłaczania, Oleje z orzechów laskowych, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, i olej z orzechów. Ma siedzibę w Reus-Tarragona, Hiszpania.

 8. ECANN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECANN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje niespożywcze, Wyroby kosmetyczne, Bibułka papierosowa, wyroby dermokosmetyczne, kosmetyki zielarskie, Oleje niespożywcze, Wyroby kosmetyczne, i Bibułka papierosowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. CAKESPACE - PRODUITS BIO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CAKESPACE - PRODUITS BIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, Kwiaty, Oleje roślinne, Napoje, food / beverages - wholesale and retail, Snack Foods, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, olejki do masażu, i artykuły kosmetyczne naturalne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 10. ETHNIKSTORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ETHNIKSTORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyprawy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Herbaty owocowe i ziołowe, Oleje roślinne, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, olejki eteryczne, eksport oliwy z oliwek, szafran, i olej spożywczy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oleje roślinne - Import eksport

Liczba wyników

1961 Przedsiębiorstwa