• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia

Wyniki dla

Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia - Import eksport

 1. GERBU BIOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GERBU Biotechnik GmbH jest firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze biotechnologii powstałą w 1986 roku. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach do mikrobiologii, badań komórkowych i analiz na całym świecie. Nasz doświadczony zespół oferuje zindywidualizowane usługi i szeroką gamę produktów. Od ponad 30 lat gwarantujemy niezawodność, bezpieczeństwo i bezkonkurencyjny stosunek ceny do wydajności. Stale poszerzamy nasze portfolio poprzez ciągłe doskonalenie i współpracę z renomowanymi partnerami. Jesteśmy również zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Możesz polegać na naszej starannej selekcji produktów, przejrzystej jakości i uczciwych cenach dla swoich projektów badawczo-rozwojowych.

 2. TRITON WATER® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRITON WATER® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 3. ELYSATOR ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELYSATOR ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Abstatt, Niemcy.

 4. SATI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Filtry cieczy, urządzenia i sprzęt do filtrowania wody, filtry do oczyszczania, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, filtry do wody pitnej, Oczyszczanie wody - chemikalia, i węgiel aktywny do systemów filtracji wód. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 5. MATTHIAS VOSS SCHWIMMBAD- & SAUNABEDARF

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATTHIAS VOSS SCHWIMMBAD- & SAUNABEDARF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Zmiękczanie wody - chemikalia, Polimery naturalne, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Sól przemysłowa, Baseny pływackie - oczyszczanie i kontrolowanie wody, Zmiękczanie wody - chemikalia, węglany wapniowe, i alginaty. Ma siedzibę w Dinard, Francja.

 2. SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

  Polska

  Scandrill S.C. producent koagulantów i flokulantów. Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Uzdatnianie wody. Technologia oparta koagulantach i flokulantach SCANPOL ®. Stosowanie koagulantów SCANPOL ® korzyści : - redukcja kosztów operacyjnych, - zużycie do 5 razy mniejsze w porównaniu do zwykłego chlorku żelaza czy chlorku poliglinu, - procesy koagulacji i strącania przebiegają szybko i skutecznie przy minimalnym zużyciu - bardzo wysoka efektywność wytrącania metali w obecności PO4-, CO3-, F-, NH4+ - dozowanie w małych ilościach rzędu 0, 1-0, 15 L/m3 ścieku, - redukcja siarczanów, fosforanów, azotanów dzięki zastosowaniu SCANPOL ® Technology - redukcja ChZT- redukcja Cr+6 do Cr+3 nawet w środowisku alkalicznym - mała ilość osadu pokoagulacyjnego do 50% mniej, - przejście na przyjazną dla środowiska technologię , - poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, -nadają się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków. Koagulanty i flokulanty SCANPOL® zostały specjalnie opracowane do oczyszczania trudnych ścieków z przemysłu galwanicznego takich jak zużyte kąpiele i płuczki z procesu czarnego chromianowania, roztwory procesowe chromianowania oparte na Cr3+, zużyte kąpiele do wywoływania i stripperowania fotoresistów oraz maski lutowniczej (przy produkcji obwodów drukowanych). Wykazują również wysoką skuteczność w oczyszczaniu ścieków pochodzących z malowania proszkowego, garbarni, kopalni, mleczarni i wielu innych.

 3. HEIN CHEMISCHE VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Istniejemy na rynku od 1995 roku i mamy wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną wiedzę fachową. Stosujemy wyłącznie produkty opracowane i wyprodukowane przez nas. Nasze produkty i procesy wysokiej jakości są bezpieczne i powtarzalne. Dysponując wykwalifikowanymi pracownikami, dokonujemy uzdatniania wody przemysłowej i ścieków z przemysłu spożywczego "CSB"– i to idealnie. Co Wam oferujemy. Nasze produkty zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem praktycznego zastosowania. Nasze koncepcje rozwiązań oparte są na analizie próbek wody i określonych danych. Eliminujemy problemy ze ściekami specjalnie i przy stosunkowo niewielkich ilościach. Naszą wielką siłą jest diagnoza problemu i ukierunkowany wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy również urządzenia dozujące i kompletne oczyszczalnie ścieków każdego wymiaru. Obróbka tlenowa - redukcja tlenu w ściekach z mleczarni, rzeźni, zakładów produkcji serów, skór, olejów takich jak oliwa z oliwek, olej palmowy

 4. FEEDWATER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Feedwater Ltd jest wiodącym producentem i dostawcą asortymentu chemikaliów do uzdatniania wody oraz urządzeń, takich jak zmiększacze wody do zastosowań przemysłowych i handlowych. Feedwater ltd specjalizuje się w uzdatnianiu wody kotłowej i chłodzącej, kontroli obecności legionnelli i zapobieganiu choroby legionistów poprzez zastosowanie dwutlenku chloru do oszyszczania ścieków i uzdatniania wody ściekowej. Szerokej gamie produktów towarzyszy świadczenie usług na miejscu, aby zapewnić bezpieczne i skutecznie funkcjonowanie systemu kanalizacji wodnej u klienta.

 5. GREEN EUROPE LUX

  Luksemburg

  Green Europe jest firmą, która od zawsze uprzywilejowuje rozwój i wysokie osiągi w dziedzinie uzdatniania wody dla przemysłu, struktur użytku zbiorowego. Dysponujemy ponad 200 specjalnymi produktami ekologicznymi odpowiadającymi międzynarodowym normom dla wszystkich branż przemysłu. Poza swoją kadrą składającą się z inżynierów w kraju i za granicą, wykształconych na poziomie doktoratu, Green Europe posiada jednostkę badań i rozwoju, prężną dzięki wsparciu technicznemu uniwersytetów i przedsiębiorstw międzynarodowych, których jesteśmy partnerami technicznymi. Firma Green Europe jest również aktywna w dziedzinie inżynierii uzdatniania wody i produkuje pomocnicze urządzenia technologiczne do produkcji, które zwiększą wydajność i zredukują Państwa koszty eksploatacyjne. Nasze produkty chemiczne specjalne do uzdatniania wody są zgodne z międzynarodowymi normami środowiskowymi.

 1. EKO - SERWIS POLSKA

  Polska

  Specjalno? ci? Eko-Serwis s? systemy uzdatniania wody. Firma wykorzystuje najnowsze technologie i korzysta z najnowocze? niejszych urz? dze? . Posiada wieloletnie do? wiadczenie, co sprawia, ? e spe? nia najwy? sze standardy. Eko-Serwis opracowuje systemy uzdatniania dla: szpitali, przemys? u kosmetycznego, myjni samochodowych, przemys? u chemicznego, gospodarstw domowych, przemys? u gastronomicznego. ? wiadczy oprócz tego inne us? ugi- m.in monta? , doradztwo i dobór odpowiednich urz? dze? . Szczegó? owe informacje na stronie: https: //www.eko-serwis.pl/

 2. MIKAPA MICHAŁ KLIMKIEWICZ

  Polska

  Firma Mikapa prowadzi sklep internetowy chemiabasenowa.pl, w którym dostępne są produkty do basenu, środki do uzdatniania wody basenowej, chemia basenowa oraz produkty do wanien ogrodowych spa. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami towarów w branży basenowej. Oferujemy produkty skupione wokół branży basenów oraz spa i wellness. Naszym kluczowym produktem w ofercie sklepu internetowego jest chemia basenowa firmy Bayrol. Są to środki do wody basenowej, które pozwalają na łatwe i skuteczne uzdatnianie wody w basenie. Chlor w tabletkach do basenu, płyn na glony, środki do klarowania wody mamy w ciągłej sprzedaży. Wysyłki towaru sklep internetowy realizuje codziennie. Oprócz sklepu internetowego prowadzimy sklep stacjonarny w Bydgoszczy, w którym dostępna jest chemia basenowa, akcesoria basenowe, wanny spa jacuzzi oraz akcesoria do wanien spa. Na miejscu udzielamy porad, dobieramy odpowiednie środki do pielęgnacji wody i dyskutujemy z klientami jak najłatwiej rozwiązać problemy z wodą w basenie. Lokalne baseny hotelowe oraz pływalnie zaopatrujemy w chemię do basenów publicznych - w ciągłej sprzedaży mamy podchloryn sodu najwyższej jakości.

 1. ACIDEKA

  Hiszpania

  Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w dziedzinie chemii. Specjalizujemy się zwłaszcza w rozwoju, produkcji i dystrybucji wyrobów chemicznych ogólnych oraz uzdatnianiu wody pitnej i ścieków.

 2. WODA DEMINERALIZOWANA

  Polska

  Produkcja wody demineralizowanej

 3. POOLFEELING GMBH

  Niemcy

  Firma POOLFEELING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Markranstädt, Niemcy.

 4. ENWA AS DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ENWA AS DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Hennef / Sieg, Niemcy.

 5. HERLI SAS

  Francja

  Firma HERLI SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, badanie wideo, środki dezynfekujące, Cleaners, i Dozowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 6. GRÜNBECK WATERBEHANDELING B.V.

  Holandia

  Firma GRÜNBECK WATERBEHANDELING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Chemiczne filtry wody, watering installations, i obróbka wody. Ma siedzibę w Oldenzaal, Holandia.

 7. DELTAQUA INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELTAQUA INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Woodbridge Suffolk, Zjednoczone Królestwo.

 8. ALKEN MAKINE VE KIMYA

  Turcja

  Firma ALKEN MAKINE VE KIMYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach complete water purification systems, Reverse osmosis unit, instalacje do ozonowania wody, i water purification and treatment. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 1. AQUA-CONCEPT GES. FÜR WASSERBEHANDLUNG MBH

  Niemcy

  Firma AQUA-CONCEPT GES. FÜR WASSERBEHANDLUNG MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Graefelfing / Munich, Niemcy.

 2. LLC CHEMEFFECT

  Ukraina

  Firma LLC CHEMEFFECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach flokulanty do uzdatniania wody, oczyszczanie chemiczne wody, i konserwacja instalacji oczyszczania wody. Ma siedzibę w Dnipro, Dnipropetrovs'ka Oblast, Ukraina.

 3. ENVIROGEN TECHNOLOGIES BV

  Holandia

  Firma ENVIROGEN TECHNOLOGIES BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, industrial filtration, filtry i systemy filtracyjne, i inverse osmosis. Ma siedzibę w Zaandam, Holandia.

 4. PINECO SRL

  Włochy

  Firma PINECO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach filtr, i zmiękczacz wody. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

 5. HT HYDRO TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma HT HYDRO TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, inverse osmosis, zmiękczacze przemysłowe, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Canossa, Włochy.

 6. DESMIWATER PORTUGAL

  Portugalia

  Firma DESMIWATER PORTUGAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach demineralizacja, Water softening systems, i instalacje do filtrowania. Ma siedzibę w Mem Martins, Portugalia.

 7. TRE EFFE FORNITURE IDRAULICHE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Firma TRE EFFE FORNITURE IDRAULICHE INDUSTRIALI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczniki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, rury wodne, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Pipe unions. Ma siedzibę w GRASSOBBIO, Włochy.

 8. CELTIS WATER

  Włochy

  Firma CELTIS WATER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja - aparaty i urządzenia, automatyczne zmiękczacze wody, softeners, osmosis, demineralisers, i Filtracja - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Brandico, Włochy.

 9. UVRER

  Francja

  Firma UVRER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach oczyszczacze powietrza, i promienie uvc. Ma siedzibę w Saint Genis Laval, Francja.

 10. JSR MICRO

  Belgia

  Firma JSR MICRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, raw chemicals, i elektronika. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia - Import eksport

Liczba wyników

2258 Przedsiębiorstwa