• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia

Wyniki dla

Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia - Import eksport

 1. TRITON WATER® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRITON WATER® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 2. ELYSATOR ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELYSATOR ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Abstatt, Niemcy.

 3. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Zmiękczanie wody - chemikalia, Polimery naturalne, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Sól przemysłowa, Baseny pływackie - oczyszczanie i kontrolowanie wody, Zmiękczanie wody - chemikalia, węglany wapniowe, i alginaty. Ma siedzibę w Dinard, Francja.

 4. MATTHIAS VOSS SCHWIMMBAD- & SAUNABEDARF

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATTHIAS VOSS SCHWIMMBAD- & SAUNABEDARF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 5. SATI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Filtry cieczy, urządzenia i sprzęt do filtrowania wody, filtry do oczyszczania, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, filtry do wody pitnej, Oczyszczanie wody - chemikalia, i węgiel aktywny do systemów filtracji wód. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

  Polska

  Scandrill S.C. producent koagulantów i flokulantów. Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Uzdatnianie wody. Technologia oparta koagulantach i flokulantach SCANPOL ®. Stosowanie koagulantów SCANPOL ® korzyści : - redukcja kosztów operacyjnych, - zużycie do 5 razy mniejsze w porównaniu do zwykłego chlorku żelaza czy chlorku poliglinu, - procesy koagulacji i strącania przebiegają szybko i skutecznie przy minimalnym zużyciu - bardzo wysoka efektywność wytrącania metali w obecności PO4-, CO3-, F-, NH4+ - dozowanie w małych ilościach rzędu 0, 1-0, 15 L/m3 ścieku, - redukcja siarczanów, fosforanów, azotanów dzięki zastosowaniu SCANPOL ® Technology - redukcja ChZT- redukcja Cr+6 do Cr+3 nawet w środowisku alkalicznym - mała ilość osadu pokoagulacyjnego do 50% mniej, - przejście na przyjazną dla środowiska technologię , - poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, -nadają się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków. Koagulanty i flokulanty SCANPOL® zostały specjalnie opracowane do oczyszczania trudnych ścieków z przemysłu galwanicznego takich jak zużyte kąpiele i płuczki z procesu czarnego chromianowania, roztwory procesowe chromianowania oparte na Cr3+, zużyte kąpiele do wywoływania i stripperowania fotoresistów oraz maski lutowniczej (przy produkcji obwodów drukowanych). Wykazują również wysoką skuteczność w oczyszczaniu ścieków pochodzących z malowania proszkowego, garbarni, kopalni, mleczarni i wielu innych.

 2. HEIN CHEMISCHE VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Istniejemy na rynku od 1995 roku i mamy wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną wiedzę fachową. Stosujemy wyłącznie produkty opracowane i wyprodukowane przez nas. Nasze produkty i procesy wysokiej jakości są bezpieczne i powtarzalne. Dysponując wykwalifikowanymi pracownikami, dokonujemy uzdatniania wody przemysłowej i ścieków z przemysłu spożywczego "CSB"– i to idealnie. Co Wam oferujemy. Nasze produkty zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem praktycznego zastosowania. Nasze koncepcje rozwiązań oparte są na analizie próbek wody i określonych danych. Eliminujemy problemy ze ściekami specjalnie i przy stosunkowo niewielkich ilościach. Naszą wielką siłą jest diagnoza problemu i ukierunkowany wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy również urządzenia dozujące i kompletne oczyszczalnie ścieków każdego wymiaru. Obróbka tlenowa - redukcja tlenu w ściekach z mleczarni, rzeźni, zakładów produkcji serów, skór, olejów takich jak oliwa z oliwek, olej palmowy

 3. FEEDWATER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Feedwater Ltd jest wiodącym producentem i dostawcą asortymentu chemikaliów do uzdatniania wody oraz urządzeń, takich jak zmiększacze wody do zastosowań przemysłowych i handlowych. Feedwater ltd specjalizuje się w uzdatnianiu wody kotłowej i chłodzącej, kontroli obecności legionnelli i zapobieganiu choroby legionistów poprzez zastosowanie dwutlenku chloru do oszyszczania ścieków i uzdatniania wody ściekowej. Szerokej gamie produktów towarzyszy świadczenie usług na miejscu, aby zapewnić bezpieczne i skutecznie funkcjonowanie systemu kanalizacji wodnej u klienta.

 4. GREEN EUROPE LUX

  Luksemburg

  Green Europe jest firmą, która od zawsze uprzywilejowuje rozwój i wysokie osiągi w dziedzinie uzdatniania wody dla przemysłu, struktur użytku zbiorowego. Dysponujemy ponad 200 specjalnymi produktami ekologicznymi odpowiadającymi międzynarodowym normom dla wszystkich branż przemysłu. Poza swoją kadrą składającą się z inżynierów w kraju i za granicą, wykształconych na poziomie doktoratu, Green Europe posiada jednostkę badań i rozwoju, prężną dzięki wsparciu technicznemu uniwersytetów i przedsiębiorstw międzynarodowych, których jesteśmy partnerami technicznymi. Firma Green Europe jest również aktywna w dziedzinie inżynierii uzdatniania wody i produkuje pomocnicze urządzenia technologiczne do produkcji, które zwiększą wydajność i zredukują Państwa koszty eksploatacyjne. Nasze produkty chemiczne specjalne do uzdatniania wody są zgodne z międzynarodowymi normami środowiskowymi.

 5. EKO - SERWIS POLSKA

  Polska

  Specjalno? ci? Eko-Serwis s? systemy uzdatniania wody. Firma wykorzystuje najnowsze technologie i korzysta z najnowocze? niejszych urz? dze? . Posiada wieloletnie do? wiadczenie, co sprawia, ? e spe? nia najwy? sze standardy. Eko-Serwis opracowuje systemy uzdatniania dla: szpitali, przemys? u kosmetycznego, myjni samochodowych, przemys? u chemicznego, gospodarstw domowych, przemys? u gastronomicznego. ? wiadczy oprócz tego inne us? ugi- m.in monta? , doradztwo i dobór odpowiednich urz? dze? . Szczegó? owe informacje na stronie: https: //www.eko-serwis.pl/

 1. MIKAPA MICHAŁ KLIMKIEWICZ

  Polska

  Firma Mikapa prowadzi sklep internetowy chemiabasenowa.pl, w którym dostępne są produkty do basenu, środki do uzdatniania wody basenowej, chemia basenowa oraz produkty do wanien ogrodowych spa. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami towarów w branży basenowej. Oferujemy produkty skupione wokół branży basenów oraz spa i wellness. Naszym kluczowym produktem w ofercie sklepu internetowego jest chemia basenowa firmy Bayrol. Są to środki do wody basenowej, które pozwalają na łatwe i skuteczne uzdatnianie wody w basenie. Chlor w tabletkach do basenu, płyn na glony, środki do klarowania wody mamy w ciągłej sprzedaży. Wysyłki towaru sklep internetowy realizuje codziennie. Oprócz sklepu internetowego prowadzimy sklep stacjonarny w Bydgoszczy, w którym dostępna jest chemia basenowa, akcesoria basenowe, wanny spa jacuzzi oraz akcesoria do wanien spa. Na miejscu udzielamy porad, dobieramy odpowiednie środki do pielęgnacji wody i dyskutujemy z klientami jak najłatwiej rozwiązać problemy z wodą w basenie. Lokalne baseny hotelowe oraz pływalnie zaopatrujemy w chemię do basenów publicznych - w ciągłej sprzedaży mamy podchloryn sodu najwyższej jakości.

 2. LA IALCEA

  Włochy

  I.A.L.C.E.A. zajmuje się wytwarzaniem i handlem produktami do czyszczenia i asenizacji obiektów inżynierii cywilnej i przemysłowej, a także urządzeniami niezbędnymi do oczyszczania na co dzień, systemami automatycznego dozowania detergentów do zmywarek oraz kompletną linią papieru do higieny i dla przemysłu. Siedziba znajduje się przy Corso Trieste, 171.

 1. ACIDEKA

  Hiszpania

  Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w dziedzinie chemii. Specjalizujemy się zwłaszcza w rozwoju, produkcji i dystrybucji wyrobów chemicznych ogólnych oraz uzdatnianiu wody pitnej i ścieków.

 2. WODA DEMINERALIZOWANA

  Polska

  Produkcja wody demineralizowanej

 3. POOLFEELING GMBH

  Niemcy

  Firma POOLFEELING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Markranstädt, Niemcy.

 4. KEWEI TIANSHI ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GROUP CO.,LTD.

  Chiny

  Firma KEWEI TIANSHI ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GROUP CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie wody chłodzącej. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 5. IWT WASSERTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma IWT WASSERTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Sittendorf, Austria.

 6. ENWA AS DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ENWA AS DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Hennef / Sieg, Niemcy.

 7. GRÜNBECK WATERBEHANDELING B.V.

  Holandia

  Firma GRÜNBECK WATERBEHANDELING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Chemiczne filtry wody, watering installations, i obróbka wody. Ma siedzibę w Oldenzaal, Holandia.

 8. HERLI SAS

  Francja

  Firma HERLI SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, badanie wideo, środki dezynfekujące, Cleaners, i Dozowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 1. DELTAQUA INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELTAQUA INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Woodbridge Suffolk, Zjednoczone Królestwo.

 2. ALKEN MAKINE VE KIMYA

  Turcja

  Firma ALKEN MAKINE VE KIMYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach complete water purification systems, Reverse osmosis unit, instalacje do ozonowania wody, i water purification and treatment. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 3. LLC CHEMEFFECT

  Ukraina

  Firma LLC CHEMEFFECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach flokulanty do uzdatniania wody, oczyszczanie chemiczne wody, i konserwacja instalacji oczyszczania wody. Ma siedzibę w Dnipro, Dnipropetrovs'ka Oblast, Ukraina.

 4. AQUA-CONCEPT GES. FÜR WASSERBEHANDLUNG MBH

  Niemcy

  Firma AQUA-CONCEPT GES. FÜR WASSERBEHANDLUNG MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Graefelfing / Munich, Niemcy.

 5. ENVIROGEN TECHNOLOGIES BV

  Holandia

  Firma ENVIROGEN TECHNOLOGIES BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, industrial filtration, filtry i systemy filtracyjne, i inverse osmosis. Ma siedzibę w Zaandam, Holandia.

 6. KELLER & BOHACEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KELLER & BOHACEK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach produkty przeciw rdzy. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. PCA

  Belgia

  Firma PCA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - chemikalia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia,  Uzdatnianie wody deszczowej, uzdatnianie i recykling wód technologicznych, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 8. NEWTEC WATER SYSTEMS

  Belgia

  Firma NEWTEC WATER SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, i dezynfekcja wody. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 9. EMS-CHEMIE (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Firma EMS-CHEMIE (DEUTSCHLAND) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Granulaty do tworzyw sztucznych, Polimery, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Granulaty do tworzyw sztucznych, i Polimery. Ma siedzibę w Groß-Umstadt, Niemcy.

 10. JSR MICRO

  Belgia

  Firma JSR MICRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, raw chemicals, i elektronika. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia - Import eksport

Liczba wyników

2295 Przedsiębiorstwa