• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia

Wyniki dla

Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia - Import eksport

 1. IWT WASSERTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 2. POOLFEELING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. TRITON WATER® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. ELYSATOR ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MATTHIAS VOSS SCHWIMMBAD- & SAUNABEDARF

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

  Polska

  Scandrill S.C. producent koagulantów i flokulantów. Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Uzdatnianie wody. Technologia oparta koagulantach i flokulantach SCANPOL ®. Stosowanie koagulantów SCANPOL ® korzyści : - redukcja kosztów operacyjnych, - zużycie do 5 razy mniejsze w porównaniu do zwykłego chlorku żelaza czy chlorku poliglinu, - procesy koagulacji i strącania przebiegają szybko i skutecznie przy minimalnym zużyciu - bardzo wysoka efektywność wytrącania metali w obecności PO4-, CO3-, F-, NH4+ - dozowanie w małych ilościach rzędu 0, 1-0, 15 L/m3 ścieku, - redukcja siarczanów, fosforanów, azotanów dzięki zastosowaniu SCANPOL ® Technology - redukcja ChZT- redukcja Cr+6 do Cr+3 nawet w środowisku alkalicznym - mała ilość osadu pokoagulacyjnego do 50% mniej, - przejście na przyjazną dla środowiska technologię , - poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, -nadają się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków. Koagulanty i flokulanty SCANPOL® zostały specjalnie opracowane do oczyszczania trudnych ścieków z przemysłu galwanicznego takich jak zużyte kąpiele i płuczki z procesu czarnego chromianowania, roztwory procesowe chromianowania oparte na Cr3+, zużyte kąpiele do wywoływania i stripperowania fotoresistów oraz maski lutowniczej (przy produkcji obwodów drukowanych). Wykazują również wysoką skuteczność w oczyszczaniu ścieków pochodzących z malowania proszkowego, garbarni, kopalni, mleczarni i wielu innych.

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia"

 3. GIDROFLOU, LLC

  Rosja

  Gidroflou LLC oferuje globalnemu biznesowi, przemysłowi i konsumentom WS – aktywne ferrytowe elektroniczne uzdatniacze wody. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania do uzdatniania twardej wody, ochrony i usuwania organicznych oraz nieorganicznych osadów w rurach i sprzęcie. Wykonujemy to z zastosowaniem nowoczesnych technologii i materiałów, przy wykorzystaniu naszego doświadczenia, dopasowanego do naszych klientów. Wysoce skuteczna, opatentowana technologia opiera się na nowatorskim, fizykochemicznym rozwiązaniu i na głębokiej wiedzy praktycznej (15+ lat) w zakresie wykorzystywania uzdatniaczy wody w wielu zastosowaniach, w różnych regionach i przy zróżnicowanej jakości wody. Działanie impulsów elektromagnetycznych, przesyłanych z wysoką efektywnością poprzez wykonane ze specjalnego żelazostopu pierścienie ferrytowe do wody (97-98%) służy zapobieganiu powstawania osadów i biofoulingu. Dzięki stosowaniu uzdatanicza wody WS, klient może osiągnąć znaczne oszczędności. Praktyka pokazuje, że zapobieganie powstawaniu kamienia i osadów jest tańsze niż zapewnianie wysokiej jakości oczyszczania wody.

 4. HEIN CHEMISCHE VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Istniejemy na rynku od 1995 roku i mamy wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną wiedzę fachową. Stosujemy wyłącznie produkty opracowane i wyprodukowane przez nas. Nasze produkty i procesy wysokiej jakości są bezpieczne i powtarzalne. Dysponując wykwalifikowanymi pracownikami, dokonujemy uzdatniania wody przemysłowej i ścieków z przemysłu spożywczego "CSB"– i to idealnie. Co Wam oferujemy. Nasze produkty zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem praktycznego zastosowania. Nasze koncepcje rozwiązań oparte są na analizie próbek wody i określonych danych. Eliminujemy problemy ze ściekami specjalnie i przy stosunkowo niewielkich ilościach. Naszą wielką siłą jest diagnoza problemu i ukierunkowany wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy również urządzenia dozujące i kompletne oczyszczalnie ścieków każdego wymiaru. Obróbka tlenowa - redukcja tlenu w ściekach z mleczarni, rzeźni, zakładów produkcji serów, skór, olejów takich jak oliwa z oliwek, olej palmowy

 5. FEEDWATER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Feedwater Ltd jest wiodącym producentem i dostawcą asortymentu chemikaliów do uzdatniania wody oraz urządzeń, takich jak zmiększacze wody do zastosowań przemysłowych i handlowych. Feedwater ltd specjalizuje się w uzdatnianiu wody kotłowej i chłodzącej, kontroli obecności legionnelli i zapobieganiu choroby legionistów poprzez zastosowanie dwutlenku chloru do oszyszczania ścieków i uzdatniania wody ściekowej. Szerokej gamie produktów towarzyszy świadczenie usług na miejscu, aby zapewnić bezpieczne i skutecznie funkcjonowanie systemu kanalizacji wodnej u klienta.

 1. JSC RM NANOTECH (MEMBRANIUM)

  Rosja

  JSC RM Nanotech (MEMBRANIUM) jest rosyjskim producentem folii membranowych i elementów zwijanych spiralnie do odwróconej osmozy, nanofiltracji i ultrafiltracji. Ciągłe badania i rozwój w dziedzinie membran nanostrukturalnych sprawiają, że nasza firma jest jednym z najważniejszych producentów na światowym rynku elementów membranowych. Każdy zwόj jest dokładnie testowany. Wyniki badań są zapisywane w zautomatyzowanej bazie danych oraz w kartach danych technicznych w celu zagwarantowania stałej, wysokiej jakości naszych produktów. Struktura firmy NANOTECH obejmuje centrum wsparcia technicznego. Nasi specjaliści zapewniają kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne przy zakupie i eksploatacji wszystkich produktów.

 2. EKO - SERWIS POLSKA

  Polska

  Specjalno? ci? Eko-Serwis s? systemy uzdatniania wody. Firma wykorzystuje najnowsze technologie i korzysta z najnowocze? niejszych urz? dze? . Posiada wieloletnie do? wiadczenie, co sprawia, ? e spe? nia najwy? sze standardy. Eko-Serwis opracowuje systemy uzdatniania dla: szpitali, przemys? u kosmetycznego, myjni samochodowych, przemys? u chemicznego, gospodarstw domowych, przemys? u gastronomicznego. ? wiadczy oprócz tego inne us? ugi- m.in monta? , doradztwo i dobór odpowiednich urz? dze? . Szczegó? owe informacje na stronie: https: //www.eko-serwis.pl/

 3. MIKAPA MICHAŁ KLIMKIEWICZ

  Polska

  Firma Mikapa prowadzi sklep internetowy chemiabasenowa.pl, w którym dostępne są produkty do basenu, środki do uzdatniania wody basenowej, chemia basenowa oraz produkty do wanien ogrodowych spa. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami towarów w branży basenowej. Oferujemy produkty skupione wokół branży basenów oraz spa i wellness. Naszym kluczowym produktem w ofercie sklepu internetowego jest chemia basenowa firmy Bayrol. Są to środki do wody basenowej, które pozwalają na łatwe i skuteczne uzdatnianie wody w basenie. Chlor w tabletkach do basenu, płyn na glony, środki do klarowania wody mamy w ciągłej sprzedaży. Wysyłki towaru sklep internetowy realizuje codziennie. Oprócz sklepu internetowego prowadzimy sklep stacjonarny w Bydgoszczy, w którym dostępna jest chemia basenowa, akcesoria basenowe, wanny spa jacuzzi oraz akcesoria do wanien spa. Na miejscu udzielamy porad, dobieramy odpowiednie środki do pielęgnacji wody i dyskutujemy z klientami jak najłatwiej rozwiązać problemy z wodą w basenie. Lokalne baseny hotelowe oraz pływalnie zaopatrujemy w chemię do basenów publicznych - w ciągłej sprzedaży mamy podchloryn sodu najwyższej jakości.

 4. LA IALCEA

  Włochy

  I.A.L.C.E.A. zajmuje się wytwarzaniem i handlem produktami do czyszczenia i asenizacji obiektów inżynierii cywilnej i przemysłowej, a także urządzeniami niezbędnymi do oczyszczania na co dzień, systemami automatycznego dozowania detergentów do zmywarek oraz kompletną linią papieru do higieny i dla przemysłu. Siedziba znajduje się przy Corso Trieste, 171.

 5. ENWA AS DEUTSCHLAND

  Niemcy

 6. HERLI SAS

  Francja

 7. GRÜNBECK WATERBEHANDELING B.V.

  Holandia

 8. ALKEN MAKINE VE KIMYA

  Turcja

 9. DELTAQUA INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. AQUA-CONCEPT GES. FÜR WASSERBEHANDLUNG MBH

  Niemcy

 1. ENVIROGEN TECHNOLOGIES BV

  Holandia

 2. DEPURPACK SL

  Hiszpania

 3. PINECO SRL

  Włochy

 4. SNF GROUP

  Francja

 5. KARMA WATER PURIFICATION SYSTEMS LTD

  Cypr

 6. KELLER & BOHACEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. KEMISAN KLOR-ALKALI A.Ş.

  Turcja

 8. TOODO

  Francja

 9. HUGHES SAFETY SHOWERS LTD

  Francja

 10. PROSYSTEM AQUA

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia - Import eksport

Liczba wyników

2500 przedsiębiorstwa