• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna inspektowe

Wyniki dla

Okna inspektowe - Import eksport

 1. TECNOVA SERRE

  Włochy

  Do wzrostu i rozwoju w szklarni, niezależnie od warunków, rośliny i kwiaty potrzebują wszystkich czynników sprzyjających ich wegetacji, takich jak: woda, ciepło i światło. Kontrola tych elementów ma decydujące znaczenie podczas uprawy oraz w centrach ogrodniczych. Mając to na względzie, firma TECNOVA opracowuje i wykonuje systemy oraz produkty przeznaczone do upraw chronionych. Wiedza specjalistyczna, jaką dysponuje TECNOVA, opiera się na kompetencji jej personelu technicznego oraz na wymianie doświadczeń z klientami, z którymi nawiązujemy relacje polegające na wzajemnym dzieleniu się informacjami w celu opracowania instalacji, urządzeń i produktów zaawansowanych technologicznie. TECNOVA jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, zarówno w zakresie projektowania, jak i wykonania.

 2. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumunia

  Firma S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Okna inspektowe, Okna inspektowe, i produkty szklarniowe. Ma siedzibę w Loc. Valcele, Rumunia.

 3. NASSAN GREENHOUSES

  Turcja

  Firma NASSAN GREENHOUSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna inspektowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. VIOLSAN

  Turcja

  Firma VIOLSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna inspektowe. Jest również obecna w dziedzinach szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa, szklarnie dla szkółek leśnych, i jogurty płynne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. AC MECANIQUE

  Francja

  Firma AC MECANIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna inspektowe. Jest również obecna w dziedzinach plandeka NA POKRYCIE DACHOWE CIEPLARŃ, i klipsy metalowe. Ma siedzibę w Sainte Barbe, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIO GREEN AGRO

  Ukraina

  Firma BIO GREEN AGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Okna inspektowe, i Okna inspektowe. Ma siedzibę w Voznesensk, Ukraina.

 2. GAUDEA A.S.

  Republika Czeska

  Firma GAUDEA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Okna inspektowe, i Okna inspektowe. Ma siedzibę w Praha 8, Republika Czeska.

 3. VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM

  Turcja

  Firma VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM, roku i działającą w sektorze Okna inspektowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.