• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odtłuszczanie stali i metali

Wyniki dla

Odtłuszczanie stali i metali - Import eksport

 1. LWZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LWZ to jedna z najnowocześniejszych firm usługowych w dziedzinie technologii lutowania i obróbki cieplnej. Firma wykorzystuje ponad czterdziestoletnie doświadczenie w realizacji pomysłów klientów. Przedmiotem działalności firmy jest lutowanie i obróbka cieplna metali. Lutowanie twarde, lutowanie miękkie, lutowanie z obojątnym gazem osłonowym, lutowanie aluminium, lutowanie stali nierdzewnej, stali. Mosiądz, miedź i aluminium, zespoły lutownicze do ogrzewania i hydrauliki, lutowanie indukcyjne, lutowanie płomieniowe. Partnerstwo oznacza dla nas udzielanie wsparcia od pojawienia się pierwszego pomysłu na produkt. Możesz polegać na naszej wiedzy w zakresie doboru materiałów, określenia odpowiedniego rodzaju lutowania i zaprojektowania operacji lutowania.

 2. EHSERCHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EHSERCHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 3. VACAT TECHNIKA , MAREK GRZESINSKI

  Polska

  Info o firmie na naszych stronach : www.vacat.com.pl . Firma “VACAT-Technika” działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. “VACAT-Technika” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez – ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług – od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp. Od roku 1993 dostarczyliśmy ponad 2.500 ręcznych maszyn myjących w Polsce i Rosji. Dysponujemy rozwiniętą siecią przedstawicieli i firm współpracujących na terenie całej Polski. Języki pierwszego kontaktu: niemiecki, angielski, rosyjski, polski, serbsko-chorwacki, czeski, słowacki. Reprezentujemy w Polsce firmy: ItalSchell s.r.l. – Włochy i Schell GmbH – Austria.

 4. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

 5. G.V. SNC DI GIOACCHIN ALESSIO & C.

  Włochy

  Od ponad 20 lat firma specjalizuje się w satynowaniu i polerowaniu wszelkich wyrobów przeznaczonych dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Satynowanie i polerowanie metali wykonywane jest z najwyższą starannością, w poszanowaniu bardzo wysokich norm jakościowych. Wykonujemy satynowanie i polerowanie mieszadeł, lejów, zbiorników, czyszczenie stali, satynowanie i polerowanie basenów, reaktorów, wykańczanie, satynowanie aluminium, szlifowanie i polerowanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, pulverisers, piaskowanie na zlecenie, Odtłuszczanie stali i metali, i Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 2. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Francja

  Firma DFD - DENSE FLUID DEGREASING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Odtłuszczanie stali i metali, urządzenia medyczne do sterylizacji i dezynfekcji, projektowanie maszyn do recyklizacji, i koncesjonerzy maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Clermont-Ferrand, Francja.

 3. ROGERS

  Belgia

  Firma ROGERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Filtry wentylacyjne, konserwacja pomp, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Lauwe, Belgia.

 4. BW INDUSTRIE

  Francja

  Firma BW INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Sarrebourg, Francja.

 5. BRUNETTO S.R.L.

  Włochy

  Firma BRUNETTO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach przemywanie metali, piaskowanie, czyszczenie metali, i polerowanie stali. Ma siedzibę w Nichelino, Włochy.

 1. ARBUATTI S.R.L.

  Włochy

  Firma ARBUATTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Montefano, Włochy.

 2. TRAMOS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma TRAMOS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i detergenty biologiczne. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 1. SOLVUTION GMBH

  Niemcy

  Firma SOLVUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Waldmünchen, Niemcy.

 2. CLM S.R.L.

  Włochy

  Firma CLM S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, czyszczenie metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Arcole, Włochy.

 3. INOX MACEL S.R.L.

  Włochy

  Firma INOX MACEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Odtłuszczanie stali i metali, Meble biurowe, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Bovezzo, Włochy.

 4. LUCIANI EZIO

  Włochy

  Firma LUCIANI EZIO, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Kowalstwo artystyczne, Odtłuszczanie stali i metali, i Kowalstwo artystyczne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. F.LLI BIANCO

  Włochy

  Firma F.LLI BIANCO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, satynowanie metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Casale Corte Cerro, Włochy.

 6. ANTONIAZZI GIUSEPPE

  Włochy

  Firma ANTONIAZZI GIUSEPPE, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Concordia Sagittaria, Włochy.

 7. OMO A/S

  Dania

  Firma OMO A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Rodovre, Dania.

 8. FERRUCCI S.N.C. DI SEVERICO DOMENICO & C.

  Włochy

  Firma FERRUCCI S.N.C. DI SEVERICO DOMENICO & C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, okrawanie metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Cavaglietto, Włochy.

 1. DEL BARBA LAVORAZIONI METALLI S.R.L.

  Włochy

  Firma DEL BARBA LAVORAZIONI METALLI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Rezzato, Włochy.

 2. M.C. S.R.L.

  Włochy

  Firma M.C. S.R.L., roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Ozzano Dell'emilia, Włochy.

 3. CLEANING CENTER S.R.L.

  Włochy

  Firma CLEANING CENTER S.R.L., roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Valdobbiadene, Włochy.

 4. F.C.S. DI CARCACI FRANCESCO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma F.C.S. DI CARCACI FRANCESCO & C. S.A.S., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, Odtłuszczanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Sirone, Włochy.

 5. BALDIN MARIA GRAZIELLA

  Włochy

  Firma BALDIN MARIA GRAZIELLA, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, czyszczenie metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 6. MCM DI DONATI VIRGILIO E C. S.A.S.

  Włochy

  Firma MCM DI DONATI VIRGILIO E C. S.A.S., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 7. ECOTECNE S.R.L.

  Włochy

  Firma ECOTECNE S.R.L., roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, Odtłuszczanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Galliera Veneta, Włochy.

 8. PULIFOR DI FORTIN MASSIMO - STEFANO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma PULIFOR DI FORTIN MASSIMO - STEFANO E C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Briga Novarese, Włochy.

 9. MOTTA GIUSEPPE DI MOTTA ALESSANDRO

  Włochy

  Firma MOTTA GIUSEPPE DI MOTTA ALESSANDRO, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Gozzano, Włochy.

 10. BORDOGNA & GUSMEROLI

  Włochy

  Firma BORDOGNA & GUSMEROLI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, satynowanie metali, i Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Oggiona Con Santo Stefano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odtłuszczanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5343 Przedsiębiorstwa