• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odtłuszczanie stali i metali

Wyniki dla

Odtłuszczanie stali i metali - Import eksport

 1. LWZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  LWZ to jedna z najnowocześniejszych firm usługowych w dziedzinie technologii lutowania i obróbki cieplnej. Firma wykorzystuje ponad czterdziestoletnie doświadczenie w realizacji pomysłów klientów. Przedmiotem działalności firmy jest lutowanie i obróbka cieplna metali. Lutowanie twarde, lutowanie miękkie, lutowanie z obojątnym gazem osłonowym, lutowanie aluminium, lutowanie stali nierdzewnej, stali. Mosiądz, miedź i aluminium, zespoły lutownicze do ogrzewania i hydrauliki, lutowanie indukcyjne, lutowanie płomieniowe. Partnerstwo oznacza dla nas udzielanie wsparcia od pojawienia się pierwszego pomysłu na produkt. Możesz polegać na naszej wiedzy w zakresie doboru materiałów, określenia odpowiedniego rodzaju lutowania i zaprojektowania operacji lutowania.

 2. EHSERCHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma EHSERCHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 3. VACAT TECHNIKA , MAREK GRZESINSKI

  Polska

  Info o firmie na naszych stronach : www.vacat.com.pl . Firma “VACAT-Technika” działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. “VACAT-Technika” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez – ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług – od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp. Od roku 1993 dostarczyliśmy ponad 2.500 ręcznych maszyn myjących w Polsce i Rosji. Dysponujemy rozwiniętą siecią przedstawicieli i firm współpracujących na terenie całej Polski. Języki pierwszego kontaktu: niemiecki, angielski, rosyjski, polski, serbsko-chorwacki, czeski, słowacki. Reprezentujemy w Polsce firmy: ItalSchell s.r.l. – Włochy i Schell GmbH – Austria.

  Wszystkie wyroby na "odtłuszczanie stali i metali"

 4. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

 5. G.V. SNC DI GIOACCHIN ALESSIO & C.

  Włochy

  Od ponad 20 lat firma specjalizuje się w satynowaniu i polerowaniu wszelkich wyrobów przeznaczonych dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Satynowanie i polerowanie metali wykonywane jest z najwyższą starannością, w poszanowaniu bardzo wysokich norm jakościowych. Wykonujemy satynowanie i polerowanie mieszadeł, lejów, zbiorników, czyszczenie stali, satynowanie i polerowanie basenów, reaktorów, wykańczanie, satynowanie aluminium, szlifowanie i polerowanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Francja

 3. BW INDUSTRIE

  Francja

 4. ROGERS

  Belgia

 5. BRUNETTO S.R.L.

  Włochy

 1. ARBUATTI S.R.L.

  Włochy

 2. TRAMOS INTERNATIONAL

  Belgia

 1. INOX MACEL S.R.L.

  Włochy

 2. DEL BARBA LAVORAZIONI METALLI S.R.L.

  Włochy

 3. MCM DI DONATI VIRGILIO E C. S.A.S.

  Włochy

 4. F.C.S. DI CARCACI FRANCESCO & C. S.A.S.

  Włochy

 5. PULITURA ZANANESE S.R.L.

  Włochy

 6. ZANOLLO S.R.L.

  Włochy

 7. BORDOGNA & GUSMEROLI

  Włochy

 8. FERRUCCI S.N.C. DI SEVERICO DOMENICO & C.

  Włochy

 1. PULIMETAL

  Włochy

 2. M.C. S.R.L.

  Włochy

 3. COTUGNO LUCA P.L.

  Włochy

 4. F.LLI BIANCO

  Włochy

 5. MOTTA GIUSEPPE DI MOTTA ALESSANDRO

  Włochy

 6. LUCIANI EZIO

  Włochy

 7. BALDIN MARIA GRAZIELLA

  Włochy

 8. CONERO LUCIDATURE

  Włochy

 9. VERCAT S.R.L.

  Włochy

 10. SOLVUTION GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odtłuszczanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5329 Przedsiębiorstwa