• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego

Wyniki dla

Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego - Import eksport

 1. ERDWICH ZERKLEINERUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Rozdrabniacze, niszczarki i indywidualne urządzenia do recyklingu - to świat ERDWICH. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą inżynieryjną i produkcyjną w dziedzinie technologii recyklingu i rozdrabniania. Nasze główne kompetencje obejmują maszyny rozdrabniające, kompletne urządzenia i kompleksowe usługi. W przedsiębiorstwach przemysłowych lub utylizacji odpadów - jeśli chodzi o rozdrabnianie i recykling, ERDWICH jest Waszym partnerem. Nasze rozdrabniacze z jednym wałkiem, dwoma lub drzema oraz kompletne rozwiązania zapewniają efektywne kruszenie materiałów - stosowane jako pojedyńcze niszczarki lub niszczarki zintegrowanej z urządzeniem do recyklingu. Także w dziedzinie recyklingu ekranów LCD firma ERDWICH wyznacza nowe standardy i opiera się na dwóch różnych nieszkodliwych dla zdrowia metodach przetwarzania ekranów LCD do 55“. Rozdrabniacze ERDWICH wyróżniają się wysoką niezawodnością i trwałością.

 2. ZENO-ZERKLEINERUNGSMASCHINENBAU NORKEN GMBH

  Niemcy

  Jako producent instalacji i urządzeń w zakresie recyklingu i przetwarzania, maszyn do roztrabniania, a także sprzętu do sortowania i oddzielania dostarczamy solidne maszyny i urządzenia, które gwarantują wydajną pracę dzięki ich niskiemu zużyciu i łatwej konserwacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o drewno, tworzywa sztuczne, papier, odpady domowe, czy handlowe - znamy się na materiałach wszelkiego rodzaju i oferujemy odpowiednie systemy i urządzenia dostarczane z naszego własnego zakładu produkcyjnego. Na powierzchni ponad 25.000 m² produkujemy maszyny i urządzenia używane na całym świecie, zapewniając możliwie największą integrację pionową oraz najwyższą jakość pozwalającą spełnić największe wymagania. Oprócz maszyn i urządzeń specyficznych dla klienta oferujemy również wiele różnych maszyn używanych regenerowanych fabrycznie. Odwiedź nasz punkt wystawowy i przekonaj się sam dzięki pokazom w naszym centrum technicznym ZENO-Technik. Czekamy na Państwa wizytę!

 3. SBM-IRFI S.R.L.

  Włochy

  SBM-IRFI wykonuje projektowanie, dostawy, montaż i demontaż następujących typów instalacji we Włoszech i za granicą: metalurgia, petrochemia/ropa naftowa i gaz, oczyszczanie ścieków, instalacje chemiczne, osadniki, zagęszczacze, fermentatory wykorzystujące beztlenowce, wymienniki ciepła, gazomierze, mosty do zasobników do fermentacji głównej, odstojniki, aeratory, śruba Archimedesa, urządzenia do produkcji i dystrybucji energii, gazociągi i naftociągi, urządzenia do odpylania dymu i usuwania kurzu, pneumatyczny transport pyłu, urządzenia do recyklingu odpadów stałych komunalnych i/lub odpadów przemysłowych, piece do spalania, przewody ciśnieniowe. SBM-IRFI produkuje wszystkie rodzaje pojemników ciśnieniowych zgodnych z normami ASME VIII div. I i II, PED oraz GOST. Firma oferuje również następujące usługi: obróbka mechaniczna, spawanie z certyfikatem zgodnie z normą UNI EN ISO 3834-2: 2006, kalandrowanie, malowanie, piaskowanie i wszelkiego typu stolarka średniociężka oraz stolarka specjalne.

 4. RVG MBH

  Niemcy

  Handel - Odzysk - Usuwanie Założona w 2001 roku spółka RVG mbH z siedzibą w Dinslaken to międzynarodowa firma specjalizująca się w handlu stałymi i płynnymi produktami ubocznymi, nośnikami energii, zastępczymi środkami redukującymi, chemikaliami i odpadami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się rozsądne gospodarowanie cennymi surowcami, które są dostępne na Ziemi. W ścisłej współpracy z firmami przemysłowymi stale dążymy do bardziej efektywnego wykorzystywania odpadów przemysłowych i produktów ubocznych. Rozwiązaniem powinna być utylizacja i nieszkodliwy dla środowiska odzysk, który jest jednocześnie efektywny kosztowo dla naszych klientów.

 5. LESSINE

  Belgia

  Firma Lessine - Tailored Bulk Technology jest aktywna w przemyśle materiałów sypkich i produktów rozpylanych od 125 lat. Lessine to producent wyposażenia oraz wyspecjalizowane biuro inżynieryjne w zakresie opracowywania, tworzenia, konstruowania i montażu maszyn, i rozwiązań przemysłowych. Firma Lessine posiada doświadczenie w pięciu największych technologiach: rozdrabnianie, mieszanie, osuszanie, rozdzielanie i przeładunek. Nasz sprzęt odpowiada wymaganiom wielu sektorów przemysłowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NCA FRANCE

  Francja

 2. UVR-FIA GMBH

  Niemcy

 3. GROUPE GARONNE

  Francja

 4. IUT BEYELER AG

  Szwajcaria

  Od ponad 30 lat IUT Beyeler AG projektuje, dostarcza i instaluje maszyny do recyklingu w prawie wszystkich krajach UE, a także w Rosji i byłych krajach WPN. Dobrze rozwinięty serwis był zawsze ważny dla założyciela firmy i inżyniera mechanika, pana Petera Beyelera. Dziś IUT Beyeler AG ma swoje bazy w Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Polsce, Rosji i krajach bałtyckich. Solidna jakość w połączeniu z kompetentnym serwisem umożliwiają IUT Beyeler AG sprzedaż używanych maszyn w dobrej cenie przy zakupie nowej maszyny. IUT Beyeler AG projektuje, sprzedaje i montuje: NOŻYCE DO ZŁOMU TAURUS: Nożyce hydrauliczne TAURUS o sile cięcia od 400 do 1600 ton, skonstruowane jako nożyce osłonowe wysokiej jakości i solidne w typowy nich siebie sposób. Nożyce zbudowane są na ramach HEB i wyposażone w przykręcane płyty ścieralne.

 5. SUTCO RECYCLING TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  W swojej 30-letniej historii, dzięki ponad 480 instalacjom na całym świecie firma z powodzeniem osiągnęła sukces w branży gospodarki odpadami. HISTORIA SUKCESU FIRMY. Sutco została założona w 1985 roku pod nazwą Sutco Maschinenbau GmbH i w 1991 r. rozszerzyła swoją działalność na Polskę wraz z powstaniem Sutco Polska, a w 1993 r. Sutco Inzynierskie. W 2003 r. firma została przemianowana na Sutco RecyclingTechnik GmbH & Co. KG pod patronatem LM-GROUP. Od tego momentu rozwój przebiega niezwykle szybko. Sutco Polska przenosi się do Katowic, a w 2006 r. powstaje Sutco Iberica w Barcelonie. W 2011 r. Sutco nabywa pozostałe udziały w spółce joint-venture OKLM i zakłada Sutco UK w Wielkiej Brytanii. Wraz z założeniem przedstawicielstwa w Singapurze, a od 2014 r. własnej firmąy w Brazylii, Sutco Brasil, przedsiębiorstwo Sutco RecyclingTechnik GmbH zapewniło sobie solidną pozycję na rynku międzynarodowym.

 1. NOWISTA. POGOTOWIE SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE

  Polska

  Od roku 2000 po dzień dzisiejszy NOWISTA rozwija się i zdobywa zaufanie wielu firm i instytucji. Ten czas pozwolił na zdobycie bogatego doświadczenia w obsłudze zarówno klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Nie byłoby to możliwe bez uwzględnienia potrzeb i cennych uwag dotychczasowych klientów firmy, ciągłego monitorowania zmian w prawie oraz stałego podnoszenia jakości oferowanych usług. Pogotowie Sanitarno-Epidemiologiczne „NOWISTA” kładzie szczególny nacisk na prawidłowe udokumentowanie postępowania z odpadami. Pogotowie Sanitarno-Epidemiologiczne „NOWISTA” oferuje bezpieczny transport do unieszkodliwienia lub wtórnego wykorzystania zarówno odpadów niebezpiecznych jak i innych niż niebezpieczne.

 2. KOZAK PHU

  Polska

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w zakresie techniki kanalizacyjnej, wentylacyjnej i ochrony środowiska. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku. Naszą kadrę stanowią specjaliści o wysokich kwalifikacjach. Usługi czyszczenia oferowane przez naszą firmę: czyszczenie metodą hydrodynamiczną kanalizacji, udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną, czyszczenie uzbrojenia sieci kanalizacyjnej, wycinanie korzeni metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną, czyszczenie pionów kanalizacyjnych metodą mechaniczną, konserwacja przepompowni. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia kanalizacji. Świadczymy usługi związane z czyszczeniem osadników, tłuszczowników i separatorów ropopochodnych. Firma oferuje inspekcje kanałów w zakresie średnic od 80 do 2000mm profesjonalnym sprzętem firmy IPEK ROVVER oraz RIDGID. Oferujemy pomiary spadków wraz z wykresem oraz zapis przebiegu inspekcji na płytach CD lub kasetach video.

 1. EGGERSMANN GMBH

  Niemcy

  Pierwszy asortyment to rozprowadzane przez Eggersmann GmbH wyroby renomowanych marek takich jak: BACKHUS, BRT HARTNER, Eggersmann, FORUS i Terra Select. Zapewniamy w ten sposób rozwiązania dla różnych obszarów technologicznych, takich jak kompostowanie, dawkowanie, przechowywanie, otwieranie, kruszenie, przesiewanie lub odsiewanie produktów, z jednego źródła. Firma oferuje zindywidualizowane, dostosowane i różnorodne techniczne rozwiązania całościowe - od koncepcji do działania. Wieloletnie doświadczenie i wiedza fachowa poszczególnych spółek wpływają optymalnie na globalną działalność grupy Eggermann GmbH, zapewniając tym samym optymalny efekt końcowy. Celem jest długoterminowa, konstruktywna współpraca z klientem.

 2. LUXOR MASZYNY DO ODPADÓW

  Polska

  Siedziba firmy Luxor znajduje się w Lublinie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Jerzy Panasiuk powstało w 1997 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań technicznych służących do segregowania i utylizacji odpadów. Odpady komunalne i przemysłowe stanowią coraz większy problem, dlatego powstało zapotrzebowanie na specjalne urządzenia służące do ich segregacji i utylizacji. Projektowaniem i produkcją tego rodzaju maszyn i całych linii technologicznych zajmuje się od ponad 20 lat firma Luxor. Przedsiębiorstwo wytwarza wytrzymałe, funkcjonalne i efektywne urządzenia. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szybkie i dokładne usunięcie odpadów, a w sytuacji, gdy nadają się do ponownego użycia, także ich przetworzenie. Oferta urządzeń produkowanych przez Luxor obejmuje między innymi sortownie, perforatory butelek PET i rozrywarki worków. Firma sprzedaje także spalarnie produkujące energię z niszczonych odpadów i różnego rodzaju prasy. Można je podzielić na kanałowe, rolujące, dwuramowe i pionowe.

 3. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunezja

  Konstruktor urządzeń NIELSEN należy do grupy Aramis i działa od 1988 roku w branży ochrony środowiska, zbiórki, selekcji i recyklingu odpadów i materiałów. W 2004 roku, postanowiono wprowadzić nową gamę pras do belowania pionowego. Celem jest osiągnięcie jednej z najniższych cen za kilogram sprasowanego materiału i zredukowanie, do 90%, objętości odpadów luzem. Od tego czasu, pojawiły się inne produkty, jak wywrotki, kruszarki i zagęszczarki

 4. FHF ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Technika przenośnikowa i technika recyklingu firmy FHF (dawniej HORSTMANN) jest wyznacznikiem światowych standardów w tej dziedzinie. Ponad 50 lat doświadczenia w rozwoju technologii mówi samo za siebie. Nasze produkty: konstrukcje stalowe, instalacje utylizacji odpadów, instalacje recyklingowe, instalacje przenośnikowe, taśmy transportowe, systemy transportu palet, instalacje przenośnikowe dla przemysłu drzewnego, instalacje przenośnikowe do materiałów sypkich

 5. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

 6. ANIS TREND D.O.O.

  Słowenia

 7. FIMAK PLASTIK MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI.

  Turcja

 8. DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY

  Hiszpania

 1. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

 2. AMANDUS KAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. ECOSYSTEMES

  Belgia

 4. INERTA UMWELTTECHNIK AG

  Szwajcaria

 5. CEMEPRE

  Belgia

 6. ZEMMLER SIEBANLAGEN GMBH

  Niemcy

 7. VENETO SCHWENTER INDUSTRIESERVICE

  Niemcy

 8. PINI SRL

  Włochy

 9. HERCOT CONTAINERS

  Belgia

 10. BMB BUNTMETALLEBRAUN

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego - Import eksport

Liczba wyników

2502 przedsiębiorstwa