SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

Polska

Factory icon Producent/ Wytwórca

SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

KOAGULANT DO OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH SCANPOL® 40 to koagulant żelazowy opracowany specjalnie do oczyszczania trudnych ścieków przemysłowych. Jest doskonałą alternatywą dla zwykłego chlorku żelaza (III) Koagulant SCANPOL® 40 znacznie lepiej niż inne koagulanty działa przy wytrącaniu zanieczyszczeń i metali z roztworów. Jest to profesjonalny produkt do oczyszczania ścieków przemysłowych, skutecznie redukuje zawartość metali ciężkich, fluorków oraz fosforanów. Nadaje się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków. Zachowuje swoją wysoką skuteczność w oczyszczaniu bardzo trudnych ścieków, takich jak zużyte kąpiele do czarnego chromianowania, kąpiele odtłuszczające i inne zużyte kąpiele galwaniczne. Wytrącone metale mają formę stabilnych kłaczków, które szybko opadają i są łatwe do odseparowania. Zdekantowana ciecz znad osadu (dekant) zawiera bardzo małą ilość rozpuszczonych metali i charakteryzuje się niską wartością ChZT. Sprawdź koagulanty SCANPOL®.

Poproś o wycenę

Polska

KOAGULANT DO OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH. KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA KOAGULANTU SCANPOL® 27. - ilość szlamu pokoagulacyjnego zostaje poważnie zredukowana do 50% -czas obróbki jest bardzo krótki - redukcja metali, fosforanów, fluorków i ChZT - Cr+6 redukowany jest do Cr+3 nawet w środowisku alkalicznym -poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, - wprowadzenie nowoczesnych technologii i rozwiązań, - przejście na przyjazną dla środowiska technologię , - redukcja kosztów operacyjnych, - krystaliczna woda nad wytrąconym osadem, - znaczna redukcja ilości szlamu całkowitego, - bezpieczny w transporcie brak UN - bezpieczny w użyciu SPRAWDŹ JAK DZIAŁAJĄ KOAGULANTY SCANPOL®.

Poproś o wycenę

Polska

SCANPOL® 87 to koagulant do oczyszczania trudnych ścieków przemysłowych, miejskich oraz uzdatniania wody. Koagulant SCANPOL® 87 pomaga wytrącać zanieczyszczenia i metale ze ścieków komunalnych i przemysłowych. Jest specjalnie opracowany do oczyszczania trudnych ścieków zawierających związki organiczne (ChZT), fosforany, fluorki i metale ciężkie KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA KOAGULANTU SCANPOL® 87. znaczna redukcja ilości szlamu w porównaniu do innych produktów zawierających chlorek glinu krótki czas obróbki łatwe i dokładne dozowanie mniejsze zakwaszenie środowiska wodnego nadaje się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków, poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, wprowadzenie nowoczesnych technologii i rozwiązań, przejście na przyjazną dla środowiska technologię , redukcja kosztów operacyjnych, krystaliczna woda nad wytrąconym osadem, znaczna redukcja ilości szlamu całkowitego, SPRAWDŹ JAK DZIAŁAJĄ KOAGULANTY SCANPOL®.

Poproś o wycenę

Polska

FLOKULANT ANIONOWY DO ODWADNIANIA I ZAGĘSZCZANIA OSADÓW PRZY OCZYSZCZANIU ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH TECHNOLOGIĄ SCANPOL®. Flokulant SCANPOL® 55 został specjalnie opracowany do stosowania łącznie z koagulantami SCANPOL®. KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA FLOKULANTU SCANPOL® 55. szybko formuje stabilne kłaczki ze strąconych osadów, zanieczyszczeń i wodorotlenków kłaczki osadzają się bardzo szybko i są łatwe do oddzielenia. bezpieczny w transporcie brak UN, poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, wprowadzenie nowoczesnych technologii i rozwiązań, przejście na przyjazną dla środowiska technologię , redukcja kosztów operacyjnych. SPRAWDŹ JAK DZIAŁAJĄ FLOKULANTY SCANPOL®

Poproś o wycenę

Scandrill S.C. producent koagulantów i flokulantów. Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Uzdatnianie wody. Technologia oparta koagulantach i flokulantach SCANPOL ®. Stosowanie koagulantów SCANPOL ® korzyści : - redukcja kosztów operacyjnych, - zużycie do 5 razy mniejsze w porównaniu do zwykłego chlorku żelaza czy chlorku poliglinu, - procesy koagulacji i strącania przebiegają szybko i skutecznie przy minimalnym zużyciu - bardzo wysoka efektywność wytrącania metali w obecności PO4-, CO3-, F-, NH4+ - dozowanie w małych ilościach rzędu 0, 1-0, 15 L/m3 ścieku, - redukcja siarczanów, fosforanów, azotanów dzięki zastosowaniu SCANPOL ® Technology - redukcja ChZT- redukcja Cr+6 do Cr+3 nawet w środowisku alkalicznym - mała ilość osadu pokoagulacyjnego do 50% mniej, - przejście na przyjazną dla środowiska technologię , - poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, -nadają się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków. Koagulanty i flokulanty SCANPOL® zostały specjalnie opracowane do oczyszczania trudnych ścieków z przemysłu galwanicznego takich jak zużyte kąpiele i płuczki z procesu czarnego chromianowania, roztwory procesowe chromianowania oparte na Cr3+, zużyte kąpiele do wywoływania i stripperowania fotoresistów oraz maski lutowniczej (przy produkcji obwodów drukowanych). Wykazują również wysoką skuteczność w oczyszczaniu ścieków pochodzących z malowania proszkowego, garbarni, kopalni, mleczarni i wielu innych.

Domain icon Producent/ Wytwórca

SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

Korczaka 3

81-473 Gdynia - Polska

N° VAT
Skontaktuj się

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2007
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Europejski

Adres dostawy

Działalność SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

 • Oczyszczanie wody - chemikalia
 • KOAGULANTY
 • FLOKULANTY
 • oczyszczanie ścieków przemysłowych
 • uzdatnianie wody
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo