• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. RVG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Handel - Odzysk - Usuwanie Założona w 2001 roku spółka RVG mbH z siedzibą w Dinslaken to międzynarodowa firma specjalizująca się w handlu stałymi i płynnymi produktami ubocznymi, nośnikami energii, zastępczymi środkami redukującymi, chemikaliami i odpadami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się rozsądne gospodarowanie cennymi surowcami, które są dostępne na Ziemi. W ścisłej współpracy z firmami przemysłowymi stale dążymy do bardziej efektywnego wykorzystywania odpadów przemysłowych i produktów ubocznych. Rozwiązaniem powinna być utylizacja i nieszkodliwy dla środowiska odzysk, który jest jednocześnie efektywny kosztowo dla naszych klientów.

 2. ATON SERVICE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ATON SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Ma siedzibę w Kolchyno, Ukraina.

 3. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 4. MACCHINE PER L'ECOLOGIA - TRATTAMENTO FANGHI

  Włochy

  Utworzone w 1997, przedsiębiorstwo ECOMAC S.r.l., zajmuje się produkcją maszyn dla ekologii, zapewniając oczyszczanie ścieków bytowych i przemysłowych, a także oczyszczanie osadów. Zespół (kierownictwo i robotnicy) o dwudziestoletnim doświadczeniu, dwudziestoletnia działalność i dyspozycyjność wobec klientów pozwoliły, w ciągu kilku lat, na decydujący rozwój przedsiębiorstwa pod względem obrotów i siły roboczej, a także na wciąż zwiększający się jego udział w rynku.

 5. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turcja

  Firma PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, zgniatarki do odpadów, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i platformy podnośnikowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONSULPROGETT SRL

  Włochy

  Firma CONSULPROGETT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kontenery. Ma siedzibę w Recanati, Włochy.

 2. DRAIWAT SYSTEM

  Włochy

  Firma DRAIWAT SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Milazzo, Włochy.

 3. MAKKO MAKINA

  Turcja

  Firma MAKKO MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach transport wody pitnej. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. BIO SIL AIR

  Francja

  Firma BIO SIL AIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Plogastel Saint Germain, Francja.

 5. SERPRO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SERPRO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach absorbenty. Ma siedzibę w Maidstone, Zjednoczone Królestwo.

 1. CRIELEC MEDIAMBIENT

  Hiszpania

  Firma CRIELEC MEDIAMBIENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie środowiska - usługi, inżynieria instalacji utylizacji odpadów, Zanieczyszczenie środowiska - usługi w zakresie ochrony środowiska, Urządzenia do uzdataniania wody, i Oczyszczanie środowiska - usługi. Ma siedzibę w Sentmenat, Hiszpania.

 2. ZWANNY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ZWANNY LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cwmbran, Zjednoczone Królestwo.

 1. ÜÇTEM-PLAS PLASTIK

  Turcja

  Firma ÜÇTEM-PLAS PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach producent środków czyszczących, hotel equipment, i Hospital carts. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. EKOP D.O.O.

  Słowenia

  Firma EKOP D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ribnica, Słowenia.

 3. INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Odpady - recykling, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, Odpady - recykling, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i Pojemniki dystrybucyjne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA.

  Portugalia

  Firma JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 5. ENTRUEMPELUNG.WIEN

  Austria

  Firma ENTRUEMPELUNG.WIEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. RÜMPELROBBE

  Niemcy

  Firma RÜMPELROBBE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odpady przemysłowe, opróżnianie biur, magazynów i sklepów, i doradztwo w zakresie usuwania odpadów. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 7. DESMI FRANCE

  Francja

  Firma DESMI FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, Pompy odśrodkowe, stacje pompowania, membrany do pomp, i Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Voisins-Le-Bretonneux, Francja.

 8. SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL

  Hiszpania

  Firma SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach absorbenty. Ma siedzibę w La Rinconada, Hiszpania.

 1. RÜMPEL ENGEL®

  Niemcy

  Firma RÜMPEL ENGEL®, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 2. BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES

  Hiszpania

  Firma BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zapobieganie pożarom. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. RM BEHÄLTERBAU GMBH

  Niemcy

  Firma RM BEHÄLTERBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mrożone potrawy z makaronu, i fundamentowanie powierzchowne budynków. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 4. BTP GREENZYME EOR

  Stany Zjednoczone

  Firma BTP GREENZYME EOR, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do magazynowania płynnych produktów naftowych, katalizatory do rafinacji ropy naftowej, i doradztwo z zakresu asenizacji i kontroli środowiskowych. Ma siedzibę w Dallas, Stany Zjednoczone.

 5. DIMASA GRUPO

  Hiszpania

  Firma DIMASA GRUPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki do składowania, systemy wychwytywania i ponownego wykorzystania biogazów pochodzących z odpadów, instalacje uzdatniania wody, i urządzenia odwaniające wodę. Ma siedzibę w Vacarisses, Hiszpania.

 6. RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG

  Niemcy

  Firma RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odpady przemysłowe. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 7. FRANZ KAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRANZ KAHL GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 8. SPRAYMIST

  Brazylia

  Firma SPRAYMIST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt odpylający do nawilżania. Ma siedzibę w Santana De Parnaiba, Brazylia.

 9. ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Viseu, Portugalia.

 10. ITV SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ITV SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Remonty i renowacje. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1883 Przedsiębiorstwa