• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. RVG MBH

  Niemcy

  Handel - Odzysk - Usuwanie Założona w 2001 roku spółka RVG mbH z siedzibą w Dinslaken to międzynarodowa firma specjalizująca się w handlu stałymi i płynnymi produktami ubocznymi, nośnikami energii, zastępczymi środkami redukującymi, chemikaliami i odpadami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się rozsądne gospodarowanie cennymi surowcami, które są dostępne na Ziemi. W ścisłej współpracy z firmami przemysłowymi stale dążymy do bardziej efektywnego wykorzystywania odpadów przemysłowych i produktów ubocznych. Rozwiązaniem powinna być utylizacja i nieszkodliwy dla środowiska odzysk, który jest jednocześnie efektywny kosztowo dla naszych klientów.

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia"

 3. MACCHINE PER L'ECOLOGIA - TRATTAMENTO FANGHI

  Włochy

  Utworzone w 1997, przedsiębiorstwo ECOMAC S.r.l., zajmuje się produkcją maszyn dla ekologii, zapewniając oczyszczanie ścieków bytowych i przemysłowych, a także oczyszczanie osadów. Zespół (kierownictwo i robotnicy) o dwudziestoletnim doświadczeniu, dwudziestoletnia działalność i dyspozycyjność wobec klientów pozwoliły, w ciągu kilku lat, na decydujący rozwój przedsiębiorstwa pod względem obrotów i siły roboczej, a także na wciąż zwiększający się jego udział w rynku.

 4. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turcja

 5. CONSULPROGETT SRL

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAKKO MAKINA

  Turcja

 2. DRAIWAT SYSTEM

  Włochy

 3. BIO SIL AIR

  Francja

 4. SERPRO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. CRIELEC MEDIAMBIENT

  Hiszpania

 1. ZWANNY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG

  Niemcy

 1. ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 2. BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES

  Hiszpania

 3. DIMASA GRUPO

  Hiszpania

 4. RÜMPELROBBE

  Niemcy

 5. ENTRUEMPELUNG.WIEN

  Austria

 6. SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL

  Hiszpania

 7. RÜMPEL ENGEL®

  Niemcy

 8. RM BEHÄLTERBAU GMBH

  Niemcy

 1. BTP GREENZYME EOR

  Stany Zjednoczone

 2. DESMI FRANCE

  Francja

 3. INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

 4. JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA.

  Portugalia

 5. RÜMPEL MAX E.U

  Austria

 6. SAHIN ENTRÜMPELUNG

  Niemcy

 7. GLOBECORE

  Niemcy

 8. HEIN SCHROTTHANDEL GMBH

  Niemcy

 9. MZZ MULDENZENTRALE AG, ZÜRICH

  Szwajcaria

 10. LORI UMZÜGE & ENTRÜMPELUNGEN

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1878 przedsiębiorstwa